XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 155 utakmica za dan
Subota, 20 Decembar 2014

Košarka

20.12.2014 19:00 Krka 71 : 54 Union Olimpija
20.12.2014 21:00 Metalac Farmakom 87 : 93 Zadar
20.12.2014 17:00 Igokea 70 : 63 Mega Leks
20.12.2014 18:00 Levski Sofija 64 : 74 Cibona
20.12.2014 19:00 Borac 80 : 65 Jagodina
20.12.2014 20:00 Konstantin 61 : 80 FMP
20.12.2014 19:00 OKK Beograd 98 : 84 Vojvodina Srbijagas
20.12.2014 19:00 Napredak Rubin 63 : 94 Sloga
20.12.2014 18:30 Tamiš 69 : 65 Smederevo 1953
20.12.2014 18:00 Vršac Swisslion 93 : 71 Spartak
20.12.2014 18:00 Zdravlje Leskovac 78 : 69 Mladost Admiral
20.12.2014 19:30 Sloboda 89 : 98 Plana
20.12.2014 19:00 Proleter Naftagas 99 : 72 Morava
20.12.2014 17:00 Beovuk 72 86 : 76 Pirot
20.12.2014 20:00 Srem 96 : 68 Vojvodina
20.12.2014 18:00 Kolubara LA 2003 67 : 107 Napredak Maksi Ko
20.12.2014 Mileševac 82 : 55 M015
20.12.2014 Ivanjica 106 : 36 Železničar
20.12.2014 Rađevac 85 : 93 Radnički VA Bodža
20.12.2014 Vladimirci 63 : 96 Užice
20.12.2014 Čačak 94 68 : 75 Morava
20.12.2014 Mionica 0 : 20 Play off
20.12.2014 Trepča 95 : 62 Paraćin
20.12.2014 Požarevac 94 : 44 Kopaonik
20.12.2014 Studenica 86 : 75 Temnić
20.12.2014 Zekas 75 105 : 82 Basket
20.12.2014 Bane 87 : 59 Sloga (PM)
20.12.2014 Kadet 71 : 67 Feniks
20.12.2014 Mladost Veternik 84 : 81 Selekta
20.12.2014 Bagljaš 100 : 95 Sivac
20.12.2014 Kikinda 55 : 80 Sloboda NS
20.12.2014 Karađorđevo 74 : 111 Budućnost
20.12.2014 Vojvodina NM 80 : 90 Crvenka Dunav
20.12.2014 SO Koš 88 : 126 Sport Key Plus
20.12.2014 Kris Kros 77 : 70 Nova Pazova
20.12.2014 Radnički 107 : 67 Družina Kozlovac
20.12.2014 Ru koš 80 : 70 LSK
20.12.2014 Partizan 100 : 109 Omladinac
20.12.2014 Dinamo 97 : 67 Jadran
20.12.2014 19:00 Svilajnac 122 : 58 Sloga (P)
20.12.2014 17:00 Šabac 92 : 90 Priboj
20.12.2014 18:00 Zlatibor 109 : 76 Sloga (D)
20.12.2014 14:20 Zemun 64 : 69 Zvezdara
20.12.2014 12:00 Astra 58 : 89 Slodes
20.12.2014 17:30 BASK 58 : 77 Torlak
20.12.2014 18:00 BKK Radnički 96 : 98 Žarkovo
20.12.2014 18:30 Futog MD Tupanjac 79 : 71 Topola
20.12.2014 19:00 Dunav 109 : 64 Ruma
20.12.2014 17:00 Jug 81 : 66 Mladost Vesna
20.12.2014 19:00 Bor RTB 78 : 84 Kuršumlija
20.12.2014 18:00 Rtanj 65 : 82 Knjaževac
20.12.2014 18:05 Teodo 96 : 67 Ibar
20.12.2014 18:00 Lovćen 66 : 51 Jedinstvo
20.12.2014 18:00 Zeta 2011 85 : 93 Ulcinj
20.12.2014 18:00 ABS Primorje 76 : 78 Danilovgrad
20.12.2014 17:00 Radnički 56 : 68 Vojvodina
20.12.2014 19:30 Šabac 57 : 61 Vrbas Medela
20.12.2014 20:00 Titel 73 : 69 Velika Kikinda
20.12.2014 13:00 Time Out 75 : 43 Play Off
20.12.2014 18:30 Orlovi 73 : 78 Jedinstvo
20.12.2014 17:00 Impuls 61 : 82 Mladi Krajišnik
20.12.2014 15:30 Brčanka 75 : 68 Željezničar
20.12.2014 17:00 Nikšić 1995 77 : 56 Rudar
20.12.2014 Plej 2 : Plej 1
20.12.2014 Sjenica : Mašinac
20.12.2014 Novi Pazar 2012 : Kings
20.12.2014 Stari Ras : Goč
20.12.2014 Bane : Polet

Odbojka

20.12.2014 16:00 Partizan 3 : 0 Mladi radnik
20.12.2014 16:30 Užice 1 : 3 Železničar
20.12.2014 15:30 Niš 3 : 0 VGSK
20.12.2014 18:00 Ilijaš 3 : 1 Modriča Optima
20.12.2014 19:00 Domaljevac 3 : 2 Kakanj 78
20.12.2014 18:00 Gacko 1 : 3 Mladost
20.12.2014 18:00 Bosna 3 : 2 Jedinstvo
20.12.2014 Železničar 2012 3 : 0 Tamnava Voćar
20.12.2014 19:00 Vizura 3 : 0 Železničar
20.12.2014 16:00 Dinamo 1 : 3 Crvena zvezda
20.12.2014 20:00 Kolubara 0 : 3 Jedinstvo
20.12.2014 20:00 Beograd 3 : 0 Radnički
20.12.2014 19:00 Crnokosa Artos 3 : 2 Futog
20.12.2014 19:00 Eaton Srem Tempo 1 : 3 Jedinstvo
20.12.2014 17:00 Valjevo 3 : 0 Jagodina
20.12.2014 18:00 Klek Srbijašume 0 : 3 MD Zrenjanin
20.12.2014 20:30 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Modriča
20.12.2014 16:00 BL Volley 3 : 0 HE na Drini
20.12.2014 17:00 Radnik 3 : 2 Gacko
20.12.2014 16:00 Maglić 3 : 0 Stakorina
20.12.2014 17:00 Glasinac 1 : 3 Laktaši
20.12.2014 19:00 Derventa 3 : 0 Jahorina
20.12.2014 16:00 Crvena zvijezda 1 : 3 Slavija
20.12.2014 Priboj 3 : 0 Arilje
20.12.2014 Tara 2 1 : 3 Zlatar
20.12.2014 Forma 3 : 0 Borac 2
20.12.2014 Lučani 0 : 3 Sjenica
20.12.2014 Stars 3 : 0 Čačak
20.12.2014 Ribnica 3 : 0 Jedinstvo
20.12.2014 Srbijanka 014 3 : 0 Osečina
20.12.2014 Tamnava Voćar 3 : 2 Proleter
20.12.2014 Park 015 1 : 3 Rađevac
20.12.2014 Železnik 2012 3 : 2 Kralj
20.12.2014 Roda 3 : 0 Spas
20.12.2014 Obilić 0 : 3 Pionir
20.12.2014 Dunav 3 : 0 Lucky Star
20.12.2014 Blok-aut 3 : 0 Zvezda NP
20.12.2014 Vizura 2 3 : 0 Mladenovac
20.12.2014 Volejbol 2000 : Dunav Volej
20.12.2014 Smeč : NS Volej Tim 2
20.12.2014 Štrand Volej : Libero
20.12.2014 Fortuna : Futog 2
20.12.2014 NS Volej : Turija
20.12.2014 SK Volej : Slavija
20.12.2014 Volfland : Goks In 2
20.12.2014 Jedinstvo : Voriors
20.12.2014 Elan Volej : Mladost
20.12.2014 Vrbas 2 : Tempo
20.12.2014 Soko : Merkur 2

Vaterpolo

20.12.2014 Stari Grad 5 : 7 Vojvodina
20.12.2014 Partizan 11 : 1 PVK Bečej
20.12.2014 Taš 2000 9 : 8 Vračar
20.12.2014 Senta 3 : 9 Crvena zvezda

Futsal

20.12.2014 18:00 Tango 4 : 3 Leotar
20.12.2014 18:00 Brotnjo 5 : 2 Zrinjski
20.12.2014 Partenon 10 : 2 Kragujevac 2011
20.12.2014 RB 2 : 4 Raška
20.12.2014 Metalac Kolorado 4 : 6 Aranđelovac
20.12.2014 Ivanjica 5 : 6 Ekonomac 2
20.12.2014 Užice Krčagovo 2 : 5 Mašinac
20.12.2014 Babušnica 2011 4 : 4 Ekonomist
20.12.2014 Jastrebac 4 : 5 Timok 2013 2
20.12.2014 BSK 2 : 4 Banjica
20.12.2014 Zufo 3 : 0 Gurgusovac

FFA

20.12.2014 Sanja SM 1 : 5 Stara Breza
20.12.2014 Gaučosi 7 : 1 Gajić
20.12.2014 Kancelarke 3 : 0 Ministarke
20.12.2014 09:40 KMF Chempions B 1 : 4 Đurđin
20.12.2014 11:30 KMF Chempions devojčice 2 : 4 Đurđin
20.12.2014 12:45 Vinogradar 0 : 6 KMF Chempions B
20.12.2014 10:50 Đurđin 5 : 2 Vinogradar
20.12.2014 08:20 KMF Chempions A 7 : 4 KMF Chempions devojčice
20.12.2014 08:20 KMF Chempions A 4 : 0 KMF Chempions B
20.12.2014 09:00 KMF Chempions devojčice 1 : 5 Dribling A
20.12.2014 Simteks 3 : 2 Neustrašivi
20.12.2014 12:00 Durlan City B 8 : 2 Proleter
20.12.2014 08:00 Kopernikus Železničar 4 : 0 Palilulac
20.12.2014 09:00 Soko 3 : 7 Red Star
20.12.2014 15:00 Đurđin Devojčice 3 : 0 TSC
20.12.2014 14:30 Eđšeg 3 : 0 TSC
20.12.2014 13:20 Spartak B 5 : 0 Eđšeg
20.12.2014 12:10 Subotica B 4 : 0 Eđšeg
20.12.2014 14:00 Spartak A 4 : 2 Subotica A
20.12.2014 10:00 Red Star B 1 : 4 Soko
20.12.2014 11:00 Radnički B 1 : 1 Nacional Milan
20.12.2014 14:00 Durlan City 5 : 3 Red Star A
20.12.2014 13:00 Palilulac 1 : 4 Radnički A