XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Luna Avijatičar - Jasen 0:3
2 23.08.2009 Jasen - Arilje 3:0
3 30.08.2009 Jedinstvo - Jasen 3:1
4 06.09.2009 Jasen - Perućac 2:0
5 09.09.2009 Zlatibor (Č) - Jasen 2:0
6 13.09.2009 Jasen - Železničar 0:1
7 20.09.2009 Omladinac - Jasen 3:2
8 27.09.2009 Jasen - Napredak 0:1
9 03.10.2009 Crnokosa - Jasen 4:2
10 07.10.2009 Jasen - Polet 3:0
11 09.10.2009 GP Zlatibor - Jasen 7:2
12 18.10.2009 Višesava - Jasen 1:4
13 25.10.2009 Jasen - Lazarica 2:0
14 31.10.2009 Zlatibor voda - Jasen 5:1
15 04.11.2009 Jasen - Savinac 3:1
16 08.11.2009 Sečica - Jasen 1:3
17 15.11.2009 Jasen - Budućnost 1:4
18 13.03.2010 14:00 Jasen - Luna Avijatičar 1:1
19 28.03.2010 14:00 Arilje - Jasen 1:3
20 04.04.2010 15:00 Jasen - Jedinstvo 4:0
21 11.04.2010 15:00 Perućac - Jasen 0:4
22 14.04.2010 15:00 Jasen - Zlatibor (Č) 1:1
23 18.04.2010 15:00 Železničar - Jasen 5:2
24 25.04.2010 15:30 Jasen - Omladinac 3:1
25 02.05.2010 15:30 Napredak - Jasen 0:2
26 09.05.2010 16:00 Jasen - Crnokosa 2:2
27 12.05.2010 16:00 Polet - Jasen 1:0
28 16.05.2010 16:00 Jasen - GP Zlatibor 2:0
29 23.05.2010 16:30 Jasen - Višesava 0:0
30 16:30 Lazarica - Jasen 5:0
31 05.06.2010 16:30 Jasen - Zlatibor voda 3:0
32 09.06.2010 17:00 Savinac - Jasen 3:2
33 12.06.2010 17:00 Jasen - Sečica 2:2
34 19.06.2010 17:00 Budućnost - Jasen 8:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Drina" Zlatibor (Č) 34 23 7 4 76
2 Železničar 34 22 7 5 73
3 GP Zlatibor 34 23 4 7 73
4 Zlatibor voda 34 22 6 6 72
5 Budućnost 34 20 8 6 68
6 Polet 34 18 7 9 61
7 Savinac 34 18 3 13 57
8 Crnokosa 34 15 6 13 51
9 Jasen 34 15 5 14 50
10 Omladinac 34 14 7 13 49
11 Jedinstvo 34 13 4 17 43
12 Luna Avijatičar 34 10 8 16 38
13 Perućac 34 10 3 21 33
14 Lazarica 34 10 3 21 33
15 Napredak 34 10 2 22 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Arilje (-3) 34 10 2 22 29
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Sečica 34 4 6 24 18
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Užice Višesava 34 4 2 28 14