XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 282 utakmica za dan
Subota, 2 Septembar 2017

Fudbal

02.09.2017 16:30 Šumadija (A) 3 : 1 Loznica
02.09.2017 16:30 Karađorđe 2 : 2 Polet
02.09.2017 16:30 FAP 2 : 3 Zlatibor
02.09.2017 16:30 Mladi radnik 1926 0 : 1 Šumadija 1903
02.09.2017 16:30 Mokra Gora 1 : 1 Sloga (P)
02.09.2017 16:30 Proleter Mihajlovac 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
02.09.2017 16:30 Jedinstvo (B) 2 : 0 Trajal
02.09.2017 16:30 Radnički (S) 1 : 2 Trstenik PPT
02.09.2017 16:30 Dunav 3 : 0 Ozren
02.09.2017 16:30 Timok 2 : 4 Jedinstvo (P)
02.09.2017 16:30 Radnički (ZR) 0 : 1 Bratstvo 1946
02.09.2017 16:30 Omladinac (NB) 3 : 1 Bačka 1901
02.09.2017 16:30 Cement 2 : 0 Radnički (SM)
02.09.2017 16:30 Bečej 1918 3 : 1 Dunav
02.09.2017 16:30 Dinamo 1945 5 : 0 Radnički (Š)
02.09.2017 16:30 Crvena zvezda (NS) 3 : 1 Radnički (NP)
02.09.2017 16:30 Mladost (BJ) 1 : 3 Borac (S)
02.09.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 0 Sopot
02.09.2017 10:00 BASK 3 : 0 Stepojevac Vaga
02.09.2017 16:30 Ovčar 1 : 1 Slavija
02.09.2017 16:30 Trepča 1 : 0 LFK Mladost
02.09.2017 16:30 Sloga (K) 5 : 0 Dragačevo
02.09.2017 16:30 Takovo 1 : 0 Orlovac
02.09.2017 16:30 Radnički (K) 0 : 0 Jošanica
02.09.2017 16:30 Gruža 3 : 0 Rudar 2001
02.09.2017 16:30 Radnički Gorenje 1 : 0 Spartak
02.09.2017 16:30 Budućnost 0 : 4 Borac
02.09.2017 16:30 Drina 2 : 1 OFK Osečina
02.09.2017 16:30 Balkanski 1 : 0 Budućnost (O)
02.09.2017 16:30 GFK Dubočica 2 : 0 Lužnica
02.09.2017 16:30 Pčinja 2 : 0 Pusta Reka
02.09.2017 16:30 Morava (VH) 4 : 2 Polet 1980
02.09.2017 16:30 Vranjska Banja 7 : 1 Jablanica
02.09.2017 16:30 Svrljig 1 : 3 Naša krila
02.09.2017 16:30 Brodoremont 3 : 0 Majdanpek
02.09.2017 16:30 BSK 0 : 2 Bukovik
02.09.2017 16:30 SFS Borac 2 : 1 Jastrebac
02.09.2017 16:30 OFK Kosanica 2 : 2 Župa
02.09.2017 16:30 Kopaonik 3 : 1 Levač
02.09.2017 16:30 Sloga (D) 2 : 1 Žitorađa
02.09.2017 16:30 Proleter 1 : 1 OFK Vršac
02.09.2017 16:30 Sloboda (NK) 3 : 1 ŽAK
02.09.2017 16:30 Begej 0 : 0 Vojvodina 1928
02.09.2017 16:30 Kikinda 1909 2 : 1 Jedinstvo (BK)
02.09.2017 16:30 Radnički (S) 2 : 2 Radnički (K)
02.09.2017 16:30 Sloga (E) 4 : 1 Sloga (T)
02.09.2017 16:30 Mladost Apa 0 : 0 Srbobran
02.09.2017 16:30 Polet (K) 0 : 0 Mladost (BP)
02.09.2017 17:00 Krajina 2 : 2 Borac
02.09.2017 17:00 Naftagas (E) 2 : 4 Mladost (L)
02.09.2017 16:30 OFK Tekstilac 2 : 0 Bratstvo
02.09.2017 16:30 Jedinstvo Stević 0 : 4 Dolina
02.09.2017 16:30 BAK 2 : 0 Strela
02.09.2017 16:30 Partizan (U) 5 : 1 Dunav
02.09.2017 17:00 1. Maj Ruma 2 : 1 PSK Putinci
02.09.2017 16:30 Stanišić 10 : 1 Kula
02.09.2017 16:30 Vojvodina 1 : 2 Slavija
02.09.2017 16:30 Crvenka 3 : 1 Hajduk Junior
02.09.2017 16:30 Njegoš 0 : 0 Vinogradar
02.09.2017 15:30 Radnički 1905 4 : 1 Proleter (NJ)
02.09.2017 17:00 Zlot 0 : 0 Slatina
02.09.2017 17:00 Rudna Glava 1 : 2 Poreč
02.09.2017 16:30 PKB (PS) 0 : 1 Dunav
02.09.2017 16:30 Borac (O) 2 : 2 Institut
02.09.2017 16:30 Vinča 3 : 1 Ropočevo
02.09.2017 16:00 Sindjelić 5 : 3 Jevremovac
02.09.2017 16:00 Mačva 2005 4 : 1 Sloga
02.09.2017 16:30 Parmenac 5 : 1 Backovac Junajted
02.09.2017 16:30 Slatina 1 : 1 Lunjevica
02.09.2017 16:30 Polet (SD) 3 : 1 Borac (K)
02.09.2017 16:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 2 Mlava (ML)
02.09.2017 16:30 Trgovački 3 : 0 Napredak 1936
02.09.2017 16:30 Vladimir Durković 2 : 3 Padež
02.09.2017 16:30 Senjak 2 : 5 Jedinstvo
02.09.2017 16:30 Zvezda 3 : 1 Spartak
02.09.2017 17:00 Omladinac 4 : 2 Proleter
02.09.2017 16:30 Crnokosa 1 : 2 Zlatar
02.09.2017 16:00 Vrelo Sport 7 : 0 Banjani
02.09.2017 16:00 Pepeljevac 1 : 1 Tulari
02.09.2017 17:00 Jadran 1 : 1 Šumadinac (KG)
02.09.2017 17:00 Ćava 0 : 0 Korićani
02.09.2017 16:30 Jedinstvo GVD 4 : 3 Sloga
02.09.2017 16:30 Doljevac 1971 2 : 1 Moravac (ZT)
02.09.2017 16:30 AZ Borac 2014 2 : 0 Palilulac
02.09.2017 16:30 Veternik 4 : 4 Šajkaš 1908
02.09.2017 16:30 Fruškogorski partizan 1 : 3 Mladost
02.09.2017 16:30 ŽSK 2 : 1 OFK Futog
02.09.2017 16:30 Midžor 2 : 1 OFK Knjaz
02.09.2017 16:30 OFK Alakince 3 : 1 Biljači
02.09.2017 16:30 Beljanica 1 : 0 Javor
02.09.2017 16:30 Zenit 1 : 4 Šantarovac
02.09.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 1 MSK
02.09.2017 16:30 ŽFK Banat 0 : 2 OFK Stajićevo
02.09.2017 16:30 Potisje 4 : 1 Zlatica
02.09.2017 16:30 Radnički 1911 6 : 1 ASK
02.09.2017 16:30 Zadrugar 3 : 1 Tamiš
02.09.2017 16:30 OFK Klek 3 : 0 OFK Gradnulica
02.09.2017 16:30 Zaklopača 2 : 3 Hajduk
02.09.2017 16:00 Torpedo 1924 2 : 1 Napredak
02.09.2017 16:00 Kalenić 1 : 0 Joševa
02.09.2017 16:00 Crvena Jabuka 1 : 2 Rubribreza
02.09.2017 16:00 OFK Brđanac 1 : 1 Rajac
02.09.2017 16:30 Varvarin 3 : 1 Jugovići
02.09.2017 16:30 Velika Drenova 2 : 2 Rubin (Z)
02.09.2017 16:30 Delija 9 : 1 Proleter
02.09.2017 17:00 OFK Bagremar 0 : 0 Seljak
02.09.2017 16:30 OFK Sloga 7 : 1 Škriljac
02.09.2017 16:30 Napredak 2012 3 : 2 OFK Napredak 1929
02.09.2017 16:30 Kralj Petar I 2 : 1 Šumadinac
02.09.2017 16:30 Žitkovica 2017 1 : 0 Sirakovo
02.09.2017 16:30 Rade Milošević 2 : 1 Mladost (R)
02.09.2017 16:30 Jasenovac 1 : 1 Radnički (K)
02.09.2017 17:00 Rudar 2012 3 : 3 OFK Slatina
02.09.2017 16:30 Železničar 1 : 1 Bačka
02.09.2017 16:30 Hajduk 1 : 2 Jedinstvo (SK)
02.09.2017 16:30 Tornjoš 2 : 1 Sloga
02.09.2017 16:30 Napredak 6 : 2 Rongo Siti
02.09.2017 16:30 Sloboda 1 : 3 Željuša
02.09.2017 16:30 Mladost 3 : 1 Temac
02.09.2017 16:30 Nišavac 0 : 3 Sloga
02.09.2017 17:00 Borac 0 : 3 Kulpin
02.09.2017 17:00 Krivanj 2 : 0 Naša Zvezda
02.09.2017 17:00 Sloga 0 : 0 Tvrdjava
02.09.2017 17:00 Bačka 1 : 3 Borac 46
02.09.2017 17:00 Neštin 0 : 0 Maglić
02.09.2017 16:30 Omladinac (V) 1 : 1 Karađorđe (V)
02.09.2017 16:30 Velereč 94 3 : 3 Ozremica
02.09.2017 16:30 Radnički PDM 0 : 1 Rabrovac
02.09.2017 17:00 Rojkovac 2 : 1 Jedinstvo
02.09.2017 16:30 Mladost (Č) 0 : 0 Petka
02.09.2017 16:30 Sloboda 2 : 3 Rudar
02.09.2017 16:30 Rasina 2 : 5 Jedinstvo 1936
02.09.2017 16:30 Borac 1 : 1 Kapidžija
02.09.2017 16:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Žabare
02.09.2017 16:30 Tisa 1933 1 : 4 Mladost
02.09.2017 16:30 Partizan 4 : 1 KSK Konak 1926
02.09.2017 16:30 Borac 8 : 4 Sloga
02.09.2017 16:30 Jedinstvo 2014 3 : 2 Sloga (R)
02.09.2017 16:30 Mrovska 2 : 2 Petrovac 74
02.09.2017 16:30 Mladost (DL) 3 : 4 Navalin
02.09.2017 16:30 Sloboda 4 : 1 Moravac
02.09.2017 16:30 Turekovac 2 : 1 Nomanica
02.09.2017 16:30 Veternica 1 : 0 Atletiko
02.09.2017 16:30 Zablaće 4 : 1 Bojić
02.09.2017 16:30 Rudar Kostolac 2008 0 : 3 Proleter 1932
02.09.2017 17:00 Slavija 4 : 0 Mladost
02.09.2017 17:00 Proleter 1 : 2 OFK Bačka 1945
02.09.2017 16:30 Crvena zvezda 1 : 2 Mladost
02.09.2017 16:30 Gaj 2 : 2 Sloga
02.09.2017 16:30 Graničar 3 : 0 Solunac
02.09.2017 11:00 Mlava Trgovački 0 : 3 Vukan
02.09.2017 11:00 Melnica 2 : 1 Brana Paunović
02.09.2017 16:30 Udarnik 2015 1 : 2 Mladost
02.09.2017 16:30 Mladi radnik 3 : 0 Lazarevac
02.09.2017 16:30 Dragoš 0 : 3 Borac
02.09.2017 16:30 Burovac 0 : 1 BSK
02.09.2017 16:30 Dobrnje 0 : 5 Zabrđe 1936
02.09.2017 16:30 Soko 2 : 4 Radnik
02.09.2017 16:30 OFK Jelen 0 : 3 Korman
02.09.2017 Crnča 2 : 5 Azbukovica
02.09.2017 Čobanče 2 : 2 Sloga DB
02.09.2017 Jezero 1 : 0 Selanac
02.09.2017 16:30 Mladost 2 : 0 Borjak 2013
02.09.2017 16:30 Stevka Božurevka 0 : 3 Omladinac
02.09.2017 16:30 Topoljak 3 : 0 Vinogradar
02.09.2017 16:30 Rujišnik 0 : 1 Stara Čaršija
02.09.2017 16:30 Kamenorezac 76 3 : 0 Omladinac
02.09.2017 16:30 OFK Letnjikovac 1983 0 : 3 Partizan
02.09.2017 16:30 Metaloplastika 1 : 3 Napredak
02.09.2017 16:30 Lomnica 0 : 1 Gaglovo
02.09.2017 16:30 Modrica 7 : 1 Kruševica
02.09.2017 16:30 Zmajevac 5 : 0 Padež
02.09.2017 16:30 Gorštak 1 : 3 Bratstvo
02.09.2017 17:00 Ribnica 2 : 0 Karioke
02.09.2017 17:00 Crvena stijena 2 : 0 Kom Eurozox 2
02.09.2017 17:00 Zvijezda 09 1 : 0 Slavija
02.09.2017 17:00 Sloga 1 : 1 Kozara
02.09.2017 17:00 Sloboda 1 : 2 Tekstilac
02.09.2017 17:00 Drina 1 : 0 Napredak
02.09.2017 19:00 Sutjeska 0 : 1 Podrinje
02.09.2017 16:30 Spartak 4 : 0 Vojvodina
02.09.2017 15:00 Rad 0 : 7 Napredak
02.09.2017 14:00 Jedinstvo 2014 3 : 2 Knjaževac 2015
02.09.2017 14:00 Kolibri 3 : 0 Majdanpek
02.09.2017 14:00 Jagodina 3 : 0 Levač
02.09.2017 12:00 Napredak 1 : 1 OFK Beograd
02.09.2017 11:00 Radnički (P) 0 : 3 Internacional
02.09.2017 09:00 Radnički (O) 1 : 2 Lokomotiva
02.09.2017 20:00 Grafičar 3 : 3 Studentski Grad
02.09.2017 10:00 Brodarac 2 3 : 1 Siti Sport Klub
02.09.2017 09:30 IM Rakovica 0 : 5 Sindjelć
02.09.2017 09:30 Radnički (NB) 1 : 3 IMT
02.09.2017 15:30 Morava (VP) 5 : 5 Mladi radnik 1940
02.09.2017 15:30 Smederevo 1924 1 : 1 Jasenica 2017
02.09.2017 15:30 Šumadija (A) 3 : 0 Proleter Mihajlovac
02.09.2017 15:30 Karadjordje 1 : 3 Mladi radnik 1926
02.09.2017 15:30 Proleter 1947 3 : 3 Mladi borac
02.09.2017 17:00 Omladinac 8 : 0 Budućnost
02.09.2017 10:00 Trudbenik 2 : 3 Srem
02.09.2017 09:00 Žarkovo 2 : 1 Balkan
02.09.2017 16:30 Budućnost 1 : 4 Posavina
02.09.2017 17:00 Tempo 1 : 0 Spartak
02.09.2017 17:00 Mladost (O) 6 : 0 Dolovo
02.09.2017 11:00 Dunav 2 : 4 Partizan (G)
02.09.2017 10:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 Begej
02.09.2017 16:30 Udarnik 2 : 1 Polet
02.09.2017 08:00 OFK Beograd MO 3 : 1 011 MK
02.09.2017 12:00 IMT MO 0 : 2 Sinđelić MK
02.09.2017 11:00 Rad 2 MO 3 : 2 Bežanija MO
02.09.2017 09:00 Studenski grad 3 : 0 Bežanija
02.09.2017 12:30 Radnički (NB) 3 : 0 Kolubara
02.09.2017 10:00 Omladinac 2 : 7 Palilulac
02.09.2017 10:00 Beograd 1929 2 : 4 Mladenovac
02.09.2017 16:30 Pobeda 8 : 3 Radnik
02.09.2017 12:00 Budućnost 1 : 4 Zmaj 1953
02.09.2017 15:30 Jošanica 0 : 1 Bane
02.09.2017 15:30 OFK Ras 1 : 2 Apolon
02.09.2017 15:30 AS 1 : 0 Šumadija 1903
02.09.2017 15:30 Slavija 0 : 4 Radnički 1923
02.09.2017 10:00 Radnički (Š) 2 : 6 Vojvodina
02.09.2017 12:00 Inđija 2 : 3 RFK N.S. 1921
02.09.2017 12:00 Radnički (SM) 2 : 5 Borac (NS)
02.09.2017 12:00 Petar Puača 1 : 1 Indeks
02.09.2017 12:00 TSC 6 : 0 Hajduk junior
02.09.2017 15:30 Spartak 3 : 0 Bačka (BP)
02.09.2017 12:00 Radnički (S) 4 : 1 Bečej 1918
02.09.2017 09:30 IMT 1 : 2 Rad B MK
02.09.2017 12:00 Brodarac B MK 5 : 0 Obrenovac 1905 MK
02.09.2017 11:00 Kolubara MK : Nord Star MK
02.09.2017 16:15 OFK Beograd B MK 6 : 5 Lola MK
02.09.2017 09:00 Sinđelić MK 0 : 2 Rad MK
02.09.2017 10:00 BSK Borča MK 0 : 5 Voždovac MK
02.09.2017 10:00 Dinamo 1945 2 : 2 Radnički (Zr)
02.09.2017 12:00 ŽAK 1 : 5 Železničar
02.09.2017 19:00 OFK Beograd 1 : 1 Rad
02.09.2017 13:00 Voždovac 4 : 1 011
02.09.2017 10:00 Partizan 3 : 0 Teleoptik
02.09.2017 10:00 Internacional 2 : 1 OLE
02.09.2017 11:30 Dominus 11 : 0 Sinđelić
02.09.2017 13:30 BASK 1 : 5 BSK
02.09.2017 10:45 OFK Beograd MK 1 : 0 BSK Borča MK
02.09.2017 16:30 Obilić 3 : 0 Proleter
02.09.2017 11:00 Jedinstvo 9 : 0 Sloboda
02.09.2017 16:30 Udarnik 0 : 4 AF Djokić
02.09.2017 10:00 Milutinac 3 : 0 Rakovica
02.09.2017 11:00 Olimpik MK 3 : 0 Rad MK
02.09.2017 13:00 Radnički 1905 4 : 8 Tavankut
02.09.2017 Novi Pazar 1 : 2 Bubamara
02.09.2017 Bane 1 : 7 Kosmet
02.09.2017 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Apolon 4
02.09.2017 Apolon 1 : 0 OFK National AG
02.09.2017 Sport Klub 99 5 : 1 Arsenal
02.09.2017 OFK AS 2003 0 : 1 Kiker
02.09.2017 17:00 Pazar Juniors 1 : 2 Radnički 1923
02.09.2017 10:00 Inđija 0 : 2 RFK N.S. 1921
02.09.2017 10:00 Radnički (SM) 1 : 2 Prof. Bolesnikov
02.09.2017 10:00 Petar Puača 3 : 1 Indeks
02.09.2017 10:00 TSC 4 : 0 Hajduk junior
02.09.2017 17:30 Spartak 8 : 0 Tekstilac
02.09.2017 10:00 Radnički (S) 7 : 1 Bečej 1918
02.09.2017 10:00 Borac (St) 1 : 7 Radnički (K)
02.09.2017 10:00 Proleter 0 : 5 Sloga
02.09.2017 09:00 Potporanj 4 : 0 Jedinstvo (V)
02.09.2017 15:00 Mladost (O) 1 : 5 Budućnost (BB)
02.09.2017 17:00 Omladinac (D) 8 : 0 BSK
02.09.2017 10:00 Novi Beograd 1 : 4 Sinđelić
02.09.2017 10:00 Bečkerek 023 1 : 1 Kikinda 1909
02.09.2017 12:00 Dinamo 1945 5 : 1 Radnički (Zr)
02.09.2017 10:00 ŽAK 1 : 4 Železničar
02.09.2017 10:00 Crvena zvezda MML MK 4 : 1 Lokomotiva MK
02.09.2017 12:00 Petlić MK 3 : 2 BSK 1926 MK
02.09.2017 13:30 Rakovica MK 2 : 3 Jedinstvo MK
02.09.2017 17:00 Vučje 2 : 6 Morava
02.09.2017 09:00 Čukarički 8 : 0 Radnički (NB)
02.09.2017 12:00 Radnički (O) 3 : 0 Sindjelić
02.09.2017 13:00 Rad 1 : 1 Brodarac 1947
02.09.2017 13:30 OFK Beograd 4 : 2 Kolubara
02.09.2017 11:00 Arena SU 2 : 1 Obilić
02.09.2017 10:00 Budućnost 0 : 13 Olimpik
02.09.2017 09:30 Dominus 4 : 2 Crveni orao
02.09.2017 10:00 Heroj Polet 0 : 8 Karioke
02.09.2017 13:00 Vrčin 1 : 3 Boleč