XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.09.2007 Borac - Banat 0:0
2 17.08.2007 OFK Beograd - Borac 2:0
3 26.08.2007 Borac - Napredak 1:0
4 01.09.2007 Mladost (L) - Borac 1:0
5 15.09.2007 Borac - Crvena Zvezda 0:0
6 22.09.2007 Smederevo - Borac 0:1
7 29.09.2007 Borac - Hajduk 2:0
8 06.10.2007 Bežanija - Borac 1:2
9 20.10.2007 Borac - Čukarički Stankom 1:1
10 28.10.2007 Borac - Vojvodina 2:4
11 31.10.2007 Partizan - Borac 0:0
12 03.11.2007 Banat - Borac 2:1
13 10.11.2007 Borac - OFK Beograd 2:0
14 01.12.2007 Napredak - Borac 0:0
15 08.12.2007 Borac - Mladost (L) 2:0
16 12.12.2007 Crvena Zvezda - Borac 4:0
17 15.12.2007 Borac - Smederevo 0:2
18 02.03.2008 Hajduk - Borac 0:0
19 08.03.2008 Borac - Bežanija 4:1
20 15.03.2008 Čukarički Stankom - Borac 0:0
21 22.03.2008 Vojvodina - Borac 1:2
22 30.03.2008 Borac - Partizan 0:1
23 02.04.2008 Borac - OFK Beograd 0:0
24 05.04.2008 Hajduk - Borac 1:1
25 12.04.2008 Borac - Napredak 1:1
26 20.04.2008 Partizan - Borac 1:0
27 26.04.2008 Borac - Crvena Zvezda 0:2
28 30.04.2008 Vojvodina - Borac 5:0
29 03.05.2008 Borac - Bežanija 2:0
30 10.05.2008 Borac - Čukarički Stankom 2:1
31 14.05.2008 Mladost (L) - Borac 2:1
32 17.05.2008 Borac - Smederevo 1:0
33 25.05.2008 Banat - Borac 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 33 24 8 1 80
2 Crvena Zvezda 33 21 12 0 75
3 Vojvodina 33 18 8 7 62
4 Borac 33 12 10 11 46
5 Napredak 33 11 8 14 41
6 Čukarički Stankom 33 10 10 13 40
7 Beleška: prelazi u Prvu ligu Srbije Mladost (L) 33 8 14 11 38
8 Hajduk 33 8 13 12 37
9 OFK Beograd 33 9 9 15 36
10 Beleška: prelazi u Prvu ligu Srbije Smederevo 33 10 6 17 36
11 Banat 33 6 10 17 28
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Bežanija (-2) 33 5 4 24 17
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu