XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Sloboda - Rudar (Bresnica) 1:0
2 24.08.2014 17:00 Slavija - Sloboda 1:0
3 31.08.2014 16:30 Sloboda - Mokra Gora 1:1
4 06.09.2014 16:30 Partizan - Sloboda 0:1
5 14.09.2014 16:00 Sloboda - Omladinac 2:0
6 21.09.2014 16:00 Tutin - Sloboda 2:2
7 28.09.2014 15:30 Sloboda - Metalac 3:1
8 05.10.2014 15:30 Orlovac - Sloboda 1:0
9 11.10.2014 14:30 Sloboda - Polet 1:1
10 19.10.2014 14:30 Vodojaža - Sloboda 0:1
11 26.10.2014 13:30 Sloboda - Takovo 2:1
12 02.11.2014 13:30 Sloboda - Rudar (Baljevac) 5:1
13 09.11.2014 13:30 Braća Vuković - Sloboda 1:1
14 16.11.2014 13:00 Sloboda - Dragačevo 1:0
15 22.11.2014 13:00 Trepča - Sloboda 2:0
16 22.03.2015 14:30 Rudar (Bresnica) - Sloboda 0:3
17 28.03.2015 14:30 Sloboda - Slavija 1:3
18 04.04.2015 15:30 Mokra Gora - Sloboda 3:1
19 11.04.2015 15:30 Sloboda - Partizan 2:0
20 18.04.2015 16:00 Omladinac - Sloboda 0:2
21 22.04.2015 16:00 Sloboda - Tutin 1:1
22 25.04.2015 16:00 Metalac - Sloboda 0:1
23 02.05.2015 16:30 Sloboda - Orlovac 2:0
24 10.05.2015 16:30 Polet - Sloboda 0:2
25 16.05.2015 16:30 Sloboda - Vodojaža 2:0
26 23.05.2015 17:00 Takovo - Sloboda 2:0
27 27.05.2015 17:00 Rudar (Baljevac) - Sloboda 0:5
28 30.05.2015 17:00 Sloboda - Braća Vuković 1:0
29 07.06.2015 17:30 Dragačevo - Sloboda 2:1
30 13.06.2015 17:30 Sloboda - Trepča 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Mokra Gora 30 20 5 5 65
2 Tutin 30 20 3 7 63
3 Sloboda 30 17 6 7 57
4 Orlovac 30 14 6 10 48
5 Slavija 30 14 5 11 47
6 Dragačevo 30 14 4 12 46
7 Takovo 30 13 5 12 44
8 Braća Vuković 30 12 7 11 43
9 Trepča 30 11 9 10 42
10 Metalac 30 12 5 13 41
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Kragujevca Vodojaža 30 11 8 11 41
12 Omladinac 30 12 4 14 40
13 Polet 30 11 7 12 40
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Kragujevca Partizan 30 9 10 11 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička okružna liga Rudar (Bresnica) 30 3 8 19 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Raška okružna liga Rudar (Baljevac) 30 0 2 28 2