Pobeda omladinaca Indjije na kraju jeseni

Utakmicama 15.kola završeno je takmičenje u okviru Omladinske lige FS Vojvodine. Omladinci Inđije su na svom terenu dočekali ekipu Vršac Junajteda iz Vršca. Nakon zanimljive igre pobedili su domaćini rezultatom 2:1. Imali su izabranici trenera Vladimira Livaje inicijativu većim delom utakmice. Stvarali su šanse ali i promašivali. Gosti iz Vršca su, zahvaljujući pre svega izvrsnim odbranama svog čuvara mreže Tošića, održavali rezultatsku neizvesnost do pred kraj susreta. Domaći fudbaleri, kako to obično biva u fudbalu, kažnjeni su za svoje promašaje. Vrščani su došli do vođstva 65.minutu pogotkom Baloga. Bio je ovo jedan od retkih udaraca koji su uputili ka golu Inđije. Vođstvo gostiju nije pokolebalo domaćine. Naprotiv, nastavili su sa napadima. U 74. minutu izjednačili su rezultat izuzetno efektnim pogotkom Bosančića. Pobedonosni pogodak postigao je Knežević u 83. minutu nakon lepe akcije navalnog reda. Za ekipu Inđije su nastupili: Brdar, Kovačević, Pantić, Tanasić, Momčilović, Plećaš (Stojanović), Trbović (Staletović), Mićić, Dimitrić, Knežević (Radovanović), Bosančić (Wreikat). Inđija je jesenji deo takmičenja završila na drugom mestu sa 38 osvojenih bodova. Isti broj bodova ima i trećeplasirani Spartak iz Subotice. Jesenji prvak je novosadska Vojvodina koja je osvojila 40 bodova. Prvenstveno takmičenje se nastavlja u martu 2014.godine.

Radnički (S) 6 : 0 Omladinac
Indeks 1 : 0 OFK Hajduk
Proleter 2006 0 : 2 Spartak
Donji Srem 4 : 1 Novi Sad
Dinamo 5 : 2 Radnički (SM)
Radnički (NP) 1 : 5 Vojvodina
Proleter (NS) 1 : 1 Banat
Vršac United 1 : 3 Inđija