XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 10:00 OFK Beograd - Partizan 2:1
2 17.08.2016 17:00 Spartak ŽK - Partizan 0:4
3 21.08.2016 11:00 Partizan - Čukarički 3:1
4 24.08.2016 11:00 Jagodina - Partizan 1:2
5 28.08.2016 13:00 Partizan - Radnički (N) 2:1
6 04.09.2016 16:30 Radnički (V) - Partizan 0:0
7 11.09.2016 10:00 Partizan - Lokomotiva 4:0
8 17.09.2016 10:00 Brodarac - Partizan 3:0
9 25.09.2016 11:00 Partizan - Vojvodina 4:1
10 01.10.2016 13:00 Napredak - Partizan 0:6
11 12.10.2016 13:00 Partizan - Voždovac 3:0
12 15.10.2016 11:30 Rad - Partizan 2:1
13 22.10.2016 11:00 Partizan - Mačva 8:2
14 29.10.2016 12:00 Crvena zvezda - Partizan 3:0
15 05.11.2016 14:00 Partizan - Radnički (P) 3:0
16 13.11.2016 10:00 Partizan - OFK Beograd 1:0
17 20.11.2016 11:00 Partizan - Spartak ŽK 3:0
18 04.03.2017 13:00 Čukarički - Partizan 1:1
19 11.03.2017 11:00 Partizan - Jagodina 4:0
20 19.03.2017 13:00 Radnički (N) - Partizan 0:1
21 25.03.2017 11:00 Partizan - Radnički (V) 3:1
22 02.04.2017 10:00 Lokomotiva - Partizan 0:4
23 08.04.2017 10:00 Partizan - Brodarac 1:4
24 13.04.2017 11:00 Vojvodina - Partizan 1:1
25 22.04.2017 13:00 Partizan - Napredak 3:0
26 30.04.2017 17:00 Voždovac - Partizan 0:0
27 06.05.2017 11:00 Partizan - Rad 3:3
28 14.05.2017 11:00 Mačva - Partizan 4:1
29 21.05.2017 13:00 Partizan - Crvena zvezda 0:3
30 28.05.2017 13:00 Radnički (P) - Partizan 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Brodarac 30 23 5 2 74
2 Crvena zvezda 29 21 3 5 66
3 Partizan 30 18 5 7 59
4 Voždovac 30 15 8 7 53
5 Čukarički 29 14 9 6 51
6 Vojvodina 30 14 7 9 49
7 Rad 30 14 6 10 48
8 Spartak ŽK 30 10 8 12 38
9 Napredak 30 10 5 15 35
10 OFK Beograd 30 10 5 15 35
11 Radnički (N) 30 9 7 14 34
12 Radnički (P) 30 10 4 16 34
13 Mačva 30 10 2 18 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva omladinska liga Beograda Lokomotiva 30 6 8 16 26
15 Jagodina 30 4 9 17 21
16 Radnički (V) 30 4 3 23 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu