XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 209 utakmica za dan
Sreda, 4 April 2018

Fudbal

04.04.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Loznica
04.04.2018 15:30 Proleter Mihajlovac 0 : 1 Sloga (P)
04.04.2018 15:30 Mokra Gora 3 : 0 Šumadija 1903
04.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 2 : 0 Jedinstvo Putevi
04.04.2018 15:30 Provo 1 : 0 Zlatibor
04.04.2018 15:30 FAP 4 : 2 Tutin
04.04.2018 15:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 1 Železničar
04.04.2018 15:30 Smederevo 1924 1 : 1 Polet
04.04.2018 15:30 Karađorđe 0 : 1 Šumadija (A)
04.04.2018 16:00 Rtanj 0 : 0 Trajal
04.04.2018 16:00 Timok 0 : 2 Tabane 1970
04.04.2018 16:00 Dunav 1 : 0 Radan
04.04.2018 15:30 Slavija 3 : 0 Ovčar
04.04.2018 15:30 LFK Mladost 4 : 0 Trepča
04.04.2018 15:30 Dragačevo 0 : 2 Sloga (K)
04.04.2018 15:30 Orlovac 1 : 4 Takovo
04.04.2018 15:30 Jošanica 4 : 0 Radnički (K)
04.04.2018 15:30 Sloboda (Č) 0 : 0 Sušica
04.04.2018 15:30 Karađorđe (R) 1 : 0 Bane
04.04.2018 15:30 Napredak 2 : 1 RSK
04.04.2018 15:30 Morava (VP) 2 : 1 Borac (Ž)
04.04.2018 15:30 Proleter 1976 2 : 0 Petar Dobrnjac
04.04.2018 15:30 Rudar 2001 1 : 3 Gruža
04.04.2018 15:30 VGSK 2 : 1 Udarnik
04.04.2018 15:30 Šumadija 3 : 1 Homoljac
04.04.2018 15:30 Sloga 33 1 : 0 Zvižd
04.04.2018 15:30 Mladi borac 2 : 1 Mladi radnik (R)
04.04.2018 15:30 Zadrugar 4 : 1 Radnički Stobex
04.04.2018 15:30 Spartak 2 : 1 Radnički Gorenje
04.04.2018 15:30 Ribnica 0 : 0 OFK Divci
04.04.2018 15:30 Sevojno 3 : 1 Radjevac
04.04.2018 15:30 Sovljak 0 : 3 Polimlje
04.04.2018 15:30 Borac 3 : 1 Budućnost
04.04.2018 15:30 Sloga (BB) 2 : 0 Sloga (S)
04.04.2018 15:30 OFK Osečina 0 : 4 Drina
04.04.2018 16:00 Polet 1980 0 : 0 Morava (VH)
04.04.2018 16:00 Majdanpek 0 : 2 Svrljig
04.04.2018 16:00 BSK 2 : 1 Timočanin
04.04.2018 16:00 Rakovica 3 : 1 Srem
04.04.2018 16:00 Torlak 5 : 2 Hajduk
04.04.2018 16:00 TEK Sloga 2 : 2 Milutinac
04.04.2018 16:00 Balkan 0 : 0 Crvena Zvezda
04.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 0 Napredak
04.04.2018 16:00 Sremčica 0 : 5 Brodarac
04.04.2018 16:00 Turbina 1 : 1 Zvezdara
04.04.2018 16:00 Borac 3 : 2 Leštane
04.04.2018 16:30 Jadran 3 : 3 Njegoš
04.04.2018 16:30 Vinogradar 1 : 3 Bajša
04.04.2018 16:30 Panonija IM Topola 0 : 6 Iskra
04.04.2018 16:30 Senta 1 : 1 Horgoš 1911
04.04.2018 16:30 Obilić 2 : 2 Napredak
04.04.2018 16:30 Proleter (RS) 3 : 0 Sutjeska
04.04.2018 16:30 Proleter (NJ) 1 : 0 OFK Vrbas
04.04.2018 15:30 Nemetali 1 : 3 Deli Jovan
04.04.2018 15:30 Krivelj 1 : 2 Blizna
04.04.2018 15:30 Branik 6 : 1 BSK
04.04.2018 17:00 Sinđelić 0 : 2 Borac (P)
04.04.2018 15:30 Bare 3 : 0 Šumadinac
04.04.2018 15:30 BSK 1 : 0 Prvi srpski ustanak
04.04.2018 15:30 Omladinac (DR) 2 : 4 Banja
04.04.2018 15:30 Šatornja 0 : 3 Junkovac
04.04.2018 15:30 Partizan 2 : 1 ŽSK
04.04.2018 15:30 Aranđelovac 6 : 0 Mladost MG
04.04.2018 15:30 Lokomotiva 2 : 4 Vinča
04.04.2018 15:30 Borac 1 : 3 Trnava
04.04.2018 16:00 Kupci 2 : 1 Naupare
04.04.2018 16:00 Šanac 1 : 3 Vinogradar
04.04.2018 16:00 Sloga (D) 2 : 2 FUD
04.04.2018 16:00 Čitluk 3 : 1 Donji Kopaonik
04.04.2018 16:00 Knez Lazar 2015 0 : 3 Juhor
04.04.2018 16:00 Ribnik 2 : 4 Jastrebac
04.04.2018 16:00 Sloga (M) 1 : 1 Mačkovac
04.04.2018 16:00 13. April 5 : 1 Parunovac
04.04.2018 16:00 Partizan 2 : 1 Erdoglija 1931
04.04.2018 16:00 Srbija 0 : 0 Sloga (D)
04.04.2018 16:00 Borac (D) 0 : 0 Jadran
04.04.2018 16:00 Vodojaža 0 : 2 Jedinstvo
04.04.2018 16:00 Šumadinac (KG) 2 : 5 Sloboda
04.04.2018 16:00 Kutlovo 4 : 2 Ćava
04.04.2018 16:00 Kolonija 2 : 1 Šumadija 1934
04.04.2018 16:00 Korićani 1 : 1 Mladost
04.04.2018 16:00 Budućnost 5 : 0 Zastava
04.04.2018 16:00 Vulkan 1963 3 : 1 Morava
04.04.2018 16:00 Sloboda 4 : 0 Čegar 2013
04.04.2018 16:00 Proleter (DV) 0 : 1 Crvena zastava
04.04.2018 16:00 Budućnost 0 : 1 Rudar
04.04.2018 16:00 Jedinstvo (GM) 0 : 0 Stevan Nešticki
04.04.2018 16:00 Palilulac 3 : 2 AZ Borac 2014
04.04.2018 16:00 Vrtište 2 : 1 Mladost (L)
04.04.2018 16:30 Jedinstvo (G) 0 : 2 RFK Novi Sad 1921
04.04.2018 16:30 Proleter 1 : 0 Omladinac
04.04.2018 16:30 Bačka 1923 3 : 1 OFK Futog
04.04.2018 16:30 ŽSK 2 : 0 Jedinstvo (R)
04.04.2018 16:30 Tatra 2 : 1 Mladost
04.04.2018 16:30 Fruškogorski partizan 5 : 1 OFK Sirig
04.04.2018 16:30 Sofeks 12 : 1 Vinogradar
04.04.2018 16:30 Petrovaradin 2 : 2 Šajkaš 1908
04.04.2018 16:30 Veternik 0 : 2 TSK
04.04.2018 16:30 Mladost 0 : 1 OFK 019
04.04.2018 16:00 Cer 2 : 1 Budućnost (ZM)
04.04.2018 16:00 Beli Orlovi 7 : 1 Jugovići
04.04.2018 16:00 Stari Trstenik 2 : 1 Borac
04.04.2018 16:00 Omladinac 3 : 0 Rubin (Z)
04.04.2018 16:00 Velika Drenova 0 : 3 Gradina
04.04.2018 16:00 Polet 57 0 : 1 Ušće
04.04.2018 16:00 Trudbenik 0 : 2 14. Oktobar
04.04.2018 16:00 Mladi Gorani 1 : 1 Mladost (DK)
04.04.2018 16:00 Polet (R) 3 : 2 Jastrebac
04.04.2018 16:00 OFK Napredak 1929 6 : 0 Ratar
04.04.2018 16:00 Napredak 2012 4 : 0 OFK Draževac
04.04.2018 16:00 Dunavac 1 : 2 Velika Vrbica
04.04.2018 16:30 Zvezda 8 : 2 Posavina
04.04.2018 16:30 Belo Polje 7 : 0 Ljubinić
04.04.2018 16:30 Sloga 0 : 7 Rojkovac
04.04.2018 16:30 Duboko 5 : 2 Partizan
04.04.2018 16:30 Jedinstvo 1 : 4 Borac
04.04.2018 16:30 Krtinska 3 : 0 Rvati
04.04.2018 16:30 Zadrugar 0 : 4 Polet
04.04.2018 15:30 Kom 2 : 0 OFK Petrovac
04.04.2018 16:30 Sutjeska 3 : 2 Budućnost
04.04.2018 15:30 Iskra 2 : 0 Dečić
04.04.2018 15:30 Zeta 1 : 3 Rudar
04.04.2018 15:30 Mladost 0 : 0 Grbalj
04.04.2018 13:00 Čelik 1 : 0 Cetinje
04.04.2018 15:30 Berane 1 : 1 Ibar
04.04.2018 15:30 Bokelj 1 : 0 Otrant
04.04.2018 15:30 Lovćen 2 : 2 Jezero
04.04.2018 15:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 1 Jedinstvo
04.04.2018 15:30 Mornar 0 : 0 Igalo
04.04.2018 16:00 Zvijezda 09 5 : 0 Tekstilac
04.04.2018 16:00 Napredak 1 : 1 Željezničar
04.04.2018 16:00 Podrinje 0 : 0 Kozara
04.04.2018 16:00 Sutjeska 2 : 1 Slavija
04.04.2018 16:00 Drina 4 : 1 Sloga
04.04.2018 16:00 Sloboda 0 : 1 Rudar Prijedor
04.04.2018 18:30 Torino 4 : 1 Crotone
04.04.2018 17:00 Benevento 3 : 0 Verona
04.04.2018 18:30 Milan 0 : 0 Internazionale
04.04.2018 18:30 Chievo 1 : 1 Sassuolo
04.04.2018 18:45 Rennes 1 : 1 Monaco
04.04.2018 10:00 Grafičar 5 : 0 BSK Borča
04.04.2018 12:00 BAK 1 : 4 Dinamo 1945
04.04.2018 09:00 Rad MK 2 : 0 Radnički MK
04.04.2018 13:30 Voždovac 2 MO 5 : 1 Zuce MK
04.04.2018 16:00 Internacional 7 : 0 Kolubara
04.04.2018 12:00 Radnički (S) 1 : 1 Spartak
04.04.2018 10:30 Voždovac B MK 4 : 2 DIF MK
04.04.2018 11:00 Rad V MK 2 : 2 Sremčica MK
04.04.2018 16:45 Brodarac MK 4 : 0 Lokomotiva MK
04.04.2018 13:00 Rad 0 : 1 Voždovac
04.04.2018 12:00 Brodarac 3 : 1 Kolubara
04.04.2018 11:00 OFK Beograd MK 1 : 2 Partizan MK
04.04.2018 12:00 Radnički (NB) MK 1 : 1 Brodarac MK
04.04.2018 11:00 Preporod 0 : 5 Čantavir
04.04.2018 10:00 Tavankut 2 : 6 Njerš Ištvan
04.04.2018 16:45 Spartak 2 : 0 Arena Su
04.04.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 3 Radnički 1905
04.04.2018 10:00 Radnički (S) 0 : 5 Spartak
04.04.2018 14:00 Dinamo 1945 3 : 3 OFK Vršac
04.04.2018 17:00 Pobeda 1 : 4 Vojvodina (C)
04.04.2018 Vučje 2 : 2 Mašinac
04.04.2018 10:00 Radnički (NB) 1 : 1 BSK Borča
04.04.2018 15:00 Rad 1 : 0 Sindjelić
04.04.2018 15:00 Brodarac 1947 1 : 0 Kolubara
04.04.2018 09:30 Vinogradar 0 : 3 TSC
04.04.2018 10:00 Bajša 4 : 1 Obilić
04.04.2018 10:00 Subotica 6 : 1 Bačka 1901
04.04.2018 15:30 Spartak '05 4 : 0 Arena SU
04.04.2018 17:00 Banja 6 : 3 Atakante
04.04.2018 12:00 Obrenovac 1905 5 : 0 Urovci
04.04.2018 10:00 Rvati 2 : 0 Posavac Tisma
04.04.2018 Omladinac 7 : 4 Zvezda
04.04.2018 Sloga 3 : 1 Partizan
04.04.2018 Skela 9 : 4 Posavina
04.04.2018 Buducnost 4 : 1 Krtinska

Košarka

04.04.2018 19:00 Krka 87 : 73 Primorska
04.04.2018 19:00 Nova Pazova 82 : 77 Radnički
04.04.2018 20:20 BTC 102 : 91 Barajevo
04.04.2018 19:30 Radivoj Korać 55 : 64 Crvena zvezda 0:2
04.04.2018 19:00 Kraljevo 56 : 66 Partizan 0:2
04.04.2018 17:00 Mileševka 85 : 59 Paraćin
04.04.2018 Stara Pazova 64 : 75 Čelarevo
04.04.2018 Topolčanka 56 : 86 Karaburma
04.04.2018 Radnički 50 : 79 Proleter 023
04.04.2018 Novosadska ŽKA 85 : 48 Srbobran

Odbojka

04.04.2018 17:00 Niš 0 : 3 Partizan 0:1
04.04.2018 16:30 Užice 0 : 3 Dubočica
04.04.2018 20:00 Toplički Vitezovi 3 : 1 Bavanište
04.04.2018 18:00 Bukovica Putevi 3 : 1 Ribnica 2
04.04.2018 13:00 Partizan 3 : 0 Lotus
04.04.2018 17:30 Roda 3 : 2 Mladi Radnik 2
04.04.2018 18:00 Vizura 3 : 1 Crvena zvezda 1:0
04.04.2018 17:00 Leskovac 98 2 : 3 Sterija
04.04.2018 17:30 Kuršumlija 3 : 2 Hajduk Veljko
04.04.2018 19:45 Radnički 3 : 1 Lucky Star
04.04.2018 19:00 Smeč 5 0 : 3 Imlek
04.04.2018 Vlasina 0 : 3 Dubočica
04.04.2018 13:00 Vrbas 3 : 0 Soko
04.04.2018 21:30 Dunav Volej 1 : 3 Štrand Volej
04.04.2018 14:30 Trijumf 2013 0 : 3 Prvi Tempo
04.04.2018 20:45 Star 3 : 0 Beočin
04.04.2018 20:00 Crnjanski 3 : 0 Obilić
04.04.2018 20:40 Blok Aut 3 : 1 AS
04.04.2018 20:00 Crvena zvezda 3 : 0 Roda

Rukomet

04.04.2018 17:00 Dolovo 26 : 32 Apatin
04.04.2018 18:00 Vrbas Petrol 33 : 27 Sinđelić
04.04.2018 16:00 Radan 21 : 16 Đerdap

Vaterpolo

04.04.2018 19:30 Dunav 7 : 10 Taš 0:2

Futsal

04.04.2018 20:30 Put-inženjering 3 : 1 SAS