XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 11:00 Napredak - Rad 1:4
2 23.08.2017 10:00 Rad - Čukarički 2:3
3 27.08.2017 10:00 Partizan - Rad 4:3
4 30.08.2017 13:00 Rad - Radnički (P) 3:0
5 06.09.2017 10:00 Crvena zvezda - Rad 2:0
6 10.09.2017 11:30 Rad - Brodarac 1:1
7 17.09.2017 16:00 Radnički 1923 - Rad 0:1
8 24.09.2017 15:00 Spartak - Rad 0:0
9 01.10.2017 13:00 Rad - Internacional 0:1
10 07.10.2017 13:00 Voždovac - Rad 1:0
11 15.10.2017 13:00 Rad - Inđija 4:1
12 22.10.2017 13:00 OFK Beograd - Rad 1:1
13 29.10.2017 13:00 Rad - Moravac Orion 2:2
14 05.11.2017 11:00 Vojvodina - Rad 0:1
15 16.11.2017 13:00 Rad - Radnički (N) 1:0
16 19.11.2017 12:00 Rad - Napredak 3:2
17 25.11.2017 12:30 Čukarički - Rad 1:1
18 07.03.2018 12:00 Rad - Partizan 2:4
19 17.03.2018 13:00 Radnički (P) - Rad 1:2
20 31.03.2018 11:00 Rad - Crvena zvezda 0:2
21 07.04.2018 10:00 Brodarac - Rad 2:1
22 14.04.2018 11:00 Rad - Radnički 1923 1:1
23 21.04.2018 11:00 Rad - Spartak 3:1
24 28.04.2018 09:00 Internacional - Rad 1:2
25 02.05.2018 09:00 Rad - Voždovac 1:4
26 06.05.2018 11:00 Inđija - Rad 0:1
27 12.05.2018 11:00 Rad - OFK Beograd 0:1
28 20.05.2018 13:00 Moravac Orion - Rad 1:5
29 26.05.2018 11:00 Rad - Vojvodina 2:1
30 02.06.2018 15:00 Radnički (N) - Rad 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 30 24 4 2 76
2 Brodarac 30 23 5 2 74
3 Partizan 30 19 6 5 63
4 Čukarički 30 18 6 6 60
5 Spartak 30 16 7 7 55
6 Rad 30 13 7 10 46
7 Voždovac 30 13 6 11 45
8 Internacional 30 13 3 14 42
9 Vojvodina 30 10 9 11 39
10 OFK Beograd 30 11 4 15 37
11 Radnički (N) 30 9 7 14 34
12 Inđija 30 7 5 18 26
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Napredak 30 5 10 15 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički (P) 30 7 1 22 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Grupa Morava Radnički 1923 30 5 4 21 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Moravac Orion 30 3 4 23 13
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu