XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 Lužnica - Morava (VH) 4:2
2 21.08.2016 17:00 Morava (VH) - Pusta reka 3:1
3 28.08.2016 16:30 Budućnost (P) - Morava (VH) 3:0
4 04.09.2016 16:30 Morava (VH) - Jedinstvo (GM) 2:0
5 10.09.2016 16:00 Sloga (L) - Morava (VH) 0:0
6 18.09.2016 16:00 Morava (VH) - GFK Dubočica 1:1
7 25.09.2016 15:30 OFK Brzi Brod - Morava (VH) 3:2
8 02.10.2016 15:30 Morava (VH) - Budućnost (O) 1:2
9 08.10.2016 15:00 Pčinja - Morava (VH) 1:1
10 16.10.2016 15:00 Morava (VH) - Nebeski andjeli 2:1
11 23.10.2016 14:00 Mladost (M) - Morava (VH) 2:1
12 30.10.2016 14:00 Morava (VH) - Jedinstvo (P) 4:0
13 05.11.2016 13:30 Balkanski - Morava (VH) 2:1
14 13.11.2016 13:30 Morava (VH) - Ropotovo 0:2
15 20.11.2016 13:00 Vranjska Banja - Morava (VH) 4:2
16 11.03.2017 15:00 Morava (VH) - Lužnica 0:3
17 18.03.2017 15:00 Pusta reka - Morava (VH) 0:3
18 25.03.2017 15:00 Morava (VH) - Budućnost (P) 1:0
19 02.04.2017 16:00 Jedinstvo (GM) - Morava (VH) 3:0
20 09.04.2017 16:00 Morava (VH) - Sloga (L) 1:0
21 12.04.2017 16:00 GFK Dubočica - Morava (VH) 3:0
22 15.04.2017 16:30 Morava (VH) - OFK Brzi Brod 3:1
23 22.04.2017 16:30 Budućnost (O) - Morava (VH) 3:0
24 30.04.2017 16:30 Morava (VH) - Pčinja 2:1
25 06.05.2017 16:30 Nebeski andjeli - Morava (VH) 1:0
26 13.05.2017 16:30 Morava (VH) - Mladost (M) 3:1
27 17.05.2017 17:00 Jedinstvo (P) - Morava (VH) 8:0
28 21.05.2017 17:00 Morava (VH) - Balkanski 2:1
29 28.05.2017 17:30 Ropotovo - Morava (VH) 7:2
30 04.06.2017 17:30 Morava (VH) - Vranjska Banja 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Budućnost (P) 30 21 7 2 70
2 Pčinja 30 19 1 10 58
3 Budućnost (O) (-1) 30 17 5 8 55
4 Pusta reka (-1) 30 14 4 12 45
5 GFK Dubočica 30 13 4 13 43
6 Vranjska Banja (-3) 30 13 5 12 41
7 OFK Brzi Brod 30 11 8 11 41
8 Lužnica 30 11 7 12 40
9 Nebeski andjeli 30 11 7 12 40
10 Sloga (L) 30 11 7 12 40
11 Balkanski 30 11 5 14 38
12 Morava (VH) (-1) 30 12 3 15 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Okružna liga Kosovskog Pomoravlja Ropotovo (-1) 30 10 8 12 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pirotska okružna liga Jedinstvo (P) (-1) 30 10 6 14 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Jedinstvo (GM) (-2) 30 8 4 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mladost (M) 30 4 7 19 19
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu