XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:30 Sloga (M) - Karađorđe 1:0
2 01.09.2013 11:00 Karađorđe - Mladost (R) 3:1
3 08.09.2013 16:30 Sloga (Z) - Karađorđe 0:1
4 15.09.2013 11:00 Karađorđe - BSK 2:1
5 22.09.2013 16:00 Omladinac - Karađorđe 3:2
6 29.09.2013 11:00 Karađorđe - Pobeda (S) 1:2
7 06.10.2013 15:30 Pobeda (Đ) - Karađorđe 1:2
8 13.10.2013 11:00 Karađorđe - Kotlenik 3:0
9 20.10.2013 14:30 Mladost (B) - Karađorđe 2:2
10 27.10.2013 11:00 Karađorđe - Grivac 4:0
11 03.11.2013 13:30 Mladost MG (S) - Karađorđe 2:1
12 09.11.2013 13:30 Meteor - Karađorđe 1:2
13 17.11.2013 11:00 Karađorđe - Bare 5:1
14 30.03.2014 11:00 Karađorđe - Sloga (M) 4:1
15 06.04.2014 15:30 Mladost (R) - Karađorđe 1:2
16 13.04.2014 11:00 Karađorđe - Sloga (Z) 4:0
17 24.04.2014 16:00 BSK - Karađorđe 2:0
18 27.04.2014 11:00 Karađorđe - Omladinac 2:4
19 04.05.2014 16:30 Pobeda (S) - Karađorđe 6:1
20 11.05.2014 11:00 Karađorđe - Pobeda (Đ) 2:1
21 01.06.2014 17:00 Kotlenik - Karađorđe 3:1
22 08.06.2014 11:00 Karađorđe - Mladost (B) 6:1
23 15.06.2014 17:30 Grivac - Karađorđe 3:2
24 18.06.2014 11:00 Karađorđe - Mladost MG (S) 2:3
25 21.06.2014 17:30 Karađorđe - Meteor 3:2
26 28.06.2014 18:00 Bare - Karađorđe 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Omladinac 26 22 2 2 68
2 Pobeda (S) 26 22 1 3 67
3 Karađorđe 26 15 1 10 46
4 Mladost MG (S) 26 14 3 9 45
5 Sloga (M) (-2) 26 15 1 10 44
6 BSK 26 13 3 10 42
7 Klub se ugasio Pobeda (Đ) 26 11 4 11 37
8 Mladost (R) 26 10 4 12 34
9 Grivac (-1) 26 10 5 11 34
10 Kotlenik 26 10 3 13 33
11 Bare (-1) 26 9 2 15 28
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Rača Mladost (B) 26 8 2 16 26
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Rača Meteor 26 4 1 21 13
14 Klub se ugasio Sloga (Z) (-7) 26 2 2 22 1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu