XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 757 utakmica za dan
Nedelja, 28 Septembar 2014

Fudbal

28.09.2014 15:30 Bane 2 : 0 Železničar
28.09.2014 15:30 Sloga (P) 3 : 0 Smederevo 1924
28.09.2014 11:00 Polet 0 : 3 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Zvižd 1 : 2 Rudar
28.09.2014 15:30 Kopaonik 0 : 1 Đerdap
28.09.2014 11:00 Car Konstantin 3 : 3 Timok
28.09.2014 15:30 Radan 2 : 1 OFK Bor
28.09.2014 15:30 Dinamo 1 : 0 Timočanin
28.09.2014 15:30 Senta 3 : 0 Dinamo
28.09.2014 15:30 PIK Prigrevica 1 : 1 Radnički (SM)
28.09.2014 15:30 Polet 4 : 2 Takovo
28.09.2014 15:30 Vodojaža 1 : 1 Orlovac
28.09.2014 15:30 Sloboda 3 : 1 Metalac
28.09.2014 15:30 Braća Vuković 3 : 3 Omladinac
28.09.2014 15:30 Dragačevo 2 : 1 Partizan
28.09.2014 15:30 Rudar (Bresnica) 2 : 2 Slavija
28.09.2014 15:30 Železničar (P) 3 : 0 RSK
28.09.2014 15:30 Mladi radnik (R) 2 : 0 Obilić
28.09.2014 15:30 Šumadinac (B) 2 : 1 Lepenica
28.09.2014 15:30 Basarac 4 : 2 Mihajlovac 1934
28.09.2014 15:30 Borac 1 : 0 Morava
28.09.2014 15:30 Homoljac 2 : 1 Napredak
28.09.2014 15:30 Zlatar 1 : 0 Sevojno
28.09.2014 15:30 OFK Osečina 1 : 1 Radnički (V)
28.09.2014 15:30 Polimlje 2 : 1 Radjevac
28.09.2014 15:30 Brezovica 2 : 1 Radnički Stobeks
28.09.2014 15:30 Jedinstvo (M) 0 : 5 Temnić 1924
28.09.2014 15:30 Poljoprivrednik 1 : 6 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Trajal 3 : 1 Lugomir
28.09.2014 15:30 Juhor 1 : 2 FUD
28.09.2014 15:30 Levač 3 : 0 Rembas
28.09.2014 15:30 Bukovik 1 : 0 Rudar Alpos
28.09.2014 15:30 Moravica 2 : 1 Pukovac
28.09.2014 15:30 Kablovi 9 : 0 Rudar (B)
28.09.2014 15:30 Bobište 2 : 1 Lužnica
28.09.2014 15:30 Jablanica 1 : 0 Sloboda
28.09.2014 15:30 Jedinstvo (BP) 1 : 0 Vlasina
28.09.2014 15:30 BSK Bujanovac 0 : 0 SFK Moravac
28.09.2014 15:30 Mladost 1 : 1 SFK Morava
28.09.2014 10:00 Kabel 1 : 0 Budućnost
28.09.2014 15:30 Hajduk 0 : 3 Index
28.09.2014 15:30 Zadrugar 5 : 0 Jadran
28.09.2014 15:30 OFK Mladost APA 0 : 0 Tisa
28.09.2014 15:30 Bačka (P) 2 : 1 Srbobran
28.09.2014 15:30 Mladost (T) 3 : 1 Preporod
28.09.2014 10:00 Subotica 0 : 1 OFK Odžaci
28.09.2014 15:30 Crvena Zvezda (RS) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
28.09.2014 15:30 Železničar 1 : 1 Vršac United
28.09.2014 16:00 Kraljevo Hajduk 3 : 2 Gruža
28.09.2014 16:00 Radnik 3 : 1 Polet
28.09.2014 16:00 Borac 3 : 0 Granit
28.09.2014 16:00 OFK Ras 0 : 1 Karađorđe
28.09.2014 16:00 Pazar Juniors 2011 0 : 0 Budućnost
28.09.2014 16:00 Mataruge 1 : 2 Ribnica
28.09.2014 16:00 Radnički 1 : 1 Ibar
28.09.2014 16:00 Vinogradi DB 1 : 5 Arsenal
28.09.2014 16:00 Budućnost 0 : 3 Mladost (P)
28.09.2014 16:00 Korićani 3 : 3 Šumadinac
28.09.2014 15:30 Železničar 2 : 2 Višesava
28.09.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Crnokosa
28.09.2014 15:30 Napredak 4 : 1 Perućac
28.09.2014 15:30 Omladinac 1 : 3 Čajetina
28.09.2014 15:30 Prvi partizan 0 : 1 Polet
28.09.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Kolubara
28.09.2014 15:30 Trlić 1 : 1 OFK Jabučje
28.09.2014 15:30 Tulari 5 : 5 Pepeljevac
28.09.2014 15:30 ZSK 0 : 2 Joševa
28.09.2014 15:30 Sovljak 1 : 1 Spartak 1924
28.09.2014 15:30 Lipolist 2 : 1 Sindjelić
28.09.2014 15:30 Drina 4 : 0 Jedinstvo (MZ)
28.09.2014 15:30 Hajduk Stanko 0 : 0 Provo
28.09.2014 15:30 BMR Petlovača 4 : 1 Mladost (P)
28.09.2014 15:30 Borac (V) 3 : 1 Gučevo
28.09.2014 15:30 Borac (L) 3 : 0 Antimon
28.09.2014 15:30 Podrinje 1 : 0 Jadar
28.09.2014 15:30 Šumadinac (S) 1 : 2 Omladinac
28.09.2014 15:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Aranđelovac
28.09.2014 15:30 BSK 5 : 0 Partizan (D)
28.09.2014 15:30 Borac 2 : 0 Šumadija
28.09.2014 15:30 Vitlina-Bokanja 1 : 0 ŽSK
28.09.2014 15:30 Banja 8 : 2 Vinča
28.09.2014 15:30 Zadrugar (T) 0 : 6 Trgovački
28.09.2014 15:30 Mladost (B) 3 : 0 Mlava (B)
28.09.2014 15:30 Napredak 1936 1 : 0 Polet (SD)
28.09.2014 15:30 Šapine 8 : 0 Makce
28.09.2014 15:30 Mlava (ML) 1 : 0 Vojvoda Milenko
28.09.2014 15:30 Integral 2 : 3 Sloga (B)
28.09.2014 15:30 Vodice 2 : 1 Glavaš
28.09.2014 15:30 Jedinstvo (K) 1 : 5 Proleter
28.09.2014 15:30 7. Juli 3 : 1 Budućnost (MK)
28.09.2014 15:30 Udarnik 1 : 3 Sloga (M)
28.09.2014 11:00 Železničar (S) 2 : 0 Pobeda
28.09.2014 15:30 Mladi borac 0 : 2 Osipaonica
28.09.2014 15:30 Šumadija 1 : 0 Budućnost (R)
28.09.2014 15:30 SASK 2 : 1 Železničar (K)
28.09.2014 11:00 BSK 3 : 2 OFK Tekstilac
28.09.2014 15:00 Mladost (J) 2 : 7 Morava
28.09.2014 15:00 Sloga (DV) 5 : 0 Napredak (D)
28.09.2014 15:00 Budućnost 3 : 1 Napredak (Z)
28.09.2014 15:00 Mladost (K) 1 : 1 Mladost (D)
28.09.2014 15:00 Sloga (V) 0 : 1 OFK Bratstvo
28.09.2014 15:00 Bratstvo 2 : 3 Mladi radnik
28.09.2014 15:30 Dunđerski 1 : 7 Topličanin
28.09.2014 15:30 Pobeda 1 : 4 Polet
28.09.2014 11:00 Svetlost 11 : 1 Trbunje
28.09.2014 15:30 Borac 4 : 0 Partizanski put
28.09.2014 15:30 Dobrič 1 : 0 Jug Bogdan
28.09.2014 15:30 Omladinac 2 : 1 Real
28.09.2014 15:30 Kosovac 0 : 4 Jastrebac
28.09.2014 15:30 Mačkovac 2 : 1 Sloga (D)
28.09.2014 15:30 Naupare 3 : 2 Sloga (Ć)
28.09.2014 15:30 Jastrebac 4 : 0 Čitluk
28.09.2014 15:30 Mladost 2 : 4 Šanac
28.09.2014 15:30 13. April 2 : 2 Vinogradar
28.09.2014 15:30 Gornji Stepoš 2 : 3 Gradina
28.09.2014 15:30 Mladi radnik 3 : 1 Jedinstvo 1936
28.09.2014 15:30 Trudbenik 1 : 2 Blagotin
28.09.2014 15:30 Omladinac 1 : 1 Bošnjane
28.09.2014 16:00 Hajduk 1 : 2 Mladost Radost
28.09.2014 16:00 Sutjeska 4 : 1 Budućnost
28.09.2014 16:00 Mladost 1 : 0 Stari Grad
28.09.2014 16:00 Krila Krajine 1 : 1 Tvrdjava
28.09.2014 16:00 Titel 0 : 3 Bečej 1918
28.09.2014 16:00 Kulpin 2 : 1 Obilić
28.09.2014 15:30 Vinogradar 1 : 2 Susek
28.09.2014 15:30 Proleter 4 : 1 Tatra
28.09.2014 15:30 Dinamo 2 : 0 TSK
28.09.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 2 OFK Slavija
28.09.2014 15:30 Petrovaradin 2 : 0 Sofeks
28.09.2014 16:00 Hajduk (D) 1 : 0 Radnički
28.09.2014 16:00 Budućnost 3 : 2 Partizan
28.09.2014 16:00 PSK Putinci 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
28.09.2014 16:00 Hrtkovci 3 : 0 Hajduk 1925 Podunavac
28.09.2014 16:00 Hajduk 1932 0 : 6 1. Maj
28.09.2014 16:00 Jadran 3 : 0 Rudar
28.09.2014 16:00 Napredak 1 : 0 Sremac Graničar 1924
28.09.2014 15:30 Bačka 4 : 0 Eđšeg
28.09.2014 15:30 Bajša 1 : 1 Obilić
28.09.2014 15:30 Radnički 1905 2 : 1 Sloga
28.09.2014 15:30 Dunav 2 : 1 Hajduk
28.09.2014 15:30 Terekveš 1 : 1 Kordun
28.09.2014 15:30 Graničar (R) 2 : 3 BSK
28.09.2014 15:30 Omladinac (B) 2 : 1 Omladinac (D)
28.09.2014 15:30 Rusin 0 : 2 Graničar (G)
28.09.2014 15:30 Kula 0 : 3 Polet (K)
28.09.2014 16:00 Mladost (V) 2 : 1 Jugoslavija
28.09.2014 16:00 Slavija 10 : 1 Omladinac (D)
28.09.2014 16:00 Budućnost (A) 0 : 6 Polet
28.09.2014 16:00 Mladost (O) 1 : 0 Sloga (BNS)
28.09.2014 16:00 Radnički (B) 3 : 0 BAK
28.09.2014 16:00 Hajdučica 2 : 3 Vojvodina
28.09.2014 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Vulturul
28.09.2014 16:00 Partizan (G) 5 : 1 Jedinstvo Stević
28.09.2014 15:30 ŽAK 2 : 0 Zadrugar
28.09.2014 15:30 Omladinac 1 : 1 Borac
28.09.2014 15:30 Mladost 2 : 1 Bilećanin
28.09.2014 15:30 Crvena zvezda 2 : 3 Naftagas
28.09.2014 15:30 Vojvodina (NM) 3 : 0 Krajina
28.09.2014 15:30 Vojvodina 1928 0 : 1 Begej
28.09.2014 15:30 Radnički 1911 1 : 1 Vojvodina (B)
28.09.2014 16:00 Mladi radnik 3 : 2 Naša krila 1936
28.09.2014 16:00 Malošište 3 : 1 Morava
28.09.2014 16:00 Zemljoradnik 3 : 2 Borac (T)
28.09.2014 16:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Zaplanjac
28.09.2014 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Palilula
28.09.2014 15:30 Vučje 3 : 0 Čekmin
28.09.2014 15:30 Zloćudovo 2 : 2 Šumadija
28.09.2014 15:30 Plantaža 3 : 2 OFK Brza
28.09.2014 15:30 Železničar 1 : 1 Sloga
28.09.2014 15:30 Jedinstvo (GS) 5 : 4 Radnički
28.09.2014 15:30 Progres 4 : 0 Mladost
28.09.2014 15:30 Mladi borac 8 : 2 Umac
28.09.2014 15:30 Zadrugar 3 : 1 Padež
28.09.2014 15:30 Dragoš 1 : 0 Spartak
28.09.2014 15:30 Mladost 1 : 2 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Gnjilan 2 : 0 Borac
28.09.2014 15:30 Željuša 0 : 0 Tanasko Rajić
28.09.2014 16:00 Krivelj 1 : 2 Rudna Glava
28.09.2014 16:00 Branik 2 : 2 Majdanpek
28.09.2014 16:00 Blizna 3 : 1 Sloga
28.09.2014 15:30 Rudar 0 : 0 Budućnost (P)
28.09.2014 15:30 Radnički 1936 1 : 1 Crvena zastava
28.09.2014 15:30 Mladost 0 : 4 Vrtište
28.09.2014 15:30 Proleter (M) 1 : 0 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Palilulac 1 : 0 Aluminjum
28.09.2014 15:30 Proleter (DV) 0 : 1 Morava
28.09.2014 16:00 Radnički 6 : 0 Svrljiška topla
28.09.2014 16:00 Sloga 0 : 1 Malinik
28.09.2014 16:00 ŠSK 3 : 2 OFK Knjaz
28.09.2014 16:00 Osnić 1 : 1 Polet
28.09.2014 15:30 Vranjska Banja 3 : 0 Bukuroca
28.09.2014 15:30 Pavlovac 1 : 1 Vihor
28.09.2014 15:30 Čelik 9 : 2 Biljači
28.09.2014 15:30 Mladost (B) 6 : 3 Levosoje Talenat
28.09.2014 15:30 Gracko 5 : 2 Radnički
28.09.2014 15:30 Sitnica 1 : 1 Polet
28.09.2014 15:30 Čaglavica 1 : 4 Brezovica
28.09.2014 15:30 Gračanica 4 : 0 Ugljare
28.09.2014 15:30 Glama 3 : 2 Mineralac
28.09.2014 15:30 Rudar 5 : 3 Oskar
28.09.2014 16:00 Dunav 2 : 2 Borac (VS)
28.09.2014 16:00 Borac (VG) 5 : 4 Partizan (K)
28.09.2014 16:00 Dobrica 1 : 3 Karaš (J)
28.09.2014 16:00 Vojvodina (CC) 1 : 2 Ratar
28.09.2014 16:00 Jedinstvo (V) 0 : 1 Partizan (U)
28.09.2014 16:00 Potporanj 6 : 0 Vojvodina (S)
28.09.2014 16:00 Borac (P) 0 : 0 Plavi Dunav 1932
28.09.2014 16:00 Stari Tamiš 2 : 5 Strela
28.09.2014 16:00 Proleter 4 : 0 Kolonija
28.09.2014 16:00 BSK Bavanište 4 : 7 Dolovo
28.09.2014 16:00 Polet 1 : 0 Tempo
28.09.2014 16:00 Glogonj 2 : 1 Omladinac (O)
28.09.2014 16:00 Unirea 1 : 1 Spartak 1911
28.09.2014 15:00 Napredak 1 : 0 Kolare
28.09.2014 15:00 Partizan 3 : 1 Vinogradar
28.09.2014 15:00 Morava 1 : 0 Blagotin
28.09.2014 15:00 Vinorača 3 : 0 Mladost
28.09.2014 15:00 Javor 1 : 2 Polet
28.09.2014 15:00 Hajduk 0 : 2 Rudar (P)
28.09.2014 15:00 Radnički 2 : 1 Rudar (S)
28.09.2014 15:00 Napredak (St) 7 : 3 Šumadija
28.09.2014 15:00 OFK Batinac 4 : 0 Mladost (S)
28.09.2014 15:00 Moravac 3 : 0 Resavac
28.09.2014 Borac (K) 2 : 2 Graničar (G)
28.09.2014 Graničar (K) 4 : 0 Obilić 1993
28.09.2014 Sloga 1 : 4 Jedinstvo (M)
28.09.2014 OFK Brestač 2 : 0 Železničar
28.09.2014 Noćaj 3 : 0 Borac (M)
28.09.2014 10:00 Fruška Gora 1 : 1 Jedinstvo (P)
28.09.2014 ČSK 1939 1 : 2 Fruškogorac
28.09.2014 15:30 Jedinstvo (R) 1 : 3 Crvenka
28.09.2014 15:30 Dinamo 2 : 0 Jedinstvo 1947
28.09.2014 15:30 Aleksa Šantić 4 : 1 Partizan
28.09.2014 15:30 Borac 2 : 0 Omladinac
28.09.2014 15:30 Proleter 2006 1 : 1 Lehel
28.09.2014 15:30 ASK 0 : 0 Banat
28.09.2014 15:30 Naftagas 2 : 2 OFK Klek
28.09.2014 15:30 Potisje 5 : 1 ŽFK Banat Bagljaš
28.09.2014 15:30 Rusanda 4 : 1 OFK Gradnulica
28.09.2014 16:00 Zvezda 2 : 2 Proleter
28.09.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Napredak
28.09.2014 16:00 Tavnik 3 : 1 Partizan
28.09.2014 16:00 Real 2 : 0 Morava (S)
28.09.2014 16:00 Morava (M) 1 : 0 Budućnost
28.09.2014 15:30 Bačka 3 : 1 Vojvodina
28.09.2014 15:30 Napredak 1 : 1 Jedinstvo (BPS)
28.09.2014 15:30 Iskra 4 : 1 Hajduk
28.09.2014 15:30 Obilić 0 : 3 Miletić
28.09.2014 15:30 Mladost 7 : 2 Sloga
28.09.2014 15:30 Jedinstvo (G) 3 : 0 Budućnost
28.09.2014 Morava (G) 1 : 3 Sušica 2012
28.09.2014 Kumarevo 65 3 : 2 Lemind 1953
28.09.2014 Omladinac 4 : 0 Mladost (DL)
28.09.2014 Polet 6 : 5 Sloboda
28.09.2014 Moravac 1 : 3 Marjan MB
28.09.2014 OFK Morava 1 : 0 Mladost (B)
28.09.2014 Gradac 3 : 2 Bratstvo
28.09.2014 Navalin 1 : 4 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Budućnost 1 : 2 Budućnost
28.09.2014 15:30 Duško 1 : 0 Radnik
28.09.2014 15:30 Partizan 3 : 1 Milicionar
28.09.2014 15:30 Napredak 1 : 0 Sloga
28.09.2014 15:30 Mladi Borac 4 : 0 Drina
28.09.2014 16:00 Gorki 0 : 7 Radnički Šabački
28.09.2014 15:30 Borac 5 : 0 Mladost (DB)
28.09.2014 15:30 Mladost (B) 3 : 3 Cer
28.09.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (S)
28.09.2014 11:00 Studenac 2 : 2 Cerova
28.09.2014 15:30 Velika Reka 1 : 5 Milan Orlić
28.09.2014 15:30 Stolice 1 : 1 7. Juli
28.09.2014 15:30 Rubin (Z) 1 : 0 Polet 57
28.09.2014 15:30 Donji Kopaonik 2 : 0 14. Oktobar
28.09.2014 15:30 Ribnik 2 : 1 Mladost (DK)
28.09.2014 15:30 Beli Orlovi 4 : 3 Stari Trstenik
28.09.2014 15:30 Čenej 3 : 1 Fruškogorac
28.09.2014 15:30 RFK NS 1921 0 : 2 Borac
28.09.2014 11:00 OFK Draževac 1 : 1 Jedinstvo GVD
28.09.2014 11:00 Kraljevo 0 : 2 Ratar
28.09.2014 15:30 Napredak 2012 0 : 2 Pobeda 1976
28.09.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 3 Delija
28.09.2014 16:00 Polet 6 : 2 Napredak
28.09.2014 15:30 Komanice 3 : 1 Jadar 2013
28.09.2014 15:30 Borac 0 : 3 Milenko Pavlović
28.09.2014 15:30 Beloševac 4 : 6 Polet
28.09.2014 15:30 Gradac 0 : 5 Iskra
28.09.2014 15:30 Kolubara 2 0 : 0 Rajac
28.09.2014 15:30 Liplje 3 : 4 Ribnikar
28.09.2014 15:30 Sloga 2 : 3 Trnava
28.09.2014 15:30 Mladi rudar 10 : 0 Plaskovac
28.09.2014 15:30 Misača 3 : 0 Ranilović
28.09.2014 11:00 B 2000 5 : 1 Jasenica
28.09.2014 15:30 Kopljari 3 : 1 Maskar
28.09.2014 15:30 Radoje Domanović 0 : 0 Proleter
28.09.2014 15:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Omladinac (S)
28.09.2014 15:30 Polet 2 : 1 Mladost
28.09.2014 15:30 Omladinac (B) 0 : 0 Budućnost
28.09.2014 15:30 Dragoš 3 : 2 Radnički
28.09.2014 15:30 BSK 1924 1 : 1 Borac
28.09.2014 15:30 Krivanj 1 : 0 Hercegovac
28.09.2014 15:30 Slavija 2 : 0 Borac 46
28.09.2014 15:30 Bački Hajduk 2 : 1 Bačka
28.09.2014 15:30 Neštin 1 : 0 Mladost
28.09.2014 15:30 Napredak (B) 1 : 1 Žitkovica
28.09.2014 15:30 Kurjače 7 : 0 Sloga (D)
28.09.2014 15:30 Dunavac 1 : 3 Vihor
28.09.2014 15:30 Dizel 2 : 1 Napredak 1934
28.09.2014 15:30 OFK Braničevo 3 : 2 Borac (K)
28.09.2014 15:30 Sloga (Ć) 1 : 0 Jedinstvo (D)
28.09.2014 15:30 Rakova 0 : 3 BIP
28.09.2014 15:30 Zadrugar 1 : 3 Vujan
28.09.2014 15:30 Čačak 94 1 : 1 Kej
28.09.2014 15:30 Budućnost 2 : 1 Lugovi
28.09.2014 15:30 Morava (K) 6 : 0 Prijatelji
28.09.2014 15:30 Premeća 0 : 2 Strelac
28.09.2014 15:30 Tisa B 0 : 3 Tornjoš
28.09.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 13 Horgoš 1911
28.09.2014 15:30 Stari drugari 4 : 1 Tolić
28.09.2014 15:30 Paštrić 1 : 5 Mladost
28.09.2014 15:30 Vojvode 3 : 5 Gornji Lajkovac
28.09.2014 15:30 Proleter 4 : 1 Orao
28.09.2014 15:30 Toplica 2 : 2 Popadić
28.09.2014 16:00 OFK Bagremar 1 : 0 Kremenac
28.09.2014 16:00 Botunje 2 : 4 Hajduk
28.09.2014 16:00 Azbest 2 : 1 Šumarice 2008
28.09.2014 16:00 Žeželj 1 : 3 21. oktobar
28.09.2014 16:00 Sloga 2 : 0 Kutlovo
28.09.2014 16:00 Šumadija 1934 1 : 1 Seljak
28.09.2014 16:00 Zastava 1 : 2 Košutnjak
28.09.2014 16:00 Srbija 5 : 0 Mladost Teferič
28.09.2014 16:00 Roham 6 : 1 Olimpija
28.09.2014 16:00 Bega 2 : 3 Terekves
28.09.2014 Proleter 4 : 2 Budućnost
28.09.2014 15:00 Karadjordje 1 : 3 Obilić
28.09.2014 15:00 Jasenica 1 : 3 Mladost 1948
28.09.2014 15:00 Omladinac 1 : 0 Polet
28.09.2014 15:30 Sloga 1948 (M) 2 : 1 Stevan Nešticki
28.09.2014 15:30 Morava 1949 4 : 3 Čegar 2013 (K)
28.09.2014 15:30 Mladost 1954 (DM) 1 : 2 Delijski Vis
28.09.2014 15:30 Vulkan 1963 4 : 0 Čegar 1946 (DM)
28.09.2014 15:30 Mramor 1927 5 : 0 Sečanica
28.09.2014 11:00 Sloga 2 : 2 Strmovo 1968
28.09.2014 16:00 Bakionica 2 : 2 Glumač
28.09.2014 14:00 Lazarica 3 : 0 Plavi Tok
28.09.2014 16:00 Avijatičar 2 : 3 Savinac 1933
28.09.2014 16:00 Ježevica 1 : 1 Sečica
28.09.2014 13:00 Borac 2 : 1 Duškovci
28.09.2014 16:00 Pobeda 1 : 3 Dobrinjac
28.09.2014 16:00 Blagaja 0 : 2 Gorobilje
28.09.2014 16:00 Ozrem PMH 4 : 0 Mladost 09
28.09.2014 16:00 Velereč 94 3 : 4 Jablanica
28.09.2014 16:00 Ozremica 1 : 2 Majdan
28.09.2014 15:30 Brezak 5 : 2 Takovski Ustanak
28.09.2014 16:00 Šumadija 0 : 1 Mladi rudar
28.09.2014 16:00 Omladinac 0 : 0 Šilopaj
28.09.2014 15:30 Samarinovac 3 : 0 Graničar
28.09.2014 15:30 Smedovac 2 : 0 Srbovo
28.09.2014 15:30 OFK Tamnič 1 : 0 Polet
28.09.2014 15:30 BSK 1934 0 : 3 Malajnica
28.09.2014 15:30 Ratar 1 : 2 Miloševo
28.09.2014 15:30 Čubra 1 : 1 Kovilovo
28.09.2014 15:30 Provalija 1 : 4 Jerma
28.09.2014 15:30 Temac 6 : 0 Lokomotiva
28.09.2014 15:30 Pobeda 2 : 0 Zvezda
28.09.2014 15:30 Bikovo 3 : 0 Dušan Silni
28.09.2014 15:30 Solid 4 : 2 Bratstvo
28.09.2014 15:30 Đurđin 1 : 2 Lokomotiva
28.09.2014 15:30 Žednik 0 : 5 Hajduk
28.09.2014 15:30 Elektrovojvodina 8 : 0 Udarnik
28.09.2014 15:30 Omladinac 1 : 1 Gunjevac
28.09.2014 15:30 Polet 7 : 0 Stepanje
28.09.2014 15:30 OFK Stublenica 3 : 1 Kalenić
28.09.2014 15:30 Proleter 2 : 0 Rudar
28.09.2014 15:30 Polet 1 : 4 Tvrdojevac
28.09.2014 15:30 Grlište 6 : 0 Polet 1959
28.09.2014 15:30 Timok 3 : 3 Deli Jovan
28.09.2014 15:00 Radnik 4 : 2 Udarnik
28.09.2014 15:00 Budućnost 1 : 2 Proleter
28.09.2014 15:00 Jedinstvo 4 : 0 Prilike
28.09.2014 15:00 Brezova 3 : 4 Bjelica
28.09.2014 15:00 Gradina 3 : 6 Gorušica
28.09.2014 16:00 Dušnik 0 : 3 Doljevac 1971
28.09.2014 16:00 Pobeda 2 : 1 Moravac (ZT)
28.09.2014 15:30 Grivac 3 : 2 Karađorđe
28.09.2014 15:30 Beli Orlovi 0 : 5 Lokomotiva
28.09.2014 15:30 Marjan 3 : 2 Pobeda
28.09.2014 15:30 Sloga 3 : 2 Crvena zvezda
28.09.2014 15:30 Kotlenik 0 : 1 BSK
28.09.2014 15:30 Kusovac 1 : 1 Mladost (R)
28.09.2014 15:30 Bare 2 : 0 Mladost MG
28.09.2014 15:00 Jezava 3 : 0 Vrbovac
28.09.2014 15:00 Skobalj 0 : 5 Borac 1932
28.09.2014 15:00 Podunavac 5 : 1 Omladinac (S)
28.09.2014 15:00 Lunjevac 2 : 2 Petrijevac
28.09.2014 15:30 Sokolac 1 : 1 Sloboda
28.09.2014 15:30 Pobeda 1 : 2 Njegoš B
28.09.2014 16:00 Omladinac 1 : 1 Mladost
28.09.2014 16:00 Palilulac 2 : 2 Bukovik
28.09.2014 16:00 Jedinstvo 1952 1 : 4 Hajduk
28.09.2014 15:30 Volujac 2 : 1 Galeb
28.09.2014 15:30 Dobrava 2 : 1 Cerić
28.09.2014 15:30 Sloga (K) 0 : 1 Trešnjevka
28.09.2014 15:30 Mrovska 5 : 1 Sloga Trgošped
28.09.2014 15:30 Radnički (K) 6 : 0 Pričinović
28.09.2014 15:30 Mladost (Z) 3 : 2 Jevremovac
28.09.2014 15:30 Vlašić 1 : 0 Karađorđe
28.09.2014 15:30 Jedinstvo 10 : 0 Tromedja
28.09.2014 15:30 Hajduk 2 : 3 Slavija
28.09.2014 15:30 Tisa 0 : 2 Jadran
28.09.2014 16:00 Karaš (K) 1 : 0 Omladinac
28.09.2014 16:00 Vinogradar 3 : 2 Radnički 1927
28.09.2014 16:00 Hajduk 3 : 0 Pobeda
28.09.2014 15:30 OFK Stajićevo 0 : 2 Zlatica
28.09.2014 15:30 MSK 5 : 1 Sloga
28.09.2014 15:30 Mladost 4 : 0 Tamiš
28.09.2014 15:30 Proleter 2 : 1 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Pobeda 3 : 1 Metalac
28.09.2014 15:30 Stig 1955 1 : 1 Ljubičevo
28.09.2014 15:30 Dunavac 0 : 0 Sloga (L)
28.09.2014 15:30 Napredak (P) 4 : 2 Mip Majdan
28.09.2014 15:30 Napredak 1947 2 : 2 Dunav
28.09.2014 15:30 Zemljoradnik 3 : 1 Sopot
28.09.2014 15:30 Sloga (R) 3 : 4 Hajduk
28.09.2014 15:30 Petrovac 74 0 : 3 Mladost (B)
28.09.2014 15:30 Dragojevac 6 : 0 Verko
28.09.2014 11:00 Sinošević 1 : 3 Bojić
28.09.2014 11:00 Mladost (S) 0 : 8 Šipurske livade
28.09.2014 15:30 Jednota 1950 6 : 1 Borac
28.09.2014 15:30 Budućnost 2 : 0 Proleter
28.09.2014 15:30 Sloga 0 : 1 Naša Zvezda
28.09.2014 15:00 Budućnost (L) 3 : 1 Sloboda
28.09.2014 15:00 Železničar 2 : 4 Omladinski
28.09.2014 15:00 Popovac 0 : 2 Heroj
28.09.2014 15:00 Omladinac 6 : 1 ISK Izvor
28.09.2014 15:30 Jašunja 3 : 1 Nomanica
28.09.2014 15:30 Sremski vitezovi 1 : 3 Planinac
28.09.2014 15:30 Sloga 3 : 1 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Mladost (P) 7 : 5 27. Oktobar
28.09.2014 15:30 Car Uroš 4 : 1 Polet
28.09.2014 15:30 Vojvodina 0 : 4 Fruškogorac
28.09.2014 15:30 Borac 1 : 0 Mladost (B)
28.09.2014 15:30 OFK Kraljevci 1 : 2 Sremac
28.09.2014 15:30 Real 4 : 1 Atletiko
28.09.2014 15:30 BSK 3 : 0 Veternica 1926
28.09.2014 11:00 Tolisavac - VT 2 : 1 Bratstvo
28.09.2014 15:30 Sloboda 1 : 0 Graničar
28.09.2014 15:30 Vitez 2 : 5 Sremac
28.09.2014 15:30 Mladost 7 : 0 Sloven
28.09.2014 15:30 Lovac 0 : 2 Kameni
28.09.2014 15:30 Srem 1 : 3 Šumar
28.09.2014 15:30 Sloga 2 : 1 Borac (J)
28.09.2014 15:30 Fruškogorac 7 : 2 Dunav
28.09.2014 15:30 Borac (S) 3 : 3 Polet
28.09.2014 15:30 Grgurevci 2 : 4 Srem
28.09.2014 15:30 Planinac 0 : 0 Sloga (Č)
28.09.2014 15:30 Sremac 1 : 3 OFK Bosut
28.09.2014 15:30 Borac (VR) 0 : 2 Mitros
28.09.2014 15:30 Sloga (Z) 3 : 0 Napredak
28.09.2014 15:30 Borac (R) 1 : 1 Sloboda
28.09.2014 16:00 Sremac 1 : 4 OFK Bačinci
28.09.2014 16:00 OFK Bingula 0 : 5 Napredak
28.09.2014 16:00 Borac 1 : 3 Hajduk
28.09.2014 16:00 Bratstvo 2 : 8 Jednota
28.09.2014 16:00 Graničar 2 : 1 Sinđelić
28.09.2014 16:00 OFK Bikić 2 : 1 Omladinac (B)
28.09.2014 16:00 Omladinac (M) 4 : 0 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Kotešica 1 : 1 Paune
28.09.2014 11:00 Zadrugar 1 : 3 Mali korak
28.09.2014 15:30 Mladost (VK) 3 : 1 Žabari
28.09.2014 15:30 Rakac Stave 2 : 1 Bujačić
28.09.2014 15:30 Lukavac 2 : 0 Mladi radnik
28.09.2014 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Melnica
28.09.2014 15:30 Burovac 0 : 2 BSK
28.09.2014 16:00 Studen Vitez 3 : 1 BSK 2014
28.09.2014 16:00 Omladinac 0 : 1 Musina reka
28.09.2014 16:00 Žiča 0 : 2 Progorelica
28.09.2014 16:00 Mladost 1981 2 : 8 Popovići
28.09.2014 16:00 Zgodačica 1 : 3 Borac
28.09.2014 15:30 Partizan (M) 0 : 3 Omladinac
28.09.2014 15:30 Trnava 3 : 0 Bresje
28.09.2014 15:30 Osaonica 2 : 0 Šantarovac
28.09.2014 15:30 OFK Borac 1 : 1 Morava (R)
28.09.2014 15:30 Brezovac 1 : 4 Vrbica
28.09.2014 15:30 Luk 3 : 1 TE Gučevo
28.09.2014 15:30 Jelav 4 : 1 Mladost (DD)
28.09.2014 Rudar 4 : 0 Sindjelić
28.09.2014 Mladi radnik 3 : 0 15. Avgust 1950
28.09.2014 15:00 Zelenika 2 : 5 Resava
28.09.2014 11:00 Vinogradar 3 : 0 Stragari
28.09.2014 13:00 Lonjin 6 : 0 Sloga (DB)
28.09.2014 13:00 Mladost 1 : 3 Vrhpolje
28.09.2014 11:00 Mladost (O) 1 : 0 Napredak (BP)
28.09.2014 11:00 Šumice 3 : 2 Sloboda
28.09.2014 13:00 Mladost 2 : 3 Sibnica
28.09.2014 16:00 Drlupa : Mladost
28.09.2014 16:00 Ropočevo 3 : 1 OFK Rogača
28.09.2014 16:00 OFK Slatina 3 : 0 Stojnik
28.09.2014 14:00 Vojvoda 0 : 4 Vis
28.09.2014 15:30 Šumadija 1 : 1 Karadjordje 2013
28.09.2014 15:30 Mladost (CK) 6 : 3 Meteor
28.09.2014 16:00 Dobrič 1974 0 : 4 Rad 1974
28.09.2014 16:00 Sloga 1980 6 : 2 Belfast
28.09.2014 10:00 Mladost 1976 1 : 1 Baličevac 1974
28.09.2014 11:00 Torpedo 1924 1 : 0 Zadrugar
28.09.2014 11:00 Korman 2 : 0 Miloš Pocerac 2013
28.09.2014 11:00 Mladost 2 : 12 Dušan Silni
28.09.2014 15:30 Budućnost 2 : 4 Napredak
28.09.2014 15:30 BSK 0 : 2 Jedinstvo
28.09.2014 15:30 Pomoravlje 2 : 1 Sloga
28.09.2014 15:30 Best 1 : 1 Zadrugar
28.09.2014 15:30 Laznica 0 : 7 OFK Homolje
28.09.2014 15:30 Zvezda 3 : 4 Budućnost
28.09.2014 15:30 Jasenovac 2 : 1 Mladost
28.09.2014 15:30 Borac 3 : 0 OFK Selište
28.09.2014 15:30 Gradac 0 : 1 Pobeda
28.09.2014 15:30 OFK Orašje 1 : 4 Čukarički
28.09.2014 15:30 Mladost 3 : 2 Parcane
28.09.2014 15:30 Borac 1 : 1 Velika Morava
28.09.2014 15:30 Kumane 1 : 2 Radnički
28.09.2014 15:30 Carevac 3 : 1 Pek
28.09.2014 15:30 Mladi Borac 1 : 1 Srednjevo
28.09.2014 15:30 Graničar 2013 2 : 5 Sloga-TOP
28.09.2014 15:30 Ram 4 : 3 Pečanica
28.09.2014 15:30 Vratare 3 : 2 Gaglovo
28.09.2014 11:00 Srnje 0 : 1 Čarapan
28.09.2014 15:30 Pasjak 3 : 0 Konjuh
28.09.2014 15:30 Pepeljevac 1947 5 : 4 Zmajevac
28.09.2014 15:30 Jablanica 0 : 3 Trmčari
28.09.2014 15:30 Polet (Š) 1 : 1 Grkljane
28.09.2014 15:30 Štitari 4 : 1 Polet (K)
28.09.2014 15:30 Neresnica 2 : 3 Radenka
28.09.2014 15:30 Kaona 2 : 2 Sloga
28.09.2014 10:00 Krćevac 04 1 : 3 Mladost
28.09.2014 10:00 ZT Gorovič 1 : 1 Borac
28.09.2014 15:30 Kobilje 2 : 0 Stig (MC)
28.09.2014 15:30 Stig (C) 6 : 0 Sloga
28.09.2014 15:30 Strelac 001 0 : 2 Brgule
28.09.2014 11:00 Kolubara 0 : 3 Jedinstvo
28.09.2014 13:00 OFK Takovo 2 : 0 Sloga
28.09.2014 15:30 Zvizdar 2 : 1 Sloga
28.09.2014 15:30 Čučuge 1 : 1 OFK Paljuvi
28.09.2014 15:30 Pambukovica 4 : 4 Dokmir
28.09.2014 15:30 Murgaš 2012 0 : 1 Šarbane
28.09.2014 16:00 Borac 1 : 3 Divostin
28.09.2014 15:00 Šumadija 2 : 5 Mladost
28.09.2014 15:30 Baštovan 1 : 3 Mladi Gorani
28.09.2014 15:30 Mladost (R) 1 : 3 Mladost (G)
28.09.2014 15:00 Mladost Virine 5 : 2 Polet
28.09.2014 14:00 Rudar 1 : 0 Lovćen
28.09.2014 15:00 Kom 3 : 0 Iskra
28.09.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Bratstvo
28.09.2014 15:00 Arsenal 1 : 0 Radnički
28.09.2014 15:00 Ibar 0 : 0 Igalo
28.09.2014 15:00 Dečić 3 : 1 Cetinje
28.09.2014 15:00 Jezero 0 : 0 Zabjelo
28.09.2014 18:30 Široki Brijeg 1 : 0 Sarajevo
28.09.2014 15:30 Slavija 0 : 0 Mladost
28.09.2014 16:00 Proleter 0 : 0 Zvijezda Brgule
28.09.2014 16:00 Mladost (R) 1 : 2 Gorica
28.09.2014 16:00 Velež 1 : 1 Rudar
28.09.2014 16:00 Mladost (BS) 3 : 1 Glasinac 2011
28.09.2014 16:00 Sloga Junajted 1 : 1 Jedinstvo
28.09.2014 16:00 Ozren 3 : 0 Jedinstvo
28.09.2014 16:00 Borac (KD) 4 : 1 Ljubić
28.09.2014 16:00 Mladost (S) 0 : 0 Sloga (T)
28.09.2014 16:00 Crvena zvijezda (G) 3 : 2 Crvena zvijezda (O)
28.09.2014 16:00 Polet 1926 3 : 0 Trebava
28.09.2014 16:00 Hajduk 4 : 3 Naša krila
28.09.2014 16:00 Željezničar 2 : 1 Skugrić
28.09.2014 16:00 Vranjak 1 : 1 Ozren
28.09.2014 16:00 Rudanka 3 : 1 Posavina
28.09.2014 16:00 Pridjel 2 : 0 Budućnost
28.09.2014 16:00 Podrinje 0 : 0 Bratstvo
28.09.2014 16:00 Lokanj 2 : 0 Srpska Varoš
28.09.2014 16:00 Šekovići 3 : 2 Birač
28.09.2014 16:00 Zadrugar 0 : 2 Proleter-RJ
28.09.2014 16:00 Jedinstvo (B) 4 : 0 Trnovica
28.09.2014 16:00 Guber 5 : 1 Jardan
28.09.2014 16:00 Romanija 5 : 3 Hercegovac
28.09.2014 16:00 Borac 1926 1 : 1 Gorica
28.09.2014 16:00 Borac (ID) 2 : 1 Šnjegotina
28.09.2014 16:00 Čelinac 0 : 1 Krajina
28.09.2014 Zvijezda 1 : 0 Kladari Gornji
28.09.2014 Bratstvo 3 : 0 Mladost (T)
28.09.2014 Ukrina 2 : 3 Pelagićevo
28.09.2014 Sloga (DP) 2 : 1 Rudar
28.09.2014 Sloga (J) 3 : 1 Zadrugar
28.09.2014 Borac 1 : 0 Mladost (D)
28.09.2014 Crkvina 6 : 1 Sloboda
28.09.2014 15:30 Torpedo 3 : 0 Sloboda
28.09.2014 15:30 Milan 4 : 0 Borac (Š)
28.09.2014 15:30 Mladost (G) 12 : 1 Jablanica
28.09.2014 15:30 Sloga DIPO 3 : 0 Borac (M)
28.09.2014 15:30 Mladi Krajišnik 3 : 0 Mladost (B)
28.09.2014 15:30 Biseri 2 : 1 Kozara
28.09.2014 15:00 Polet 2 : 1 Budućnost (S)
28.09.2014 16:00 Tabanci 1 : 0 Jadar
28.09.2014 16:00 Željezničar 5 : 1 Knežopoljac
28.09.2014 16:00 Slaven 0 : 2 Bratstvo
28.09.2014 16:00 Berek 1975 2 : 3 Radnik Urije
28.09.2014 16:00 Plamen 1 : 1 Kozara
28.09.2014 16:00 Gomjenica 2 : 1 Sloga
28.09.2014 16:00 Mrakovica 3 : 0 Brzi
28.09.2014 16:00 Novo Doba 6 : 0 BUK
28.09.2014 16:00 Balatun 3 : 2 Priboj
28.09.2014 16:00 Magnojević 01 1 : 1 Međaši
28.09.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Sloga 94
28.09.2014 16:00 Semberija 2 : 2 Akademac-UIS
28.09.2014 16:00 BSK Ledinci 1 : 2 Partizan
28.09.2014 16:00 Drina Amajlije 1 : 3 Sloboda
28.09.2014 16:00 Bosna 3 : 1 Jedinstvo (C)
28.09.2014 16:00 Jedinstvo (O) 2 : 0 Polet
28.09.2014 16:00 Hajduk 1 : 0 Borac 1975
28.09.2014 16:00 Polet 2 : 0 Borac (L)
28.09.2014 16:00 BSK 4 : 0 4. Juli
28.09.2014 16:00 Zvijezda 8 : 0 Željezničar
28.09.2014 16:00 Zborište 1 : 1 Borac (K)
28.09.2014 16:00 Vučijak 3 : 0 27. Juli
28.09.2014 16:00 Bosna 1977 7 : 0 Mladost
28.09.2014 16:00 Trebavac 5 : 3 Radnički
28.09.2014 16:00 Partizan 2 : 1 Sloga 73
28.09.2014 16:00 Sloga (KG) 3 : 0 Skugrić 1964
28.09.2014 16:00 Zadrugar 0 : 3 Omladinac
28.09.2014 15:30 Obradovac 1 : 1 13 Skojevki
28.09.2014 15:30 Kalemi 0 : 0 Bratstvo (K)
28.09.2014 15:30 Omladinac 3 : 6 Bratstvo (O)
28.09.2014 15:30 Vilusi 0 : 2 Novi Napredak
28.09.2014 15:30 Stevan Dukić 5 : 0 Polet
28.09.2014 15:30 Borac 0 : 0 Laminci
28.09.2014 16:00 Svodna 3 : 0 Rasavci
28.09.2014 16:00 Rudar 0 : 1 Omladinac
28.09.2014 16:00 Blatna 3 : 2 Kiseljak
28.09.2014 16:00 Moštanica 0 : 2 Radnik
28.09.2014 16:00 Podgrmeč 5 : 3 Partizan
28.09.2014 15:30 Crni vrh 1 : 2 Studenac
28.09.2014 15:30 Bratstvo 0 : 1 Biseri
28.09.2014 15:30 Crvena zemlja 4 : 4 Budućnost
28.09.2014 15:30 Kladari 3 : 1 Vrbas
28.09.2014 16:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Mladost 2003
28.09.2014 16:00 Mladost (T) 5 : 1 Sveti Jovan
28.09.2014 16:00 Mladost (S) 3 : 3 Krbeti
28.09.2014 16:00 Omladinac 1 : 1 Obilić
28.09.2014 16:00 Gredice 2 : 1 Jugović
28.09.2014 16:00 Brezik 2 : 2 Grčica
28.09.2014 16:00 Sava 04 5 : 0 Mladost (L)
28.09.2014 Zadrugar 2 : 1 Jedinstvo
28.09.2014 Stanovi 0 : 3 Čelik
28.09.2014 Bobetino Brdo 0 : 3 Slijepčevići
28.09.2014 Sloboda 6 : 3 Budućnost Red Star
28.09.2014 15:30 Mladost 0 : 5 Crnovršanin
28.09.2014 15:30 Hajduk 3 : 0 Dražmirovac
28.09.2014 15:30 Oniks 1 : 4 OFK Dragoševac
28.09.2014 13:00 Šabac 3 : 0 Jerina
28.09.2014 12:00 Slatke Male 0 : 7 Šumadija 1903
28.09.2014 14:00 Una Fortuna 1 : 0 Gradac
28.09.2014 11:00 Borac 2 : 1 Radnički 1923
28.09.2014 13:00 Radnički (N) 0 : 4 Partizan
28.09.2014 Radnik 0 : 6 Moravac Orion
28.09.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Polet
28.09.2014 15:30 FAP 1 : 4 Buducnost
28.09.2014 15:30 Metalac 1 : 0 Sloga
28.09.2014 12:00 Jošanica ND 2011 : Bane
28.09.2014 12:00 7. Juli 2 : 0 Borac
28.09.2014 12:00 Budućnost 8 : 0 Železničar
28.09.2014 12:00 Sloboda 1 : 2 Proleter
28.09.2014 12:00 Podunavac 1 : 6 Osipaonica
28.09.2014 12:00 Budućnost 4 : 2 Udarnik
28.09.2014 12:00 Vodice 2 : 2 Pobeda
28.09.2014 10:00 C.zvezda 0 : 4 Borac (St)
28.09.2014 14:00 Hajduk 1 : 0 Mladost Radost
28.09.2014 14:00 Sutjeska 17 : 0 Budućnost
28.09.2014 14:00 Mladost 1 : 2 Stari Grad
28.09.2014 14:00 Krila Krajine 3 : 0 Tvrđava
28.09.2014 14:00 Titel 1 : 2 Bečej
28.09.2014 14:00 Kulpin 2 : 5 Obilić
28.09.2014 14:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Jedinstvo
28.09.2014 12:00 Sloboda 5 : 0 Drina
28.09.2014 15:00 Vitez 2 : 2 Zvijezda Gradačac
28.09.2014 16:30 Željezničar 3 : 2 Borac
28.09.2014 16:00 Radnik 1 : 1 Velež
28.09.2014 16:30 Zrinjski 10 : 0 Mladost
28.09.2014 14:00 Borac 2 : 3 Mačva
28.09.2014 14:00 Radnički (N) 1 : 3 Partizan
28.09.2014 13:00 Šumadija 1903 0 : 2 Novi Pazar
28.09.2014 12:00 Radnički 2 : 2 Budućnost Krušik 2014
28.09.2014 12:00 Šabac 3 : 1 Loznica
28.09.2014 10:00 Sloboda 4 : 0 Drina
28.09.2014 13:00 Vitez 2 : 0 Zvijezda Gradačac
28.09.2014 14:30 Željezničar 5 : 0 Borac
28.09.2014 14:00 Radnik 2 : 1 Velež
28.09.2014 14:30 Zrinjski 5 : 0 Mladost
28.09.2014 10:00 Bačka (BP) 1 : 3 Proleter 2006
28.09.2014 11:00 Radnički (P) 3 : 0 Dinamo
28.09.2014 12:00 Trstenik PPT 1 : 1 Kopernikus Železničar
28.09.2014 11:00 Radnički (N) 11 : 0 Kruševac
28.09.2014 10:00 Bačka 13 : 1 Tisa
28.09.2014 10:00 Potisje 8 : 2 Sloga
28.09.2014 10:00 Čoka 5 : 1 Šampion
28.09.2014 11:30 Radnički 1927 1 : 1 Karaš (J)
28.09.2014 15:30 Sloga 6 : 0 Vulturul
28.09.2014 11:00 Polet 2 : 3 Vršac
28.09.2014 11:30 Dolina 1 : 1 Stenli
28.09.2014 11:00 Borac (P) 2 : 0 Vojvodina
28.09.2014 10:00 Vršac United 2 : 7 Radnički (K)
28.09.2014 10:00 7. Juli 1 : 2 Borac
28.09.2014 10:00 Budućnost 1 : 0 Železničar
28.09.2014 10:00 Sloboda 3 : 0 Proleter
28.09.2014 10:00 Podunavac : Osipaonica
28.09.2014 10:00 Budućnost 1 : 4 Udarnik
28.09.2014 10:00 Vodice 2 : 2 Pobeda
28.09.2014 11:00 AS 2 : 1 Radnički
28.09.2014 10:00 Loznica 2 : 4 Šabac
28.09.2014 11:00 Mladost 2013 0 : 0 Hajduk
28.09.2014 11:00 Borac 2 : 4 Provo
28.09.2014 15:30 Takovo 1 : 5 Mladost (L)
28.09.2014 14:00 Sport Klub 1999 1 : 2 OFK Nacional AG
28.09.2014 14:00 Kosmet 15 : 0 Granit
28.09.2014 14:00 Pionir 028 : Pazar Juniors
28.09.2014 14:00 Rudar (B) 0 : 7 Trepča
28.09.2014 Mokra Gora 2 : 0 OFK Ras
28.09.2014 10:00 BMR Petlovača 0 : 12 Donjošorac
28.09.2014 10:00 POFK Letnjikovac : Jelen
28.09.2014 10:00 OFK Šabac 11 : 0 Lipolist
28.09.2014 10:00 RSK 0 : 8 MIP Majdan
28.09.2014 15:30 Šabac 8 : 0 AS-07
28.09.2014 10:00 Gradac 0 : 12 Mačvanka
28.09.2014 10:00 Senta 3 : 1 Arena Su
28.09.2014 09:30 Obilić 3 : 4 Čoka
28.09.2014 Kosmet 3 : 0 Bane