XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2016 17:00 Rusin - Krila Krajine 0:1
2 28.08.2016 16:30 Slavija - Rusin 2:0
3 04.09.2016 16:30 Rusin - ŽAK 2:2
4 11.09.2016 16:00 BSK - Rusin 2:1
5 18.09.2016 16:00 Rusin - Borac (BG) 5:2
6 25.09.2016 15:30 Budućnost - Rusin 1:1
7 28.09.2016 15:30 Rusin - Hercegovac 3:0
8 02.10.2016 15:30 Stari Grad - Rusin 1:1
9 09.10.2016 15:00 Rusin - Terekveš 3:1
10 15.10.2016 15:00 Polet (S) - Rusin 1:3
11 23.10.2016 14:00 Rusin - OFK Šikara 2:0
12 29.10.2016 13:30 Mladost (K) - Rusin 0:0
13 06.11.2016 13:00 Rusin - Lipar 2:1
14 13.11.2016 13:00 Mladost (BP) - Rusin 3:1
15 20.11.2016 13:00 Rusin - Hajduk Junior 3:2
16 12.03.2017 14:30 Krila Krajine - Rusin 1:2
17 19.03.2017 14:30 Rusin - Slavija 1:3
18 25.03.2017 15:00 ŽAK - Rusin 0:2
19 02.04.2017 15:30 Rusin - BSK 1:1
20 09.04.2017 16:00 Borac (BG) - Rusin 2:1
21 16.04.2017 16:00 Rusin - Budućnost 1:1
22 19.04.2017 16:00 Hercegovac - Rusin 4:1
23 23.04.2017 16:00 Rusin - Stari Grad 2:2
24 30.04.2017 16:30 Terekveš - Rusin 5:0
25 07.05.2017 16:30 Rusin - Polet (S) 3:0
26 14.05.2017 16:00 OFK Šikara - Rusin 2:2
27 17.05.2017 16:30 Rusin - Mladost (K) 2:0
28 21.05.2017 16:30 Lipar - Rusin 3:2
29 28.05.2017 16:30 Rusin - Mladost (BP) 0:2
30 04.06.2017 17:00 Hajduk Junior - Rusin 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Mladost (BP) 30 23 4 3 73
2 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" BSK 30 21 4 5 67
3 Krila Krajine 30 17 6 7 57
4 Hajduk Junior 30 14 3 13 45
5 Budućnost 30 12 7 11 43
6 Rusin 30 11 8 11 41
7 Stari Grad 30 11 7 12 40
8 Slavija 30 11 7 12 40
9 Lipar 30 11 5 14 38
10 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 2. razred Terekveš (-1) 30 11 6 13 38
11 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 2. razred OFK Šikara (-1) 30 11 6 13 38
12 ŽAK 30 11 3 16 36
13 Hercegovac 30 10 5 15 35
14 Mladost (K) 30 9 6 15 33
15 Borac (BG) 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Polet (S) 30 3 8 19 17
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu