Omladinska liga Vojvodine: Donji Srem – Radnički (SM) 4:1
25.08.2013 Ž. Radivojević

Vrlo zanimljiva utakmica, koja je pokazala da Donji Srem i Radnički imaju „fudbalsku budućnost“. Posebno raspoložen za igru kod domaćina bio je Filip Matić, koji je u 34. minutu špostigao prelep gol (šut sa oko 30 metara). Pobeda Donjeg Srema je mogla biti i ubedljivija (šanse V. Vukmanovića, Petrovića i majstorovića). S druge strane, pored postignutog gola Djurdjevića, vrlo dobri Kovačić je iu nekoliko navrata bio u izglednim prilikama da ugrozi Marića.

Popinci – Igralište: Napretka. Gledalaca: 50. Sudija: Goran Vukčević (Nova pazova). Strelci: 1:0 Petrović u 7, 2:0 Matić u 34, 3:0 Matić u 48, 3:1 Djurdjević u 70, 4:2 Gavrilović u 74. minutu. Žuti kartoni: Jovanović (Donji Srem), Movaković i Bošković (Radnički). Igrač utakmice: Filip Matić.

DONJI SREM: Marić 7, Radivojević 7 (Ristivojević), Gavrilović 7, Perić 7, Jovanović 7, Marković 7, Nebrigić 7 (Majstorović 7), V. Vukmanović 7, Petrović 7,5 (Drpa), Lj. Vukmanović 7 (N. Mraović), Matić 8 (Miljković).

RADNIČKI: Marjanović 6, Urošević 6, Trebovac (Djurdjević), Cvijanović 6 (Alimanović), Avramović 6, Tešić 6, Novaković 6, Savić 6, Bošković 6 (Djurdjević), Malinović 6, Kovačić 7,5.

Fudbal Fudbal Omladinska liga Vojvodine Donji Srem Radnički (SM)