XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 OFK Lugomir - Žitorađa 2:2
2 27.08.2017 16:30 Jedinstvo - OFK Lugomir 0:0
3 03.09.2017 16:30 OFK Lugomir - OFK Topličanin 1:2
4 10.09.2017 16:00 Sloga (Ć) - OFK Lugomir 0:2
5 17.09.2017 16:00 OFK Lugomir - Levač 1:0
6 24.09.2017 15:30 Župa - OFK Lugomir 3:1
7 01.10.2017 15:30 OFK Lugomir - SFS Borac 2:0
8 07.10.2017 15:00 OFK Kosanica - OFK Lugomir 3:2
9 15.10.2017 15:00 OFK Lugomir - Kopaonik 1:0
10 22.10.2017 15:00 Poljoprivrednik - OFK Lugomir 2:2
11 29.10.2017 14:00 OFK Lugomir - Jastrebac 3:1
12 05.11.2017 13:30 OFK Lugomir - Napredak 3:2
13 12.11.2017 13:30 Sloga (D) - OFK Lugomir 3:1
14 19.11.2017 13:00 OFK Lugomir - Bošnjane 2:0
15 25.11.2017 13:00 Morava 1918 - OFK Lugomir 1:2
16 11.03.2018 15:00 Žitorađa - OFK Lugomir 1:3
17 17.03.2018 15:00 OFK Lugomir - Jedinstvo 0:0
18 31.03.2018 16:00 OFK Topličanin - OFK Lugomir 3:0
19 07.04.2018 16:00 OFK Lugomir - Sloga (Ć) 4:0
20 11.04.2018 16:00 Levač - OFK Lugomir 4:1
21 15.04.2018 16:30 OFK Lugomir - Župa 0:2
22 21.04.2018 16:30 SFS Borac - OFK Lugomir 8:0
23 29.04.2018 16:30 OFK Lugomir - OFK Kosanica 3:2
24 05.05.2018 16:30 Kopaonik - OFK Lugomir 3:1
25 13.05.2018 16:30 OFK Lugomir - Poljoprivrednik 3:0
26 16.05.2018 17:00 Jastrebac - OFK Lugomir 1:2
27 20.05.2018 17:00 Napredak - OFK Lugomir 0:3
28 27.05.2018 17:30 OFK Lugomir - Sloga (D) 1:0
29 03.06.2018 17:30 Bošnjane - OFK Lugomir 2:1
30 10.06.2018 17:30 OFK Lugomir - Morava 1918 2:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok SFS Borac 30 25 3 2 78
2 OFK Topličanin 30 22 6 2 72
3 Sloga (D) (-1) 30 18 2 10 55
4 Kopaonik 30 16 5 9 53
5 OFK Lugomir 30 15 4 11 49
6 Župa 30 15 3 12 48
7 OFK Kosanica 30 13 7 10 46
8 Levač 30 12 6 12 42
9 Jastrebac 30 12 3 15 39
10 Morava 1918 30 11 4 15 37
11 Jedinstvo 30 11 3 16 36
12 Žitorađa 30 9 5 16 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Napredak (-5) 30 11 3 16 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 30 7 5 18 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 30 6 5 19 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Poljoprivrednik (-2) 30 3 4 23 11
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu