REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Aktuelni rezultati
Muškarci - Jelen Super liga Srbije 9.kolo
19.10.2014 | 19:00 Napredak 3:1 Radnički (N)
18.10.2014 | 19:00 Novi Pazar 1:0 Spartak
19.10.2014 | 19:00 Borac 1:1 Vojvodina
18.10.2014 | 15:00 Voždovac 1:0 Jagodina
18.10.2014 | 19:00 Partizan 1:0 Crvena zvezda
18.10.2014 | 15:00 Donji Srem 1:2 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Rad 1:1 OFK Beograd
18.10.2014 | 15:00 Čukarički 4:1 Radnički 1923

Muškarci - Prva liga Srbije 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Radnik 2:1 BSK Borča
18.10.2014 | 15:00 Bežanija 1:0 Sloga (K)
18.10.2014 | 15:00 Sloga (PM) 2:0 Moravac Orion
18.10.2014 | 15:00 Proleter 1:0 Sloboda
18.10.2014 | 15:00 Jedinstvo Putevi 1:1 Kolubara
18.10.2014 | 15:00 Sindjelić 1:1 Metalac (GM)
18.10.2014 | 15:00 Mačva 1:0 Inđija
18.10.2014 | 15:00 Javor Matis 1:1 Bačka (BP)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Zapad 10.kolo
18.10.2014 | 14:30 Loznica 4:0 Budućnost Krušik 2014
18.10.2014 | 15:00 Pobeda 4:2 Rudar
18.10.2014 | 14:30 Jedinstvo 2:0 Zvižd
18.10.2014 | 15:00 Semendria 1924 4:1 Karađorđe
18.10.2014 | 14:30 Šumadija 3:1 GFK Jasenica 1911
18.10.2014 | 15:00 Železničar 2:1 Polet
18.10.2014 | 15:00 Jošanica 0:1 Sloga (P)
19.10.2014 | 14:30 Bane 1:3 Šumadija 1903

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Istok 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Ozren 0:0 Radnički (P)
19.10.2014 | 15:00 Timočanin 3:0 Sloga
18.10.2014 | 15:00 Trstenik PPT 2:0 Hajduk Veljko
18.10.2014 | 15:00 OFK Bor 2:0 Sinđelić
18.10.2014 | 15:00 Timok 2:0 Dinamo
18.10.2014 | 15:00 Đerdap 2:1 Tabane 1970
18.10.2014 | 15:00 Radnički (S) 1:0 Radan
19.10.2014 | 13:00 Kopaonik 2:2 Car Konstantin

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Vojvodina 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Dinamo 1:0 Sloga
18.10.2014 | 15:00 ČSK Pivara 1:0 Banat
19.10.2014 | 15:00 Dunav 0:1 Cement
18.10.2014 | 15:00 Radnički (SM) 0:0 Radnički (Š)
19.10.2014 | 15:00 Dolina 0:0 Bačka 1901
18.10.2014 | 15:00 Radnički (S) 1:1 Radnički (NP)
19.10.2014 | 15:00 Senta 2:0 PIK Prigrevica
18.10.2014 | 15:00 Tekstilac 1:2 Vršac

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Beograd 10.kolo
18.10.2014 | 14:30 Brodarac 1947 3:1 Teleoptik
18.10.2014 | 11:00 GSP Polet 3:1 Turbina
19.10.2014 | 11:00 Žarkovo 1:2 Budućnost
18.10.2014 | 14:30 Sopot 1:1 Radnički (O)
18.10.2014 | 14:30 Zemun 2:0 IMT
19.10.2014 | 11:00 Hajduk 2:2 BASK
18.10.2014 | 14:30 IM Rakovica 0:0 Srem
19.10.2014 | 11:00 Dorćol 1:2 Železnik Lasta

Muškarci - Zone - Zona Morava 10.kolo
18.10.2014 | 14:30 Takovo 1:0 Mokra Gora
18.10.2014 | 14:30 Partizan 2:1 Slavija
18.10.2014 | 14:30 Omladinac 3:1 Rudar (Bresnica)
19.10.2014 | 14:30 Tutin 3:0 Trepča
18.10.2014 | 14:30 Metalac 4:1 Dragačevo
19.10.2014 | 14:30 Orlovac 1:0 Braća Vuković
19.10.2014 | 14:30 Polet 2:0 Rudar (Baljevac)
19.10.2014 | 14:30 Vodojaža 0:1 Sloboda

Muškarci - Zone - Zona Dunav 10.kolo
19.10.2014 | 14:30 RSK 1:0 Sloboda
18.10.2014 | 14:30 Morava 3:1 Napredak
19.10.2014 | 14:30 Mihajlovac 1934 3:0 Homoljac
18.10.2014 | 14:30 Gruža 1:0 Sloga (B)
19.10.2014 | 14:30 Lepenica 1:2 Borac
19.10.2014 | 14:30 Obilić 4:1 Basarac
19.10.2014 | 14:30 Železničar (P) 3:2 VGSK
19.10.2014 | 14:30 Mladi radnik (R) 1:2 Šumadinac (B)

Muškarci - Zone - Zona Drina 10.kolo
18.10.2014 | 14:30 Sevojno 0:1 FAP
19.10.2014 | 14:30 Radnički Stobeks 5:1 Borac
18.10.2014 | 14:30 Ribnica 0:1 Zadrugar
18.10.2014 | 14:30 Radjevac 0:1 Zlatibor
19.10.2014 | 14:30 Sloga (S) 0:0 Brezovica
18.10.2014 | 14:30 Radnički (V) 1:1 Sloga 1940
19.10.2014 | 14:30 Zlatar 0:1 Polimlje
19.10.2014 | 14:30 OFK Osečina 3:2 Jedinstvo 1945

Muškarci - Zone - Zona "Zapad" 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Župa 1:1 FUD
19.10.2014 | 15:00 Dragocvet 1:3 Rembas
19.10.2014 | 15:00 Lugomir 2:0 Levač
18.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 5:1 Juhor
19.10.2014 | 15:00 Temnić 1924 4:1 SFS Borac
19.10.2014 | 15:00 Kosanica 2:0 Trajal
18.10.2014 | 15:00 Borac (B) 1:3 Poljoprivrednik
18.10.2014 | 15:00 Žitorađa 1:1 Jedinstvo (M)

Muškarci - Zone - Zona "Istok" 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Rudar Alpos 1:0 Brodoremont
18.10.2014 | 15:00 Dunav 6:2 Rudar (P)
18.10.2014 | 15:00 Rudar (B) 2:0 BSK Bogovina
19.10.2014 | 15:00 Pukovac 3:1 Brestovac 1946
18.10.2014 | 15:00 Nemetali 0:11 Svrljig
18.10.2014 | 15:00 Rtanj 1:2 Kablovi
19.10.2014 | 15:00 Bukovik 0:0 Moravica
18.10.2014 | 15:00 Napredak 2:3 Bučje

Muškarci - Zone - Zona "Jug" 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Lužnica 4:1 Ropotovo
18.10.2014 | 15:00 SFK Morava 2:0 Pusta Reka
18.10.2014 | 15:00 SFK Moravac 0:0 Jedinstvo (B)
19.10.2014 | 15:00 Vlasina 2:0 Balkanski
19.10.2014 | 15:00 Sloboda 1:0 Mladost
18.10.2014 | 15:00 Nebeski andjeli 2:0 BSK Bujanovac
19.10.2014 | 15:00 Bobište 4:2 Jedinstvo (BP)
18.10.2014 | 15:00 Sloga 1:0 Jablanica

Muškarci - Zone - Novosadsko-Sremska zona 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Budućnost 0:2 Borac
19.10.2014 | 15:00 LSK Laćarak 1:0 Index
18.10.2014 | 15:00 Jugović 3:3 Hajduk
19.10.2014 | 15:00 Ljukovo 1:0 Jedinstvo (SP)
18.10.2014 | 15:00 Omladinac 3:0 ŽSK
18.10.2014 | 15:00 Mladost 3:0 Kupinovo
19.10.2014 | 10:00 Kabel 3:1 Sloga
18.10.2014 | 15:00 Graničar 1924 Sremac 1:1 Crvena zvezda

Muškarci - Zone - Bačka zona 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 ŽAK 0:3 OFK Odžaci
19.10.2014 | 15:00 Preporod 1:1 Tavankut
18.10.2014 | 15:00 OFK Vrbas 1:3 TSC
18.10.2014 | 15:00 Srbobran 2:3 Subotica
19.10.2014 | 15:00 Tisa 1:1 Mladost (T)
18.10.2014 | 15:00 Jadran 2:1 Polet
18.10.2014 | 15:00 Borac 3:2 Bačka (P)
19.10.2014 | 15:00 Zadrugar 4:3 OFK Mladost APA

Muškarci - Zone - Banatska zona 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Radnički (S) 3:1 Jedinstvo (NB)
18.10.2014 | 15:00 Vršac United 2:1 Borac (Starčevo)
19.10.2014 | 15:00 Borac (Sakule) 2:0 Kozara
18.10.2014 | 15:00 Radnički (K) 4:0 Budućnost
18.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (BK) 1:2 Železničar
18.10.2014 | 15:00 Sloboda 1:1 OFK Kikinda
18.10.2014 | 15:00 Mladost (L) 3:3 Proleter
18.10.2014 | 15:00 Sloga 1:3 Crvena Zvezda (RS)

Muškarci - Zone - Beogradska zona 10.kolo
19.10.2014 | 14:30 Lepušnica 1:1 Zvezdara
18.10.2014 | 14:30 Radnički (NB) 1:3 Železničar
18.10.2014 | 14:30 Lokomotiva 1:2 Balkan Mirijevo
19.10.2014 | 10:00 Grafičar 2:1 Sremčica
19.10.2014 | 14:30 Boleč 0:1 Crvena zvezda
19.10.2014 | 14:30 Stepojevac Vaga 0:2 Jedinstvo
19.10.2014 | 14:30 Vrčin 0:1 Baćevac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga 11.kolo
19.10.2014 | 15:00 Ribnica 0:0 Kraljevo Hajduk
19.10.2014 | 15:00 Budućnost 2:1 Ibar
19.10.2014 | 15:00 Lazac 1:1 Radnički
19.10.2014 | 15:00 Karađorđe 2:1 Mataruge
19.10.2014 | 15:00 Granit 2:3 Pazar Juniors 2011
19.10.2014 | 15:00 Polet 1:6 Goč
18.10.2014 | 15:00 Gruža 1:0 OFK Ras
19.10.2014 | 15:00 Radnik 2:1 Borac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Moravička okružna liga 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Backovac Junajted 4:0 Spartak
19.10.2014 | 11:00 Slatina 2:1 Napredak
19.10.2014 | 15:00 Mladost (P) 2:5 Prijevor
19.10.2014 | 15:00 Ovčar 5:2 Omladinac (Z)
18.10.2014 | 15:00 Parmenac 5:1 Jedinstvo (K)
18.10.2014 | 15:00 Lunjevica 2:1 Donja Vrbava
18.10.2014 | 15:00 Miokovci 3:1 Kotraža
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (GG) 0:0 Mladost (A)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Arsenal 4:2 Šumadinac
19.10.2014 | 15:00 Maršić 2:1 Kolonija
19.10.2014 | 15:00 Seljak 1:4 Borac
19.10.2014 | 15:00 Sušica 1:3 Korićani
18.10.2014 | 15:00 Jadran 2:0 Sloboda
19.10.2014 | 15:00 Mladost (P) 3:2 Jedinstvo
19.10.2014 | 15:00 Vinogradi DB 0:0 Sloga (D)
19.10.2014 | 15:00 Budućnost 1:0 Ćava

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga 10.kolo
19.10.2014 | 14:30 Višesava 3:4 Čajetina
19.10.2014 | 14:30 Perućac 2:2 Polet
18.10.2014 | 14:30 Budućnost 7:1 Prvi partizan
19.10.2014 | 11:00 Ariljska rampa 3:0 Omladinac
19.10.2014 | 14:30 Crnokosa 7:2 Napredak
19.10.2014 | 14:30 Železničar 2:0 GP Zlatibor
19.10.2014 | 14:30 Jedinstvo 3:0 Jasen

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Joševa 3:1 Mladost
18.10.2014 | 14:30 Pepeljevac 1:3 Spartak 1924
18.10.2014 | 14:30 Banjani 5:2 Sovljak
18.10.2014 | 14:30 OFK Jabučje 5:1 ZSK
19.10.2014 | 14:30 Tešnjar 3:3 Tulari
19.10.2014 | 14:30 OFK Divci 3:0 Kačer
19.10.2014 | 14:30 Kolubara 0:4 Trlić
18.10.2014 | 14:30 Rubribreza 2:0 Junior Novo Naselje

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Sindjelić 1:2 Antimon
19.10.2014 | 15:00 Borac (V) 4:2 Jadar
19.10.2014 | 15:00 Mladost (P) 2:1 Podrinje
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (Š) 2:0 Borac (L)
19.10.2014 | 15:00 Provo 2:0 Gučevo
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (MZ) 1:2 BMR Petlovača
19.10.2014 | 15:00 Lipolist 0:2 Mačva 2005
19.10.2014 | 15:00 Drina 0:3 Hajduk Stanko

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga 11.kolo
19.10.2014 | 14:30 Šumadinac (N) 4:1 Šumadinac (S)
19.10.2014 | 14:30 BSK 1:4 Šatornja
19.10.2014 | 14:30 Partizan (BB) 1:2 Omladinac
19.10.2014 | 14:30 Borac 3:1 Aranđelovac
19.10.2014 | 14:30 Vitlina-Bokanja 3:0 Karađorđe
19.10.2014 | 14:30 Banja 7:4 Partizan (D)
19.10.2014 | 14:30 Vinča 3:2 Junkovac
19.10.2014 | 14:30 ŽSK 0:3 Šumadija

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga 12.kolo
22.10.2014 | 14:30 Zadrugar (T) 0:3 Mladost (B)
22.10.2014 | 14:30 Napredak 1936 3:1 Trgovački
22.10.2014 | 14:30 Šapine 5:2 Krilaš
22.10.2014 | 14:30 Mlava (ML) 4:1 Mlava (B)
22.10.2014 | 14:30 Radnički 1926 6:2 Petar Dobrnjac
22.10.2014 | 14:30 Integral 1:0 Polet (SD)
22.10.2014 | 14:30 Sloga (B) 3:2 Makce
22.10.2014 | 14:30 Rudar (K) 3:2 Vojvoda Milenko

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Glavaš 1:1 Budućnost (R)
19.10.2014 | 15:00 Osipaonica 2:1 Železničar (K)
19.10.2014 | 15:00 Pobeda 1:1 SASK
19.10.2014 | 15:00 Sloga (M) 2:0 Šumadija
19.10.2014 | 15:00 Budućnost (MK) 4:1 Mladi borac
19.10.2014 | 15:00 Proleter 6:0 Železničar (S)
19.10.2014 | 15:00 Vodice 0:0 Udarnik
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (K) 3:2 7. Juli

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga 10.kolo
19.10.2014 | 14:00 Kušiljevo 3:0 OFK Bratstvo
19.10.2014 | 14:00 Mladost (D) 1:2 Mladi radnik
19.10.2014 | 14:00 Napredak (Z) 2:0 Bratstvo
19.10.2014 | 14:00 Napredak (D) 4:2 Sloga (V)
19.10.2014 | 14:00 Morava 3:0 Mladost (K)
18.10.2014 | 14:00 OFK Tekstilac 1:2 Budućnost
18.10.2014 | 14:00 Morava 1918 3:0 Sloga (DV)
19.10.2014 | 11:00 BSK 3:0 Mladost (J)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga 12.kolo
19.10.2014 slobodan klub : Real
18.10.2014 | 15:00 Jug Bogdan 3:5 Jastrebac
19.10.2014 | 15:00 Partizanski put 2:4 Kosovac
18.10.2014 | 15:00 Trbunje 1:7 Omladinac
19.10.2014 | 15:00 Mladost 1982 1:2 Dobrič
18.10.2014 | 15:00 Polet 3:0 Borac
18.10.2014 | 15:00 Topličanin 0:0 Svetlost
19.10.2014 | 15:00 Nikodije Stojanović Tatko 0:0 Kaćuša
19.10.2014 | 15:00 Dunđerski 6:2 Pobeda

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva rasinska okružna liga 12.kolo
19.10.2014 | 14:30 Mačkovac 4:1 Jastrebac
19.10.2014 | 14:30 Mladost 1:0 Naupare
19.10.2014 | 14:30 13. April 0:0 Sloga (D)
19.10.2014 | 14:30 Gornji Stepoš 0:4 Sloga (Ć)
19.10.2014 | 14:30 Mladi radnik 2:0 Čitluk
19.10.2014 | 14:30 Trudbenik 1:2 Šanac
19.10.2014 | 14:30 Omladinac 2:3 Vinogradar
19.10.2014 | 14:30 Bošnjane 8:1 Gradina
18.10.2014 | 14:30 Blagotin 2:2 Jedinstvo 1936

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Maglić 1:8 Bečej 1918
18.10.2014 | 15:00 Tvrdjava 2:0 Obilić
19.10.2014 | 15:00 Borac 4:1 Kulpin
19.10.2014 | 15:00 Stari Grad 1:3 Titel
19.10.2014 | 15:00 Budućnost 1:1 Krila Krajine
19.10.2014 | 15:00 Mladost Radost 3:1 Vojvodina
18.10.2014 | 15:00 Proleter 3:2 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Hajduk 3:1 Sutjeska

Muškarci - Okružne lige - PFL - Novosadska liga 11.kolo
18.10.2014 | 14:30 Šajkaš 1908 1:0 Susek
18.10.2014 | 14:30 OFK Futog 2:3 Veternik
19.10.2014 | 14:30 Proleter 3:0 Vinogradar
19.10.2014 | 14:30 Dinamo 2:1 Mladost
19.10.2014 | 14:30 Jedinstvo 1:1 OFK Sirig
19.10.2014 | 14:30 Petrovaradin 4:1 Fruškogorski partizan
18.10.2014 | 14:30 Sofeks 4:0 Tatra
18.10.2014 | 14:30 OFK Slavija 3:0 TSK

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica 10.kolo
19.10.2014 Radnički 0:0 Rudar
18.10.2014 1. Maj 0:1 Sremac Graničar 1924
19.10.2014 Hajduk 1925 Podunavac 4:1 Napredak
19.10.2014 OFK Zeka Buljubaša 4:0 Jadran
19.10.2014 Donji Petrovci 5:0 Hajduk 1932
18.10.2014 Partizan 2:1 Hrtkovci
19.10.2014 Hajduk (D) 2:1 PSK Putinci
19.10.2014 Budućnost 4:0 Sloven

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica 10.kolo
18.10.2014 | 14:30 Sloga 4:0 Njegoš
18.10.2014 | 14:30 Obilić 2:0 Proleter
19.10.2014 | 14:30 Eđšeg 1:3 Vinogradar
18.10.2014 | 14:30 Panonija IM Topola 2:1 Bajša
18.10.2014 | 14:30 Krivaja 2:1 Bačka
19.10.2014 | 14:30 Palić 3:2 Potisje
18.10.2014 | 14:30 Olimpija 3:1 Čoka

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor 11.kolo
18.10.2014 | 14:00 Graničar (G) 1:6 Sloga
19.10.2014 | 14:00 Omladinac (D) 0:2 Polet (K)
19.10.2014 | 14:00 BSK 3:1 Kula
19.10.2014 | 14:00 Lipar 2:3 Rusin
19.10.2014 | 14:00 Kordun 1:1 Omladinac (B)
19.10.2014 | 14:00 Hajduk 3:0 Graničar (R)
18.10.2014 | 14:00 Mladost 2:1 Stanišić
19.10.2014 | 14:00 Dunav 0:1 Terekveš

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Jugoslavija 2:1 Vulturul
19.10.2014 | 15:00 Vojvodina 2:2 Jedinstvo Stević
18.10.2014 | 15:00 BAK 3:2 Partizan (G)
19.10.2014 | 15:00 Sloga (BNS) 3:2 Crvena zvezda
19.10.2014 | 15:00 Polet 4:0 Hajdučica
18.10.2014 | 15:00 Omladinac (D) 1:2 Radnički (B)
19.10.2014 | 15:00 Mladost (V) 3:2 Mladost (O)
19.10.2014 | 15:00 Slavija 9:0 Budućnost (A)

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Zadrugar 2:1 Begej
18.10.2014 | 15:00 Krajina 2:1 Vojvodina (B)
18.10.2014 | 15:00 Naftagas 7:0 Radnički Ratar
19.10.2014 | 15:00 Napredak 0:2 Vojvodina (P)
18.10.2014 | 15:00 Bilećanin 3:0 Vojvodina (NM)
19.10.2014 | 15:00 Borac 0:2 Crvena zvezda
19.10.2014 | 15:00 ŽAK 1:1 Radnički
19.10.2014 | 15:00 Omladinac 1:4 Mladost

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "A" 9.kolo
18.10.2014 | 11:00 Komgrap 2:1 Dunav-Sv.Stefan
19.10.2014 | 14:30 BSK 1925 : PKB Kovilovo
19.10.2014 | 14:30 Zmaj 1953 1:1 Resnik
19.10.2014 | 11:00 13. maj 0:0 Borac (O)
19.10.2014 | 14:30 Banja (VB) 2:3 Sindjelić 2012(U)
19.10.2014 | 14:30 Brodarac 0:4 Milutinac
18.10.2014 | 11:00 Poštar Zvezdara 2:2 Policajac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "B" 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Budućnost (Z) 0:1 OFK Zabrežje
19.10.2014 | 14:30 Vranić 4:1 Strelac
19.10.2014 | 14:30 Rušanj 1:3 Borac (L)
19.10.2014 | 11:00 Prva Iskra 4:0 Veliki Borak
19.10.2014 | 14:30 Šumadija (Š) 3:1 Mladost (C)
18.10.2014 | 14:30 Napredak (M) 4:1 Mladost (Č)
19.10.2014 | 14:30 Mladost (B) 7:1 Radnički (R)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - grupa "C" 9.kolo
19.10.2014 | 10:00 Selo Mladenovac : Nemenikuće
19.10.2014 | 14:30 Heroj 1925 0:1 Torlak
18.10.2014 | 14:30 Vinča 2:0 Velika Krsna
19.10.2014 | 14:30 Kosmaj 1:3 Pudarci
19.10.2014 | 14:30 Kovačevac 1:0 Podunavac (R)
19.10.2014 | 14:30 OFK Leštane 1:1 Pinosava
19.10.2014 | 14:30 Vlaška 4:4 Dunavac (G)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Čekmin 3:0 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (G) 1:1 Umac
19.10.2014 | 15:00 Radnički 3:3 Mladi borac
19.10.2014 | 15:00 Sloga 3:2 Progres
18.10.2014 | 15:00 OFK Brza 4:2 Budućnost
19.10.2014 | 15:00 Šumadija 3:3 Jedinstvo (GS)
19.10.2014 | 15:00 Vučje 1:0 Železničar
19.10.2014 | 15:00 Zloćudovo 3:2 Plantaža

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pirotska okružna liga 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Padež 0:3 Tanasko Rajić
19.10.2014 | 15:00 Borac 3:1 Napredak
19.10.2014 | 11:00 Jedinstvo 6:1 Vladimir Durković
18.10.2014 | 15:00 Spartak : Željuša
19.10.2014 | 15:00 Zadrugar 3:2 Gnjilan
19.10.2014 | 15:00 Dragoš 4:1 Mladost

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Slatina (B) 7:2 Ključ
19.10.2014 | 11:00 Sloga 2:1 Deli Jovan
19.10.2014 | 15:00 Majdanpek 0:1 Poreč
18.10.2014 | 15:00 Rudna Glava 2:1 Zlot
19.10.2014 | 15:00 Šarbanovac 2:1 Blizna
19.10.2014 | 15:00 Radnički 1:3 Branik
19.10.2014 | 15:00 Slatina (N) 5:4 Krivelj

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Budućnost (P) 1:0 Morava
18.10.2014 | 15:00 Aluminjum 4:3 OFK Brzi Brod
19.10.2014 | 15:00 Moravac 1948 0:3 OFK Niš
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 2:2 Proleter (DV)
19.10.2014 | 15:00 Vrtište 1:1 Palilulac
19.10.2014 | 15:00 Crvena zastava 2:1 Budućnost (PK)
19.10.2014 | 15:00 Rudar 5:0 Proleter (M)
19.10.2014 | 15:00 Radnički 1936 3:1 Mladost

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zaječarska okružna liga 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Radnički 3:3 Sloga
18.10.2014 | 15:00 Vratarnica 0:2 Rudar
18.10.2014 | 15:00 Rgotina 5:1 Svrljiška topla
19.10.2014 | 15:00 Pobeda : Omladinac
18.10.2014 | 15:00 Midžor 6:2 Malinik
19.10.2014 | 15:00 ŠSK 1:3 Trebič
19.10.2014 | 15:00 Osnić 6:0 Borac
19.10.2014 | 15:00 Polet 3:2 Mladost
19.10.2014 | 15:00 OFK Knjaz 2:3 OFK 019 Zaječar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Bukuroca 7:2 Mladost (S)
18.10.2014 | 15:00 Levosoje Talenat 0:7 Trešnjevka
18.10.2014 | 15:00 Biljači 3:0 Roma
19.10.2014 | 15:00 Vihor : OFK Alakince
19.10.2014 | 15:00 Ternoci 3:2 Mladost (B)
19.10.2014 | 15:00 Vranjska Banja 2:0 Čelik
18.10.2014 | 15:00 Pčinja 5:1 Pavlovac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kosovska okružna liga 4.kolo
19.10.2014 | 14:30 Radnički 1:1 Brezovica
18.10.2014 | 14:30 Polet 2:1 Ugljare
19.10.2014 | 14:30 Gracko 2:0 Gračanica
18.10.2014 | 14:30 Sitnica 1:0 Čaglavica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Okružna liga Kosovskog Pomoravlja 4.kolo
18.10.2014 | 15:00 slobodan klub : Mineralac
19.10.2014 | 15:00 Izmornik 3:0 Morava
19.10.2014 | 15:00 Sloga 0:0 Kriva Reka
19.10.2014 | 15:00 Glama 6:5 Rudar
19.10.2014 | 15:00 Oskar 0:4 Kusce

Muškarci - Okružne lige - PFL - Okružna liga Kosovska Mitrovica 3.kolo
19.10.2014 | 13:30 Rudar : Ibar
19.10.2014 | 13:30 Kopaonik : Zvečan

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Istok" 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Vojvodina (S) 3:1 Dunav
18.10.2014 | 15:00 Partizan (U) 5:2 Ševac
19.10.2014 | 15:00 Ratar 2:1 Vladimirovac
19.10.2014 | 15:00 Karaš (J) 1:1 Potporanj
19.10.2014 | 15:00 Partizan (K) 5:3 Jedinstvo (V)
19.10.2014 | 15:00 Borac (VS) 2:1 Vojvodina (CC)
19.10.2014 | 15:00 Borac (VG) 3:0 Dobrica

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Kolonija 1:3 Borac (P)
19.10.2014 | 15:00 Strela 1:1 Dolovo
19.10.2014 | 15:00 Dinamo 1945 10:1 BSK Bavanište
19.10.2014 | 15:00 Plavi Dunav 1932 2:2 Proleter
19.10.2014 | 15:00 Budućnost (BB) 1:4 Stari Tamiš

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 slobodan klub : Omladinac (O)
19.10.2014 | 15:00 Spartak 1911 1:0 Tempo
19.10.2014 | 15:00 Unirea 3:0 Pobeda
19.10.2014 | 15:00 Glogonj 2:0 Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sever 9.kolo
19.10.2014 | 14:00 Mladost 0:2 Napredak
19.10.2014 | 14:00 Kupinovac 2:3 Crni Vrh
19.10.2014 | 14:00 Blagotin 2:1 Resavac
19.10.2014 | 14:00 Vinogradar 3:1 Vinorača
19.10.2014 | 14:00 Juhor 2:1 Zenit
19.10.2014 | 14:00 Kolare 1:3 Morava
18.10.2014 | 14:00 Ursule 2:0 Partizan

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jug 9.kolo
19.10.2014 | 14:00 Resavac 2:2 Javor
19.10.2014 | 14:00 Mladost (S) 4:3 Istok 63
19.10.2014 | 14:00 Šumadija 2:1 Napredak (Sv)
19.10.2014 | 14:00 Rudar (S) 3:6 Moravac
19.10.2014 | 14:00 Rudar (P) 0:1 OFK Batinac
19.10.2014 | 14:00 Polet 0:2 Napredak (St)
19.10.2014 | 14:00 Hajduk 3:0 Radnički

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Sremska liga 10.kolo
19.10.2014 Napredak 2:0 Jedinstvo (P)
19.10.2014 Borac (M) 3:0 Fruškogorac
18.10.2014 Železničar 4:0 ČSK 1939
19.10.2014 Jedinstvo (M) 2:1 Fruška Gora
19.10.2014 Obilić 1993 1:1 Noćaj
19.10.2014 Graničar (G) 0:0 OFK Brestač
18.10.2014 Podrinje 3:1 Sloga
19.10.2014 Borac (K) 2:1 Graničar (K)

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci 8.kolo
18.10.2014 | 14:00 Crvenka 0:2 Partizan
18.10.2014 | 14:00 Jedinstvo 1947 5:2 Rastina 1918
19.10.2014 | 14:00 OFK Metalac 0:2 Aleksa Šantić
19.10.2014 | 14:00 Jedinstvo (R) 2:4 Panonija
18.10.2014 | 14:00 Radnički 1918 1:1 Dinamo

Muškarci - Međuopštinske lige - "A" liga FSG Zrenjanin 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Omladinac 2:1 ŽFK Banat Bagljaš
19.10.2014 | 15:00 OFK Klek 4:0 OFK Gradnulica
19.10.2014 | 15:00 Banat 3:0 Rusanda
19.10.2014 | 15:00 Lehel 1:0 Potisje
19.10.2014 | 15:00 Borac 1:1 Naftagas
19.10.2014 | 15:00 Proleter 2006 2:0 ASK

Muškarci - Međuopštinske lige - Prva gradska liga Kraljevo 11.kolo
19.10.2014 | 15:00 Stubal 1:2 Šumadija
19.10.2014 | 15:00 Morava (S) 1:1 Budućnost
18.10.2014 | 15:00 Čibukovac 4:1 Morava (M)
19.10.2014 | 15:00 Partizan 2:5 Magnohrom
19.10.2014 | 15:00 Napredak 1:0 Real
19.10.2014 | 15:00 Proleter 4:2 Grdica
19.10.2014 | 15:00 Vrnjci 4:2 Tavnik
19.10.2014 | 15:00 Zvezda 1:1 Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - MFL Vrbas-Titel-Žabalj 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Sloga 0:6 Bačka
19.10.2014 | 15:00 Miletić 4:1 Budućnost
19.10.2014 | 15:00 Hajduk 0:6 Jedinstvo (G)
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (BPS) 2:0 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Vojvodina 3:1 Obilić
19.10.2014 | 15:00 Napredak 2:1 Iskra

Muškarci - Međuopštinske lige - Medjuopštinska Jablanička liga 10.kolo
  Sušica 2012 1:4 Bratstvo
  Mladost (B) 1:3 Jedinstvo
  Marjan MB 3:1 Navalin
  Sloboda 3:0 Gradac
  Mladost (DL) 1:0 OFK Morava
  Lemind 1953 6:2 Moravac
  Morava (G) 2:1 Polet
  Kumarevo 65 1:1 Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Budućnost 3:2 Drina
19.10.2014 | 15:00 Sloga 2:0 Radnički Šabački
18.10.2014 | 15:00 Milicionar 7:2 Gorki
19.10.2014 | 15:00 Radnik 0:0 Mladi Borac
19.10.2014 | 15:00 Cer 2:0 Napredak
19.10.2014 | 15:00 Proleter 0:2 Partizan
19.10.2014 | 15:00 Budućnost 1:3 Duško
19.10.2014 | 15:00 Premijer 3:0 Majur

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Jadar" 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Mladost (DB) 3:2 Čobanče
19.10.2014 | 15:00 7. Juli 0:1 Sloga (LŠ)
19.10.2014 | 15:00 Cerova 4:0 Sloga (K)
19.10.2014 | 15:00 Sloga (S) 4:1 Stolice
19.10.2014 | 15:00 Cer 3:1 Velika Reka
19.10.2014 | 15:00 Borac 1:2 Studenac
19.10.2014 | 15:00 Mladost (B) 0:4 Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga rasinska okružna liga 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Stari Trstenik 3:1 Rubin (Z)
19.10.2014 | 14:30 Rubin (DS) 4:1 Sloga
19.10.2014 | 14:30 Mladost (DK) 7:0 Kostrež
  Župski biseri : Beli Orlovi
19.10.2014 | 14:30 14. Oktobar 8:2 Ratajac
19.10.2014 | 14:30 Polet 57 1:3 Ribnik
19.10.2014 | 14:30 Donji Kopaonik 4:1 Varvarin

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novi Sad 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Fruškogorac 1:0 Borac
19.10.2014 | 15:00 Sremac Beomal 1:1 RFK NS 1921
18.10.2014 | 15:00 Železničar 1:2 Omladinac
18.10.2014 | 15:00 Centar 0:2 Čenej

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac 9.kolo
19.10.2014 | 11:00 Ratar 2:1 Sloga
18.10.2014 | 15:00 Polet 1:2 Pobeda
19.10.2014 | 15:00 Rutevac 1908 1:0 Napredak
19.10.2014 | 11:00 Vukašinovac 0:1 Kraljevo
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo GVD 6:1 Crvena Zvezda
18.10.2014 | 15:00 Jastrebac 2:3 Polet
19.10.2014 | 11:00 Tempo 2:5 OFK Sloga
19.10.2014 | 13:00 Gredetin 3:2 Draževac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej 8.kolo
18.10.2014 | 15:30 Delija 3:0 Napredak
19.10.2014 | 15:30 2. Oktobar 0:2 Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad 8.kolo
19.10.2014 | 11:00 Jadar 2013 2:0 Rajac
19.10.2014 | 14:30 Iskra 0:2 Ribnikar
19.10.2014 | 14:30 Polet 6:1 Liplje
19.10.2014 | 14:30 Milenko Pavlović 2:0 Kolubara 2
19.10.2014 | 14:30 Komanice 0:1 Gradac
19.10.2014 | 14:30 Borac 1:0 Beloševac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Žabare 1:1 Maskar
19.10.2014 | 14:30 Jasenica 0:5 Proleter
18.10.2014 | 14:30 Ranilović 6:2 Radoje Domanović
19.10.2014 | 14:30 Plaskovac 2:1 Kopljari
18.10.2014 | 14:30 Trnava 3:1 B 2000
19.10.2014 | 14:30 Mladost 0:0 Misača
19.10.2014 | 14:30 Sloga 2:3 Mladi rudar

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mlava” 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Rudar 1:2 Omladinac (Š)
19.10.2014 | 14:30 Napredak 1927 3:4 Borac
19.10.2014 | 14:30 Radnički 4:3 BSK 1924
19.10.2014 | 14:30 Budućnost 3:0 Mlava
19.10.2014 | 14:30 Mladost 0:1 Rade Milošević
19.10.2014 | 14:30 Omladinac (S) 3:2 Dragoš
19.10.2014 | 14:30 Polet 5:1 Omladinac (B)

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) 8.kolo
18.10.2014 | 14:30 Hercegovac 5:1 Bačka
19.10.2014 | 14:30 Vajska 2:1 Mladost
19.10.2014 | 14:30 Borac 46 3:2 Neštin
19.10.2014 | 14:30 Krivanj 1:2 Bački Hajduk
19.10.2014 | 14:30 Slavija 6:1 Soko

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Dunav“ 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Jedinstvo (D) 3:2 Napredak (B)
19.10.2014 | 14:30 Borac (K) 2:1 Jedinstvo (Lj)
19.10.2014 | 14:30 Napredak 1934 4:1 Polet (V)
19.10.2014 | 14:30 Vihor 3:3 Sloga (Ć)
19.10.2014 | 14:30 Sloga (D) 1:7 OFK Braničevo
18.10.2014 | 14:30 Žitkovica 3:3 Dizel
19.10.2014 | 14:30 Kurjače 5:0 Dunavac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Čačak 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Lugovi 1:0 Strelac
19.10.2014 | 15:00 Kej 2:1 Premeća
19.10.2014 | 15:00 Polet 2:9 Morava (K)
19.10.2014 | 15:00 Vujan 1:2 Budućnost
  BIP : Čačak 94
19.10.2014 | 15:00 Planinac 2:3 Morava (M)
19.10.2014 | 15:00 Rakova 1:1 Zadrugar

Muškarci - Međuopštinske lige - OFL Kanjiža-Senta-Ada 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Slobodan tim : Tornjoš
19.10.2014 | 14:30 Horgoš 1911 6:0 Šampion
19.10.2014 | 10:00 Jedinstvo 1:2 Tisa B

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Ljig-Mionica 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Tolić 3:0 Orao
19.10.2014 | 14:30 Gornji Lajkovac 1:2 Popadić
19.10.2014 | 14:30 Mladost 2:0 Toplica
18.10.2014 | 14:30 Gornji Mušić 4:2 Proleter
19.10.2014 | 14:30 Stari drugari 3:0 Vojvode
19.10.2014 | 14:30 Jedinstvo 6:2 Paštrić

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 OFK Bagremar 2:2 Azbest
19.10.2014 | 15:00 Žeželj 0:1 Botunje
19.10.2014 | 15:00 Sloga 3:1 Kremenac
19.10.2014 | 15:00 Šumadija 1934 2:0 Hajduk
19.10.2014 | 15:00 Zastava 1:2 Šumarice 2008
19.10.2014 | 15:00 Srbija 0:0 21. oktobar
19.10.2014 | 15:00 Mladost Teferič 0:6 Kutlovo
19.10.2014 | 15:00 Košutnjak 1:1 Seljak

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Terekves 1:1 Roham
19.10.2014 | 15:00 1.Oktobar 4:1 Budućnost
19.10.2014 | 15:00 Olimpija 5:1 Proleter
19.10.2014 | 15:00 Progresul 1:6 Bega

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Velika Plana 6.kolo
19.10.2014 | 14:30 Obilić 1:3 Bresje Superior
19.10.2014 | 14:30 Mladost 1948 2:1 Polet
19.10.2014 | 14:30 Karadjordje 2:3 Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Čegar 1946 (DM) 1:4 Sloga 1948 (M)
19.10.2014 | 15:00 Mladost (DK) 4:1 Sečanica
19.10.2014 | 15:00 Delijski Vis 0:3 Mramor 1927
19.10.2014 | 15:00 Čegar 2013 (K) 3:1 Vulkan 1963
19.10.2014 | 15:00 Sloga (DT) 1:4 AZ Borac 2014
19.10.2014 | 15:00 Stevan Nešticki 0:1 Mladost 1954 (DM)
19.10.2014 | 15:00 Supovac 2:5 Morava 1949

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "A" 6.kolo
19.10.2014 | 12:30 Šećeranac Ada 2:3 Posavac
19.10.2014 | 14:30 OFK Petrovčić 5:1 BUSK
18.10.2014 | 14:30 Studenski Grad 1:0 Obilić
19.10.2014 | 14:30 Šumadinac (B) 3:1 Busije
19.10.2014 | 14:30 Borac (P) 2:1 Institut

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" 6.kolo
22.10.2014 | 14:00 Mladi proleter : Rekreativo 011
18.10.2014 | 14:30 Pionir 3:1 Sparta
19.10.2014 | 14:30 Dunavac (D) 2:1 Mladost (JR)

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lajkovac 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Ratkovac 2:2 Sloga
18.10.2014 | 15:00 Mladost 2:2 Strmovo 1968
18.10.2014 | 15:00 Lajkovac : Nepričava

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Požega 11.kolo
19.10.2014 | 15:00 Avijatičar 0:2 Glumač
19.10.2014 | 13:00 Trešnjica 1:2 Lazarica
19.10.2014 | 15:00 Ježevica 3:0 Bakionica
19.10.2014 | 15:00 Borac 4:1 Plavi Tok
19.10.2014 | 15:00 Pobeda 1:8 Savinac 1933
19.10.2014 | 15:00 Gorobilje 1:2 Sečica
19.10.2014 | 12:30 Dobrinjac 2:5 Duškovci

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Gornji Milanovac 9.kolo
18.10.2014 | 14:30 Mladi rudar 2:2 Ozrem PMH
19.10.2014 | 14:30 Takovski Ustanak 2:5 Šilopaj
19.10.2014 | 14:30 Majdan 2:0 Omladinac
19.10.2014 | 14:30 Jablanica 1:0 Šumadija
19.10.2014 | 14:30 Mladost 09 2:1 Brezak
19.10.2014 | 14:30 Velereč 94 0:4 Ozremica

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Negotin 9.kolo
19.10.2014 | 11:00 Miloševo 7:0 Samarinovac
19.10.2014 | 11:00 Malajnica 0:3 Kovilovo
19.10.2014 | 15:00 Polet 1:2 Čubra
19.10.2014 | 15:00 Urovica 5:2 Ratar
19.10.2014 | 15:00 Srbovo 2:1 BSK 1934
19.10.2014 | 15:00 Graničar 1:3 OFK Tamnič
19.10.2014 | 15:00 Smedovac 1:2 OFK Sikole

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Beograd - grupa "C" 6.kolo
19.10.2014 | 14:30 Minel 1:1 Avalski venac
18.10.2014 | 14:30 Avala 1939 10:0 Hajduk
18.10.2014 | 14:30 Partizan 1:2 Heroj Polet

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Pirot 8.kolo
18.10.2014 | 15:00 Jerma 7:0 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Sloga 3:0 Sloboda
18.10.2014 | 15:00 Zvezda 8:0 Veliki Suvodol
19.10.2014 | 15:00 Provalija : Rongo Siti
19.10.2014 | 15:00 Temac 1:2 Pobeda

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Subotica 8.kolo
18.10.2014 | 14:30 Dušan Silni 1:2 Čantavir
19.10.2014 | 14:30 Hajduk 2:1 Udarnik
19.10.2014 | 14:30 Lokomotiva 0:6 Elektrovojvodina
19.10.2014 | 14:30 Bikovo 1:2 Žednik
19.10.2014 | 14:30 Solid 5:4 Đurđin

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kladovo 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Velika reka : Kladušnica
19.10.2014 | 15:00 Egeta : Lokomotiva
19.10.2014 | 15:00 Lovćen : Pontes
19.10.2014 | 15:00 Rtkovo : Koča Andjelković
19.10.2014 | 15:00 Mala Vrbica : Velika Vrbica
19.10.2014 | 15:00 Napredak : Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Gunjevac 3:5 Tvrdojevac
18.10.2014 | 14:30 Rudar 0:2 Dimitrije Tucović
18.10.2014 | 14:30 Kalenić 1:4 Crvena Jabuka
19.10.2014 | 14:30 Stepanje 1:4 Polet
19.10.2014 | 14:30 Omladinac 3:1 Proleter
19.10.2014 | 14:30 Polet 6:3 OFK Stublenica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac 6.kolo
18.10.2014 | 15:00 Graničar 3:1 Polet 1959
19.10.2014 | 15:00 Lovac 2:2 Deli Jovan
19.10.2014 | 15:00 Kosovo 2:1 Timok
18.10.2014 | 15:00 Šljivar 1:4 Grlište
18.10.2014 | 15:00 Kastrum 7:4 Nacional

Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga 6.kolo
19.10.2014 | 14:30 Udarnik 0:3 Cerovac 2013
19.10.2014 | 14:30 Bašin 1:4 Palanka
19.10.2014 | 14:30 Bačinac 3:1 Budućnost
20.10.2014 | 14:30 Beli Orlovi 2:2 Radnik

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Lučani 10.kolo
25.10.2014 | 14:30 Sloga : Jedinstvo
26.10.2014 | 13:30 Brezova : Bratstvo
26.10.2014 | 13:30 Gradina : Radnički
24.10.2014 | 14:30 Dedinje Junajted : Jelica
26.10.2014 | 13:30 Vrelo : Prilike
26.10.2014 | 13:30 Gorušica : Bjelica

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Doljevac 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Grkinja 4:0 Mekiš
18.10.2014 | 15:00 Doljevac 1971 2:0 Moravac (ZT)
19.10.2014 | 15:00 Moravac (Č) 3:0 Pobeda
19.10.2014 | 15:00 Dušnik : Toplica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Karađorđe 0:0 Mladost (R)
19.10.2014 | 14:30 BSK 1:1 Mladost MG
18.10.2014 | 14:30 Crvena zvezda 1:3 Bare
19.10.2014 | 14:30 Pobeda 1:1 Kusovac
19.10.2014 | 14:30 Lokomotiva 9:0 Kotlenik
19.10.2014 | 14:30 Grivac 1:2 Sloga
19.10.2014 | 14:30 Beli Orlovi 0:3 Marjan

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Smederevo grupa "Morava" 6.kolo
18.10.2014 | 13:30 OFK Slavija 0:14 Borac 1932
19.10.2014 | 13:30 Vrbovac 2:3 Skobalj
19.10.2014 | 13:30 Hajduk Veljko 1934 0:2 Vučak
19.10.2014 | 13:30 Jezava 2:2 Sloga

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija" 6.kolo
19.10.2014 | 14:30 Ravni Gaj : Badljevica
18.10.2014 | 14:30 Omladinac (S) 1:3 Kolarac
19.10.2014 | 14:30 Crvena zvezda 5:0 Lunjevac
19.10.2014 | 14:30 Podunavac 2:1 Drugovac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Kruševac FSRO 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Budućnost 2:3 Kupci
19.10.2014 | 14:30 Kapidžija 3:1 Dvorane
19.10.2014 | 14:30 Dedina 2:6 Rasina
19.10.2014 | 14:30 Dušan Ristić 3:2 Sloga
19.10.2014 | 14:30 Sebečevac 4:1 Parunovac
19.10.2014 | 14:30 BSK 2:0 Mudrakovac
19.10.2014 | 14:30 Žabare 1:5 Sokolovi

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš 6.kolo
18.10.2014 | 15:00 Tomislavci 1:0 Sloboda
19.10.2014 | 15:00 Njegoš B 3:0 Mićunovo
19.10.2014 | 15:00 Pobeda 2:0 Sokolac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Sokobanja 5.kolo
18.10.2014 | 15:00 Hajduk : slobodan klub
18.10.2014 | 15:00 Bukovik 2:1 Sloboda 2013
18.10.2014 | 15:00 Mladost 10:0 Rtanj
19.10.2014 | 15:00 Sloga 4:0 Napredak 1976
19.10.2014 | 15:00 Slemen 6:0 Jedinstvo 1952
19.10.2014 | 15:00 Omladinac 0:6 Palilulac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Pocerina" 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Galeb 0:2 Karađorđe
19.10.2014 | 15:00 Jevremovac 8:0 Dumača
19.10.2014 | 15:00 Pričinović 0:2 Mladost (PP)
19.10.2014 | 15:00 Sloga Trgošped 0:2 Vlašić
19.10.2014 | 15:00 Trešnjevka 3:1 Mladost (Z)
19.10.2014 | 15:00 Cerić 2:1 Radnički (K)
19.10.2014 | 15:00 Volujac 2:1 Mrovska
19.10.2014 | 15:00 Dobrava 1:0 Sloga (K)
26.11.2014 | 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Vlašić

Muškarci - Međuopštinske lige - OFL Novi Kneževac - Čoka 7.kolo
19.10.2014 | 14:30 Slavija 0:0 Jedinstvo
19.10.2014 | 14:30 Graničar 3:1 Jadran
19.10.2014 | 14:30 Tromedja 0:12 Tisa

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vršac-Bela Crkva 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (O) 2:2 Pobeda
19.10.2014 | 15:00 Omladinac 0:2 Hajduk
19.10.2014 | 15:00 Vitorul 2:1 Vinogradar
19.10.2014 | 15:00 Karaš (K) 1:2 Banat

Muškarci - Opštinske lige - "B" liga FSG Zrenjanin 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Zlatica 2:1 Tamiš
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 6:0 Sloga
19.10.2014 | 15:00 Proleter 3:0 OFK Stajićevo
19.10.2014 | 15:00 Mladost 2:3 MSK

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Požarevac 10.kolo
17.10.2014 | 14:30 Metalac 2:0 Dunav
19.10.2014 | 14:30 Beli Orao 2:4 Sopot
17.10.2014 | 14:30 Mip Majdan 3:3 Zemljoradnik
19.10.2014 | 14:30 Sloga 1936 0:3 Napredak 1947
19.10.2014 | 14:30 Sloga (L) 4:0 Proleter
19.10.2014 | 14:30 Ljubičevo 1:4 Napredak (P)
19.10.2014 | 14:30 Pobeda 11:0 Sloga (D)
19.10.2014 | 14:30 Stig 1955 2:1 Dunavac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Vladimirci 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Mladost (B) 6:2 Torpedo
19.10.2014 | 15:00 Hajduk 3:5 Mladost 2013
19.10.2014 | 15:00 Sloga 1949 1:1 Dragojevac
18.10.2014 | 15:00 Žika 2013 0:2 Petrovac 74
19.10.2014 | 15:00 Skupljen 2013 4:1 Sloga (R)
18.10.2014 | 15:00 Krnule 09 4:0 Polet

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Pocerina 2:1 Zablaće
18.10.2014 | 15:00 Bojić 1:1 Rankovac
19.10.2014 | 11:00 Grušić 1:1 Mladost (S)
18.10.2014 Sinošević 1:8 OFK Varna

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred) 7.kolo
19.10.2014 | 14:30 Vizić 3:4 Naša Zvezda
19.10.2014 | 14:30 Slavija 3:0 Sloga
19.10.2014 | 14:30 Jednota 1950 2:2 Budućnost

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Lazarevac 9.kolo
19.10.2014 | 14:30 Mladi borac 1:1 Polet
18.10.2014 | 14:30 Mladi radnik 5:1 Vreoci
18.10.2014 | 14:30 TEK Sloga 2:1 Rudar
18.10.2014 | 14:30 Šumadija 2:5 Sloboda
18.10.2014 | 14:30 OFK Burovo 5:1 BSK
19.10.2014 | 14:30 Budućnost 10:0 Lazarevac
19.10.2014 | 14:30 Bistrica 0:2 OFK Radnički

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Paraćin 10.kolo
19.10.2014 | 14:00 Buljane 3:0 Jedinstvo
19.10.2014 | 14:00 ISK Izvor 0:1 Radnik
19.10.2014 | 14:00 Heroj 2:1 Zlatica Taun
18.10.2014 | 14:00 Omladinski 3:1 Vihor
19.10.2014 | 14:00 Sloboda 0:2 Omladinac
19.10.2014 | 14:00 OFK Borac 4:1 Popovac
19.10.2014 | 14:00 Budućnost (L) 3:0 Železničar

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Leskovac grupa "Istok" 9.kolo
18.10.2014 | 15:00 Napredak 1:2 Goblen
18.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 4:1 Nomanica
18.10.2014 | 15:00 Ofk Bratstvo 2:2 Jašunja
19.10.2014 | 15:00 Vlasina 2014 0:3 OFK Bobište
18.10.2014 | 15:00 Gornje Krajince 3:0 Grdanica 024

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ruma - Irig 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Mladost (B) 4:0 Sremski vitezovi
19.10.2014 | 15:00 Fruškogorac 1:1 Sremac
19.10.2014 | 15:00 Polet 7:0 OFK Kraljevci
19.10.2014 | 15:00 27. Oktobar 4:2 Borac
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 1:1 Vojvodina
19.10.2014 | 15:00 Planinac 0:4 Car Uroš
19.10.2014 | 15:00 Sloga 7:2 Mladost (P)

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Leskovac grupa "Zapad" 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Atletiko 3:4 Radnik 2013
19.10.2014 | 15:00 Rudar 1973 2:1 Turekovac
18.10.2014 | 15:00 Milanovo 1:1 BSK
18.10.2014 | 15:00 Veliko Trnjane 0:2 Real

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Pećinci 8.kolo
19.10.2014 | 14:00 Graničar 0:0 Kameni
19.10.2014 | 14:00 Sloven 4:0 Šumar
19.10.2014 | 14:00 Sremac 2:2 Srem
19.10.2014 | 14:00 Sloboda 3:1 Lovac
19.10.2014 | 14:00 Vitez 0:3 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Indjija - Stara Pazova 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Borac (J) 1:1 Polet
19.10.2014 | 15:00 Krušedol 5:1 Borac (S)
19.10.2014 | 15:00 Sloga 2:0 Fruškogorac

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Sremska Mitrovica 10.kolo
19.10.2014 | 14:30 Mitros 2:0 Sloboda
19.10.2014 | 14:30 OFK Bosut 6:0 Borac (R)
19.10.2014 | 14:30 Sloga (Č) 3:1 Sloga (Z)
19.10.2014 | 14:30 Srem 2:1 Borac (VR)
19.10.2014 | 14:30 BSK 5:1 Sremac
19.10.2014 | 14:30 Grgurevci 5:1 Planinac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šid 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 OFK Bačinci 3:1 Omladinac (B)
19.10.2014 | 15:00 Sinđelić 7:4 Jedinstvo
19.10.2014 | 15:00 Jednota 2:0 Omladinac (M)
19.10.2014 | 15:00 Hajduk 2:3 OFK Bikić
19.10.2014 | 15:00 Napredak 5:0 Graničar
19.10.2014 | 15:00 Sremac 5:0 Bratstvo
19.10.2014 | 15:00 OFK Bingula 0:4 Borac

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Valjeva 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Paune 6:2 Mladi radnik
19.10.2014 | 11:00 Bujačić 3:1 Dupljaj
19.10.2014 | 11:00 Žabari 1:2 Brđanac
19.10.2014 | 14:30 OFK Povlen 0:0 Lukavac
19.10.2014 | 14:30 Mali korak 2:2 Rakac Stave
19.10.2014 | 14:30 Kotešica 0:3 Mladost (VK)
19.10.2014 | 11:00 Zadrugar 2:1 Borac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok" 7.kolo
18.10.2014 | 14:30 Vukan 2:0 Jedinstvo
18.10.2014 | 14:30 Bata Bulić 5:3 Mladost (L)
18.10.2014 | 14:30 Melnica 2:0 Manastirica
18.10.2014 | 14:30 Mladost (R) 2:1 Brana Paunović

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" 7.kolo
18.10.2014 | 14:30 Soko :
18.10.2014 | 14:30 Radnik 1:2 BSK
18.10.2014 | 14:30 Omladinac B 0:1 Burovac
18.10.2014 | 14:30 7. juli 2:4 Dobrnje
18.10.2014 | 14:30 Sloga 1952 6:1 Laolac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Barajevo 6.kolo
18.10.2014 | 14:30 Barajevo 4:0 OFK Meljak
19.10.2014 | 14:30 Beljina 0:3 OFK Borac

Muškarci - Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Bogutovačka Banja 1:1 Progorelica
19.10.2014 | 15:00 BSK 2014 1:2 Žiča
18.10.2014 | 15:00 Mlada krila 1:2 Omladinac
19.10.2014 | 15:00 Studen Vitez 1:3 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava" 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Stara Čaršija 0:2 Borac
18.10.2014 | 15:00 Mladost 1925 : Zgodačica
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 1:2 Mladost 1981
18.10.2014 | 15:00 Jovo Kursula 0:0 Miločajac

Muškarci - Opštinske lige - Prva gradska liga Jagodina 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 PSS-192 2:2 Šantarovac
18.10.2014 | 14:30 Bresje 4:1 Morava (R)
19.10.2014 | 14:30 Jedinstvo 0:2 OFK Borac
19.10.2014 | 14:30 Omladinac 3:2 Osaonica
19.10.2014 | 14:30 Sloboda 0:1 Trnava
19.10.2014 | 14:30 Partizan (M) 1:1 Kolonija

Muškarci - Opštinske lige - Prva opštinska liga Obrenovac 7.kolo
19.10.2014 | 14:30 Omladinac 0:0 Zvezda
19.10.2014 | 14:30 Krtinska 2:1 Borac
19.10.2014 | 14:30 OFK Urovci 1:3 Duboko
19.10.2014 | 14:30 Trstenica 1:5 Posavina
19.10.2014 | 14:30 Poljane 3:1 Rvati
19.10.2014 | 14:30 Belo Polje 4:3 Jedinstvo
19.10.2014 | 14:30 Polet 2:1 Vukićevica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac 5.kolo
19.10.2014 | 10:00 Gorski car 2:2 Trešnjevica
19.10.2014 | 10:00 Prvi srpski ustanak II 1:3 Vrbica
18.10.2014 | 14:30 Tulež 5:2 Brezovac
18.10.2014 | 14:30 Šamot 3:0 Venčani

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Loznica 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Prva Iskra 1:1 Mladost (G)
18.10.2014 | 15:00 TE Gučevo 10:1 Mladost (DD)
18.10.2014 | 15:00 Granit 0:3 Jelav
19.10.2014 | 15:00 Hajduk 0:1 Vidojevica
18.10.2014 | 15:00 Rudar 3:1 Luk

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Despotovac 6.kolo
18.10.2014 | 14:00 Sindjelić 6:1 Resava
19.10.2014 | 14:00 15.avgust 1950 2:1 Planinac
19.10.2014 Rudar 2:0 Beljanica
19.10.2014 | 14:00 Mladi radnik 2:0 Zelenika

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Trstenik 9.kolo
18.10.2014 | 17:00 Moravac-C 74 3:1 Sloboda 1948
18.10.2014 | 17:00 Topoljak 5:0 Rujišnik
19.10.2014 | 17:00 Stragari 0:2 Stara Čaršija
19.10.2014 | 17:00 Stevka Božurevka 1:8 Jugovići
19.10.2014 | 17:00 Omladinac 3:2 Mladost
19.10.2014 | 17:00 Borjak 2013 7:0 Vinogradar
19.10.2014 | 17:00 Kamenorezac 76 1:0 Morava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ljubovija 7.kolo
19.10.2014 | 13:00 Azbukovica 1:2 Lonjin
18.10.2014 | 13:00 Vrhpolje 3:1 Grabovica
18.10.2014 | 13:00 Sloga (DB) : Crnča
19.10.2014 | 13:00 Mladost 5:0 OFK Donja Ljuboviđa

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bogatić 7.kolo
19.10.2014 | 11:00 Bair 2:3 Mladost (MM)
18.10.2014 | 15:00 Napredak (BP) 1:5 Stojan Lazarac
18.10.2014 | 15:00 Napredak (U) 5:0 Šumice
18.10.2014 | 15:00 Mladost (O) 2:3 Omladinac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Alibunar-Plandište 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Banat 3:0 Naša Krajina
18.10.2014 | 15:00 Gaj 4:1 Graničar
19.10.2014 | 15:00 Janošik 3:0 Solunac
18.10.2014 | 15:00 Sloga 3:0 Crvena Zvezda

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot 8.kolo
18.10.2014 | 16:00 Sibnica 0:12 Vis
19.10.2014 | 15:30 Stojnik 3:0 Sloga 2012
18.10.2014 | 16:00 OFK Rogača 1:0 Rudar 2012
19.10.2014 | 15:30 4 Juli 1:4 Vojvoda
18.10.2014 | 16:00 Mladost 6:3 OFK Slatina
19.10.2014 | 15:30 Drlupa 4:1 Ropočevo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Rača 6.kolo
19.10.2014 | 15:00 Karadjordje 2013 2:1 Meteor
19.10.2014 | 15:00 Mladost (B) 2:2 Napredak
19.10.2014 | 15:00 Šumadija 2:3 Feniks
19.10.2014 | 15:00 Badnjevac : Mladost (CK)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Merošina 7.kolo
19.10.2014 | 15:00 Baličevac 1974 3:0 Jastrebac
19.10.2014 | 10:00 Belfast 3:0 Padina 1989
19.10.2014 | 15:00 Rad 1974 : Jugovići 1976
19.10.2014 | 10:00 Borac 0:1 Mladost 1976
18.10.2014 | 15:00 Dobrič 1974 1:4 Sloga 1980

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Mačva 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Zadrugar 3:1 Culjković
18.10.2014 | 15:00 Metaloplastika 3:1 Maovi
18.10.2014 | 15:00 Napredak (R) : Omladinac
18.10.2014 | 15:00 POFK Letnjikovac 0:2 Torpedo 1924
18.10.2014 | 15:00 Sloga 0:4 Napredak (Š)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava 8.kolo
19.10.2014 | 11:00 Sava 0:7 Dušan Silni
18.10.2014 | 15:00 Miloš Pocerac 3:1 Žabar
18.10.2014 | 15:00 OFK Jelen 10:2 Mladost
19.10.2014 | 11:00 Korman 3:0 Jedinstvo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Žabari 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 OFK Porodin : Pomoravlje
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo 0:4 Budućnost
19.10.2014 | 15:00 Udarnik 6:0 Sloga
19.10.2014 | 15:00 Proleter 2:5 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Napredak 2:1 BSK

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Žagubica 7.kolo
18.10.2014 | 14:30 Budućnost 7:1 OFK Selište
18.10.2014 | 14:30 OFK Homolje 6:2 Borac
18.10.2014 | 14:30 Zadrugar 6:0 Jasenovac
19.10.2014 | 10:00 Mlava 0:1 Zvezda
18.10.2014 | 14:30 Best 3:0 Laznica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Varvarin 7.kolo
19.10.2014 | 14:00 Parcane : Gradac
19.10.2014 | 14:00 Čukarički 1:3 Velika Morava
19.10.2014 | 14:00 Pobeda 3:0 Borac
19.10.2014 | 14:00 OFK Orašje : Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Veliko Gradište 7.kolo
19.10.2014 | 14:30 Sloga-TOP : slobodan klub
19.10.2014 | 14:30 Srednjevo 2:0 Pečanica
19.10.2014 | 14:30 Pek 2:1 Ram
19.10.2014 | 14:30 Radnički 9:2 Graničar 2013
19.10.2014 | 14:30 Desine 2:1 Mladi Borac
19.10.2014 | 14:30 Kumane 3:3 Carevac

Muškarci - Opštinske lige - Gradska liga Kruševac grupa "Rasina" 9.kolo
18.10.2014 | 14:30 Lipovac 3:1 Pepeljevac 1947
19.10.2014 | 11:00 Modrica 5:1 Polet
19.10.2014 | 14:30 Grkljane 2:2 Štitari
18.10.2014 | 14:30 Zdravinje 5:1 Drugari
18.10.2014 | 14:30 Trmčari 2:7 Bukovica
18.10.2014 | 14:30 Zmajevac 0:1 Šavrane
19.10.2014 | 14:30 Jablanica 2:3 Vitanovac 08

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Topola 5.kolo
18.10.2014 | 14:30 Mladost 3:1 OFK Jarmenovci
19.10.2014 | 10:00 Budućnost 1:0 Borac
19.10.2014 | 10:00 Krćevac 04 4:1 ZT Gorovič

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Malo Crniće 6.kolo
19.10.2014 | 15:00 Sloga 1:6 Radnik
19.10.2014 | 15:00 Stig (C) 1:1 Kobilje

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Golubac 5.kolo
19.10.2014 Električar 0:2 Polet
  Dobra 6:1 Mrčkovac
  Barič 3:0 OFK Vinci
  Žika Marković Uča 4:1 Usije

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Zapad" 7.kolo
19.10.2014 | 14:00 Vrelo 2:1 Sloga
19.10.2014 | 14:00 Brgule 1:2 OFK Takovo
19.10.2014 | 14:00 Vukona 2:3 Kolubara
19.10.2014 | 14:00 Strelac 001 0:3 Radnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Istok" 6.kolo
19.10.2014 | 14:00 Sloga 1:2 Dokmir
19.10.2014 | 12:00 OFK Paljuvi 1:2 Šarbane
19.10.2014 | 14:00 Zvizdar 2:2 Murgaš 2012
19.10.2014 | 14:00 Čučuge 2:2 Pambukovica

Muškarci - Opštinske lige - Treća liga Kragujevca 5.kolo
19.10.2014 | 15:00 Studenac 3:0 Velika Sugubina
19.10.2014 | 15:00 Borac 0:4 Đuriselac

Muškarci - Opštinske lige - Levačka liga OFS Rekovac 6.kolo
18.10.2014 | 14:00 slobodan klub : Mladost
18.10.2014 | 14:00 Šumadinac 5:4 Goša
19.10.2014 | 14:00 Polet 8:1 OFK Tvrđava
19.10.2014 | 14:00 Beočić 1:2 Šumadija

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aleksandrovac 5.kolo
19.10.2014 | 14:30 Mladi Gorani 3:0 Vražogrnac
19.10.2014 | 14:30 Garevina 6:1 OFK Gnjila
19.10.2014 | 14:30 Baštovan 3:5 Mladost (R)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Mladenovac 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 OFK Student 2:3 Sloga
18.10.2014 | 14:30 OFK Mladenovac 7:1 Napredak (D)
19.10.2014 | 14:30 Šepšin 3:1 Ivanča
19.10.2014 | 14:30 Napredak (M) 0:1 Šumadija 1962
19.10.2014 | 14:30 Omladinac 3:2 Markovac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Knić 5.kolo
18.10.2014 Omladinac 4:0 Mladost
18.10.2014 Mladi Radnik 3:0 Kotlenik
18.10.2014 Polet 2:1 Jedinstvo

Muškarci - Crna Gora - Prva liga Crne Gore 11.kolo
18.10.2014 | 14:30 Bokelj 1:1 Berane
18.10.2014 | 14:30 Grbalj 2:0 Sutjeska
18.10.2014 | 14:30 Lovćen 3:1 Mornar
18.10.2014 | 14:30 Mogren 1:3 OFK Petrovac
18.10.2014 | 14:30 Rudar 0:0 Mladost
19.10.2014 | 14:00 Zeta 1:2 Budućnost

Muškarci - Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga 11.kolo
18.10.2014 | 15:00 Olimpic 5:2 Drina
19.10.2014 | 15:00 Široki Brijeg 7:2 Čelik
19.10.2014 | 15:00 Slavija 1:0 Travnik
18.10.2014 | 16:00 Zrinjski 1:1 Sarajevo
18.10.2014 | 15:00 Radnik 3:1 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Željezničar 1:0 Velež
18.10.2014 | 15:00 Vitez 1:1 Borac
18.10.2014 | 15:00 Sloboda 0:0 Zvijezda Gradačac

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Prva liga Republike Srpske 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Napredak 0:0 Drina HE
18.10.2014 | 15:00 Vlasenica 1:0 Podrinje
18.10.2014 | 15:00 Sloboda (NG) 1:1 Tekstilac
19.10.2014 | 15:00 Sloboda (MG) 0:1 Krupa
18.10.2014 | 15:00 Leotar 0:1 Rudar Prijedor
18.10.2014 | 15:00 Sutjeska 2:0 Mladost
18.10.2014 | 15:00 Kozara 6:1 Proleter

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Druga liga RS – Istok 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Zvijezda Brgule 4:0 Radnički
18.10.2014 | 15:00 Glasinac 2011 2:0 Jedinstvo
18.10.2014 | 15:00 Rudar 4:0 Sloga Junajted
19.10.2014 | 15:00 Ilićka 01 0:0 Lokomotiva
19.10.2014 | 15:00 Gorica 2:1 Mladost (BS)
19.10.2014 | 15:00 Proleter 4:0 Velež
19.10.2014 | 15:00 Mladost (R) 3:2 Famos

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Druga liga RS – Zapad 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Liješće 3:1 Mladost
18.10.2014 | 15:00 Ljubić 1:2 Omarska
18.10.2014 | 15:00 Župa Superpetrol 0:1 Laktaši
19.10.2014 | 11:00 Jedinstvo 2:1 Sloga
18.10.2014 | 15:00 BSK 4:1 Borac (KD)
18.10.2014 | 15:00 Modriča 5:1 Mineral
18.10.2014 | 15:00 Borac (Š) 7:1 Ozren

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Zapad 11.kolo
18.10.2014 | 15:00 Karanovac 3:0 Gomionica
18.10.2014 | 15:00 Lauš 2:0 Sloga (T)
18.10.2014 | 15:00 FSA 0:0 Mladost (S)
18.10.2014 | 15:00 Progres 1:2 Ravan
18.10.2014 | 15:00 Brdo 3:0 Budućnost
19.10.2014 | 15:00 Dubrave 1:1 Naprijed Horizont
18.10.2014 | 15:00 Mladost (KV) 2:0 Sloga (S)
18.10.2014 | 15:00 Lijevče 6:1 Potkozarje

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Istok 10.kolo
18.10.2014 | 15:00 Bratstvo 2:0 Trnovica
19.10.2014 | 15:00 Proleter-RJ 3:1 Jardan
19.10.2014 | 15:00 Birač 0:3 Guber
18.10.2014 | 15:00 Srpska Varoš 2:3 Jedinstvo (B)
19.10.2014 | 15:00 Majevica 2:1 Zadrugar
19.10.2014 | 15:00 Podrinje 7:1 Šekovići
19.10.2014 | 15:00 Jedinstvo (R) 2:1 Lokanj

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Regionalna liga RS – Jug 9.kolo
19.10.2014 Željeznica : Hercegovac
19.10.2014 Rudo : Romanija
19.10.2014 Rudar : Stakorina

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Banja Luka 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Vrbas 0:1 Krajina
19.10.2014 | 15:00 Željezničar 1:0 Čelinac
19.10.2014 | 15:00 Rekreativo 2:1 Borac (ID)
19.10.2014 | 15:00 Gorica 1:1 Omladinac
19.10.2014 | 15:00 Polet Krajišnik 2:1 Mladost
19.10.2014 | 15:00 Borac 1926 1:3 Džaja

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Doboj 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Kladari Gornji 1:6 Mladost (D)
19.10.2014 | 15:00 Zadrugar 5:1 Sloboda
19.10.2014 | 15:00 Rudar 3:1 Crkvina
19.10.2014 | 15:00 Pelagićevo 1:3 Borac
19.10.2014 | 15:00 Mladost (T) 2:5 Sloga (J)
19.10.2014 | 15:00 Zvijezda 2:3 Sloga (DP)
19.10.2014 | 15:00 Bratstvo 6:0 Ukrina

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Gradiška 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 Sloboda 4:3 Mladost (B)
19.10.2014 | 15:00 Borac (M) 0:1 Kozara
18.10.2014 | 15:00 Jablanica 1:4 Biseri
19.10.2014 | 15:00 Tamaris 0:3 Mladi Krajišnik
19.10.2014 | 15:00 Borac (Š) 1:3 Sloga DIPO
19.10.2014 | 15:00 Torpedo 0:0 Mladost (G)
22.10.2014 | 15:00 Milan : Ratar

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Birač 8.kolo
  Budućnost (S) : Jadar
  Branjevo : Tabanci
  Jasenica : Budućnost (P)
  Milići : Polet

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Područna liga RS – Prijedor 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Sloga 1:1 Željezničar
19.10.2014 | 15:00 Kozara 3:2 Brzi
19.10.2014 | 15:00 Radnik Urije 1:2 Mrakovica
19.10.2014 | 15:00 Bratstvo 0:2 Gomjenica
19.10.2014 | 15:00 Knežopoljac 0:0 Plamen
19.10.2014 | 15:00 Slaven 1:2 Berek 1975

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Četvrta liga RS – Semberija 10.kolo
19.10.2014 | 15:00 BUK 2:1 Partizan
18.10.2014 | 15:00 Akademac-UIS 0:1 Sloboda
18.10.2014 | 15:00 Sloga 94 6:0 Drina Amajlije
19.10.2014 | 15:00 Međaši 0:5 BSK Ledinci
19.10.2014 | 15:00 Priboj 3:2 Semberija
19.10.2014 | 15:00 Novo Doba 4:0 Jedinstvo
19.10.2014 | 15:00 Balatun 1:3 Magnojević 01

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Doboj 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Borac 1975 1:1 Borac (K)
19.10.2014 | 15:00 Željezničar 0:2 27. Juli
19.10.2014 | 15:00 4. Juli 0:2 Vučijak
19.10.2014 | 15:00 Borac (L) 5:0 Zborište
19.10.2014 | 15:00 Hajduk 1:2 Zvijezda
19.10.2014 | 15:00 Polet 3:0 BSK

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Modriča 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Mladost 2:0 Skugrić 1964
19.10.2014 | 15:00 Sloga 73 6:0 Omladinac
19.10.2014 | 15:00 Radnički 0:2 Zadrugar
19.10.2014 | 15:00 Bosna 1977 4:0 Sloga (KG)
19.10.2014 | 15:00 Trebavac 1:0 Partizan

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga Gradiška - Zapad 9.kolo
11.10.2014 | 15:30 Kalemi 5:0 13 Skojevki
11.10.2014 | 15:30 Omladinac 1:4 Bratstvo (K)
11.10.2014 | 15:30 Vilusi 0:2 Romanovci
11.10.2014 | 15:30 Stevan Dukić 5:3 Bratstvo (O)
11.10.2014 | 15:30 Borac 1:0 Novi Napredak
11.10.2014 | 15:30 Laminci 1:3 Polet

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Međuopštinska liga RS – Prijedor 8.kolo
19.10.2014 | 15:00 Rasavci 0:6 Radnik
19.10.2014 | 15:00 Kiseljak 2:4 Partizan
19.10.2014 | 15:00 Omladinac 2:0 Podgrmeč
19.10.2014 | 15:00 Svodna 1:2 Moštanica
19.10.2014 | 15:00 Rudar 5:1 Blatna

Muškarci - Bosna i Hercegovina - Četvrta liga RS – Posavina 9.kolo
19.10.2014 | 15:00 Grčica 2:1 Crvena zvijezda
19.10.2014 | 15:30 Jugović 3:0 Mladost (L)
19.10.2014 | 15:00 Obilić 7:3 Sava 04
19.10.2014 | 15:00 Krbeti 0:1 Brezik
19.10.2014 | 15:00 Sveti Jovan 1:4 Gredice
19.10.2014 | 15:00 Mladost 2003 4:0 Omladinac
19.10.2014 | 15:00 Mladost (T) 1:2 Mladost (S)

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac 8.kolo
19.10.2014 | 14:30 Šumadinac 3:2 Petka
18.10.2014 | 14:30 Strmovo 0:2 Sloga
19.10.2014 | 14:30 Dimitrije Tucović 3:4 20. Oktobar

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Obrenovac 6.kolo
18.10.2014 | 14:30 Skela 3:1 Rekreativo
18.10.2014 | 14:30 Partizan 3:0 Proleter
18.10.2014 | 14:30 Sloga 3:1 Baljevac
18.10.2014 | 14:30 Zadrugar 1:2 Tornado
18.10.2014 | 14:30 Ljubinić 3:0 Pobeda

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga gradska liga Jagodina 7.kolo
19.10.2014 | 14:30 OFK Dragoševac 2:0 Mladost
19.10.2014 | 14:30 Dražmirovac 3:3 Koča
19.10.2014 | 14:30 Crnovršanin 5:2 Belica
19.10.2014 | 14:30 Hajduk 5:0 Oniks

Žene - Druge lige - Druga ženska liga Zapad 6.kolo
19.10.2014 | 15:00 Jerina 1:0 Gradac
18.10.2014 | 14:00 Šumadija 1903 7:0 Karađorđe
19.10.2014 | 13:30 Šabac 2:0 Užice
19.10.2014 | 12:00 Slatke Male 0:6 Una Fortuna

Žene - Druge lige - Druga ženska liga Sever 5.kolo
18.10.2014 | 15:00 Bačka Žabalj 4:2 Metalmania
18.10.2014 | 11:00 Sremice 0:9 Polet
18.10.2014 | 15:00 Rubin 0:4 Obilić
18.10.2014 | 15:00 Šampion 2013 : Radnički 1919

Omladinci - Omladinska liga Srbije 12.kolo
19.10.2014 | 11:00 Jagodina 4:1 Spartak
19.10.2014 | 11:00 Metalac 2:0 BSK Borča
18.10.2014 | 10:00 Crvena zvezda 2:1 Brodarac
19.10.2014 | 11:00 Vojvodina 3:1 Novi Pazar
19.10.2014 | 10:00 Partizan 1:3 Rad
19.10.2014 | 11:00 Radnički 1923 4:2 Napredak
19.10.2014 | 18:00 Čukarički 2:1 OFK Beograd
18.10.2014 | 12:00 Borac 3:1 Radnički (N)

Omladinci - Omladinska liga Vojvodine 10.kolo
18.10.2014 | 10:00 Indeks 0:6 Inđija
18.10.2014 | 10:00 Proleter 2006 2:0 OFK Hajduk
18.10.2014 | 10:00 Radnički (K) 1:0 Kabel
18.10.2014 | 10:00 Vojvodina 3:1 Banat
18.10.2014 | 10:00 Donji Srem 5:0 ŽAK
18.10.2014 | 10:00 Radnički (SM) 0:2 ČSK Pivara
18.10.2014 | 10:00 Proleter (NS) 2:1 Radnički (S)
18.10.2014 | 10:00 Radnički (NP) 3:1 Vršac United

Omladinci - Omladinska liga Istočne Srbije 9.kolo
18.10.2014 Palilulac 3:0 Radnik
19.10.2014 Car Konstantin 0:4 Radnički (S)
18.10.2014 Dinamo 6:0 Timok
19.10.2014 Moravac Orion : Timočanin (K)
16.10.2014 | 10:00 Borac 0:7 Radnički (P)

Omladinci - Grupa Morava 11.kolo
18.10.2014 | 14:00 Sloboda (U) 3:0 Jadran
18.10.2014 | 14:00 Sloga (K) 4:1 Javor
19.10.2014 | 14:00 Mladost (L) 2:3 Šumadija 1903
19.10.2014 | 14:00 Metalac (K) 1:0 Polet
18.10.2014 | 14:00 Jedinstvo Putevi 4:0 Takovo
19.10.2014 | 14:00 Goč 5:0 FAP
18.10.2014 | 14:00 Pobeda-Belosevac 5:2 Sloga (BB)
18.10.2014 | 14:00 Sloboda (Č) 2:0 Sloga (P)

Omladinci - Omladinska liga Dunav 11.kolo
  | 14:00 Semendria 1924 3:0 Rudar
  | 14:00 Zvižd 1:3 Šumadija
  | 14:00 Sloga (PM) 1:0 Karadjordje
19.10.2014 | 14:00 GFK Jasenica 1911 2:1 Pinkum
  | 14:00 Sloga (B) : Železničar

Omladinci - Podunavska okružna liga – grupa A 8.kolo
19.10.2014 | 12:00 Sloga 3:5 Osipaonica
18.10.2014 | 12:00 Železničar : SASK
19.10.2014 | 12:00 Borac : Podunavac
18.10.2014 | 12:00 Mladi radnik : Sloboda
19.10.2014 | 12:00 7. Juli 4:0 Budućnost

Omladinci - Podunavska okružna liga – grupa B 8.kolo
18.10.2014 | 12:00 Pobeda 1:0 Glavaš
19.10.2014 | 12:00 Udarnik 2:5 Sloga
19.10.2014 | 12:00 Šumadija 0:2 Vodice
19.10.2014 | 12:00 Železničar 8:0 Budućnost

Omladinci - Kvalitetna PFL Subotica 6.kolo
22.10.2014 | 15:00 Senta 1:2 Olimpia

Omladinci - PFL Novi Sad 10.kolo
19.10.2014 | 13:00 Maglić 0:13 Bečej
18.10.2014 | 13:00 Tvrdjava 2:1 Obilić
19.10.2014 | 13:00 Borac 5:0 Kulpin
19.10.2014 | 13:00 Stari Grad 7:0 Titel
19.10.2014 | 13:00 Budućnost 0:13 Krila Krajine
19.10.2014 | 13:00 Mladost Radost 1:0 Vojvodina
18.10.2014 | 13:00 Proleter 0:2 Mladost
19.10.2014 | 13:00 Hajduk 0:1 Sutjeska

Omladinci - Omladinska liga Južnog Banata - grupa Sever 7.kolo
18.10.2014 | 15:00 Omladinac (O) 0:5 Spartak
19.10.2014 | 13:00 Radnički (B) 5:1 Slavija
18.10.2014 Dinamo : Unirea
18.10.2014 | 15:00 Vojvodina 2:0 Glogonj

Omladinci - Omladinska liga Kolubarsko-Mačvanska 8.kolo
19.10.2014 | 14:00 Mačva 2:2 Budućnost Krušik 2014
18.10.2014 | 10:00 Železničar 2:1 Loznica

Kadeti - Kadetska liga Srbije 12.kolo
19.10.2014 | 13:30 Jagodina 4:2 Spartak
19.10.2014 | 13:00 Sloga 4:1 Zemun
18.10.2014 | 12:00 Crvena zvezda 2:0 Radnički 1923
19.10.2014 | 11:00 Vojvodina 3:0 Teleoptik
19.10.2014 Partizan : Rad
19.10.2014 | 13:00 Mačva 2:4 Napredak
19.10.2014 | 15:00 Čukarički 2:3 OFK Beograd
18.10.2014 | 14:30 Borac 0:2 Radnički (N)

Kadeti - Kadetska liga Vojvodine 10.kolo
18.10.2014 | 12:00 TSC 2:0 Bačka 1901
18.10.2014 | 12:00 Vršac 3:2 Bečej 1918
18.10.2014 | 12:00 Radnički (S) 1:2 Kikinda
18.10.2014 | 12:00 Novi Sad 2:1 Vrbas
18.10.2014 | 12:00 Proleter 2006 1:3 Vojvodina
18.10.2014 | 12:00 Mladost Bambi 0:0 Indeks
18.10.2014 | 12:00 OFK Hajduk 0:1 Spartak
18.10.2014 | 12:00 Inđija 2:0 Bačka (BP)

Kadeti - Kadetska liga Dunav 11.kolo
  | 14:00 Semendria 1924 2:1 Pinkum
  | 14:00 Šumadija 3:0 Sloga (B)
18.10.2014 | 14:00 Rudar 3:0 Sloga (PM)
  | 14:00 AF Duljaj 4:1 Mihajlovac 1934
  | 14:00 Radnički 1926 3:2 Morava

Kadeti - Kadetska liga Grad Kragujevac - Raški okrug 11.kolo
18.10.2014 | 10:00 Vrnjačka Banja 2:3 Šumadija 1903
18.10.2014 | 11:00 Sloga 3:1 Bane
18.10.2014 | 14:00 AS 1:0 Novi Pazar
18.10.2014 | 14:00 Rudar 1:0 Kiker

Kadeti - Kvalitetna PFL Subotica 8.kolo
22.10.2014 | 15:00 Subotica 6:2 Olimpia
19.10.2014 | 10:00 Obilić 0:4 Senta

Kadeti - Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin 7.kolo
18.10.2014 | 11:00 Nacional AG : slobodan klub
18.10.2014 | 11:00 Tutin : Trepča
18.10.2014 | 11:00 Kopaonik : Pazar Juniors 2011
18.10.2014 | 11:00 Fenerbahče : Jošanica ND

Kadeti - Kadetska liga Kolubarsko-Mačvanska 11.kolo
19.10.2014 | 12:00 Mačva 2005 4:0 Radnički
19.10.2014 | 12:00 Šabac 1:0 Savacium
18.10.2014 | 12:00 Loznica 1:0 Budućnost Krušik 2014
19.10.2014 | 12:00 Jedinstvo 0:2 Železničar

Kadeti - Braničevska okružna liga 5.kolo
19.10.2014 VGSK : Zvižd
19.10.2014 Basarac 0:3 Borac

Pioniri - Pionirska liga Vojvodine 10.kolo
18.10.2014 | 10:00 TSC 4:0 Bačka 1901
18.10.2014 | 10:00 Vršac 6:0 Bečej 1918
18.10.2014 | 10:00 Radnički (S) 4:0 Kikinda
18.10.2014 | 10:00 Novi Sad 1:5 Vrbas
18.10.2014 | 10:00 Proleter 2006 2:0 Vojvodina
18.10.2014 | 10:00 Mladost Bambi 1:1 Indeks
18.10.2014 | 10:00 OFK Hajduk 3:0 Spartak
18.10.2014 | 10:00 Inđija 3:3 Bačka (BP)

Pioniri - Prva liga pionira FSRIS 9.kolo
19.10.2014 | 11:00 Sloga 3:7 Real
19.10.2014 | 11:00 Red Star 4:2 Kruševac
18.10.2014 | 11:00 Kopernikus Železničar 0:4 Radnički (N)
18.10.2014 | 11:00 SFS Borac 5:2 Bor
18.10.2014 | 11:00 Dinamo 0:4 Jagodina
18.10.2014 | 11:00 Timok 2:1 Trstenik PPT
18.10.2014 | 11:00 Hajduk Veljko 6:1 Timočanin
19.10.2014 | 11:00 Napredak : Radnički (P)

Pioniri - Pionirska liga Dunav 11.kolo
18.10.2014 | 14:00 Mihajlovac 1934 1:4 Petlić
18.10.2014 | 14:00 Semendria 1924 0:2 Obilić
18.10.2014 | 14:00 Rudar 0:3 AF Duljaj
18.10.2014 | 14:00 Presing 6:2 Karađorđe
18.10.2014 | 14:00 Sloga (PM) 5:4 Zvižd
18.10.2014 | 14:00 Pinkum 1:3 GFK Jasenica 1911
18.10.2014 | 14:00 Šumadija 5:1 Badnjevac

Pioniri - Podunavska okružna liga – grupa A 8.kolo
19.10.2014 | 10:00 Sloga : Osipaonica
18.10.2014 | 10:00 Železničar : SASK
19.10.2014 | 10:00 Borac : Podunavac
18.10.2014 | 10:00 Mladi radnik : Sloboda
19.10.2014 | 10:00 7. Juli : Budućnost

Pioniri - Podunavska okružna liga – grupa B 8.kolo
18.10.2014 | 10:00 Pobeda 7:1 Glavaš
19.10.2014 | 10:00 Udarnik 9:1 Sloga
19.10.2014 | 10:00 Mladi borac 0:1 Napredak
19.10.2014 | 10:00 Šumadija 6:4 Vodice
19.10.2014 | 10:00 Železničar : Budućnost
18.10.2014 | 10:00 Morava 6:0 Jedinstvo

Pioniri - Pionirska liga Grad Kragujevac - Raški okrug 11.kolo
18.10.2014 | 11:00 Radnički 3:0 Sloga
18.10.2014 | 11:00 Apolon : Bubamara
19.10.2014 | 11:00 Bane 2:3 Šumadija 1903
23.10.2014 | 11:00 Novi Pazar 0:2 AS
19.10.2014 | 11:00 Pazar Juniors : Vrnjačka Banja
18.10.2014 | 11:00 Kiker 3:2 Apolon 4

Pioniri - Kolubarsko-Mačvanska liga 11.kolo
18.10.2014 | 14:00 Senjak 0:2 Šampion
18.10.2014 | 14:00 Savacijum 4:0 Šabac
18.10.2014 | 14:00 Mačva 2005 0:4 Loznica
18.10.2014 | 14:00 Radnički 0:0 Jedinstvo
19.10.2014 | 11:00 Akademac 3:0 Železničar
18.10.2014 | 14:00 Mačva 0:2 Budućnost Krušik 2014

Pioniri - OFL Vladimirci 4.kolo
19.10.2014 | 11:00 Jedinstvo 1945 5:2 Provo
19.10.2014 | 11:00 Mladost 2013 5:2 Borac

Pioniri - Pionirska liga moravičkog okruga 8.kolo
18.10.2014 | 15:00 Mladost (L) 2:2 Dragačevo
19.10.2014 | 15:00 Omladinac 0:2 Takovo
18.10.2014 | 15:00 Mladost Radost 1:2 Borac 2

Pioniri - Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin 8.kolo
18.10.2014 | 12:30 slobodan klub : Sport Klub 1999
19.10.2014 | 12:30 Kosmet : ŠF Fenerbahče
04.10.2014 | 12:30 Rudar (KM) 2:1 Mokra Gora
19.10.2014 | 12:30 Pionir 028 : Tutin
19.10.2014 | 12:30 OFK Ras : OFK Nacional AG
19.10.2014 | 12:30 Rudar (B) : Granit
19.10.2014 | 12:30 Trepča : Jošanica
19.10.2014 | 12:30 OFK Vlada Dimitrijević : Pazar Juniors

Pioniri - OFS Šabac-pioniri 7.kolo
18.10.2014 | 10:00 Borac : Jedinstvo
19.10.2014 | 10:00 Jelen : Lipolist
18.10.2014 | 10:00 Donjošorac 3:0 OFK Šabac
18.10.2014 | 10:00 OFK Atletiko 17:0 POFK Letnjikovac
19.10.2014 | 10:00 Jevremovac : BMR Petlovača
18.10.2014 | 10:00 POFK Savacium : Radnički

Pioniri - Braničevska okružna liga 5.kolo
19.10.2014 | 10:00 Zvižd : RSK
19.10.2014 | 10:00 MIP Majdan : VGSK
18.10.2014 | 10:00 Bambi : Homoljac

Pioniri - Kvalitetna PFL Subotica 8.kolo
17.10.2014 | 15:45 Senta 1:5 Subotica

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica 8.kolo
18.10.2014 | 10:00 Spartak '02 9:0 Čoka
19.10.2014 | 10:00 Tavankut 0:1 Obilić
19.10.2014 | 10:00 Potisje 2:4 TSC
17.10.2014 | 14:15 Senta 4:1 Subotica
19.10.2014 | 09:30 Bačka 1901 8:1 Spartak '03

Petlići - Gradska liga Valjevo 7.kolo
18.10.2014 Jedinstvo 2 3:3 Zeleznicar
18.10.2014 Budućnost-Krušik 2 14:0 Polet
18.10.2014 Omladinac 3:0 Sampion
18.10.2014 Jedinstvo 1 3:0 Ribnica
18.10.2014 | 10:00 Radnicki 2:2 OFK Osecina

Petlići - Liga petlića moravičkog okruga 11.kolo
19.10.2014 | 15:00 Takovo 2:9 Metalac
18.10.2014 | 15:00 Borac 2 2:2 Kinder
18.10.2014 | 15:00 Borac 1 5:0 Sloboda
18.10.2014 | 15:00 Srpski Orlovi 3:3 Čačak 94
18.10.2014 | 15:00 Javor 1:1 Kiker
18.10.2014 | 15:00 Bubamara 2:0 Guča

Pretpetlići - Perce liga 6.kolo
  Loznica 04 : Luk
  Loznica 05 : Borac (K)
  Banja Koviljača : Radnički Stobex
  Jadar (GD) : Sinđelić
  Cer : Podrinje

Veterani - Prva liga veterana 11.kolo
23.10.2014 | 15:30 Srem : Kosovo i Metohija
23.10.2014 | 15:30 Policajac : Jedinstvo
23.10.2014 | 15:30 Plavi 2000 : Vinčа
23.10.2014 | 15:30 Sindjelić : Resnik
23.10.2014 | 15:30 BWC : BASK
23.10.2014 | 15:30 Matiko : Mladenovac

Veterani - Druga liga veterana 11.kolo
  Milutinac : Duga
23.10.2014 | 15:30 BSK : Stefan Brown
23.10.2014 | 15:30 TENT 1994 : Budućnost
23.10.2014 | 15:30 Respect : Barajevo
23.10.2014 | 15:30 GSP Polet : Institut
23.10.2014 | 15:30 Beograd : Dunavac

Veterani - Treća liga veterana 11.kolo
23.10.2014 | 15:30 BUSK : Dunav
23.10.2014 | 15:30 Belo polje : Zuce
23.10.2014 | 15:30 Železnik : Lokomotiva
23.10.2014 | 15:30 Leštane : Borac
23.10.2014 | 15:30 Torlak : Sinđelić
23.10.2014 | 15:30 Taurunum : Strelac

Veterani - Četvrta A liga veterana 13.kolo
23.10.2014 | 15:30 Vlaška : Vrčin
23.10.2014 | 15:30 Sveti Stefan : Banja
23.10.2014 | 15:30 Crvena zvezda : Crvenka
23.10.2014 | 15:30 Boleč : Peks
23.10.2014 | 15:30 Kovilovo : Bubamara 2010
23.10.2014 | 15:30 Zvezdara 1:4 Mladost
23.10.2014 | 15:30 Rozemborg 3:5 Pola pola

Veterani - Četvrta B liga veterana 13.kolo
23.10.2014 | 15:30 Veterani 78 : Lavirint Company
23.10.2014 | 15:30 Sremčica : Republički organi
23.10.2014 | 15:30 Rušanj : Slavija
23.10.2014 | 15:30 13. Maj : Šećeranac
23.10.2014 | 15:30 Obrenovac : Posavina
23.10.2014 | 15:30 BSK 1925 : Krajišnik
23.10.2014 | 15:30 Heroj : Ocean Eleven

Pionirke - Ženska razvojna liga "Mačva" 4.kolo
18.10.2014 | 16:00 Mačva 3:0 Mačvanka
18.10.2014 | 11:00 Šabac 7:1 Gradac

Pionirke - Ženska razvojna liga "Šumadija" 4.kolo
18.10.2014 Una Fortuna : Šumadija 1903
21.10.2014 | 16:00 Jerina : Požarevac

Muškarci - Košarkaška liga Srbije 2.kolo
18.10.2014 | 16:00 Jagodina 77:87 Konstantin
17.10.2014 | 18:00 OKK Beograd 91:86 Borac
18.10.2014 | 19:00 Napredak Rubin 75:81 FMP
18.10.2014 | 19:00 Tamiš 67:78 Vojvodina Srbijagas
18.10.2014 | 18:00 Vršac Swisslion 98:75 Sloga
18.10.2014 | 20:00 Spartak 86:76 Smederevo 1953

Muškarci - Druga liga Srbije 3.kolo
18.10.2014 | 19:00 Proleter Naftagas 85:82 Zdravlje Leskovac
18.10.2014 | 15:00 Beovuk 72 87:70 Sloboda
18.10.2014 | 20:00 Srem 72:95 Mladost Admiral
18.10.2014 | 19:00 Mladost (SP) 96:93 Plana
18.10.2014 | 18:00 Kolubara LA 2003 71:84 Morava
17.10.2014 | 18:30 Napredak Maksi Ko 87:78 Pirot
18.10.2014 | 15:30 Meridiana 68:87 Vojvodina

Muškarci - Druge regionalne lige - Druga RL Zapad 1 3.kolo
18.10.2014 | 18:00 Rađevac 66:82 Mileševac
18.10.2014 | 19:00 Vladimirci 74:92 Klik
19.10.2014 | 12:30 Čačak 94 75:80 M015
18.10.2014 | 13:30 Mionica 107:84 Železničar
18.10.2014 | 18:00 Play off 68:76 Radnički
18.10.2014 | 17:00 Morava 86:80 Užice

Muškarci - Druge regionalne lige - Druga RL Centar 1.kolo
19.10.2014 | 16:30 Grocka 102:70 Milan Trivić 2
18.10.2014 | 16:30 Vitez 2 60:92 Surčin Dobanovci
19.10.2014 | 13:30 Zvezda 64:62 Borča
21.10.2014 | 21:20 Barajevo 87:93 Ras

Muškarci - Druge regionalne lige - Druga RL Sever / sever 3.kolo
19.10.2014 | 20:00 Bagljaš 83:56 Kadet
18.10.2014 | 20:00 Velika Kikinda 59:69 Mladost Veternik
18.10.2014 | 20:00 Karađorđevo 73:88 Feniks
19.10.2014 | 14:30 Vojvodina NM 83:89 Selekta
18.10.2014 | 16:15 SO Koš 82:81 Sivac
17.10.2014 | 20:00 Sport Key Plus 96:103 Sloboda NS
18.10.2014 | 20:00 Crvenka Dunav 88:64 Budućnost

Muškarci - Druge regionalne lige - Druga RL Sever / jug 3.kolo
18.10.2014 | 20:00 Radnički 86:70 Vojka
18.10.2014 | 20:00 Ru koš 64:79 Kris Kros
19.10.2014 | 16:30 Dinamo 77:68 Nova Pazova
19.10.2014 | 17:00 Banatski Karlovac 67:63 Družina Kozlovac
19.10.2014 | 16:30 Pink 64:130 LSK
19.10.2014 | 18:00 Jadran 74:81 Omladinac

Muškarci - Druge regionalne lige - Druga RL Istok 1.kolo
18.10.2014 | 19:30 Đerdap 20:0 BSK Junior
19.10.2014 | 18:00 Zone Boys : Mladost Vesna
18.10.2014 | 14:00 Hisar 104:67 Vukovi Merošina
18.10.2014 | 12:00 Radan 76:64 Mladost (Z)
18.10.2014 | 13:00 Zicer 69:60 Negotin

Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Zapad 3.kolo
18.10.2014 | 20:00 Ub 81:76 Mladost Palanka
19.10.2014 | 17:00 Šabac 90:75 Svilajnac
18.10.2014 | 18:00 Zlatibor 100:71 Prva Petoletka
18.10.2014 | 19:30 Polet 107:79 Sloga (P)
19.10.2014 | 18:00 Student BB 68:81 Zlatar
19.10.2014 | 18:00 Železničar 79:80 Priboj
19.10.2014 | 16:00 Novi Pazar 89:87 Sloga (D)

Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 3.kolo
17.10.2014 | 21:45 Zemun 79:78 Vitez
18.10.2014 | 12:30 Astra 64:76 Milan Trivić
19.10.2014 | 21:15 BASK 63:89 Beko
17.10.2014 | 20:45 BKK Radnički 105:91 Žitko Basket
18.10.2014 | 16:00 Borac 57:60 Zvezdara
19.10.2014 | 13:30 Umka 2009 66:85 Slodes
19.10.2014 | 20:20 Žarkovo 56:63 Torlak

Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 3.kolo
19.10.2014 | 18:00 Mladost 61:79 BNS
19.10.2014 | 19:30 Odžaci 64:60 Futog MD Tupanjac
17.10.2014 | 19:00 Vrbas 102:75 Akademik
17.10.2014 | 20:00 Dunav 118:70 Topola
18.10.2014 | 19:00 Jedinstvo 72:46 Hajduk
17.10.2014 | 20:30 Stara Pazova 78:84 Sveti Đorđe
19.10.2014 | 18:00 Ruma 93:96 Železničar

Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Istok 3.kolo
18.10.2014 | 19:30 Bor RTB 88:93 Jug
17.10.2014 | 18:00 Jablanica 72:67 Radnik
19.10.2014 | 18:00 Rtanj 71:62 Mladost Vesna
18.10.2014 | 17:00 Sokobanja 78:66 OKK Junior
18.10.2014 | 16:00 Jastrebac 79:57 Kuršumlija
18.10.2014 | 18:00 Prokuplje 73:89 Niš Fair playy
18.10.2014 | 18:00 Dimitrovgrad 70:77 Knjaževac

Žene - Prva liga 2.kolo
18.10.2014 | 19:00 Srbobran