XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 105 utakmica za dan
Subota, 12 Jun 2010

Fudbal

12.06.2010 17:30 Proleter Lasta 2 : 3 Morava
12.06.2010 17:30 Radnički 2 : 1 Budućnost
12.06.2010 17:30 Borac (A) 4 : 1 Braća Vuković
12.06.2010 17:30 Borac (V) 5 : 0 Goč
12.06.2010 17:30 Jedinstvo 0 : 4 Mataruge
12.06.2010 17:30 Karađorđe 2 : 0 Magnohrom
12.06.2010 17:30 Tutin 5 : 0 Radnik
12.06.2010 17:30 Rudar 1 : 2 Kraljevo Hajduk
12.06.2010 17:30 Napredak 1 : 3 Ibar
12.06.2010 17:30 Napredak (K) 3 : 2 Rudar
12.06.2010 17:30 Velereč 94 1 : 1 Dragačevo
12.06.2010 17:30 Jedinstvo (K) 2 : 0 Mladost (P)
12.06.2010 17:30 Šumadija 0 : 2 Autoprevoz
12.06.2010 17:30 Napredak (S) 7 : 2 Spartak
12.06.2010 17:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 Jedinstvo (GG)
12.06.2010 17:30 Omladinac (Z) 4 : 0 Miokovci
12.06.2010 17:30 Slatina 2 : 3 Gorušica
12.06.2010 17:00 Zlatibor voda 4 : 0 Višesava
12.06.2010 17:00 Lazarica 2 : 1 Savinac
12.06.2010 17:00 Jasen 2 : 2 Sečica
12.06.2010 17:00 GP Zlatibor 3 : 2 Budućnost
12.06.2010 17:00 Polet 5 : 0 Luna Avijatičar
12.06.2010 17:00 Crnokosa 3 : 0 Arilje
12.06.2010 17:00 Napredak 4 : 3 Jedinstvo
12.06.2010 17:00 Omladinac 7 : 1 Perućac
12.06.2010 17:00 Železničar 0 : 2 Zlatibor (Č)
12.06.2010 17:00 Rajac 0 : 2 Brežđe
12.06.2010 17:00 Mladi radnik 0 : 3 Ribnikar
12.06.2010 17:00 Tešnjar 0 : 4 Brezovica
12.06.2010 17:00 Tulari 0 : 1 Banjani
12.06.2010 17:00 Sovljak 3 : 3 Kačer
12.06.2010 17:00 Mladost 2 : 2 Vrujci
12.06.2010 17:00 OFK Jabučje 0 : 3 ZSK
12.06.2010 17:00 Zadrugar 4 : 0 Dimitrije Tucović
12.06.2010 17:00 Polet (A) 3 : 0 Sloga (B)
12.06.2010 17:00 Zadrugar 3 : 5 Sloga (D)
12.06.2010 17:00 Beli Orao 4 : 2 Vihor
12.06.2010 17:00 Bata Bulić 1 : 0 Polet (SD)
12.06.2010 17:00 Napredak (VC) 0 : 1 Sloga (K)
12.06.2010 17:00 Petar Dobrnjac 2 : 0 Borac
12.06.2010 17:00 Napredak (N) 2 : 0 Mlava
12.06.2010 17:00 Dunavac 5 : 2 Crni Vrh
12.06.2010 17:30 Aluminjum 1 : 2 Radnički (T)
12.06.2010 Miloševo 9 : 2 Rudna Glava
12.06.2010 Radnički 3 : 2 Poreč
12.06.2010 Zlot 2 : 2 Slatina (N)
12.06.2010 Dunav 4 : 4 Krivelj
12.06.2010 Ključ 3 : 0 BSK
12.06.2010 Sloga 3 : 0 Brestovac
12.06.2010 Rajac 0 : 3 Brodoremont
12.06.2010 Nemetali 0 : 3 Majdanpek
12.06.2010 17:30 OFK Klek 0 : 2 Mladost (L)
12.06.2010 17:30 ŽAK 2 : 6 Begej
12.06.2010 17:30 Potisje 3 : 6 Borac (A)
12.06.2010 17:30 Mladost (BD) 2 : 0 Naftagas (B)
12.06.2010 17:30 Naftagas (E) 1 : 0 Vojvodina
12.06.2010 17:30 Borac (Z) 2 : 0 Delija
12.06.2010 17:30 Krajina 1 : 1 Bilećanin
12.06.2010 17:00 Graničar 2 : 1 Crvenka
12.06.2010 17:00 Rusin 3 : 2 Kordun
12.06.2010 17:00 Zadrugar 3 : 0 Radnički
12.06.2010 17:00 Polet (S) 1 : 2 Lipar
12.06.2010 17:00 Omladinac (B) 3 : 0 PIK
12.06.2010 17:00 Mladost (K) 7 : 0 BSK
12.06.2010 17:00 Borac 5 : 4 Stanišić
12.06.2010 17:00 Kula 3 : 4 Omladinac (D)
12.06.2010 Vrnjci 6 : 1 Lazac
12.06.2010 Mlada krila 0 : 2 Žiča
12.06.2010 Polet (R) 3 : 0 Granit
12.06.2010 Partizan 2 : 5 Tavnik
12.06.2010 Mladost (V) 0 : 0 Olimpik
12.06.2010 Jedinstvo (D) 3 : 1 Morava (M)
12.06.2010 Grdica 3 : 3 Ribnica
12.06.2010 18:00 Velika Reka 6 : 0 Borac (K)
12.06.2010 18:00 Sloga (S) 5 : 1 Rudar (B)
12.06.2010 18:00 Milan Orlić 5 : 4 Jedinstvo
12.06.2010 18:00 Jelav 2 : 5 Radjevac
12.06.2010 18:00 Stolice 5 : 3 Crnča
12.06.2010 18:00 Prva iskra 2 : 1 TE Gučevo
12.06.2010 18:00 Cer 0 : 0 Gučevo
12.06.2010 18:00 Stari Jadar 1 : 2 Granit
12.06.2010 17:00 Sloga 4 : 0 Desine
12.06.2010 17:00 Makce 3 : 0 Polet
12.06.2010 17:00 Jedinstvo 5 : 1 Žitkovica
12.06.2010 17:00 Đerdap 4 : 1 Pobeda
12.06.2010 17:00 Pionir 0 : 3 Carevac
12.06.2010 17:00 Borac 3 : 1 Sloga (Ć)
12.06.2010 17:00 Laolac 0 : 3 Košava
12.06.2010 17:00 Radnički 3 : 0 Sloboda
12.06.2010 17:00 Vrelo 1 : 4 Jedinstvo
12.06.2010 17:00 Integral 3 : 0 Omladinac
12.06.2010 17:00 Mladost 3 : 1 Zadrugar
12.06.2010 17:00 Dragoš 3 : 2 Krilaš
12.06.2010 17:00 Rudar 4 : 2 Napredak
12.06.2010 Vojvodina 3 : 0 Jedinstvo
12.06.2010 Crvena Zvezda 5 : 2 2. Oktobar
12.06.2010 Napredak 1 : 2 Borac
12.06.2010 Sloboda 0 : 3 Beli Orlovi
12.06.2010 Mladost 0 : 1 Stara Čaršija
12.06.2010 17:30 Brodarac 6 : 1 Omladinac
12.06.2010 11:00 OFK Zvezdara 1 : 3 Mabat
12.06.2010 17:30 GAK 3 : 1 Kapedunum
12.06.2010 ŽFK Fruškogorac 3 : 0 Pančevo
12.06.2010 Novi Bečej : Kikinda
12.06.2010 Kalemegdan 1 : 0 Rubin