XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.08.2017 18:00 Grbalj - OFK Petrovac 0:2
2 12.08.2017 17:30 OFK Petrovac - Sutjeska 0:1
3 16.08.2017 17:30 Rudar - OFK Petrovac 4:1
4 19.08.2017 17:00 OFK Petrovac - Iskra 0:1
5 26.08.2017 16:00 Dečić - OFK Petrovac 2:1
6 08.09.2017 18:00 OFK Petrovac - Zeta 0:1
7 16.09.2017 15:30 Budućnost - OFK Petrovac 0:0
8 22.09.2017 13:00 OFK Petrovac - Mladost 1:0
9 30.09.2017 15:00 Kom - OFK Petrovac 2:1
10 14.10.2017 14:30 OFK Petrovac - Grbalj 2:3
11 18.10.2017 14:00 Sutjeska - OFK Petrovac 3:0
12 21.10.2017 13:30 OFK Petrovac - Rudar 0:0
13 28.10.2017 13:30 Iskra - OFK Petrovac 0:0
14 04.11.2017 17:00 OFK Petrovac - Dečić 1:0
15 18.11.2017 13:00 Zeta - OFK Petrovac 0:0
16 25.11.2017 13:00 OFK Petrovac - Budućnost 0:0
17 02.12.2017 13:00 Mladost - OFK Petrovac 5:0
18 06.12.2017 13:00 OFK Petrovac - Kom 0:1
19 10.12.2017 13:00 Grbalj - OFK Petrovac 0:0
20 24.02.2018 17:00 OFK Petrovac - Sutjeska 1:0
21 28.02.2018 14:00 Rudar - OFK Petrovac 3:1
22 04.03.2018 17:30 OFK Petrovac - Iskra 0:0
23 10.03.2018 14:30 Dečić - OFK Petrovac 0:1
24 14.03.2018 17:30 OFK Petrovac - Zeta 0:0
25 17.03.2018 15:00 Budućnost - OFK Petrovac 1:1
26 31.03.2018 18:00 OFK Petrovac - Mladost 0:0
27 04.04.2018 15:30 Kom - OFK Petrovac 2:0
28 07.04.2018 17:00 OFK Petrovac - Grbalj 0:1
29 14.04.2018 16:00 Sutjeska - OFK Petrovac 1:0
30 21.04.2018 16:30 OFK Petrovac - Rudar 2:0
31 28.04.2018 16:30 Iskra - OFK Petrovac 2:3
32 05.05.2018 17:00 OFK Petrovac - Dečić 3:1
33 12.05.2018 17:00 Zeta - OFK Petrovac 3:1
34 16.05.2018 17:30 OFK Petrovac - Budućnost 2:1
35 19.05.2018 17:30 Mladost - OFK Petrovac 1:1
36 26.05.2018 17:30 OFK Petrovac - Kom 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Sutjeska 36 24 7 5 79
2 Plasman u evropska takmičenja Budućnost 36 14 15 7 57
3 Plasman u evropska takmičenja Mladost 36 12 15 9 51
4 Grbalj 36 12 14 10 50
5 Rudar 36 13 10 13 49
6 Zeta 36 12 13 11 49
7 Iskra 36 12 9 15 45
8 Baraž Kom 36 11 10 15 43
9 Baraž OFK Petrovac 36 9 11 16 38
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga 2.CFL Dečić 36 3 12 21 21
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu