16.09
16:00
Loznica
Sloga (P)
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Loznica | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
16.09
16:00
Å umadija 1903
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Å umadija 1903 | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
16.09
16:00
Zlatibor
Mokra Gora
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Zlatibor | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
16.09
16:00
Å umadija (A)
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Å umadija (A) | 0 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.09
16:00
KaraÄorÄe
Smederevo 1924
1
0
|
16.09.2017 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | Smederevo 1924 |
16.09
16:00
Jedinstvo (B)
Rtanj
0
0
|
16.09.2017 16:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 0 | Rtanj | |||||
16.09
16:00
RadniÄki (S)
Car Konstantin
5
2
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki (S) | 5 : 2 | Car Konstantin | |||||
16.09
16:00
Dunav
OFK SinÄeliÄ
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Dunav | 2 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
16.09
16:00
Timok
Ozren
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Timok | 0 : 1 | Ozren | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo (P)
Radan
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Radan |
16.09
16:00
Omladinac (NB)
Bratstvo 1946
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Omladinac (NB) | 1 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
16.09
16:00
Cement
RadniÄki (ZR)
3
1
|
16.09.2017 16:00 | Cement | 3 : 1 | RadniÄki (ZR) | |||||
16.09
16:00
Odžaci
BaÄka 1901
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Odžaci | 1 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
16.09
16:00
BeÄej 1918
RadniÄki (SM)
3
1
|
16.09.2017 16:00 | BeÄej 1918 | 3 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
16.09
16:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
16.09
16:00
Crvena zvezda (NS)
Dunav
3
1
|
16.09.2017 16:00 | Crvena zvezda (NS) | 3 : 1 | Dunav | |||||
16.09
16:00
Mladost (BJ)
RadniÄki (Å )
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Mladost (BJ) | 1 : 0 | RadniÄki (Å ) |
16.09
16:00
Kolubara
Sopot
2
2
|
16.09.2017 16:00 | Kolubara | 2 : 2 | Sopot | |||||
16.09
16:00
Prva Iskra
IMT
0
2
|
16.09.2017 16:00 | Prva Iskra | 0 : 2 | IMT | |||||
16.09
10:00
BASK
RadniÄki (NB)
0
1
|
16.09.2017 10:00 | BASK | 0 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
16.09
16:00
BSK BorÄa
BSK Batajnica
3
1
|
16.09.2017 16:00 | BSK BorÄa | 3 : 1 | BSK Batajnica |
16.09
16:00
TrepÄa
Slavija
2
0
|
16.09.2017 16:00 | TrepÄa | 2 : 0 | Slavija | |||||
16.09
16:00
Sloga (K)
OvÄar
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | OvÄar | |||||
16.09
16:00
Takovo
DragaÄevo
3
1
|
16.09.2017 16:00 | Takovo | 3 : 1 | DragaÄevo | |||||
16.09
16:00
RadniÄki (K)
GoÄ
0
2
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki (K) | 0 : 2 | GoÄ |
16.09
16:00
Gruža
Morava (VP)
2
2
|
16.09.2017 16:00 | Gruža | 2 : 2 | Morava (VP) |
16.09
16:00
RadniÄki Gorenje
Zadrugar
0
0
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki Gorenje | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
16.09
16:00
BuduÄnost
Sevojno
2
1
|
16.09.2017 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Sevojno | |||||
16.09
16:00
Drina
Borac
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Drina | 1 : 0 | Borac |
16.09
16:00
GFK DuboÄica
BuduÄnost (O)
0
0
|
16.09.2017 16:00 | GFK DuboÄica | 0 : 0 | BuduÄnost (O) | |||||
16.09
16:00
PÄinja
Balkanski
4
1
|
16.09.2017 16:00 | PÄinja | 4 : 1 | Balkanski | |||||
16.09
16:00
Morava (VH)
Lužnica
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Morava (VH) | 2 : 1 | Lužnica | |||||
16.09
16:00
Vranjska Banja
OFK NiÅ”
2
2
|
16.09.2017 16:00 | Vranjska Banja | 2 : 2 | OFK NiÅ” |
16.09
16:00
Svrljig
MaloŔiŔte
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Svrljig | 3 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
16.09
16:00
Brodoremont
NaŔa krila
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Brodoremont | 2 : 0 | NaŔa krila | |||||
16.09
16:00
BSK
Sloga
0
0
|
16.09.2017 16:00 | BSK | 0 : 0 | Sloga |
16.09
16:00
OFK Kosanica
Jastrebac
2
1
|
16.09.2017 16:00 | OFK Kosanica | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
16.09
16:00
Kopaonik
SFS Borac
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Kopaonik | 2 : 1 | SFS Borac | |||||
16.09
16:00
Sloga (D)
OFK TopliÄanin
0
3
|
16.09.2017 16:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | OFK TopliÄanin | |||||
16.09
16:00
Morava 1918
ŽitoraÄa
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Morava 1918 | 2 : 1 | ŽitoraÄa |
16.09
16:00
Begej
Sloga
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Begej | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Kikinda 1909
ŽAK
2
2
|
16.09.2017 16:00 | Kikinda 1909 | 2 : 2 | ŽAK | |||||
16.09
16:00
RadniÄki (S)
Kozara
1
0
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Kozara | |||||
16.09
16:00
RadniÄki (K)
BuduÄnost
1
0
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | BuduÄnost |
16.09
16:00
Sloga (E)
Jedinstvo (SP)
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Sloga (E) | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) |
16.09
16:00
Mladost Apa
Mladost (T)
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Mladost Apa | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.09
16:00
Polet (K)
Srbobran
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Polet (K) | 0 : 1 | Srbobran | |||||
16.09
16:00
RadniÄki (S)
Tisa
1
1
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki (S) | 1 : 1 | Tisa |
16.09
16:00
Milutinac
TEK Sloga
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Milutinac | 1 : 0 | TEK Sloga | |||||
16.09
16:00
Napredak
BuduÄnost
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Napredak | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
16.09
16:00
LeŔtane
Borac
3
0
|
16.09.2017 16:00 | LeŔtane | 3 : 0 | Borac |
16.09
16:00
Krajina
Lehel
5
1
|
16.09.2017 16:00 | Krajina | 5 : 1 | Lehel | |||||
16.09
16:00
Naftagas (E)
Rusanda
5
1
|
16.09.2017 16:00 | Naftagas (E) | 5 : 1 | Rusanda |
16.09
15:30
OFK Bratstvo
Juhor
1
1
|
16.09.2017 15:30 | OFK Bratstvo | 1 : 1 | Juhor |
16.09
16:00
Jedinstvo SteviÄ
Crvena zvezda
3
1
|
16.09.2017 16:00 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.09
16:00
BAK
RadniÄki (B)
4
0
|
16.09.2017 16:00 | BAK | 4 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
16.09
16:00
Partizan (U)
Strela
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Partizan (U) | 2 : 1 | Strela |
16.09
16:30
1. Maj Ruma
Borac (M)
2
2
|
16.09.2017 16:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 2 | Borac (M) | |||||
16.09
16:30
Partizan
Sloven
1
0
|
16.09.2017 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Sloven |
16.09
16:00
Vojvodina
StaniÅ”iÄ
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | StaniÅ”iÄ | |||||
16.09
16:00
Crvenka
Stari Grad
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Crvenka | 3 : 0 | Stari Grad | |||||
16.09
16:00
ŽAK
BuduÄnost (P)
2
1
|
16.09.2017 16:00 | ŽAK | 2 : 1 | BuduÄnost (P) |
16.09
16:00
NjegoÅ”
Jadran
2
2
|
16.09.2017 16:00 | NjegoÅ” | 2 : 2 | Jadran | |||||
16.09
16:00
OFK Vrbas
Proleter (NJ)
1
1
|
16.09.2017 16:00 | OFK Vrbas | 1 : 1 | Proleter (NJ) |
16.09
16:00
Rudna Glava
Slatina
3
4
|
16.09.2017 16:00 | Rudna Glava | 3 : 4 | Slatina |
16.09
16:00
PKB (PS)
Zmaj
1
3
|
16.09.2017 16:00 | PKB (PS) | 1 : 3 | Zmaj | |||||
16.09
16:00
Borac (O)
Avala
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Borac (O) | 1 : 0 | Avala |
16.09
16:00
Omladinac
BuduÄnost
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | BuduÄnost |
16.09
16:00
VinÄa
Mladenovac
2
2
|
16.09.2017 16:00 | VinÄa | 2 : 2 | Mladenovac |
16.09
16:00
SindjeliÄ
Jedinstvo 1945 (VL)
2
1
|
16.09.2017 16:00 | SindjeliÄ | 2 : 1 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
16.09
16:00
MaÄva 2005
Podrinje
2
0
|
16.09.2017 16:00 | MaÄva 2005 | 2 : 0 | Podrinje |
16.09
16:00
Parmenac
Polet (T)
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Parmenac | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
16.09
16:00
Slatina
Jedinstvo (GG)
5
4
|
16.09.2017 16:00 | Slatina | 5 : 4 | Jedinstvo (GG) |
16.09
16:30
Blagotin
Äitluk
3
0
|
16.09.2017 16:30 | Blagotin | 3 : 0 | Äitluk |
16.09
16:00
Äerdap
Mladost (B)
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Äerdap | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
16.09
16:00
Polet (SD)
Radnik
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Polet (SD) | 1 : 1 | Radnik |
16.09
16:00
Zvezda
Vladimir DurkoviÄ
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Zvezda | 1 : 2 | Vladimir DurkoviÄ |
16.09
16:30
Rudar
Omladinac
2
2
|
16.09.2017 16:30 | Rudar | 2 : 2 | Omladinac |
16.09
16:00
Zlatar
Jasen
5
0
|
16.09.2017 16:00 | Zlatar | 5 : 0 | Jasen | |||||
16.09
16:00
Crnokosa
Jedinstvo
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Jedinstvo |
16.09
15:30
Banjani
Pepeljevac
6
0
|
16.09.2017 15:30 | Banjani | 6 : 0 | Pepeljevac | |||||
16.09
15:30
Junior Novo Naselje
TeŔnjar
3
0
|
16.09.2017 15:30 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | TeŔnjar | |||||
16.09
15:30
Radnik
Vrelo Sport
2
2
|
16.09.2017 15:30 | Radnik | 2 : 2 | Vrelo Sport |
16.09
16:00
RadniÄki 1947
Crvena zvezda
3
1
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki 1947 | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.09
16:00
Moravac (ZT)
Zemljoradnik
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Moravac (ZT) | 1 : 2 | Zemljoradnik |
16.09
16:00
AZ Borac 2014
BuduÄnost
3
1
|
16.09.2017 16:00 | AZ Borac 2014 | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
16.09
16:00
Mladost (L)
Jedinstvo (GM)
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Jedinstvo (GM) |
16.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
Omladinac
2
1
|
16.09.2017 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
OFK Futog
Jedinstvo (G)
1
1
|
16.09.2017 16:00 | OFK Futog | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
16.09
16:00
Mladost
BaÄka 1923
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Mladost | 2 : 0 | BaÄka 1923 | |||||
16.09
16:00
Å ajkaÅ” 1908
FruŔkogorski partizan
3
1
|
16.09.2017 16:00 | ŠajkaŔ 1908 | 3 : 1 | FruŔkogorski partizan | |||||
16.09
16:00
Veternik
Petrovaradin
3
2
|
16.09.2017 16:00 | Veternik | 3 : 2 | Petrovaradin |
16.09
KaÄuÅ”a
Dundjerski
3
0
|
16.09.2017 | KaÄuÅ”a | 3 : 0 | Dundjerski |
16.09
16:00
OFK Alakince
Mladost (S)
4
1
|
16.09.2017 16:00 | OFK Alakince | 4 : 1 | Mladost (S) |
16.09
16:30
Mlada krila
Mineral 2015
0
3
|
16.09.2017 16:30 | Mlada krila | 0 : 3 | Mineral 2015 | |||||
16.09
16:30
Grdica
Kraljevo Hajduk
0
1
|
16.09.2017 16:30 | Grdica | 0 : 1 | Kraljevo Hajduk |
16.09
15:30
Beljanica
Istok 63
3
2
|
16.09.2017 15:30 | Beljanica | 3 : 2 | Istok 63 |
16.09
15:30
Zenit
Kupinovac
4
2
|
16.09.2017 15:30 | Zenit | 4 : 2 | Kupinovac |
16.09
16:00
Jedinstvo
ŽFK Banat
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | ŽFK Banat | |||||
16.09
16:00
Potisje
MSK
4
0
|
16.09.2017 16:00 | Potisje | 4 : 0 | MSK | |||||
16.09
16:00
RadniÄki 1911
OFK StajiÄevo
1
0
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki 1911 | 1 : 0 | OFK StajiÄevo | |||||
16.09
16:00
Zadrugar
Zlatica
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Zlatica | |||||
16.09
16:00
OFK Klek
ASK
3
0
|
16.09.2017 16:00 | OFK Klek | 3 : 0 | ASK | |||||
16.09
16:00
OFK Gradnulica
TamiÅ”
5
1
|
16.09.2017 16:00 | OFK Gradnulica | 5 : 1 | TamiÅ” |
16.09
16:00
Minel
LepuŔnica
4
0
|
16.09.2017 16:00 | Minel | 4 : 0 | LepuŔnica |
16.09
16:00
Torpedo 1924
OFK Å abac
4
3
|
16.09.2017 16:00 | Torpedo 1924 | 4 : 3 | OFK Å abac |
16.09
15:30
KaleniÄ
Rudar
3
1
|
16.09.2017 15:30 | KaleniÄ | 3 : 1 | Rudar | |||||
16.09
15:30
Crvena Jabuka
Vrelo
1
1
|
16.09.2017 15:30 | Crvena Jabuka | 1 : 1 | Vrelo |
16.09
15:30
OFK BrÄanac
Polet
2
0
|
16.09.2017 15:30 | OFK BrÄanac | 2 : 0 | Polet |
16.09
16:30
JugoviÄi
Borac
3
1
|
16.09.2017 16:30 | JugoviÄi | 3 : 1 | Borac | |||||
16.09
16:30
Varvarin
Mladi Gorani
9
0
|
16.09.2017 16:30 | Varvarin | 9 : 0 | Mladi Gorani |
16.09
16:00
2. Oktobar
Napredak Ä
3
0
|
16.09.2017 16:00 | 2. Oktobar | 3 : 0 | Napredak Ä | |||||
16.09
16:00
Napredak BT
Terekves
3
3
|
16.09.2017 16:00 | Napredak BT | 3 : 3 | Terekves | |||||
16.09
16:00
Bega
Proleter
4
2
|
16.09.2017 16:00 | Bega | 4 : 2 | Proleter | |||||
16.09
16:00
1.Oktobar
BuduÄnost
6
1
|
16.09.2017 16:00 | 1.Oktobar | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
16.09
16:00
Roham
Omladinac
5
2
|
16.09.2017 16:00 | Roham | 5 : 2 | Omladinac |
16.09
16:30
OFK Bagremar
OFK Žeželj
1
0
|
16.09.2017 16:30 | OFK Bagremar | 1 : 0 | OFK Žeželj |
16.09
16:00
Polet (R)
OFK Sloga
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Polet (R) | 1 : 2 | OFK Sloga | |||||
16.09
16:00
Napredak 2012
Ratar
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Napredak 2012 | 3 : 0 | Ratar | |||||
16.09
16:00
OFK Napredak 1929
Jastrebac
2
0
|
16.09.2017 16:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 0 | Jastrebac |
16.09
Polet
Jedinstvo
5
3
|
16.09.2017 | Polet | 5 : 3 | Jedinstvo |
16.09
16:00
Kralj Petar I
Mladi rudar
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Kralj Petar I | 1 : 2 | Mladi rudar |
16.09
16:00
Žitkovica 2017
RadniÄki (P)
3
2
|
16.09.2017 16:00 | Žitkovica 2017 | 3 : 2 | RadniÄki (P) |
16.09
16:00
Jasenovac
KrilaÅ”
1
0
|
16.09.2017 16:00 | Jasenovac | 1 : 0 | KrilaÅ” |
16.09
16:00
Mladost (MI)
Rudar 2012
6
0
|
16.09.2017 16:00 | Mladost (MI) | 6 : 0 | Rudar 2012 | |||||
16.09
16:00
Stojnik
Vis
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Stojnik | 0 : 1 | Vis |
16.09
16:00
ŽelezniÄar
Hajduk
4
0
|
16.09.2017 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Hajduk |
16.09
16:00
Hajduk
Jadran
0
2
|
16.09.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Jadran | |||||
16.09
16:00
TornjoÅ”
GraniÄar
6
0
|
16.09.2017 16:00 | TornjoÅ” | 6 : 0 | GraniÄar | |||||
16.09
16:00
Äoka
Å ampion
3
1
|
16.09.2017 16:00 | Äoka | 3 : 1 | Å ampion |
16.09
16:00
Pobeda
Napredak
3
1
|
16.09.2017 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Napredak | |||||
16.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
16.09
16:00
Mladost
Lokomotiva
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
16.09
16:00
NiŔavac
ŽeljuŔa
0
3
|
16.09.2017 16:00 | NiŔavac | 0 : 3 | ŽeljuŔa |
16.09
16:00
Krivanj
Kulpin
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Krivanj | 1 : 2 | Kulpin | |||||
16.09
16:00
Sloga
Borac
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
BaÄka
NaŔa Zvezda
3
1
|
16.09.2017 16:00 | BaÄka | 3 : 1 | NaÅ”a Zvezda | |||||
16.09
16:00
NeŔtin
Tvrdjava
1
0
|
16.09.2017 16:00 | NeŔtin | 1 : 0 | Tvrdjava | |||||
16.09
16:00
MagliÄ
Borac 46
0
2
|
16.09.2017 16:00 | MagliÄ | 0 : 2 | Borac 46 |
16.09
16:30
Bjelica
VoÄar
5
3
|
16.09.2017 16:30 | Bjelica | 5 : 3 | VoÄar |
16.09
16:00
Omladinac (V)
Sloga (M)
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Omladinac (V) | 1 : 2 | Sloga (M) |
16.09
16:00
RadniÄki PDM
Kosmajac
3
4
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki PDM | 3 : 4 | Kosmajac |
16.09
16:30
Rojkovac
Sloga
3
1
|
16.09.2017 16:30 | Rojkovac | 3 : 1 | Sloga |
16.09
16:00
Badljevica
PetliÄ SD 026
3
2
|
16.09.2017 16:00 | Badljevica | 3 : 2 | PetliÄ SD 026 |
16.09
16:00
Bresje Superior
AF ÄokiÄ
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Bresje Superior | 2 : 0 | AF ÄokiÄ | |||||
16.09
16:00
Plana
Jedinstvo
7
0
|
16.09.2017 16:00 | Plana | 7 : 0 | Jedinstvo |
16.09
16:00
Napredak
Sloga
2
3
|
16.09.2017 16:00 | Napredak | 2 : 3 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Bukovik
Gol
1
3
|
16.09.2017 16:00 | Bukovik | 1 : 3 | Gol | |||||
16.09
16:00
Mladost
Palilulac
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Palilulac |
16.09
16:30
Rasina
SebeÄevac
3
2
|
16.09.2017 16:30 | Rasina | 3 : 2 | SebeÄevac | |||||
16.09
16:30
Borac
Jedinstvo 1936
1
3
|
16.09.2017 16:30 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo 1936 | |||||
16.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Kapidžija
4
1
|
16.09.2017 16:30 | Gornji StepoŔ | 4 : 1 | Kapidžija |
16.09
16:00
Nacional
Borac
2
5
|
16.09.2017 16:00 | Nacional | 2 : 5 | Borac |
16.09
16:00
Partizan
Proleter
1
3
|
16.09.2017 16:00 | Partizan | 1 : 3 | Proleter | |||||
16.09
16:00
Borac
Mladost
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Borac | 1 : 2 | Mladost | |||||
16.09
16:00
Sloga
KSK Konak 1926
5
1
|
16.09.2017 16:00 | Sloga | 5 : 1 | KSK Konak 1926 |
16.09
16:00
Jedinstvo 2014
Mladost 2013
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 2 | Mladost 2013 | |||||
16.09
16:00
Mrovska
Polet
9
0
|
16.09.2017 16:00 | Mrovska | 9 : 0 | Polet |
16.09
16:00
Sloboda
Navalin
4
0
|
16.09.2017 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Navalin |
16.09
16:30
Veternica
Nomanica
2
1
|
16.09.2017 16:30 | Veternica | 2 : 1 | Nomanica | |||||
16.09
16:00
Veliko Trnjane
Atletiko
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Veliko Trnjane | 1 : 1 | Atletiko |
16.09
16:30
Bane 1931
Omladinac (D)
1
3
|
16.09.2017 16:30 | Bane 1931 | 1 : 3 | Omladinac (D) | |||||
16.09
16:30
Studen Vitez
Morava (M)
3
1
|
16.09.2017 16:30 | Studen Vitez | 3 : 1 | Morava (M) |
16.09
16:30
Vrnjci
Å umadija (Å )
6
1
|
16.09.2017 16:30 | Vrnjci | 6 : 1 | Å umadija (Å ) |
16.09
15:30
Viner DSV
Mladi Borac
8
2
|
16.09.2017 15:30 | Viner DSV | 8 : 2 | Mladi Borac |
16.09
16:00
Rudar Kostolac 2008
Sopot
7
3
|
16.09.2017 16:00 | Rudar Kostolac 2008 | 7 : 3 | Sopot |
16.09
16:00
Mladost
OFK BaÄka 1945
7
3
|
16.09.2017 16:00 | Mladost | 7 : 3 | OFK BaÄka 1945 |
16.09
16:00
Sloga
Jadar 1961
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Jadar 1961 | |||||
16.09
16:00
Mladost (G)
Studenac
2
5
|
16.09.2017 16:00 | Mladost (G) | 2 : 5 | Studenac | |||||
16.09
16:00
Luk
Mladost (DB)
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Luk | 1 : 2 | Mladost (DB) | |||||
16.09
16:00
Granit
Jelav
0
4
|
16.09.2017 16:00 | Granit | 0 : 4 | Jelav | |||||
16.09
16:00
Hajduk
TE GuÄevo
4
1
|
16.09.2017 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | TE GuÄevo |
16.09
16:00
Gaj
Crvena zvezda
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Gaj | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
16.09
16:00
GraniÄar
NaŔa Krajina
0
4
|
16.09.2017 16:00 | GraniÄar | 0 : 4 | NaÅ”a Krajina | |||||
16.09
16:00
Solunac
Sloga
0
4
|
16.09.2017 16:00 | Solunac | 0 : 4 | Sloga |
16.09
16:00
BuduÄnost MI (DT)
Jarmenovci
0
4
|
16.09.2017 16:00 | BuduÄnost MI (DT) | 0 : 4 | Jarmenovci |
16.09
11:00
Mlava TrgovaÄki
Napredak
6
3
|
16.09.2017 11:00 | Mlava TrgovaÄki | 6 : 3 | Napredak | |||||
16.09
11:00
Melnica
Jedinstvo
1
3
|
16.09.2017 11:00 | Melnica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.09
16:00
Udarnik 2015
Vukan
0
2
|
16.09.2017 16:00 | Udarnik 2015 | 0 : 2 | Vukan | |||||
16.09
16:00
Mladost
Brana PaunoviÄ
4
0
|
16.09.2017 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Brana PaunoviÄ |
16.09
16:00
Burovac
Veliko Laole
6
1
|
16.09.2017 16:00 | Burovac | 6 : 1 | Veliko Laole | |||||
16.09
16:00
Dobrnje
Borac
0
8
|
16.09.2017 16:00 | Dobrnje | 0 : 8 | Borac | |||||
16.09
16:00
Soko
BSK
0
1
|
16.09.2017 16:00 | Soko | 0 : 1 | BSK | |||||
16.09
16:00
Radnik
ZabrÄe 1936
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Radnik | 1 : 1 | ZabrÄe 1936 |
16.09
16:00
OFK Jelen
Borac BTG
4
0
|
16.09.2017 16:00 | OFK Jelen | 4 : 0 | Borac BTG |
16.09
16:30
Sloga
Borac 1939
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Borac 1939 |
16.09
ÄobanÄe
Azbukovica
0
5
|
16.09.2017 | ÄobanÄe | 0 : 5 | Azbukovica | |||||
16.09
Jezero
CrnÄa
5
4
|
16.09.2017 | Jezero | 5 : 4 | CrnÄa | |||||
16.09
Selanac
Sloga DB
2
1
|
16.09.2017 | Selanac | 2 : 1 | Sloga DB |
16.09
Bair
Radnik
1
1
|
16.09.2017 | Bair | 1 : 1 | Radnik |
16.09
16:30
Stevka Božurevka
Borjak 2013
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Stevka Božurevka | 1 : 1 | Borjak 2013 | |||||
16.09
16:30
Topoljak
Mladost
4
0
|
16.09.2017 16:30 | Topoljak | 4 : 0 | Mladost | |||||
16.09
16:30
RujiŔnik
Omladinac
2
1
|
16.09.2017 16:30 | RujiŔnik | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.09
16:30
Kamenorezac 76
Vinogradar
5
0
|
16.09.2017 16:30 | Kamenorezac 76 | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
16.09
16:30
Omladinac
Stara ÄarÅ”ija
3
2
|
16.09.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Stara ÄarÅ”ija |
16.09
15:00
Sport
Panonija
2
0
|
16.09.2017 15:00 | Sport | 2 : 0 | Panonija |
16.09
16:00
Lipolist
Partizan
3
2
|
16.09.2017 16:00 | Lipolist | 3 : 2 | Partizan | |||||
16.09
16:00
Metaloplastika
OFK Letnjikovac 1983
1
4
|
16.09.2017 16:00 | Metaloplastika | 1 : 4 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
16.09
16:00
POFK Letnjikovac
Napredak
0
3
|
16.09.2017 16:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Napredak |
16.09
Povratak otpisanih
Dragovo
4
0
|
16.09.2017 | Povratak otpisanih | 4 : 0 | Dragovo | |||||
16.09
Polet
GoŔa
3
2
|
16.09.2017 | Polet | 3 : 2 | GoŔa | |||||
16.09
LevaÄ 2
Prosvetar
2
0
|
16.09.2017 | LevaÄ 2 | 2 : 0 | Prosvetar | |||||
16.09
Å umadija
Blagotin
0
3
|
16.09.2017 | Å umadija | 0 : 3 | Blagotin |
16.09
15:00
Velika Morava
OFK OraŔje
0
0
|
16.09.2017 15:00 | Velika Morava | 0 : 0 | OFK OraŔje |
16.09
16:30
Lomnica
Padež
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Lomnica | 1 : 1 | Padež | |||||
16.09
16:30
Modrica
Grkljane
2
1
|
16.09.2017 16:30 | Modrica | 2 : 1 | Grkljane | |||||
16.09
16:30
Gaglovo
Polet (K)
3
0
|
16.09.2017 16:30 | Gaglovo | 3 : 0 | Polet (K) | |||||
16.09
16:30
Zmajevac
Mladost 2015
2
0
|
16.09.2017 16:30 | Zmajevac | 2 : 0 | Mladost 2015 |
16.09
16:30
Vitez
Äelik
2
0
|
16.09.2017 16:30 | Vitez | 2 : 0 | Äelik | |||||
16.09
16:30
GOÅ K
Zrinjski
0
2
|
16.09.2017 16:30 | GOÅ K | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
16.09
16:30
Mladost
Sloboda
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda | |||||
16.09
19:00
Sarajevo
Å iroki Brijeg
2
0
|
16.09.2017 19:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Å iroki Brijeg |
16.09
16:30
Zvijezda 09
Sloga
4
0
|
16.09.2017 16:30 | Zvijezda 09 | 4 : 0 | Sloga | |||||
16.09
16:30
Rudar Prijedor
Slavija
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Slavija | |||||
16.09
16:30
Sloboda
Kozara
3
0
|
16.09.2017 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Kozara | |||||
16.09
16:30
Drina
ŽeljezniÄar
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Drina | 1 : 1 | ŽeljezniÄar | |||||
16.09
16:30
Sutjeska
Tekstilac
1
1
|
16.09.2017 16:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
16.09
16:30
Podrinje
Napredak
2
1
|
16.09.2017 16:30 | Podrinje | 2 : 1 | Napredak |
16.09
15:30
Zeta
Mladost
3
0
|
16.09.2017 15:30 | Zeta | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.09
15:30
Iskra
Grbalj
0
0
|
16.09.2017 15:30 | Iskra | 0 : 0 | Grbalj | |||||
16.09
15:30
Sutjeska
Rudar
3
0
|
16.09.2017 15:30 | Sutjeska | 3 : 0 | Rudar | |||||
16.09
15:30
BuduÄnost
OFK Petrovac
0
0
|
16.09.2017 15:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
16.09
15:30
Kom
DeÄiÄ
2
1
|
16.09.2017 15:30 | Kom | 2 : 1 | DeÄiÄ |
16.09
14:00
Ribnica
Bratstvo
1
0
|
16.09.2017 14:00 | Ribnica | 1 : 0 | Bratstvo |
16.09
15:30
Brskovo
Fair Play
8
0
|
16.09.2017 15:30 | Brskovo | 8 : 0 | Fair Play |
16.09
13:30
Crystal Palace
Southampton
0
1
|
16.09.2017 13:30 | Crystal Palace | 0 : 1 | Southampton | |||||
16.09
16:00
Huddersfield
Leicester
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Huddersfield | 1 : 1 | Leicester | |||||
16.09
16:00
Liverpool
Burnley
1
1
|
16.09.2017 16:00 | Liverpool | 1 : 1 | Burnley | |||||
16.09
16:00
Newcastle
Stoke
2
1
|
16.09.2017 16:00 | Newcastle | 2 : 1 | Stoke | |||||
16.09
16:00
Watford
Manchester City
0
6
|
16.09.2017 16:00 | Watford | 0 : 6 | Manchester City | |||||
16.09
16:00
WBA
West Ham
0
0
|
16.09.2017 16:00 | WBA | 0 : 0 | West Ham | |||||
16.09
18:30
Tottenham
Swansea
0
0
|
16.09.2017 18:30 | Tottenham | 0 : 0 | Swansea |
16.09
16:15
Getafe
Barcelona
1
2
|
16.09.2017 16:15 | Getafe | 1 : 2 | Barcelona | |||||
16.09
18:30
Real Betis
La CoruƱa
2
1
|
16.09.2017 18:30 | Real Betis | 2 : 1 | La CoruƱa | |||||
16.09
20:45
AtlƩtico Madrid
MƔlaga
1
0
|
16.09.2017 20:45 | AtlƩtico Madrid | 1 : 0 | MƔlaga | |||||
16.09
13:00
Levante
Valencia
1
1
|
16.09.2017 13:00 | Levante | 1 : 1 | Valencia |
16.09
15:30
Bayern
Mainz 05
4
0
|
16.09.2017 15:30 | Bayern | 4 : 0 | Mainz 05 | |||||
16.09
15:30
Werder
Schalke 04
1
2
|
16.09.2017 15:30 | Werder | 1 : 2 | Schalke 04 | |||||
16.09
15:30
Eintracht
Augsburg
1
2
|
16.09.2017 15:30 | Eintracht | 1 : 2 | Augsburg | |||||
16.09
15:30
Stuttgart
Wolfsburg
1
0
|
16.09.2017 15:30 | Stuttgart | 1 : 0 | Wolfsburg | |||||
16.09
18:30
RB Leipzig
Borussia Mƶnchengladbach
2
2
|
16.09.2017 18:30 | RB Leipzig | 2 : 2 | Borussia Mƶnchengladbach |
16.09
15:00
Crotone
Internazionale
0
2
|
16.09.2017 15:00 | Crotone | 0 : 2 | Internazionale | |||||
16.09
18:00
Fiorentina
Bologna
2
1
|
16.09.2017 18:00 | Fiorentina | 2 : 1 | Bologna | |||||
16.09
20:45
Roma
Verona
3
0
|
16.09.2017 20:45 | Roma | 3 : 0 | Verona |
16.09
20:00
Dijon
Saint-Ćtienne
0
1
|
16.09.2017 20:00 | Dijon | 0 : 1 | Saint-Ćtienne | |||||
16.09
20:00
Guingamp
Lille
1
0
|
16.09.2017 20:00 | Guingamp | 1 : 0 | Lille | |||||
16.09
17:00
Monaco
Strasbourg
3
0
|
16.09.2017 17:00 | Monaco | 3 : 0 | Strasbourg | |||||
16.09
20:00
Nantes
Caen
1
0
|
16.09.2017 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Caen | |||||
16.09
20:00
Troyes
Montpellier
0
1
|
16.09.2017 20:00 | Troyes | 0 : 1 | Montpellier |
16.09
19:00
Vojvodina
Napredak
3
1
|
16.09.2017 19:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Napredak |
16.09
19:00
Novi Pazar
TSC
2
0
|
16.09.2017 19:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | TSC | |||||
16.09
16:00
RadniÄki 1923
SinÄeliÄ
0
1
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
16.09
16:00
InÄija
ÄSK Pivara
1
0
|
16.09.2017 16:00 | InÄija | 1 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
16.09
19:00
Sloboda
Metalac
0
2
|
16.09.2017 19:00 | Sloboda | 0 : 2 | Metalac | |||||
16.09
16:30
TemniÄ 1924
BuduÄnost
2
0
|
16.09.2017 16:30 | TemniÄ 1924 | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
16.09
16:00
RadniÄki (P)
Dinamo
3
5
|
16.09.2017 16:00 | RadniÄki (P) | 3 : 5 | Dinamo |
16.09
14:00
Kolibri
Knjaževac 2015
7
2
|
16.09.2017 14:00 | Kolibri | 7 : 2 | Knjaževac 2015 | |||||
16.09
14:00
Jagodina
Majdanpek
2
0
|
16.09.2017 14:00 | Jagodina | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
16.09
14:00
LevaÄ
Krstarica
1
5
|
16.09.2017 14:00 | LevaÄ | 1 : 5 | Krstarica |
16.09
13:00
Napredak
Vojvodina
0
0
|
16.09.2017 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
16.09
15:30
ÄukariÄki
Moravac Orion
6
0
|
16.09.2017 15:30 | ÄukariÄki | 6 : 0 | Moravac Orion | |||||
16.09
10:00
RadniÄki (P)
InÄija
2
4
|
16.09.2017 10:00 | RadniÄki (P) | 2 : 4 | InÄija | |||||
16.09
12:00
Crvena zvezda
Voždovac
4
0
|
16.09.2017 12:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Voždovac | |||||
16.09
10:00
Brodarac
Internacional
4
0
|
16.09.2017 10:00 | Brodarac | 4 : 0 | Internacional |
16.09
10:00
Siti Sport Klub
RadniÄki (NB)
0
2
|
16.09.2017 10:00 | Siti Sport Klub | 0 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
16.09
15:00
Lokomotiva
IM Rakovica
2
0
|
16.09.2017 15:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | IM Rakovica | |||||
16.09
16:00
BASK
Brodarac 2
1
0
|
16.09.2017 16:00 | BASK | 1 : 0 | Brodarac 2 |
16.09
12:00
Morava (VP)
Smederevo 1924
3
1
|
16.09.2017 12:00 | Morava (VP) | 3 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
16.09
15:00
Å umadija (A)
Mladi radnik 1940
5
0
|
16.09.2017 15:00 | Å umadija (A) | 5 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
16.09
15:00
Proleter 1947
Proleter Mihajlovac
4
1
|
16.09.2017 15:00 | Proleter 1947 | 4 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
16.09
15:00
Mladi borac
Mladi radnik 1926
0
8
|
16.09.2017 15:00 | Mladi borac | 0 : 8 | Mladi radnik 1926 |
16.09
10:00
Zmaj 1953
BuduÄnost
0
1
|
16.09.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
16.09
12:30
Novi Beograd
PoŔtar 1930
0
2
|
16.09.2017 12:30 | Novi Beograd | 0 : 2 | PoŔtar 1930 | |||||
16.09
10:00
Trudbenik
BSK 1925
1
3
|
16.09.2017 10:00 | Trudbenik | 1 : 3 | BSK 1925 | |||||
16.09
09:00
Žarkovo
Srem
1
2
|
16.09.2017 09:00 | Žarkovo | 1 : 2 | Srem |
16.09
12:00
Beograd 1929
Zvezdara
2
1
|
16.09.2017 12:00 | Beograd 1929 | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
16.09
10:00
Avala
Posavina
7
0
|
16.09.2017 10:00 | Avala | 7 : 0 | Posavina |
16.09
11:00
Krila Krajine
ÄSK Pivara
0
0
|
16.09.2017 11:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | ÄSK Pivara |
16.09
16:30
Glogonj
Dolina
1
2
|
16.09.2017 16:30 | Glogonj | 1 : 2 | Dolina | |||||
16.09
16:00
Tempo
Borac (Sa)
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Tempo | 3 : 0 | Borac (Sa) | |||||
16.09
13:00
Spartak
Borac (St)
4
7
|
16.09.2017 13:00 | Spartak | 4 : 7 | Borac (St) |
16.09
11:00
Dunav
Mladost (O)
3
4
|
16.09.2017 11:00 | Dunav | 3 : 4 | Mladost (O) |
16.09
13:00
Polet
Prva Iskra
0
5
|
16.09.2017 13:00 | Polet | 0 : 5 | Prva Iskra | |||||
16.09
13:00
Zabrežje
Jedinstvo
2
1
|
16.09.2017 13:00 | Zabrežje | 2 : 1 | Jedinstvo |
16.09
16:00
Udarnik
Podunavac
3
0
|
16.09.2017 16:00 | Udarnik | 3 : 0 | Podunavac | |||||
16.09
11:00
Napredak
Polet
6
1
|
16.09.2017 11:00 | Napredak | 6 : 1 | Polet |
16.09
16:00
Internacional MK
Lokomotiva MK
4
0
|
16.09.2017 16:00 | Internacional MK | 4 : 0 | Lokomotiva MK |
16.09
11:00
Lokomotiva 2 MO
Torlak MK
0
4
|
16.09.2017 11:00 | Lokomotiva 2 MO | 0 : 4 | Torlak MK | |||||
16.09
11:00
Crvena zvezda MML MK
Bežanija MO
1
0
|
16.09.2017 11:00 | Crvena zvezda MML MK | 1 : 0 | Bežanija MO |
16.09
10:00
Crvena zvezda
Voždovac
2
0
|
16.09.2017 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Voždovac | |||||
16.09
11:00
Novi Pazar
Teleoptik
1
0
|
16.09.2017 11:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
16.09
12:30
Brodarac
Dinamo
3
0
|
16.09.2017 12:30 | Brodarac | 3 : 0 | Dinamo | |||||
16.09
13:00
Apolon 4
Zemun
2
1
|
16.09.2017 13:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | Zemun | |||||
16.09
13:00
ÄukariÄki
Kiker
0
0
|
16.09.2017 13:00 | ÄukariÄki | 0 : 0 | Kiker |
16.09
09:00
BSK 1925
SindjeliÄ
0
0
|
16.09.2017 09:00 | BSK 1925 | 0 : 0 | SindjeliÄ | |||||
16.09
09:00
Studenski grad
Rad
0
2
|
16.09.2017 09:00 | Studenski grad | 0 : 2 | Rad | |||||
16.09
15:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
0
2
|
16.09.2017 15:00 | RadniÄki (O) | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
16.09
13:00
Teleoptik
Bežanija
6
0
|
16.09.2017 13:00 | Teleoptik | 6 : 0 | Bežanija | |||||
16.09
10:00
Kolubara
011
1
1
|
16.09.2017 10:00 | Kolubara | 1 : 1 | 011 |
16.09
13:00
BASK
GrafiÄar
0
4
|
16.09.2017 13:00 | BASK | 0 : 4 | GrafiÄar | |||||
16.09
11:00
PoŔtar 1930
Palilulac
3
2
|
16.09.2017 11:00 | PoŔtar 1930 | 3 : 2 | Palilulac | |||||
16.09
13:00
Balkan
Mladenovac
3
0
|
16.09.2017 13:00 | Balkan | 3 : 0 | Mladenovac |
16.09
16:00
Pobeda
Å umadija
2
0
|
16.09.2017 16:00 | Pobeda | 2 : 0 | Å umadija |
16.09
15:00
OFK Ras
Sloga
2
2
|
16.09.2017 15:00 | OFK Ras | 2 : 2 | Sloga | |||||
16.09
15:00
Sport Klub 99
Bane
1
1
|
16.09.2017 15:00 | Sport Klub 99 | 1 : 1 | Bane | |||||
16.09
11:30
Rudar
Apolon
1
2
|
16.09.2017 11:30 | Rudar | 1 : 2 | Apolon | |||||
16.09
15:00
Slavija
Tutin
1
4
|
16.09.2017 15:00 | Slavija | 1 : 4 | Tutin |
16.09
12:00
RadniÄki (SM)
Vojvodina
0
5
|
16.09.2017 12:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
16.09
12:00
Petar PuaÄa
RFK N.S. 1921
2
2
|
16.09.2017 12:00 | Petar PuaÄa | 2 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
16.09
12:00
Indeks
Borac (NS)
0
1
|
16.09.2017 12:00 | Indeks | 0 : 1 | Borac (NS) |
16.09
16:00
Sloga (BNS)
Jugoslavija
2
4
|
16.09.2017 16:00 | Sloga (BNS) | 2 : 4 | Jugoslavija | |||||
16.09
13:00
Borac (Sa)
Kolonija
3
3
|
16.09.2017 13:00 | Borac (Sa) | 3 : 3 | Kolonija |
16.09
10:00
Proleter
Banat
1
2
|
16.09.2017 10:00 | Proleter | 1 : 2 | Banat | |||||
16.09
13:00
Polet
Crvena zvezda
3
1
|
16.09.2017 13:00 | Polet | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.09
11:00
Vojvodina
Vulturul
0
11
|
16.09.2017 11:00 | Vojvodina | 0 : 11 | Vulturul |
16.09
11:00
Crvena Zastava
Rvati
3
3
|
16.09.2017 11:00 | Crvena Zastava | 3 : 3 | Rvati |
16.09
Cer
Loznica
2
2
|
16.09.2017 | Cer | 2 : 2 | Loznica | |||||
16.09
Jadar
Borac
7
2
|
16.09.2017 | Jadar | 7 : 2 | Borac | |||||
16.09
Rudar
Podrinje
1
2
|
16.09.2017 | Rudar | 1 : 2 | Podrinje | |||||
16.09
RadniÄki Stobeks
Mladost
7
0
|
16.09.2017 | RadniÄki Stobeks | 7 : 0 | Mladost |
16.09
15:00
OFK VrŔac
Proleter 2006
2
3
|
16.09.2017 15:00 | OFK VrŔac | 2 : 3 | Proleter 2006 | |||||
16.09
10:00
ŽAK
BeÄkerek 023
0
2
|
16.09.2017 10:00 | ŽAK | 0 : 2 | BeÄkerek 023 | |||||
16.09
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
0
4
|
16.09.2017 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 4 | RadniÄki (Zr) |
16.09
16:30
Rudar
Donji Petrovci
1
3
|
16.09.2017 16:30 | Rudar | 1 : 3 | Donji Petrovci | |||||
16.09
16:30
Mladost
Jedinstvo
2
6
|
16.09.2017 16:30 | Mladost | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
16.09
16:30
PSK Putinci
Napredak
4
0
|
16.09.2017 16:30 | PSK Putinci | 4 : 0 | Napredak | |||||
16.09
16:30
Hrtkovci
1. Maj
6
4
|
16.09.2017 16:30 | Hrtkovci | 6 : 4 | 1. Maj | |||||
16.09
16:30
RadniÄki
FruŔka Gora
|
16.09.2017 16:30 | RadniÄki | : | FruÅ”ka Gora | |||||
16.09
16:30
Borac
Partizan
0
1
|
16.09.2017 16:30 | Borac | 0 : 1 | Partizan |
16.09
Potisje
AFK
1
3
|
16.09.2017 | Potisje | 1 : 3 | AFK | |||||
16.09
Tisa
Senta
0
19
|
16.09.2017 | Tisa | 0 : 19 | Senta |
16.09
08:45
Lokomotiva MK
Brodarac MK
1
4
|
16.09.2017 08:45 | Lokomotiva MK | 1 : 4 | Brodarac MK | |||||
16.09
10:00
BSK BorÄa MK
ÄukariÄki MK
0
5
|
16.09.2017 10:00 | BSK BorÄa MK | 0 : 5 | ÄukariÄki MK | |||||
16.09
14:30
Voždovac MK
Rad MK
2
2
|
16.09.2017 14:30 | Voždovac MK | 2 : 2 | Rad MK |
16.09
15:00
Brodarac B MK
Rad B MK
1
3
|
16.09.2017 15:00 | Brodarac B MK | 1 : 3 | Rad B MK | |||||
16.09
11:00
Kolubara MK
Zemun MK
|
16.09.2017 11:00 | Kolubara MK | : | Zemun MK | |||||
16.09
15:00
OFK Beograd B MK
Obrenovac 1905 MK
5
0
|
16.09.2017 15:00 | OFK Beograd B MK | 5 : 0 | Obrenovac 1905 MK | |||||
16.09
12:00
Lola MK
Nord Star MK
6
1
|
16.09.2017 12:00 | Lola MK | 6 : 1 | Nord Star MK |
16.09
13:00
Jedinstvo MK
Bežanija MK
3
0
|
16.09.2017 13:00 | Jedinstvo MK | 3 : 0 | Bežanija MK | |||||
16.09
09:00
Rakovica MK
Zemun MK
1
2
|
16.09.2017 09:00 | Rakovica MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
16.09
12:00
Banja MK
Institut MK
0
1
|
16.09.2017 12:00 | Banja MK | 0 : 1 | Institut MK |
16.09
15:00
AF Duljaj
Cepelin 026
2
5
|
16.09.2017 15:00 | AF Duljaj | 2 : 5 | Cepelin 026 |
16.09
11:30
Voždovac
Rad
1
1
|
16.09.2017 11:30 | Voždovac | 1 : 1 | Rad | |||||
16.09
11:30
BSK 1925
011
0
3
|
16.09.2017 11:30 | BSK 1925 | 0 : 3 | 011 | |||||
16.09
11:00
Partizan
ÄukariÄki
3
3
|
16.09.2017 11:00 | Partizan | 3 : 3 | ÄukariÄki | |||||
16.09
20:00
Crvena zvezda
Teleoptik
4
0
|
16.09.2017 20:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Teleoptik |
16.09
11:30
Studentski Grad
OLE
2
4
|
16.09.2017 11:30 | Studentski Grad | 2 : 4 | OLE | |||||
16.09
12:00
Dominus
Internacional
3
3
|
16.09.2017 12:00 | Dominus | 3 : 3 | Internacional | |||||
16.09
13:00
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
3
0
|
16.09.2017 13:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
16.09
12:00
RadniÄki (O)
BSK
1
1
|
16.09.2017 12:00 | RadniÄki (O) | 1 : 1 | BSK |
16.09
16:00
ObiliÄ
BuduÄnost
1
11
|
16.09.2017 16:00 | ObiliÄ | 1 : 11 | BuduÄnost | |||||
16.09
11:00
Jedinstvo
Soko 2015
0
2
|
16.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Soko 2015 | |||||
16.09
16:00
Udarnik
Proleter
1
2
|
16.09.2017 16:00 | Udarnik | 1 : 2 | Proleter | |||||
16.09
09:00
Napredak
AF DjokiÄ
1
3
|
16.09.2017 09:00 | Napredak | 1 : 3 | AF DjokiÄ |
16.09
17:00
BoleÄ
DIF
2
5
|
16.09.2017 17:00 | BoleÄ | 2 : 5 | DIF | |||||
16.09
12:15
VinÄa
Beograd 1929
1
4
|
16.09.2017 12:15 | VinÄa | 1 : 4 | Beograd 1929 | |||||
16.09
12:00
Dunavac
Palilulac
5
1
|
16.09.2017 12:00 | Dunavac | 5 : 1 | Palilulac |
16.09
10:00
Milutinac
Avala 1939
5
3
|
16.09.2017 10:00 | Milutinac | 5 : 3 | Avala 1939 | |||||
16.09
14:00
Ada
Prva Iskra
7
0
|
16.09.2017 14:00 | Ada | 7 : 0 | Prva Iskra |
16.09
Novi Pazar
Bane
1
2
|
16.09.2017 | Novi Pazar | 1 : 2 | Bane | |||||
16.09
Å umadija 1903
Bubamara
2
4
|
16.09.2017 | Å umadija 1903 | 2 : 4 | Bubamara | |||||
16.09
Apolon
Kosmet
5
0
|
16.09.2017 | Apolon | 5 : 0 | Kosmet | |||||
16.09
Sport Klub 99
Apolon 4
0
1
|
16.09.2017 | Sport Klub 99 | 0 : 1 | Apolon 4 | |||||
16.09
OFK AS 2003
OFK National AG
1
0
|
16.09.2017 | OFK AS 2003 | 1 : 0 | OFK National AG | |||||
16.09
Pazar Juniors
Arsenal
4
1
|
16.09.2017 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Arsenal | |||||
16.09
11:00
RadniÄki 1923
Kiker
1
2
|
16.09.2017 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 2 | Kiker |
16.09
10:00
RadniÄki (SM)
Vojvodina
0
13
|
16.09.2017 10:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 13 | Vojvodina | |||||
16.09
10:00
Petar PuaÄa
RFK N.S. 1921
5
0
|
16.09.2017 10:00 | Petar PuaÄa | 5 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
16.09
10:00
Indeks
Prof. Bolesnikov
0
1
|
16.09.2017 10:00 | Indeks | 0 : 1 | Prof. Bolesnikov |
16.09
12:00
Spartak
CFK
5
2
|
16.09.2017 12:00 | Spartak | 5 : 2 | CFK |
16.09
10:00
Borac (Sa)
RadniÄki (K)
1
4
|
16.09.2017 10:00 | Borac (Sa) | 1 : 4 | RadniÄki (K) | |||||
16.09
11:00
BAK
Borac (St)
3
0
|
16.09.2017 11:00 | BAK | 3 : 0 | Borac (St) | |||||
16.09
09:30
OFK VrŔac
Dinamo 1945
1
1
|
16.09.2017 09:30 | OFK VrŔac | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
16.09
10:00
Coerver junior FA
Mundial
10
1
|
16.09.2017 10:00 | Coerver junior FA | 10 : 1 | Mundial |
16.09
10:00
Banat (I)
BuduÄnost (A)
8
2
|
16.09.2017 10:00 | Banat (I) | 8 : 2 | BuduÄnost (A) |
16.09
11:00
Omladinac (D)
BuduÄnost (BB)
8
4
|
16.09.2017 11:00 | Omladinac (D) | 8 : 4 | BuduÄnost (BB) |
16.09
17:00
Slavia
Vojvodina (C)
5
0
|
16.09.2017 17:00 | Slavia | 5 : 0 | Vojvodina (C) |
16.09
16:30
Belo Polje
Zabrezje
0
7
|
16.09.2017 16:30 | Belo Polje | 0 : 7 | Zabrezje | |||||
16.09
10:00
Buducnost
Urovci
7
1
|
16.09.2017 10:00 | Buducnost | 7 : 1 | Urovci |
16.09
SinÄeliÄ
RadniÄki Stobeks
0
17
|
16.09.2017 | SinÄeliÄ | 0 : 17 | RadniÄki Stobeks | |||||
16.09
Jadar 07 2
Loznica
0
2
|
16.09.2017 | Jadar 07 2 | 0 : 2 | Loznica | |||||
16.09
Jadar 07 1
Antimon
21
0
|
16.09.2017 | Jadar 07 1 | 21 : 0 | Antimon | |||||
16.09
Cer
Vidojevica
5
1
|
16.09.2017 | Cer | 5 : 1 | Vidojevica | |||||
16.09
Jedinstvo
Sloga
7
0
|
16.09.2017 | Jedinstvo | 7 : 0 | Sloga | |||||
16.09
Podrinje
PÄelinjo
0
11
|
16.09.2017 | Podrinje | 0 : 11 | PÄelinjo |
16.09
10:00
13. Maj
IMT
1
5
|
16.09.2017 10:00 | 13. Maj | 1 : 5 | IMT | |||||
16.09
11:00
Bežanija
Postar 1930
15
0
|
16.09.2017 11:00 | Bežanija | 15 : 0 | Postar 1930 | |||||
16.09
16:00
Borac
Hajduk
4
0
|
16.09.2017 16:00 | Borac | 4 : 0 | Hajduk | |||||
16.09
16:00
SinÄeliÄ
Graficar
3
0
|
16.09.2017 16:00 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Graficar |
16.09
13:00
OFK VrŔac
Proleter 2006
2
0
|
16.09.2017 13:00 | OFK VrŔac | 2 : 0 | Proleter 2006 | |||||
16.09
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Zr)
3
6
|
16.09.2017 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 6 | RadniÄki (Zr) |
16.09
10:00
ObiliÄ
Senta
7
0
|
16.09.2017 10:00 | ObiliÄ | 7 : 0 | Senta | |||||
16.09
10:00
Tisa
AFK
0
7
|
16.09.2017 10:00 | Tisa | 0 : 7 | AFK | |||||
16.09
10:00
HorgoÅ” 1911
Jedinstvo
2
2
|
16.09.2017 10:00 | HorgoÅ” 1911 | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.09
10:00
Potisje
Sloga
0
10
|
16.09.2017 10:00 | Potisje | 0 : 10 | Sloga | |||||
16.09
10:00
BaÄka
TornjoÅ”
1
3
|
16.09.2017 10:00 | BaÄka | 1 : 3 | TornjoÅ” |
16.09
18:00
011 MK
Crvena zvezda MK
0
6
|
16.09.2017 18:00 | 011 MK | 0 : 6 | Crvena zvezda MK | |||||
16.09
10:00
ÄukariÄki MK
BSK BorÄa MK
8
1
|
16.09.2017 10:00 | ÄukariÄki MK | 8 : 1 | BSK BorÄa MK | |||||
16.09
09:00
Voždovac MK
Rad MK
0
2
|
16.09.2017 09:00 | Voždovac MK | 0 : 2 | Rad MK |
16.09
08:30
SinÄeliÄ MK
GSP Polet MK
1
0
|
16.09.2017 08:30 | SinÄeliÄ MK | 1 : 0 | GSP Polet MK | |||||
16.09
13:00
Olimpik MK
Voždovac B
1
2
|
16.09.2017 13:00 | Olimpik MK | 1 : 2 | Voždovac B |
16.09
10:00
PetliÄ MK
Lokomotiva MK
0
3
|
16.09.2017 10:00 | PetliÄ MK | 0 : 3 | Lokomotiva MK | |||||
16.09
11:00
Rakovica MK
BASK MK
1
0
|
16.09.2017 11:00 | Rakovica MK | 1 : 0 | BASK MK | |||||
16.09
10:00
Jedinstvo MK
Trijumf MK
0
0
|
16.09.2017 10:00 | Jedinstvo MK | 0 : 0 | Trijumf MK |
16.09
LevaÄ
Napredak
0
5
|
16.09.2017 | LevaÄ | 0 : 5 | Napredak | |||||
16.09
Morava
Lavice DuboÄica
1
3
|
16.09.2017 | Morava | 1 : 3 | Lavice DuboÄica |
16.09
12:30
ÄukariÄki
BSK 1925
3
0
|
16.09.2017 12:30 | ÄukariÄki | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
16.09
09:00
Teleoptik
RadniÄki (NB)
4
1
|
16.09.2017 09:00 | Teleoptik | 4 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
16.09
09:00
RadniÄki (O)
Zemun
2
1
|
16.09.2017 09:00 | RadniÄki (O) | 2 : 1 | Zemun | |||||
16.09
11:00
Rad
OLE
3
3
|
16.09.2017 11:00 | Rad | 3 : 3 | OLE | |||||
16.09
10:00
OFK Beograd
SindjeliÄ
8
0
|
16.09.2017 10:00 | OFK Beograd | 8 : 0 | SindjeliÄ |
16.09
09:30
Subotica
ObiliÄ
1
15
|
16.09.2017 09:30 | Subotica | 1 : 15 | ObiliÄ |
16.09
12:30
IMT
BuduÄnost
6
2
|
16.09.2017 12:30 | IMT | 6 : 2 | BuduÄnost | |||||
16.09
09:30
Lola
Fer Plej 06
1
18
|
16.09.2017 09:30 | Lola | 1 : 18 | Fer Plej 06 | |||||
16.09
10:00
Dominus
Srem
6
1
|
16.09.2017 10:00 | Dominus | 6 : 1 | Srem | |||||
16.09
11:30
Crveni orao
Sindjelic 2012
8
0
|
16.09.2017 11:30 | Crveni orao | 8 : 0 | Sindjelic 2012 |
16.09
10:00
Banja
Torlak
0
10
|
16.09.2017 10:00 | Banja | 0 : 10 | Torlak | |||||
16.09
10:00
Dunav
Crvenka
2
3
|
16.09.2017 10:00 | Dunav | 2 : 3 | Crvenka | |||||
16.09
10:00
Balkan
Hajduk
7
0
|
16.09.2017 10:00 | Balkan | 7 : 0 | Hajduk | |||||
16.09
14:00
Zvezdara
Palilulac
1
0
|
16.09.2017 14:00 | Zvezdara | 1 : 0 | Palilulac |
16.09
09:00
Borac
Karioke
3
1
|
16.09.2017 09:00 | Borac | 3 : 1 | Karioke | |||||
16.09
11:00
Napredak
Velika MoŔtanica
5
0
|
16.09.2017 11:00 | Napredak | 5 : 0 | Velika MoŔtanica |
16.09
10:00
Dunavac
VinÄa
1
4
|
16.09.2017 10:00 | Dunavac | 1 : 4 | VinÄa | |||||
16.09
13:00
Zemun
BoleÄ
1
1
|
16.09.2017 13:00 | Zemun | 1 : 1 | BoleÄ |
16.09
11:30
Ada
Forza
0
3
|
16.09.2017 11:30 | Ada | 0 : 3 | Forza | |||||
16.09
12:30
OFK Beograd
Varga
3
1
|
16.09.2017 12:30 | OFK Beograd | 3 : 1 | Varga | |||||
16.09
14:00
GSP Polet
DIF
1
2
|
16.09.2017 14:00 | GSP Polet | 1 : 2 | DIF |
16.09
KolaŔin
OFK National AG
3
0
|
16.09.2017 | KolaŔin | 3 : 0 | OFK National AG | |||||
16.09
Kosmet
OFK Ras
1
1
|
16.09.2017 | Kosmet | 1 : 1 | OFK Ras | |||||
16.09
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Sport Klub 99
2
4
|
16.09.2017 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 2 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
16.09
Pazar Juniors
OFK AS
2
0
|
16.09.2017 | Pazar Juniors | 2 : 0 | OFK AS | |||||
16.09
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Pazar Juniors
4
6
|
16.09.2017 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 4 : 6 | Pazar Juniors | |||||
16.09
Sport Klub 99
OFK Ras
3
1
|
16.09.2017 | Sport Klub 99 | 3 : 1 | OFK Ras |
16.09
10:00
Rvati
Zabrezje
1
5
|
16.09.2017 10:00 | Rvati | 1 : 5 | Zabrezje |
16.09
10:00
Omladinac
Posavina
0
2
|
16.09.2017 10:00 | Omladinac | 0 : 2 | Posavina | |||||
16.09
10:00
Krtinska
Partizan
3
1
|
16.09.2017 10:00 | Krtinska | 3 : 1 | Partizan |
16.09
10:00
Buducnost
Duboko
4
0
|
16.09.2017 10:00 | Buducnost | 4 : 0 | Duboko | |||||
16.09
11:00
Skela
RadniÄki
0
6
|
16.09.2017 11:00 | Skela | 0 : 6 | RadniÄki | |||||
16.09
12:00
Krtinska
Obrenovac 1905
0
6
|
16.09.2017 12:00 | Krtinska | 0 : 6 | Obrenovac 1905 |
16.09
10:00
Ribnica
RadniÄki (V)
0
3
|
16.09.2017 10:00 | Ribnica | 0 : 3 | RadniÄki (V) | |||||
16.09
10:00
OFK Senjak
OFK OseÄina
3
0
|
16.09.2017 10:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | OFK OseÄina | |||||
16.09
10:00
ŽelezniÄar
Omladinac
1
0
|
16.09.2017 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Omladinac |
16.09
PÄelinjo
Jedinstvo
3
1
|
16.09.2017 | PÄelinjo | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.09
Loznica 1
Loznica 2
11
2
|
16.09.2017 | Loznica 1 | 11 : 2 | Loznica 2 | |||||
16.09
Sloga
Podrinje
2
13
|
16.09.2017 | Sloga | 2 : 13 | Podrinje | |||||
16.09
GuÄevo
Jadar 07
0
5
|
16.09.2017 | GuÄevo | 0 : 5 | Jadar 07 |
16.09
19:00
RadniÄki (JT)
Slavija
20
31
|
16.09.2017 19:00 | RadniÄki (JT) | 20 : 31 | Slavija |
16.09
12:00
RK Vukovi
Partizan
33
20
|
16.09.2017 12:00 | RK Vukovi | 33 : 20 | Partizan | |||||
16.09
20:00
Rad Mozzart
BRK Crvena Zvezda
43
17
|
16.09.2017 20:00 | Rad Mozzart | 43 : 17 | BRK Crvena Zvezda |