18.05
Napredak
Crvena zvezda
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički 1923
Vojvodina
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Čukarički
Partizan
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Mladost (L)
TSC
|
18.05.2024 | : |
18.05
Železničar
Novi Pazar
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (N)
Javor Matis
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnik
Spartak ŽK
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
IMT
Voždovac
|
18.05.2024 | : |
18.05
RFK Grafičar
OFK Beograd
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Smederevo 1924
Tekstilac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (SM)
Jedinstvo (Ub)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Mačva
Inđija Toyo Tires
|
18.05.2024 | : |
18.05
RFK Novi Sad 1921
GFK Dubočica
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Metalac
Mladost GAT
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (NB)
OFK Vršac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Kolubara
GFK Sloboda
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:00
Meševo
Žitorađa
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
GFK Jagodina
Timočanin
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Jedinstvo (P)
OFK Sinđelić
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Pčinja
SFS Borac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Trayal
Đerdap
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
OFK Kikinda
Radnički (Z)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
GFK Sloven
1. Maj Ruma
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Naftagas
Železničar (I)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Hajduk 1912
Omladinac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Bečej 1918
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Studentski grad
Teleoptik
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
17:00
Radnički
GSP Polet Dorćol
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Zemun
Brodarac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
Ušće Novi Beograd
Torlak
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
11:00
Prva iskra
Budućnost
|
18.05.2024 11:00 |
|
18.05
17:00
Sloga (P)
Polet (Lj)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Sloga 33
FAP
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Takovo
Budućnost Krušik 2014
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Omladinac (Z)
Zlatibor
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Borac 1926
Real
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Tutin
Loznica
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Sloga
Jedinstvo
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Radnički (Š)
Veternik
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
OFK Mladost APA
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Ravangrad 2018
Preporod
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Budućnost
Polet
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina 1928
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
OFK Proleter
Rusanda
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Radnički (K)
BAK
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Begej
Jedinstvo (BK)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Sloboda
Crvena zvezda
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Šumadija 1903
Gruža
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Bane 1931
Sloga
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Trepča
Mokra Gora
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Goč
Budućnost
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Ovčar
Sevojno
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Radnički (V)
Lipolist
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Ribnica
OFK Divci
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Mačva 1929
Hajduk Stanko
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Karađorđe
OFK Napredak
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Morava
Omladinac (Š)
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Šumadija (A)
Sloboda
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Sloga 1924
VGSK
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (B)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Pusta Reka
Gračanica
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
OFK Kosanica
Sloga
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Svrljig
Morava
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Radnički 2020
Bukovik
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Rtanj
Balkanski
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Brodoremont
OFK Zlot
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Lužnica
Timok 1919
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
OFK Knjaz
Trebič
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Sloga
Kušiljevo
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Juhor
Trstenik PPT
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Blagotin
Levač
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
OFK Mladenovac
KFK Ravna gora Barajevo
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Šušnjar 1977
Kaluđerica 1969
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Napredak
BSK 1926
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:30
Koštampolje
Radnik
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Karađorđe
Ibar
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Morava (M)
OFK Ras
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
Polet
Radnički 1918
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
ČSK Pivara
Soko
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Hajduk Jovanovac
Jedinstvo
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Stanovo 1941
Sloboda
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Šumadija 1934
Mladost
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:30
OFK Futog
Bačka (B)
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Omladinac
Petrovaradin
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Šajkaš 1908
ŽSK
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Crvena zvezda
Fruškogorski partizan
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
Sloga (P)
Radnički (B)
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Delija
Bilećanin
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Proleter
Jadran
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Srbobran
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
AFK
Vinogradar
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Napredak
Senta
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Njegoš
Jedinstvo
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Partizan
Šumar
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Hajduk (V)
Sremac (D)
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
FUD
13. April
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
20:00
Trnava
Plaskovac
|
18.05.2024 20:00 |
|
18.05
17:00
Polom
Polet
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Poreč
Radnički
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Šarbanovac
Krivelj
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
OFK Brđanac
Radnik
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
OFK Jabučje
Proleter
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Jasenica 2017
Radnik
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
16:30
Lugovi
Slatina
|
18.05.2024 16:30 |
|
|||||||
18.05
16:30
Sloga
Devići
|
18.05.2024 16:30 |
|
18.05
17:00
Jasenovac
Integral
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Borac
PKB Kovilovo
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
17:00
Beograd Karaburma
Lokomotiva
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
17:00
Bežanija
Sremčica
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Šumadija
OFK Zabrežje
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Rgotina
BSK
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Kosovo
Midžor
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Osnić
Radnički 1946
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Graničar
OFK 019
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Rad 1974
Sloga (K)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Taskovići
Moravac
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Jedinstvo
Zloćudovo
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
16:00
Jedinstvo
Crnokosa
|
18.05.2024 16:00 |
|
18.05
17:00
Zvezda
Sloboda
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Trbunje
Dobrič
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Slavija
Bratstvo 1975
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Sloga (M)
Ratar
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Maglić
Vojvodina
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Tvrđava
Naša Zvezda
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
OFK Odžaci
Kordun
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:30
Budućnost
Rvati
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Borac
Sloga
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
OFK Urovci
Munja
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:30
Partizan
Šumadinac
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
OFK Dragoševac
Šantarovac
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
Popadić
Rajac
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Žitkovica 2017
Morava 1932
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Mladost
Proleter
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Jedinstvo
Slavija
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Sloboda
Eđšeg
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:00
Radnički (K)
Soko
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Polet 1930
Borac (V)
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:30
Stražilovo
Sofeks
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
Borac (NS)
Titel
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
Jedinstvo Šišava
Morava
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Derbi 2016
Moravac (G)
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:30
15. Avgust 1950
Pomoravlje
|
18.05.2024 17:30 |
|
|||||||
18.05
17:30
OFK Batinac
Šumadija
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
POFK Metaloplastika 2006
Sloboda
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
10:00
Milutinac
Novi Beograd
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Železnik 1930
Šumadinac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
Blokovi
BSK 1925
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
17:00
Zmaj Novi grad
Kelti
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Sinđelić 2012
Borac 1923
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
Rekreativo 011
13. maj
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:00
Rudar
Azbukovica
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
10:30
Miljakovac
Omladinac
|
18.05.2024 10:30 |
|
18.05
17:00
Šipurske Livade
Jevremovac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Mladost (PP)
OFK Letnjikovac 1983
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Budućnost
Mladost
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Rongo Siti
Temac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Napredak
Nišavac
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Šamot
Venčani
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Pepeljevac 1947
Konjuh
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
BSK
Rasina
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Makrešane
Mudrakovac
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Obilić
Graničar
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Slavija
Horgoš 1911
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Potisje
Tisa
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Borac
Crvena zvezda
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Mladost (P)
Jedinstvo
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
16:30
Tigrovi Mija Gold
Mršinci
|
18.05.2024 16:30 |
|
|||||||
18.05
16:30
Vujan
Čačak 94
|
18.05.2024 16:30 |
|
18.05
17:00
Vojvodina
Proleter
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Petka
Mladost (Č)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Sloboda
Šumadinac
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:00
Knežica
Donji Barbeš
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Grivac
Kotlenik
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Borac 1935
Šumadija
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Dunav
Sloga 1932
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Dunavac
Sloga (D)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Borac 012
Napredak
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:00
Šatornja
Radoje Domanović
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Mladost (DL)
Radnik 2013
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Solunac
Rapid
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Mladost (S)
Borac
|
18.05.2024 | : |
18.05
Mitros
Sloga (Č)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Srem
Sloga (Z)
|
18.05.2024 | : |
18.05
Budućnost
Studen Vitez
|
18.05.2024 | : |
18.05
Strmovo 1968
Kačer
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Spartak 1924
Izviđač
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:00
Omladinac 1927
Slavia
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
17:00
Zeppelin 026
OFK Slavija
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
Gradilište
Respekt
|
18.05.2024 | : |
18.05
Jadar 07
TE Gučevo
|
18.05.2024 | : |
18.05
17:30
Domaćin
Lipar
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
Radnik
Stig (C)
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Stig (MC)
Mladi Hrast
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Napredak (VC)
Napredak (T)
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
16:00
Brezovac
Vrbica
|
18.05.2024 16:00 |
|
18.05
17:30
Rudar Stenjevac
Bobovo
|
18.05.2024 17:30 |
|
18.05
17:00
Radnik
Velež
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Željezničar
Romanija
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Sutjeska
Rudar Prijedor
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Famos
Modriča
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
BSK
Kozara
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Laktaši
Borac
|
18.05.2024 17:00 |
|
|||||||
18.05
17:00
Leotar
Drina
|
18.05.2024 17:00 |
|
18.05
19:00
Budućnost
Mornar
|
18.05.2024 19:00 |
|
|||||||
18.05
19:00
Jedinstvo
OFK Petrovac
|
18.05.2024 19:00 |
|
|||||||
18.05
19:00
Arsenal
Mladost DG
|
18.05.2024 19:00 |
|
|||||||
18.05
19:00
Sutjeska
Dečić
|
18.05.2024 19:00 |
|
|||||||
18.05
19:00
Jezero
Rudar
|
18.05.2024 19:00 |
|
18.05
15:30
Heidenheim
Köln
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Union Berlin
SC Freiburg
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Augsburg
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Borussia Dortmund
Darmstadt 98
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Werder Bremen
Bochum 1848
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Hoffenheim
Bayern München
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Stuttgart
Borussia M'gladbach
|
18.05.2024 15:30 |
|
|||||||
18.05
15:30
Wolfsburg
Mainz 05
|
18.05.2024 15:30 |
|
18.05
16:30
Nika 2020
Požega
|
18.05.2024 16:30 |
|
|||||||
18.05
16:30
Loznica
Mačva
|
18.05.2024 16:30 |
|
|||||||
18.05
16:30
Pazar
Požarevac
|
18.05.2024 16:30 |
|
18.05
Zemun
RFK Grafičar
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Mladost (L)
Radnički (NB)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Novi Pazar
IMT
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Voždovac
Čukarički
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Brodarac
Radnički 1923
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Spartak ŽK
Partizan
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Vojvodina
Crvena zvezda
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (N)
Jedinstvo (Ub)
|
18.05.2024 | : |
18.05
Železničar
Petar Puača
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Inđija
ODR
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Petrika
Vojvodina
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Derby 2015
TSC
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
OFK Vršac
RFK Novi Sad 1921
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (SM)
Kabel
|
18.05.2024 | : |
18.05
Armija SK
Tekstilac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Mladost GAT
Arena Su
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
TSK
OFK Bačka
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Obilić
Hajduk 1912
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Ravangrad 2018
Tisa Njerš
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Bačka 1901
OFK Kikinda
|
18.05.2024 | : |
18.05
Jedinstvo
Ljukovo
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Železničar
Podunavac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Napredak
1. Maj
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Podrinje
Radnički (Z)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
GFK Sloven
Voja Gačić
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Sloboda
Omladinac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Dinamo 1945
Radnički (NP)
|
18.05.2024 | : |
18.05
Lunjevac
Radnik
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Borac 1932
OFK Mihajlovac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Sloga (L)
Železničar Kusadak
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Crvena zvezda
Sloga (M)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
SASK
Podunavac
|
18.05.2024 | : |
18.05
Teleoptik
RFK Grafičar
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Mladost (L)
OFK Vršac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Kiker
GFK Jagodina
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Voždovac
Čukarički
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Brodarac
Radnički 1923
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Spartak ŽK
Partizan
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Vojvodina
Crvena zvezda
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (N)
OLE
|
18.05.2024 | : |
18.05
ODR
Sloven
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički (SM)
Petrika
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Kabel
TSC
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Inđija
Vojvodina
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Ravangrad 2018
Mladost (L)
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Spartak ŽK
Železničar
|
18.05.2024 | : |
18.05
10:00
Proleter
Bajša
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Tavankut
Radnički 1905
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Vinogradar
Njegoš
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Preporod
AFK
|
18.05.2024 10:00 |
|
18.05
10:00
Graničar
Graničar 1924
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Budućnost
Kupinovo
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Jadran
Donji Srem 2015
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Dunav
Sremac
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
LSK
Fruskogorac
|
18.05.2024 10:00 |
|
18.05
10:00
Derby 2015
Vošini klinci
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
12:00
Hajduk (B)
Sloboda
|
18.05.2024 12:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
1. Maj
Radnički 1910
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
09:00
Armija SK
ODR
|
18.05.2024 09:00 |
|
18.05
12:00
Obilić
Batovac
|
18.05.2024 12:00 |
|
18.05
Sloga Zemun
Vojvodina
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Milutinac 2023
TSC
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Spartak
Crvena zvezda
|
18.05.2024 | : |
18.05
Sunrise Šabac
Borac 1926
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Apolon 2018
Mladost
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnički 1923
Mačva
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
RSK
Sport Klub 99
|
18.05.2024 | : |
18.05
10:00
Bajša
Sutjeska
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Spartak ŽK
Crvenka
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
TSC
Arena Su
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Obilić
AFK
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Tisa Njerš
SU Team Akademija
|
18.05.2024 10:00 |
|
18.05
10:00
Preporod
Đurđin
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Bačka
Subotica
|
18.05.2024 10:00 |
|
|||||||
18.05
10:00
Solunac N&Đ Jerković
Đurđin
|
18.05.2024 10:00 |
|
18.05
Moskva
Polet
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Vojvodina
Proleter
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Prave Dame
Spartak
|
18.05.2024 | : |
18.05
Banat
Modoš
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Spartak d.o.o.
BAK
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
TSC
Ruma
|
18.05.2024 | : |
18.05
Tisa Njerš
Subotica 11
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Arena SU
TSC 11
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Ravangrad 2018
SU Team Akademija
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Bajša
TSC 12
|
18.05.2024 | : |
18.05
Radnički 1905
Mladost
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
United Akademija 12
Tavankut
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Budućnost
Subotica 12
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Tomislavci
Bačka 1901
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Vojvodina
Vinogradar
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Napredak
Bikovo
|
18.05.2024 | : |
18.05
OFK National
Novi Pazar
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Kosmet
Jošanica
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Sport Club 99
Pazar Juniors
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Rudar
OFK Dif
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
OFK Ras
Jedinstvo 2017
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Bane 1931
SU Fa Al Ahli
|
18.05.2024 | : |
18.05
Karađorđe
Radnički
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Vojvoda Stepa Stepanović
Sunrise Šabac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Jedinstvo
Tika-taka
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Feniks
Savacium
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Mačva 1929
Mačva
|
18.05.2024 | : |
18.05
11:00
SFU Gornjak
Sloga 1945
|
18.05.2024 11:00 |
|
|||||||
18.05
11:00
Trgovački
BSK 1931
|
18.05.2024 11:00 |
|
18.05
Ozren
Jagodina
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Radnik
Zadrugar 2017
|
18.05.2024 | : |
18.05
Blue Dragons Zemun
Pastuvi Požarevac
|
18.05.2024 | : | |||||||
18.05
Vukovi Beograd
Wild Boars Kragujevac
|
18.05.2024 | : |
18.05
19:00
Melnica
Tribrode i Kusiće
|
18.05.2024 19:00 | : | |||||||
18.05
19:00
Brana Paunović
Bubušinac 1970
|
18.05.2024 19:00 | : | |||||||
18.05
19:00
Ševica
Spin-N
|
18.05.2024 19:00 | : | |||||||
18.05
19:00
Borac
Kučevo
|
18.05.2024 19:00 | : |