XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2007 Žarkovo - Balkan 0:0
2 25.08.2007 Vinča - Žarkovo 1:2
3 02.09.2007 Žarkovo - Resnik 1:0
4 08.09.2007 BSK Batajnica - Žarkovo 0:0
5 16.09.2007 Žarkovo - Poštar 1:0
6 19.09.2007 Slavija - Žarkovo 0:0
7 23.09.2007 Žarkovo - Crvena zvezda (MML) 0:2
8 30.09.2007 Lisović - Žarkovo 1:0
9 07.10.2007 Žarkovo - Turbina 2:0
10 10.10.2007 Budućnost (D) - Žarkovo 1:1
11 14.10.2007 Žarkovo - PKB 0:1
12 21.10.2007 Žarkovo - IMT 1:0
13 28.10.2007 Milutinac - Žarkovo 3:2
14 04.11.2007 Žarkovo - Trudbenik 1:0
15 11.11.2007 Borac (O) - Žarkovo 3:2
16 25.11.2007 Žarkovo - Grafičar 2:0
17 02.12.2007 Kovačevac - Žarkovo 1:3
18 15.03.2008 Balkan - Žarkovo 1:1
19 23.03.2008 Žarkovo - Vinča 3:1
20 30.03.2008 Resnik - Žarkovo 1:1
21 02.04.2008 Žarkovo - BSK Batajnica 2:2
22 05.04.2008 Poštar - Žarkovo 0:1
23 13.04.2008 Žarkovo - Slavija 0:2
24 20.04.2008 Crvena zvezda (MML) - Žarkovo 2:1
25 26.04.2008 Žarkovo - Lisović 0:0
26 03.05.2008 Turbina - Žarkovo 0:0
27 07.05.2008 Žarkovo - Budućnost (D) 2:1
28 11.05.2008 PKB - Žarkovo 3:1
29 17.05.2008 IMT - Žarkovo 3:1
30 25.05.2008 Žarkovo - Milutinac 3:2
31 31.05.2008 Trudbenik - Žarkovo 2:0
32 08.06.2008 Žarkovo - Borac (O) 0:0
33 11.06.2008 Grafičar - Žarkovo 2:0
34 15.06.2008 Žarkovo - Kovačevac 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Lisović 34 20 8 6 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" PKB 34 19 9 6 66
3 IMT (-3) 34 18 6 10 57
4 Slavija 34 14 8 12 50
5 Crvena zvezda (MML) 34 12 10 12 46
6 Poštar 34 13 7 14 46
7 Milutinac 34 14 4 16 46
8 Žarkovo 34 12 10 12 46
9 Trudbenik 34 12 9 13 45
10 Grafičar 34 13 5 16 44
11 Budućnost (D) 34 12 8 14 44
12 Kovačevac 34 12 8 14 44
13 Turbina 34 13 5 16 44
14 Borac (O) 34 12 7 15 43
15 Resnik 34 11 9 14 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Vinča (-3) 34 13 4 17 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Balkan 34 10 9 15 39
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga BSK Batajnica 34 7 12 15 33
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu