REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Aktuelni rezultati
Muškarci - Jelen Super liga Srbije 3.kolo
23.08.2014 | 18:00 Jagodina 3:1 Radnički (N)
23.08.2014 | 20:30 Vojvodina 0:1 Crvena zvezda
23.08.2014 | 17:30 Spartak 1:0 Mladost
23.08.2014 | 19:30 Napredak 2:4 OFK Beograd
23.08.2014 | 17:00 Novi Pazar 2:0 Radnički 1923
23.08.2014 | 20:00 Borac 0:0 Čukarički
23.08.2014 | 17:00 Voždovac 1:6 Rad
24.08.2014 | 19:00 Partizan 3:0 Donji Srem

Muškarci - Prva liga Srbije 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Radnik 4:0 Kolubara
23.08.2014 | 19:00 Sloboda 1:1 Metalac (GM)
23.08.2014 | 17:00 Moravac Orion 1:1 Inđija
23.08.2014 | 17:00 Sloga (K) 1:4 Bačka (BP)
23.08.2014 | 17:00 BSK Borča 2:2 Javor Matis
23.08.2014 | 17:00 Bežanija 0:0 Mačva
23.08.2014 | 17:00 Sloga (PM) 1:0 Sindjelić
23.08.2014 | 17:00 Proleter 3:1 Jedinstvo Putevi

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Zapad 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Loznica 1:0 GFK Jasenica 1911
23.08.2014 | 17:00 Karađorđe 2:2 Polet
24.08.2014 | 17:00 Zvižd 1:0 Sloga (P)
23.08.2014 | 17:00 Rudar 2:2 Šumadija 1903
23.08.2014 | 17:00 Budućnost Krušik 2014 3:0 Bane
23.08.2014 | 17:00 Pobeda 2:1 Jošanica
23.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 1:0 Železničar
23.08.2014 | 17:00 Semendrija 1924 0:0 Šumadija

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Istok 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Ozren 2:0 Dinamo
23.08.2014 | 17:00 Sinđelić 1:2 Tabane 1970
23.08.2014 | 17:00 Hajduk Veljko 0:2 Radan
23.08.2014 | 17:00 Sloga 1:0 Car Konstantin
23.08.2014 | 17:00 Radnički (P) 1:0 Kopaonik
24.08.2014 | 17:00 Timočanin 3:0 Radnički (S)
23.08.2014 | 17:00 Trstenik PPT 2:1 Đerdap
23.08.2014 | 17:00 OFK Bor 1:2 Timok

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Vojvodina 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Dinamo 2:1 Bačka 1901
23.08.2014 | 17:00 Radnički (Š) 2:0 Radnički (NP)
23.08.2014 | 17:00 Cement 0:0 PIK Prigrevica
23.08.2014 | 17:00 Banat 1:0 Vršac
23.08.2014 | 17:00 Sloga 3:0 Tekstilac
23.08.2014 | 17:00 ČSK Pivara 2:0 Senta
24.08.2014 | 17:00 Dunav 3:0 Radnički (S)
23.08.2014 | 17:00 Radnički (SM) 0:1 Dolina

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Beograd 2.kolo
23.08.2014 | 17:30 Brodarac 1947 1:3 IMT
24.08.2014 | 17:30 Radnički (O) 0:1 BASK
24.08.2014 | 17:30 Budućnost 3:1 Srem
24.08.2014 | 17:30 Turbina 1:0 Železnik Lasta
23.08.2014 | 17:30 Teleoptik 2:1 Dorćol
23.08.2014 | 11:00 GSP Polet 2:0 IM Rakovica
24.08.2014 | 11:00 Žarkovo 2:2 Hajduk
23.08.2014 | 17:30 Sopot 1:2 Zemun

Muškarci - Zone - Zona Morava 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Takovo 3:0 Dragačevo
23.08.2014 | 17:00 Trepča 4:0 Braća Vuković
24.08.2014 | 17:00 Rudar (Bresnica) 5:0 Rudar (Baljevac)
24.08.2014 | 17:00 Slavija 1:0 Sloboda
23.08.2014 | 17:00 Mokra Gora 3:0 Vodojaža
23.08.2014 | 17:00 Partizan 2:2 Polet
23.08.2014 | 17:00 Omladinac 2:0 Orlovac
24.08.2014 | 17:00 Tutin 1:0 Metalac

Muškarci - Zone - Zona Dunav 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 RSK 3:3 Borac
23.08.2014 | 17:00 Sloga (B) 0:0 Basarac
24.08.2014 | 17:00 Homoljac 1:0 VGSK
24.08.2014 | 17:00 Napredak 2:0 Šumadinac (B)
26.08.2014 | 17:00 Sloboda 0:0 Mladi radnik (R)
23.08.2014 | 17:00 Morava 1:0 Železničar (P)
24.08.2014 | 17:00 Mihajlovac 1934 5:1 Obilić
23.08.2014 | 17:00 Gruža 4:0 Lepenica

Muškarci - Zone - Zona Drina 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Sevojno 2:1 Brezovica
23.08.2014 | 17:00 Zlatibor 1:1 Sloga 1940
24.08.2014 | 17:00 Zadrugar 1:0 Polimlje
23.08.2014 | 17:00 Borac 1:1 Jedinstvo 1945
23.08.2014 | 17:00 FAP 1:1 OFK Osečina
24.08.2014 | 17:00 Radnički Stobeks 0:1 Zlatar
23.08.2014 | 17:00 Ribnica 1:1 Radnički (V)
23.08.2014 | 17:00 Radjevac 3:1 Sloga (S)

Muškarci - Zone - Zona "Zapad" 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Župa 1:0 SFS Borac
24.08.2014 | 17:00 Juhor 4:1 Trajal
24.08.2014 | 17:00 Levač 2:2 Poljoprivrednik
24.08.2014 | 17:00 Rembas 2:3 Jedinstvo (M)
23.08.2014 | 17:00 FUD 1:3 Žitorađa
24.08.2014 | 17:00 Dragocvet 1:1 Borac (B)
24.08.2014 | 17:00 Lugomir 0:2 Kosanica
23.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 2:2 Temnić 1924

Muškarci - Zone - Zona "Istok" 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Rudar Alpos 3:2 Svrljig
23.08.2014 | 17:00 Brestovac 1946 0:1 Kablovi
23.08.2014 | 17:00 BSK Bogovina 2:1 Moravica
23.08.2014 | 17:00 Rudar (P) 2:2 Bučje
24.08.2014 | 17:00 Brodoremont 3:2 Napredak
23.08.2014 | 17:00 Dunav 2:0 Bukovik
23.08.2014 | 17:00 Rudar (B) 0:2 Rtanj
24.08.2014 | 17:00 Pukovac 4:1 Nemetali

Muškarci - Zone - Zona "Jug" 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Lužnica : Mladost
23.08.2014 | 17:00 Balkanski 4:1 BSK Bujanovac
23.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (B) 3:0 Jedinstvo (BP)
23.08.2014 | 17:00 Pusta Reka 2:1 Jablanica
24.08.2014 | 17:00 Ropotovo 0:1 Sloga
23.08.2014 | 17:00 SFK Morava 5:0 Bobište
23.08.2014 | 17:00 Dubočica 1923 0:3 Nebeski andjeli
24.08.2014 | 17:00 Vlasina 1:1 Sloboda

Muškarci - Zone - Novosadsko-Sremska zona 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Budućnost 0:1 ŽSK
23.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (SP) 1:0 Kupinovo
24.08.2014 | 17:00 Hajduk 2:3 Sloga
24.08.2014 | 10:00 Index 2:1 Crvena zvezda
24.08.2014 | 17:00 Borac 1:0 Graničar 1924 Sremac
24.08.2014 | 17:00 LSK Laćarak 0:2 Kabel
23.08.2014 | 17:00 Jugović 2:2 Mladost
24.08.2014 | 17:00 Ljukovo 0:4 Omladinac

Muškarci - Zone - Bačka zona 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 ŽAK 2:2 Mladost (T)
24.08.2014 | 10:00 Subotica 2:0 Polet
23.08.2014 | 17:00 TSC 5:0 Bačka (P)
24.08.2014 | 17:00 Tavankut 0:0 OFK Mladost APA
24.08.2014 | 17:00 OFK Odžaci 1:0 Zadrugar
24.08.2014 | 17:00 Preporod 3:0 Borac
23.08.2014 | 17:00 OFK Vrbas 1:0 Jadran
23.08.2014 | 17:00 Srbobran 1:0 Tisa

Muškarci - Zone - Banatska zona 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Radnički (S) 1:2 Železničar
23.08.2014 | 17:00 Budućnost 1:1 OFK Kikinda
23.08.2014 | 17:00 Kozara 0:1 Proleter
24.08.2014 | 17:00 Borac (Starčevo) 0:0 Crvena Zvezda (RS)
23.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (NB) 4:0 Sloga
23.08.2014 | 17:00 Vršac United 0:3 Mladost (L)
24.08.2014 | 17:00 Borac (Sakule) 3:0 Sloboda
23.08.2014 | 17:00 Radnički (K) 2:1 Jedinstvo (BK)

Muškarci - Zone - Beogradska zona 2.kolo
24.08.2014 | 17:30 Lepušnica 1:1 Crvena zvezda
24.08.2014 | 17:30 Sremčica 5:0 PKB
23.08.2014 | 17:30 Balkan Mirijevo 1:1 Jedinstvo
24.08.2014 | 10:00 Železničar 2:1 Baćevac
24.08.2014 | 17:30 Zvezdara 1:2 Vrčin
23.08.2014 | 17:30 Radnički (NB) 0:0 Stepojevac Vaga
23.08.2014 | 17:30 Lokomotiva : Palilulac
24.08.2014 | 10:00 Grafičar 1:1 Boleč

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga 1.kolo
23.08.2014 | 17:30 Goč 6:0 Kraljevo Hajduk
24.08.2014 | 17:30 Pazar Juniors 2011 1:0 OFK Ras
24.08.2014 | 17:30 Mataruge 1:0 Borac
24.08.2014 | 17:30 Radnički 1:0 Radnik
24.08.2014 | 17:30 Ibar 3:2 Gruža
24.08.2014 | 17:30 Ribnica 3:1 Polet
24.08.2014 | 17:30 Budućnost 3:0 Granit
24.08.2014 | 17:30 Lazac 0:4 Karađorđe

Muškarci - Okružne lige - PFL - Moravička okružna liga 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Ovčar 2:0 Backovac Junajted
23.08.2014 | 17:00 Parmenac 5:1 Mladost (P)
23.08.2014 | 17:00 Lunjevica 0:2 Slatina
24.08.2014 | 17:00 Miokovci 0:0 Spartak
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (GG) 3:0 Napredak
24.08.2014 | 17:00 Mladost (A) 0:4 Prijevor
24.08.2014 | 17:00 Kotraža 2:1 Omladinac (Z)
24.08.2014 | 17:00 Donja Vrbava 2:0 Jedinstvo (K)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Sušica 0:1 Arsenal
23.08.2014 | 17:00 Jadran 7:1 Seljak
24.08.2014 | 17:00 Mladost (P) 1:1 Maršić
24.08.2014 | 17:00 Vinogradi DB 3:2 Šumadinac
24.08.2014 | 17:00 Budućnost 3:1 Kolonija
23.08.2014 | 17:00 Ćava 3:1 Borac
23.08.2014 | 17:00 Sloga (D) 1:2 Korićani
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 3:1 Sloboda

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Višesava 2:2 Napredak
24.08.2014 | 17:00 Omladinac 0:0 GP Zlatibor
24.08.2014 | 11:00 Prvi partizan 1:4 Jasen
24.08.2014 | 17:00 Polet 3:1 Jedinstvo
24.08.2014 | 17:00 Čajetina 2:0 Železničar
24.08.2014 | 17:00 Perućac 0:0 Crnokosa
23.08.2014 | 17:00 Budućnost 2:0 Ariljska rampa

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga 1.kolo
24.08.2014 | 16:30 Tulari 1:1 Mladost
24.08.2014 | 16:30 ZSK 2:1 Kačer
24.08.2014 | 16:30 Sovljak 0:0 Trlić
23.08.2014 | 16:30 Spartak 1924 1:0 Junior Novo Naselje
24.08.2014 | 16:30 Joševa 4:2 Rubribreza
23.08.2014 | 16:30 Pepeljevac 3:0 Kolubara
23.08.2014 | 16:30 Banjani 0:0 OFK Divci
23.08.2014 | 16:30 OFK Jabučje 3:0 Tešnjar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Sindjelić 0:0 Gučevo
24.08.2014 | 17:00 Borac (L) 3:1 BMR Petlovača
24.08.2014 | 17:00 Podrinje 0:1 Mačva 2005
23.08.2014 | 17:00 Jadar 0:3 Hajduk Stanko
24.08.2014 | 17:00 Antimon 1:1 Drina
24.08.2014 | 17:00 Borac (V) 4:2 Lipolist
24.08.2014 | 17:00 Mladost (P) 3:2 Jedinstvo (MZ)
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (Š) 1:2 Provo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga 1.kolo
24.08.2014 | 17:30 Aranđelovac 2:0 Partizan (D)
24.08.2014 | 17:30 Omladinac 1:1 Junkovac
24.08.2014 | 17:30 Šatornja 1:1 Šumadija
24.08.2014 | 17:30 Šumadinac (S) 1:8 ŽSK
24.08.2014 | 17:30 Prvi srpski ustanak 2:0 Vinča
24.08.2014 | 17:30 Šumadinac (N) 2:5 Banja
24.08.2014 | 17:30 BSK 1:1 Vitlina-Bokanja
24.08.2014 | 17:30 Partizan (BB) 0:2 Borac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:30 Zadrugar (T) 0:4 Petar Dobrnjac
24.08.2014 | 17:30 Mlava (B) 1:2 Polet (SD)
24.08.2014 | 17:30 Krilaš 1:0 Makce
24.08.2014 | 17:30 Trgovački 0:1 Vojvoda Milenko
24.08.2014 | 17:30 Omladinac (M) 0:0 Rudar (K)
24.08.2014 | 17:30 Mladost (B) 3:2 Sloga (B)
23.08.2014 | 17:30 Đerdap 2:1 Integral
24.08.2014 | 17:30 Napredak 1936 0:0 Radnički 1926
24.08.2014 | 17:30 Šapine 4:0 Mlava (ML)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Glavaš 2:0 Mladi borac
24.08.2014 | 17:00 Šumadija 4:0 Železničar (S)
24.08.2014 | 17:00 SASK 0:1 Udarnik
24.08.2014 | 17:00 Železničar (K) 3:2 7. Juli
24.08.2014 | 17:00 Budućnost (R) 2:2 Jedinstvo (K)
24.08.2014 | 17:00 Osipaonica 2:1 Vodice
24.08.2014 | 17:00 Pobeda 0:1 Proleter
24.08.2014 | 17:00 Sloga (M) 2:1 Budućnost (MK)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Kušiljevo 3:0 Mladost (K)
24.08.2014 | 17:00 Sloga (V) 1:2 Budućnost
24.08.2014 | 17:00 Bratstvo 7:1 Sloga (DV)
24.08.2014 | 17:00 Mladi radnik 1:0 Mladost (J)
24.08.2014 | 17:00 OFK Bratstvo 4:2 BSK
24.08.2014 | 17:00 Mladost (D) 3:3 Morava 1918
24.08.2014 | 17:00 Napredak (Z) 1:1 OFK Tekstilac
24.08.2014 | 17:00 Napredak (D) 1:2 Morava

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga 3.kolo
27.08.2014 | 16:30 Mladost 1982 : slobodan klub
27.08.2014 | 16:30 Polet 3:1 Trbunje
27.08.2014 | 16:30 Topličanin 8:0 Partizanski put
27.08.2014 | 16:30 Nikodije Stojanović Tatko 0:2 Jug Bogdan
27.08.2014 | 16:30 Dunđerski 3:3 Real
27.08.2014 | 16:30 Pobeda 0:6 Jastrebac
27.08.2014 | 16:30 Kaćuša 1:0 Kosovac
27.08.2014 | 16:30 Svetlost 6:1 Omladinac
27.08.2014 | 16:30 Borac 2:1 Dobrič

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva rasinska okružna liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Mačkovac 1:0 Šanac
24.08.2014 | 17:00 Čitluk 5:1 Vinogradar
24.08.2014 | 17:00 Sloga (Ć) 4:0 Gradina
24.08.2014 | 17:00 Sloga (D) 3:1 Jedinstvo 1936
24.08.2014 | 17:00 Naupare 5:0 Blagotin
24.08.2014 | 17:00 Jastrebac 2:1 Bošnjane
24.08.2014 | 17:00 Mladost 1:0 Omladinac
24.08.2014 | 17:00 13. April 4:2 Trudbenik
24.08.2014 | 17:00 Gornji Stepoš 0:0 Mladi radnik

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Stari Grad 1:1 Maglić
24.08.2014 | 17:00 Budućnost 0:1 Borac
24.08.2014 | 17:00 Mladost Radost 1:1 Tvrdjava
23.08.2014 | 17:00 Proleter 2:1 Bečej 1918
24.08.2014 | 17:00 Hajduk 0:0 Obilić
24.08.2014 | 17:00 Sutjeska 3:0 Kulpin
24.08.2014 | 17:00 Mladost 2:2 Titel
23.08.2014 | 17:00 Vojvodina 0:1 Krila Krajine

Muškarci - Okružne lige - PFL - Novosadska liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Susek 5:2 Dinamo
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 1:2 Proleter
24.08.2014 | 17:00 Petrovaradin 3:0 OFK Futog
23.08.2014 | 17:00 Sofeks 2:2 Šajkaš 1908
23.08.2014 | 17:00 OFK Slavija 3:1 Veternik
24.08.2014 | 17:00 TSK 4:1 Vinogradar
24.08.2014 | 17:00 Tatra 2:1 Mladost
23.08.2014 | 17:00 Fruškogorski partizan 3:0 OFK Sirig

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica 2.kolo
24.08.2014 | 17:30 Radnički 2:0 Hajduk 1932
24.08.2014 | 17:30 Jadran 3:1 Hrtkovci
24.08.2014 | 17:30 Napredak 2:0 PSK Putinci
24.08.2014 | 17:30 Sremac Graničar 1924 0:4 Sloven
23.08.2014 Rudar 2:3 Budućnost
23.08.2014 1. Maj 1:2 Hajduk (D)
24.08.2014 | 17:30 Hajduk 1925 Podunavac 2:1 Partizan
24.08.2014 | 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1:1 Donji Petrovci

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Bajša 2:2 Njegoš
23.08.2014 | 17:00 Radnički 1905 1:1 Bačka
24.08.2014 | 17:00 Vinogradar 1:1 Potisje
24.08.2014 | 17:00 Proleter 2:0 Čoka
23.08.2014 | 17:00 Sloga 4:1 Olimpija
23.08.2014 | 17:00 Obilić 4:0 Palić
24.08.2014 | 17:00 Eđšeg 2:1 Krivaja
24.08.2014 | 17:00 AFK 0:1 Panonija IM Topola

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Sloga 4:0 Lipar
24.08.2014 | 17:00 Kordun 1:4 BSK
24.08.2014 | 17:00 Hajduk 0:0 Omladinac (D)
23.08.2014 | 17:00 Mladost 2:0 Graničar (G)
24.08.2014 | 17:00 Dunav 0:5 Polet (K)
24.08.2014 | 17:00 Terekveš 2:0 Kula
23.08.2014 | 17:00 Stanišić 4:1 Rusin
24.08.2014 | 17:00 Graničar (R) 1:4 Omladinac (B)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Jugoslavija 0:1 Hajdučica
24.08.2014 | 17:00 Crvena zvezda 1:0 Radnički (B)
24.08.2014 | 17:00 Partizan (G) 1:2 Mladost (O)
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo Stević 6:3 Budućnost (A)
24.08.2014 | 17:00 Vulturul 1:2 Slavija
24.08.2014 | 17:00 Vojvodina 2:1 Mladost (V)
23.08.2014 | 17:00 BAK 3:1 Omladinac (D)
24.08.2014 | 17:00 Sloga (BNS) 1:0 Polet

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Zadrugar 4:0 Vojvodina (NM)
24.08.2014 | 17:00 Vojvodina (P) 2:1 Crvena zvezda
24.08.2014 | 17:00 Radnički Ratar 1:0 Radnički
24.08.2014 | 17:00 Vojvodina (B) 0:1 Mladost
23.08.2014 | 17:00 Begej 4:1 Omladinac
23.08.2014 | 17:00 Krajina 2:2 ŽAK
23.08.2014 | 17:00 Naftagas 0:2 Borac
24.08.2014 | 17:00 Napredak 5:4 Bilećanin

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A" 1.kolo
24.08.2014 | 17:30 Sindjelić 2012(U) 4:1 Dunav-Sv.Stefan
24.08.2014 | 10:00 Borac (O) 0:0 Milutinac
24.08.2014 | 17:30 Resnik : Policajac
23.08.2014 | 17:30 PKB Kovilovo 3:0 Poštar Zvezdara
23.08.2014 | 11:00 Komgrap 0:1 Brodarac
24.08.2014 | 17:30 BSK 1925 2:0 Banja (VB)
24.08.2014 | 17:30 Zmaj 1953 1:0 13. maj

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "B" 1.kolo
23.08.2014 | 17:30 Mladost (C) 2:0 OFK Zabrežje
24.08.2014 | 17:30 Veliki Borak 0:0 Mladost (Č)
24.08.2014 | 10:00 Borac (L) 2:0 Radnički (R)
24.08.2014 | 17:30 Strelac 1:1 Mladost (B)
24.08.2014 | 17:30 Budućnost (Z) 0:2 Napredak (M)
24.08.2014 | 17:30 Vranić 0:1 Šumadija (Š)
24.08.2014 | 17:30 Rušanj 0:3 Prva Iskra

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "C" 1.kolo
24.08.2014 | 17:30 Podunavac (R) 3:2 Nemenikuće
24.08.2014 | 17:30 Pudarci 3:2 Pinosava
24.08.2014 | 17:30 Velika Krsna 0:0 Dunavac (G)
24.08.2014 | 10:00 Torlak 4:0 Vlaška
24.08.2014 | 10:00 Selo Mladenovac 2:0 OFK Leštane
24.08.2014 | 17:30 Heroj 1925 2:0 Kovačevac
23.08.2014 | 17:30 Vinča 4:0 Kosmaj

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Morava 1:2 Orljane
24.08.2014 | 17:00 Naša krila 1936 3:1 Borac (T)
23.08.2014 | 17:00 Koprijan 1975 1:0 Mladost (B)
23.08.2014 | 17:00 Rutevac 0:2 Rasovača
23.08.2014 | 17:00 Radnički 1924 (K) 0:2 Zaplanjac
24.08.2014 | 17:00 Mladi radnik 3:2 Palilula
24.08.2014 | 17:00 Malošište 4:0 Jedinstvo
24.08.2014 | 17:00 Zemljoradnik 0:2 Radnički 1947 (Č)
23.08.2014 | 17:00 Naisus 4:1 Knežica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Čekmin 2:2 Budućnost
24.08.2014 | 17:00 Progres 2:2 Jedinstvo (GS)
24.08.2014 | 17:00 Mladi borac 1:1 Železničar
24.08.2014 | 17:00 Umac 0:2 Plantaža
24.08.2014 | 17:00 Mladost 1:1 Zloćudovo
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (G) 0:1 Vučje
24.08.2014 | 17:00 Radnički 3:2 Šumadija
24.08.2014 | 17:00 Sloga 2:2 OFK Brza

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Blizna 1:0 Ključ
23.08.2014 | 17:00 Zlot 3:1 Branik
23.08.2014 | 17:00 Poreč 4:3 Krivelj
24.08.2014 | 17:00 Deli Jovan 5:1 Slatina (N)
24.08.2014 | 17:00 Slatina (B) 4:1 Radnički
24.08.2014 | 11:00 Sloga 2:2 Šarbanovac
24.08.2014 | 17:00 Majdanpek 3:1 Rudna Glava

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Budućnost (P) 2:1 Palilulac
24.08.2014 | 17:00 Proleter (DV) 2:5 Budućnost (PK)
23.08.2014 | 17:00 OFK Niš 3:1 Proleter (M)
24.08.2014 | 17:00 OFK Brzi Brod : Mladost
24.08.2014 | 17:00 Morava 1:2 Radnički 1936
23.08.2014 | 17:00 Aluminjum 2:1 Rudar
24.08.2014 | 17:00 Moravac 1948 0:1 Crvena zastava
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 1:0 Vrtište

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Istok" 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (V) 2:1 Dunav
24.08.2014 | 17:00 Potporanj 3:0 Vojvodina (CC)
24.08.2014 | 17:00 Vladimirovac 3:1 Dobrica
24.08.2014 | 17:00 Ševac 5:1 Borac (VG)
24.08.2014 | 17:00 Vojvodina (S) 2:1 Borac (VS)
23.08.2014 | 17:00 Partizan (U) 3:0 Partizan (K)
24.08.2014 | 17:00 Ratar 2:1 Karaš (J)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sever 1.kolo
23.08.2014 | 16:30 Zenit 0:3 Napredak
24.08.2014 | 16:30 Vinorača 0:3 Morava
23.08.2014 | 16:30 Resavac 1:3 Partizan
24.08.2014 | 16:30 Crni Vrh 0:0 Ursule
24.08.2014 | 16:30 Mladost 1:4 Kolare
24.08.2014 | 16:30 Kupinovac 3:1 Juhor
24.08.2014 | 16:30 Blagotin 2:3 Vinogradar

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Pocerina" 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Galeb 2:2 Mladost (Z)
24.08.2014 | 17:00 Vlašić 3:2 Radnički
23.08.2014 | 17:00 Mladost (PP) 3:0 Mrovska
24.08.2014 | 17:00 Dumača 1:1 Sloga (K)
24.08.2014 | 17:00 Karađorđe 2:1 Dobrava
24.08.2014 | 17:00 Jevremovac 6:3 Volujac
24.08.2014 | 17:00 Pričinović 0:1 Cerić
24.08.2014 | 17:00 Sloga Trgošped 4:0 Trešnjevka

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jug 1.kolo
24.08.2014 | 16:30 OFK Batinac 2:0 Javor
24.08.2014 | 16:30 Moravac 3:2 Napredak (St)
23.08.2014 | 16:30 Napredak (Sv) 1:1 Radnički
24.08.2014 | 16:30 Istok 63 0:0 Hajduk
24.08.2014 | 16:30 Resavac 2:1 Polet
24.08.2014 | 16:30 Mladost (S) : Rudar (P)
24.08.2014 | 16:30 Šumadija 2:2 Rudar (S)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Sremska liga 2.kolo
24.08.2014 Napredak 2:1 Noćaj
24.08.2014 | 10:00 Fruška Gora 2:5 OFK Brestač
24.08.2014 ČSK 1939 2:2 Sloga
24.08.2014 Fruškogorac 2:1 Graničar (K)
24.08.2014 Jedinstvo (P) 0:2 Borac (K)
24.08.2014 Borac (M) 1:2 Podrinje
23.08.2014 Železničar 1:1 Graničar (G)
24.08.2014 Jedinstvo (M) 2:1 Obilić 1993

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva gradska liga Kraljevo 1.kolo
23.08.2014 | 17:30 Grdica 1:2 Šumadija
24.08.2014 | 17:30 Real 3:1 Tavnik
23.08.2014 | 17:30 Magnohrom 1:2 Jedinstvo
24.08.2014 | 17:30 Morava (M) 0:3 Zvezda
24.08.2014 | 17:30 Budućnost 5:0 Vrnjci
24.08.2014 | 17:30 Stubal 0:1 Proleter
24.08.2014 | 17:30 Morava (S) 3:0 Napredak
23.08.2014 | 17:30 Čibukovac 1:1 Partizan

Muškarci - Međuopštinske lige - MFL Vrbas-Titel-Žabalj 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Obilić 1:5 Bačka
24.08.2014 | 17:00 Mladost 1:3 Iskra
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (G) 2:1 Napredak
24.08.2014 | 17:00 Budućnost 3:1 Vojvodina
24.08.2014 | 17:00 Sloga 0:6 Jedinstvo (BPS)
24.08.2014 | 17:00 Miletić 2:1 Hajduk

Muškarci - Međuopštinske lige - Medjuopštinska Jablanička liga 2.kolo
23.08.2014 Sušica 2012 0:4 OFK Morava
  Gradac 9:2 Moravac
  Navalin 0:1 Polet
23.08.2014 Jedinstvo 0:4 Omladinac
23.08.2014 Bratstvo 0:2 Kumarevo 65
  Mladost (B) 1:4 Morava (G)
  Marjan MB 6:2 Lemind 1953
  Sloboda 1:0 Mladost (DL)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Budućnost 4:2 Napredak
24.08.2014 | 17:00 Mladi Borac 2:2 Partizan
24.08.2014 | 17:00 Gorki 3:1 Duško
23.08.2014 | 17:00 Radnički Šabački 7:0 Majur
24.08.2014 | 17:00 Drina 0:3 Premijer
24.08.2014 | 17:00 Sloga 2:0 Budućnost
23.08.2014 | 17:00 Milicionar 4:1 Proleter
24.08.2014 | 17:00 Radnik 1:1 Cer

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Jadar” 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Mladost 3:1 Stolice
24.08.2014 | 17:00 Sloga 1:0 Velika Reka
24.08.2014 | 17:00 Stari Jadar 0:3 Studenac
24.08.2014 | 17:00 Sloga 1:2 Jedinstvo
24.08.2014 | 17:00 Čobanče 5:0 Mladost (B)
23.08.2014 | 17:00 7. Juli 5:0 Borac
24.08.2014 | 17:00 Milan Orlić 1:0 Cer
24.08.2014 | 17:00 Cerova 3:1 Sloga

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga rasinska okružna liga 1.kolo
23.08.2014 | 17:00 Ratajac 3:2 Rubin (Z)
24.08.2014 | 17:00 Beli Orlovi 5:4 Ribnik
24.08.2014 | 17:00 Ušće 0:3 Varvarin
24.08.2014 | 17:00 Sloga 1:0 Donji Kopaonik
24.08.2014 | 17:00 Stari Trstenik 0:0 Polet 57
24.08.2014 | 17:00 Rubin (DS) 3:0 14. Oktobar
24.08.2014 | 17:00 Mladost (DK) 1:2 Župski biseri

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac 1.kolo
24.08.2014 | 11:00 Crvena Zvezda 1:3 Sloga
23.08.2014 | 17:00 Kraljevo 3:1 Polet
23.08.2014 | 17:00 Napredak 0:0 OFK Sloga
24.08.2014 | 17:00 Pobeda 5:0 Draževac
24.08.2014 | 11:00 Ratar 1:0 Gredetin
24.08.2014 | 11:00 Polet 4:0 Tempo
24.08.2014 | 17:00 Rutevac 1908 3:0 Jastrebac
23.08.2014 | 17:00 Vukašinovac 2:2 Jedinstvo 2013

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mlava” 1.kolo
23.08.2014 | 17:30 Rade Milošević 4:0 Omladinac (Š)
24.08.2014 | 17:30 Mlava 2:4 Dragoš
24.08.2014 | 17:30 BSK 1924 4:0 Omladinac (B)
24.08.2014 | 17:30 Borac 3:1 Polet
24.08.2014 | 17:30 Rudar 2:2 Omladinac (S)
24.08.2014 | 17:30 Napredak 1927 4:3 Mladost
24.08.2014 | 17:30 Radnički 0:1 Budućnost

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Dunav“ 1.kolo
24.08.2014 | 17:30 OFK Braničevo 2:1 Napredak (B)
24.08.2014 | 17:30 Sloga (Ć) 4:1 Dizel
23.08.2014 | 17:30 Polet (V) 6:3 Dunavac
23.08.2014 | 17:30 Jedinstvo (Lj) 2:1 Kurjače
24.08.2014 | 17:30 Jedinstvo (D) 3:0 Žitkovica
24.08.2014 | 17:30 Borac (K) 7:0 Sloga (D)
24.08.2014 | 17:30 Napredak 1934 2:1 Vihor

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Čačak 2.kolo
27.08.2014 | 17:30 Morava (K) 3:1 Čačak 94
27.08.2014 | 17:30 Premeća 3:0 Morava (M)
27.08.2014 | 17:30 Strelac 4:1 Zadrugar
27.08.2014 | 17:30 Prijatelji 0:0 Rakova
27.08.2014 | 17:30 Lugovi 3:0 Planinac
27.08.2014 | 17:30 Kej : BIP
27.08.2014 | 17:30 Polet : Vujan

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Šumadija 1934 1:1 OFK Bagremar
24.08.2014 | 17:00 Zastava 4:2 Sloga
24.08.2014 | 17:00 Srbija 5:2 Žeželj
24.08.2014 | 17:00 Mladost Teferič 2:5 Azbest
24.08.2014 | 17:00 Košutnjak 0:3 Botunje
24.08.2014 | 17:00 Seljak 3:0 Kremenac
24.08.2014 | 17:00 Kutlovo 2:1 Hajduk
24.08.2014 | 17:00 21. oktobar 3:0 Šumarice 2008

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga 1.kolo
23.08.2014 | 17:00 AZ Borac 2014 4:3 Sloga 1948 (M)
24.08.2014 | 17:00 Vulkan 1963 1:0 Mladost 1954 (DM)
24.08.2014 | 17:00 Mramor 1927 4:0 Morava 1949
24.08.2014 | 17:00 Sečanica : Supovac
24.08.2014 | 17:00 Čegar 1946 (DM) : Stevan Nešticki
24.08.2014 | 17:00 Mladost (DK) : Sloga (DT)
24.08.2014 | 17:00 Delijski Vis : Čegar 2013 (K)

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Požega 1.kolo
24.08.2014 | 17:30 Savinac 1933 : Sečica
24.08.2014 | 15:00 Plavi Tok : Duškovci
24.08.2014 | 17:30 Bakionica : Dobrinjac
24.08.2014 | 17:30 Lazarica : Gorobilje
24.08.2014 | 17:30 Avijatičar : Blagaja
24.08.2014 | 17:30 Trešnjica : Pobeda
24.08.2014 | 17:30 Ježevica : Borac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Gornji Milanovac 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Brezak 5:4 Ozrem PMH
24.08.2014 | 17:00 Šumadija 5:0 Ozremica
24.08.2014 | 17:00 Omladinac 1:3 Velereč 94
24.08.2014 | 17:00 Šilopaj 2:5 Mladost 09
24.08.2014 | 17:00 Mladi rudar 6:3 Jablanica
24.08.2014 | 17:00 Takovski Ustanak 0:3 Majdan

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Požarevac 2.kolo
22.08.2014 | 17:30 Metalac 3:0 Proleter
24.08.2014 | 17:30 Napredak 1947 0:1 Napredak (P)
24.08.2014 | 17:30 Zemljoradnik 5:0 Sloga (D)
24.08.2014 | 17:30 Sopot 2:2 Dunavac
24.08.2014 | 17:30 Dunav 3:0 Stig 1955
24.08.2014 | 17:30 Beli Orao 1:4 Pobeda
22.08.2014 | 17:30 Mip Majdan 2:3 Ljubičevo
24.08.2014 | 17:30 Sloga 1936 3:1 Sloga (L)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vladimirci 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Dragojevac 4:0 Sloga (R)
23.08.2014 | 17:00 Mladost 2013 2:1 Polet
24.08.2014 | 17:00 Torpedo 4:3 Krnule 09
24.08.2014 | 17:00 Verko 2:3 Skupljen 2013
24.08.2014 | 17:00 Mladost (B) 7:1 Žika 2013
24.08.2014 | 17:00 Hajduk 1:3 Sloga 1949

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Lazarevac 1.kolo
24.08.2014 | 17:30 BSK 1:5 Polet
24.08.2014 | 17:30 Sloboda 4:1 Lazarevac
23.08.2014 | 17:30 Rudar 1:1 OFK Radnički
24.08.2014 | 11:00 Vreoci 2:1 Bistrica
24.08.2014 | 17:30 Mladi borac 3:4 Budućnost
23.08.2014 | 17:30 Mladi radnik 2:2 OFK Burovo
23.08.2014 | 17:30 TEK Sloga 7:0 Šumadija

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Leskovac grupa "Istok" 1.kolo
23.08.2014 | 17:00 Grdanica 024 3:1 Goblen
23.08.2014 | 17:00 OFK Bobište 5:2 Gornje Krajince
24.08.2014 | 10:00 Jašunja : Vlasina 2014
23.08.2014 | 17:00 Nomanica : Ofk Bratstvo
23.08.2014 | 17:00 Napredak 0:3 Jedinstvo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ruma - Irig 1.kolo
24.08.2014 | 16:30 Vojvodina : Sremski vitezovi
24.08.2014 | 16:30 Borac : Car Uroš
24.08.2014 | 16:30 OFK Kraljevci : Mladost (P)
24.08.2014 | 16:30 Sremac : Sloga
24.08.2014 | 16:30 Mladost (B) : Planinac
24.08.2014 | 16:30 Fruškogorac : Jedinstvo
24.08.2014 | 16:30 Polet : 27. Oktobar

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Leskovac grupa "Zapad" 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 BSK 6:2 Veliko Trnjane
23.08.2014 | 17:00 Turekovac 0:3 Milanovo
23.08.2014 | 17:00 Radnik 2013 6:3 Rudar 1973
24.08.2014 | 17:00 Veternica 1926 4:5 Atletiko

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Sremska Mitrovica 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Sloga (Z) : Sremac
24.08.2014 | 17:00 Borac (R) : Planinac
24.08.2014 | 17:00 Sloboda : Grgurevci
24.08.2014 | 17:00 Napredak : BSK
24.08.2014 | 17:00 Mitros : Srem
24.08.2014 | 17:00 OFK Bosut : Sloga (Č)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šid 2.kolo
27.08.2014 | 17:30 OFK Bačinci 2:0 Graničar
27.08.2014 | 17:30 OFK Bikić : Bratstvo
27.08.2014 | 17:30 Omladinac (M) : Borac
27.08.2014 | 17:30 Jedinstvo : OFK Bingula
27.08.2014 | 17:30 Omladinac (B) : Sremac
27.08.2014 | 17:30 Sinđelić : Napredak
27.08.2014 | 17:30 Jednota : Hajduk

Muškarci - Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga 5.kolo
24.09.2014 | 16:00 Sarajevo : Drina
27.08.2014 | 17:00 Travnik 1:0 Mladost
27.08.2014 | 17:00 Čelik 1:1 Velež
27.08.2014 | 17:00 Olimpic 4:1 Borac
27.08.2014 | 20:00 Široki Brijeg : Zvijezda Gradačac
27.08.2014 | 17:00 Slavija 2:1 Sloboda
27.08.2014 | 19:00 Zrinjski : Vitez
27.08.2014 | 17:00 Radnik 1:3 Željezničar

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Prva liga Republike Srpske 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Napredak 1:0 Rudar Prijedor
23.08.2014 | 17:00 Krupa : Mladost
23.08.2014 | 17:00 Tekstilac 3:1 Proleter
23.08.2014 | 17:00 Podrinje 0:1 Kozara
23.08.2014 | 17:00 Drina HE 0:0 Sutjeska
23.08.2014 | 17:00 Vlasenica 0:1 Leotar
23.08.2014 | 17:00 Sloboda (NG) 1:0 Sloboda (MG)

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Druga liga RS – Istok 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Zvijezda Brgule 1:1 Mladost (BS)
23.08.2014 | 17:00 Lokomotiva 6:0 Velež
24.08.2014 | 17:00 Sloga Junajted 3:0 Famos
24.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 4:3 Mladost (R)
24.08.2014 | 17:00 Radnički 3:2 Proleter
23.08.2014 | 17:00 Glasinac 2011 1:1 Gorica
23.08.2014 | 17:00 Rudar 1:0 Ilićka 01

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Druga liga RS – Zapad 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Liješće 2:0 Borac (KD)
27.08.2014 | 17:00 Sloga 2:1 Mineral
23.08.2014 | 17:00 Laktaši 3:0 Ozren
24.08.2014 | 17:00 Omarska 4:2 Borac (Š)
24.08.2014 | 17:00 Mladost 1:3 Modriča
23.08.2014 | 17:00 Ljubić 2:1 BSK
23.08.2014 | 19:30 Župa Superpetrol 0:3 Jedinstvo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Zapad 3.kolo
27.08.2014 Budućnost : Gomionica
27.08.2014 Ravan : Naprijed Horizont
27.08.2014 Mladost (S) 1:1 Sloga (S)
27.08.2014 Sloga (T) : Potkozarje
27.08.2014 Karanovac : Lijevče
27.08.2014 Lauš : Mladost (KV)
27.08.2014 FSA : Dubrave
27.08.2014 Progres : Brdo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Centar 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Crvena zvijezda (O) 1:1 Vranjak
24.08.2014 | 17:00 Rudanka 1:0 Željezničar
27.08.2014 | 17:00 Pridjel 2:2 Hajduk
24.08.2014 | 17:00 Budućnost 2:1 Polet 1926
24.08.2014 | 17:00 Posavina 4:1 Crvena zvijezda (G)
24.08.2014 | 17:00 Ozren 1:1 Trebava
24.08.2014 | 17:00 Skugrić 3:1 Naša krila

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Istok 2.kolo
23.08.2014 | 17:00 Bratstvo 3:2 Zadrugar
23.08.2014 | 17:00 Jedinstvo (B) 3:1 Šekovići
23.08.2014 | 17:00 Guber 5:0 Lokanj
23.08.2014 | 17:00 Jardan 0:2 Jedinstvo (R)
23.08.2014 | 17:00 Trnovica 2:2 Podrinje
23.08.2014 | 17:00 Proleter-RJ 6:1 Majevica
23.08.2014 | 17:00 Birač 0:1 Srpska Varoš

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Banja Luka 1.kolo
23.08.2014 | 17:00 Borac 0:5 Mladost
24.08.2014 | 17:00 Čelinac 6:3 Džaja
24.08.2014 | 17:00 Krajina : Borac 1926
24.08.2014 | 17:00 Šnjegotina 1:1 Polet Krajišnik
24.08.2014 | 17:00 Vrbas 1:0 Gorica
24.08.2014 | 17:00 Željezničar 5:0 Rekreativo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Doboj 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Kladari Gornji 0:4 Sloga (J)
24.08.2014 | 17:00 Borac 1:4 Sloga (DP)
24.08.2014 | 17:00 Crkvina 2:0 Ukrina
24.08.2014 | 17:00 Sloboda 3:1 Bratstvo
24.08.2014 | 17:00 Mladost (D) 0:2 Zvijezda
24.08.2014 | 17:00 Zadrugar 1:1 Mladost (T)
24.08.2014 | 17:00 Rudar 4:1 Pelagićevo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Gradiška 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Sloboda 0:0 Sloga DIPO
24.08.2014 | 17:00 Mladi Krajišnik 0:2 Mladost (G)
24.08.2014 | 17:00 Biseri 2:3 Ratar
24.08.2014 | 17:00 Kozara 1:0 Milan
24.08.2014 | 17:00 Mladost (B) 2:2 Torpedo
24.08.2014 | 17:00 Borac (M) 0:1 Borac (Š)
23.08.2014 | 17:00 Jablanica 1:1 Tamaris

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Prijedor 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Kozara : Radnik Urije
24.08.2014 | 17:00 Gomjenica 2:0 Berek 1975
24.08.2014 | 17:00 Plamen : Željezničar
24.08.2014 | 17:00 Mrakovica : Slaven
24.08.2014 | 17:00 Brzi : Knežopoljac
24.08.2014 | 17:00 Sloga : Bratstvo

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Jug 1.kolo
24.08.2014 | 17:00 Romanija : Hercegovac
24.08.2014 | 17:00 Stakorina : Željeznica
24.08.2014 | 17:00 Rudar 0:3 Rudo

Žene - Superliga Srbije 3.kolo
27.08.2014 | 16:30 Mašinac 3:2 Sloga Radnički
27.08.2014 | 16:00 Vojvodina 0:6 Spartak
27.08.2014 | 17:00 Napredak 1:0 LASK Crvena zvezda
27.08.2014 | 17:00 Požarevac 3:2 Trijumf

Žene - Bosna i Hercegovina - Premijer liga BiH 2.kolo
24.08.2014 | 17:00 Čelik 0:2 SFK 2000
24.08.2014 | 17:00 Željezničar 2011 0:3 Banjaluka
24.08.2014 | 17:30 Modriča 1:3 Mladost
23.08.2014 | 17:30 Radnik Bumerang 2:0 Gradina

Omladinci - Omladinska liga Srbije 4.kolo
27.08.2014 | 11:00 Jagodina 0:2 Rad
27.08.2014 | 13:00 Novi Pazar 0:1 Napredak
27.08.2014 | 11:00 Brodarac 6:1 OFK Beograd
27.08.2014 | 13:30 BSK Borča 0:0 Radnički (N)
27.08.2014 | 10:00 Spartak 0:3 Borac
27.08.2014 | 11:00 Metalac 0:1 Čukarički
27.08.2014 | 17:00 Crvena zvezda 2:1 Radnički 1923
27.08.2014 | 11:00 Vojvodina 2:1 Partizan

Omladinci - Omladinska liga Vojvodine 2.kolo
27.08.2014 | 10:00 Indeks 2:0 ŽAK
27.08.2014 | 10:00 Banat 0:2 ČSK Pivara
27.08.2014 | 10:00 Kabel 1:3 Radnički (S)
27.08.2014 | 10:00 OFK Hajduk 5:1 Vršac United
27.08.2014 | 10:00 Inđija 3:1 Radnički (NP)
27.08.2014 | 10:00 Proleter 2006 3:3 Proleter (NS)
27.08.2014 | 10:00 Radnički (K) 2:1 Radnički (SM)
10.09.2014 | 10:00 Vojvodina : Donji Srem

Omladinci - Omladinska liga Dunav 3.kolo
  | 17:00 Sloga (B) 0:4 Rudar
  | 17:00 GFK Jasenica 1911 3:1 Železničar
  | 17:00 Sloga (PM) : Pinkum
  | 17:00 Zvižd 0:3 Karadjordje
  | 17:00 Semendria 1924 : Šumadija

Omladinci - Bosna i Hercegovina - Juniorska Premijer liga BiH 5.kolo
26.08.2014 | 17:00 Drina : Sarajevo
27.08.2014 | 17:00 Mladost : Travnik
27.08.2014 | 17:00 Velež : Čelik
27.08.2014 | 17:00 Borac : Olimpic
27.08.2014 | 17:00 Zvijezda Gradačac : Široki Brijeg
27.08.2014 | 17:00 Sloboda : Slavija
27.08.2014 | 17:00 Vitez : Zrinjski
27.08.2014 | 17:30 Željezničar : Radnik

Kadeti - Kadetska liga Srbije 4.kolo
27.08.2014 | 13:30 Jagodina 0:0 Rad
27.08.2014 | 13:00 Teleoptik 3:1 Napredak
27.08.2014 | 16:30 Radnički 1923 0:1 OFK Beograd
27.08.2014 | 13:00 Zemun 2:1 Radnički (N)
27.08.2014 | 12:00 Spartak 2:1 Borac
27.08.2014 | 16:00 Sloga 1:3 Čukarički
27.08.2014 | 11:00 Crvena zvezda 6:1 Mačva
27.08.2014 | 11:00 Vojvodina : Partizan

Kadeti - Kadetska liga Vojvodine 2.kolo
27.08.2014 | 12:00 TSC : Vojvodina
27.08.2014 | 12:00 Vrbas 1:1 Indeks
27.08.2014 | 12:00 Kikinda 0:1 Spartak
27.08.2014 | 12:00 Bečej 1918 0:1 Bačka (BP)
27.08.2014 | 12:00 Bačka 1901 2:2 Inđija
27.08.2014 | 12:00 Vršac 1:2 OFK Hajduk
27.08.2014 | 12:00 Radnički (S) 1:0 Mladost Bambi
27.08.2014 | 12:00 Novi Sad 0:3 Proleter 2006

Kadeti - Kadetska liga Dunav 3.kolo
  | 17:00 Radnički 1926 0:0 Pinkum
  | 17:00 AF Duljaj 4:3 Morava
  | 17:00 Rudar : Mihajlovac 1934
  | 17:00 Šumadija 2:1 Sloga (PM)
  | 17:00 Semendria 1924 5:1 Sloga (B)

Kadeti - Kadetska liga Grad Kragujevac - Raški okrug 3.kolo
27.08.2014 | 17:00 Kiker 0:0 Šumadija 1903
27.08.2014 | 17:00 Rudar 1:3 Novi Pazar
27.08.2014 | 17:00 AS 1:0 Bane
27.08.2014 | 11:00 Sloga 5:0 Vrnjačka Banja

Kadeti - Kadetska liga Kolubarsko-Mačvanska 3.kolo
27.08.2014 | 17:00 Železničar : Radnički
27.08.2014 | 17:00 Jedinstvo : Budućnost Krušik 2014
27.08.2014 | 17:00 Loznica : Savacijum
27.08.2014 | 17:00 Šabac : Mačva 2005

Pioniri - Pionirska liga Vojvodine 2.kolo
27.08.2014 | 10:00 TSC 0:9 Vojvodina
27.08.2014 | 10:00 Vrbas 3:1 Indeks
27.08.2014 | 10:00 Kikinda 0:12 Spartak
27.08.2014 | 10:00 Bečej 1918 0:4 Bačka (BP)
27.08.2014 | 10:00 Bačka 1901 2:6 Inđija
27.08.2014 | 10:00 Vršac 1:3 OFK Hajduk
27.08.2014 | 10:00 Radnički (S) 1:0 Mladost Bambi
27.08.2014 | 10:00 Novi Sad 1:4 Proleter 2006

Pioniri - Pionirska liga Dunav 3.kolo
  | 17:00 Zvižd 2:0 Petlić
  | 17:00 Karađorđe : GFK Jasenica 1911
  | 17:00 AF Duljaj : Badnjevac
  | 17:00 Obilić 5:4 Šumadija
  | 17:00 Mihajlovac 1934 0:3 Pinkum
  | 17:00 Semendria 1924 2:1 Sloga (PM)
  | 17:00 Rudar : Presing

Pioniri - Potiska pionirska liga 1.kolo
27.08.2014 Zitzer : Slobodan tim
27.08.2014 | 17:30 Jedinstvo (Martonoš) 0:4 Tisa
27.08.2014 Čoka : Potisje
27.08.2014 Šampion 1:14 Horgoš 1911
27.08.2014 Tornjoš : Kanjiža
27.08.2014 | 17:00 Bačka 7:0 Jedinstvo (BPS)
27.08.2014 AFK : Sloga

Pioniri - Pionirska liga Grad Kragujevac - Raški okrug 3.kolo
27.08.2014 | 11:00 Vrnjačka Banja 2:2 Sloga
27.08.2014 | 11:00 AS : Apolon 4
27.08.2014 | 11:00 Šumadija 1903 0:5 Kiker
27.08.2014 | 11:00 Bubamara 0:2 Pazar Juniors
27.08.2014 | 11:00 Radnički 4:0 Novi Pazar
27.08.2014 | 11:00 Apolon 6:0 Bane

Pioniri - Kolubarsko-Mačvanska liga 3.kolo
27.08.2014 | 17:00 Železničar 0:5 Šampion
27.08.2014 | 17:00 Jedinstvo 2:4 Budućnost Krušik 2014
27.08.2014 | 17:00 Loznica : Mačva
27.08.2014 | 17:00 Šabac 0:2 Akademac
27.08.2014 | 17:00 Senjak : Radnički
27.08.2014 | 17:00 Savacijum : Mačva 2005

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Pećinci samo Pećinci 1 | 0
Jel vi stvarno nemate pametnija posla? Napred Rayo vam je lepo objasnio neke stvari. Ako opština RU želi da se ujedini sa nekim, može samo da podpadne pod opštinu Pećinci! :-P
gru3 1 | 0
Vidim da su izbrisani komentari GAGE u kojima vredja rudare iz Kostolca. Taman sam hteo da mu dam jedan lajk...
Rumljanin 3 | 1
@Napred rajko Gresis, kada bi igrali prvu ligu bio bi stadio pun. Sloven bi ponovo bio veliki . Ja ocekujem jer cujem neke price da bi Ruma zbog jeftinije administracije i krize u drzavi trebala da pripoji Pecince. Sada slede otkazi u javnom sektoru i svaka opstina ce morati minimum da trosi a neke ce se spojiti.Kada se to ucini, Sloven ce se dici.
Rale 2 | 5
Donji Srem ce osvojiti titulu u naredne tri godine a u narednih 5 ce igrati najmanje jednom ligu evrope. Doci ce sve na svoje i uvek tako bude kao i sto Mancester slabije igra ali ce se pokrenuti u Premijer ligi tako ce i Donji Srem.
gaga 3 | 4
Sto rece ovaj Colina ,samo malo drugacije:Selo - veselo Pobede kriminala sela Belosevac potrajace jos neki mesec i posle beru kukuruz u Petrovcu.. .
Napred Rayo 4 | 0
Rumljanin@ Kao prvo nije vazno koliko koje mesto broji stanovnika vec je vazno koliko je koje mesto razvijeno i na ekonomskom i na infrastrukturnom planu.Ako cemo porediti Rumu i Pecince pa to je kao nebo i zemlja.Uostalom vidi se to i po tome da gfk Sloven igra sremsku ligu a Donji Srem igra super ligu.Sto se tice fudbala u Rumi od cetiri kluba koja obitavaju u Rumi nezna se koji je gori??Kad bi se sva cetiri fuzionisala dobio bi se "jedan los".Na stadionu u Borkovackoj dolini jedva da se skupi pedeset ljudi na utakmici, mislim da doteraju i cisternu sa pivom i da ga dele dzabe ne bi pomoglo???
Urbani Rumljanin 1 | 1
Ja sam za to da se u Rumi odrzi referendum i Pecinci prisvoje i dodaju. To bi bilo jako dobro za Rumu jer bi grad imao vise prihoda! Koristio bi tu industrijsku zonu!
D.Srem 1 | 1
Colina, naravo da preteruju i lupetaju, ovi koji lupetaju! A za ostalo ne brini i uživaj!
Colina Arandjelovac 9 | 6
Gospodo da ne preturejete sa FK D.Srem ? Nestaćete sa mape kao i Badnjevac , koji ima bolji stadion od vašeg . Selo - veselo potraje neku godinu i posle gajite kukuruz ponovo .
Colina Arandjelovac 2 | 0
OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE OPŠTINSKE LIGE FSO ARANĐELOVCA: Konferencija klubova održaće se u ponedeljak 01.09.2014. sa početkom u 18h u kancelariji Saveza a ne 31.08.2014. kako je ranije bilo predviđeno.
Postavite komentar
srbijasport.bet