XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.09.2013 16:00 Morava - Mladost (S) 6:0
2 01.09.2013 16:30 Besa 2005 - Morava 0:3
3 08.09.2013 16:30 Morava - Mladost (B) 2:0
4 15.09.2013 16:00 OFK Pavlovac - Morava 1:5
5 22.09.2013 16:00 Morava - Vihor 7:1
6 29.09.2013 15:30 OFK Alakince - Morava 1:2
8 13.10.2013 15:00 Ternoci - Morava 0:1
9 20.10.2013 15:00 Morava - Biljači 9:0
10 27.10.2013 14:00 Levosoje - Morava 0:7
11 03.11.2013 14:00 Morava - Čelik 6:0
12 10.11.2013 13:30 Vranjska Banja - Morava 0:2
13 17.11.2013 13:30 Morava - Pčinja 3:2
14 24.11.2013 13:00 Nebeski Anđeli - Morava 3:0
15 01.12.2013 13:00 Morava - Trešnjevka 3:0
16 09.03.2014 15:00 Mladost (S) - Morava 0:7
17 15.03.2014 15:00 Morava - Besa 2005 8:0
18 23.03.2014 15:00 Mladost (B) - Morava 0:1
19 29.03.2014 15:30 Morava - OFK Pavlovac 2:0
20 06.04.2014 16:00 Vihor - Morava 1:4
21 12.04.2014 16:00 Morava - OFK Alakince 5:0
23 26.04.2014 16:30 Morava - Ternoci 4:0
24 03.05.2014 16:30 Biljači - Morava 1:3
25 10.05.2014 16:30 Morava - Levosoje 4:1
26 24.05.2014 17:00 Čelik - Morava 1:4
27 28.05.2014 16:30 Morava - Vranjska Banja 4:1
28 31.05.2014 17:00 Pčinja - Morava 3:2
29 04.06.2014 17:30 Morava - Nebeski Anđeli 0:1
30 08.06.2014 17:30 Trešnjevka - Morava 2:7
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Morava 28 25 0 3 75
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug", zbog odustajanja ekipe SFK Moravac iz Predejana od daljeg nastupa SLI (zamena mesta sa Dinamom iz Vranja). Nebeski Anđeli 28 22 6 0 72
3 Pčinja 28 23 2 3 71
4 Mladost (B) 28 19 3 6 60
5 OFK Alakince 28 14 8 6 50
6 Ternoci 28 14 5 9 47
7 Vihor 28 12 3 13 39
8 OFK Pavlovac 28 12 3 13 39
9 Čelik 28 10 7 11 37
10 Klub se ugasio Besa 2005 28 10 3 15 33
11 Vranjska Banja 28 8 4 16 28
12 Klub se ugasio Levosoje 28 6 5 17 23
13 Mladost (S) 28 6 1 21 19
14 Biljači 28 2 2 24 8
15 Trešnjevka 28 0 2 26 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu