XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Kopaonik - OFK Topličanin 1:1
2 27.08.2017 16:30 Sloga (Ć) - Kopaonik 0:2
3 02.09.2017 16:30 Kopaonik - Levač 3:1
4 10.09.2017 16:00 Župa - Kopaonik 2:4
5 16.09.2017 16:00 Kopaonik - SFS Borac 2:1
6 23.09.2017 15:30 OFK Kosanica - Kopaonik 1:0
7 30.09.2017 15:30 Kopaonik - Jastrebac 3:0
8 07.10.2017 15:00 Kopaonik - Poljoprivrednik 8:0
9 15.10.2017 15:00 OFK Lugomir - Kopaonik 1:0
10 21.10.2017 15:00 Kopaonik - Napredak 1:0
11 28.10.2017 14:00 Sloga (D) - Kopaonik 2:0
12 04.11.2017 13:30 Kopaonik - Bošnjane 1:0
13 11.11.2017 13:30 Morava 1918 - Kopaonik 0:2
14 18.11.2017 13:00 Kopaonik - Žitorađa 3:0
15 26.11.2017 13:00 Jedinstvo - Kopaonik 1:2
16 10.03.2018 15:00 OFK Topličanin - Kopaonik 3:1
17 17.03.2018 15:00 Kopaonik - Sloga (Ć) 5:1
18 01.04.2018 16:00 Levač - Kopaonik 3:0
19 07.04.2018 16:00 Kopaonik - Župa 2:0
20 11.04.2018 16:00 SFS Borac - Kopaonik 2:1
21 14.04.2018 16:30 Kopaonik - OFK Kosanica 1:1
22 22.04.2018 16:30 Jastrebac - Kopaonik 3:3
23 29.04.2018 16:30 Poljoprivrednik - Kopaonik 0:3
24 05.05.2018 16:30 Kopaonik - OFK Lugomir 3:1
25 13.05.2018 16:30 Napredak - Kopaonik 1:1
26 16.05.2018 17:00 Kopaonik - Sloga (D) 0:1
27 20.05.2018 17:00 Bošnjane - Kopaonik 2:2
28 26.05.2018 17:30 Kopaonik - Morava 1918 3:1
29 03.06.2018 17:30 Žitorađa - Kopaonik 3:2
30 10.06.2018 17:30 Kopaonik - Jedinstvo 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok SFS Borac 30 25 3 2 78
2 OFK Topličanin 30 22 6 2 72
3 Sloga (D) (-1) 30 18 2 10 55
4 Kopaonik 30 16 5 9 53
5 OFK Lugomir 30 15 4 11 49
6 Župa 30 15 3 12 48
7 OFK Kosanica 30 13 7 10 46
8 Levač 30 12 6 12 42
9 Jastrebac 30 12 3 15 39
10 Morava 1918 30 11 4 15 37
11 Jedinstvo 30 11 3 16 36
12 Žitorađa 30 9 5 16 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Napredak (-5) 30 11 3 16 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 30 7 5 18 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 30 6 5 19 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Poljoprivrednik (-2) 30 3 4 23 11
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu