XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 OFK Vrbas - Tekstilac 2:0
2 21.08.2016 17:00 Tekstilac - Tavankut 2:1
3 28.08.2016 16:30 Tisa (A) - Tekstilac 2:0
4 04.09.2016 16:30 Tekstilac - Radnički (S) 0:1
5 11.09.2016 16:00 Subotica - Tekstilac 1:2
6 17.09.2016 16:00 Polet (K) - Tekstilac 0:0
7 25.09.2016 15:30 Tekstilac - Budućnost (G) 0:5
8 01.10.2016 15:30 Potisje - Tekstilac 7:0
9 09.10.2016 15:00 Tekstilac - Zadrugar 0:0
10 16.10.2016 15:00 Mladost (T) - Tekstilac 0:2
11 23.10.2016 14:00 Tekstilac - Sloga (Č) 1:4
12 29.10.2016 13:30 Mladost APA - Tekstilac 3:0
13 06.11.2016 13:00 Tekstilac - Bačka (P) 4:0
14 12.11.2016 13:00 Srbobran - Tekstilac 4:1
15 20.11.2016 13:00 Tekstilac - Bečej 1918 1:4
16 12.03.2017 14:30 Tekstilac - OFK Vrbas 0:0
17 19.03.2017 14:30 Tavankut - Tekstilac 1:0
18 26.03.2017 15:00 Tekstilac - Tisa (A) 2:2
19 01.04.2017 15:30 Radnički (S) - Tekstilac 4:0
20 09.04.2017 16:00 Tekstilac - Subotica 2:3
21 12.04.2017 16:00 Tekstilac - Polet (K) 1:0
22 16.04.2017 16:00 Budućnost (G) - Tekstilac 1:1
23 23.04.2017 16:00 Tekstilac - Potisje 2:1
24 30.04.2017 16:30 Zadrugar - Tekstilac 1:2
25 07.05.2017 16:30 Tekstilac - Mladost (T) 4:1
26 13.05.2017 16:30 Sloga (Č) - Tekstilac 1:0
27 17.05.2017 16:30 Tekstilac - Mladost APA 2:1
28 21.05.2017 16:30 Bačka (P) - Tekstilac 0:1
29 27.05.2017 17:00 Tekstilac - Srbobran 2:3
30 03.06.2017 17:00 Bečej 1918 - Tekstilac 10:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srpska liga Vojvodina Bečej 1918 30 26 2 2 80
2 Sloga (Č) 30 24 4 2 76
3 Budućnost (G) 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 6 8 54
5 Polet (K) 30 12 5 13 41
6 Mladost (T) 30 12 4 14 40
7 Bačka (P) 30 11 5 14 38
8 Tisa (A) 30 10 8 12 38
9 Radnički (S) 30 10 6 14 36
10 Tavankut 30 11 3 16 36
11 Potisje (-1) 30 9 9 12 35
12 Tekstilac 30 10 5 15 35
13 Zadrugar 30 10 5 15 35
14 Mladost APA 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica OFK Vrbas 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Subotica 30 5 0 25 15
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu