XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 387 utakmica za dan
Subota, 21 April 2018

Fudbal

21.04.2018 19:00 Radnički : Crvena zvezda
21.04.2018 17:00 Rad : Radnik
21.04.2018 17:00 Javor : Zemun
21.04.2018 16:00 Proleter : Metalac
21.04.2018 16:00 Temnić 1924 : Jagodina
21.04.2018 16:00 Sloboda : Sinđelić
21.04.2018 16:00 Loznica : Smederevo 1924
21.04.2018 16:00 Karađorđe : Jedinstvo (Ub)
21.04.2018 16:00 Šumadija (A) : FAP
21.04.2018 16:00 Tutin : Mokra Gora
21.04.2018 16:00 Zlatibor : Proleter Mihajlovac
21.04.2018 16:00 Šumadija 1903 : Sloga (P)
21.04.2018 16:30 Rtanj : Moravac Orion
21.04.2018 16:30 Jedinstvo (B) : Budućnost (P)
21.04.2018 16:30 OFK Sinđelić : Timok
21.04.2018 16:30 Trstenik PPT : Jedinstvo (P)
21.04.2018 16:30 Ozren : Radan
21.04.2018 16:00 Bratstvo 1946 : Cement
21.04.2018 16:00 Omladinac (NB) : Odžaci
21.04.2018 16:00 Radnički (ZR) : Bečej 1918
21.04.2018 16:00 Bačka 1901 : Dinamo 1945
21.04.2018 16:00 Radnički (SM) : Crvena zvezda (NS)
21.04.2018 16:00 Radnički (Š) : Radnički (NP)
21.04.2018 16:00 BSK Borča : Radnički (O)
21.04.2018 10:00 BASK : OFK Beograd
21.04.2018 16:00 Lokomotiva : Grafičar
21.04.2018 16:00 Radnički (K) : Dragačevo
21.04.2018 16:00 Takovo : LFK Mladost
21.04.2018 16:00 Sloga (K) : Trepča
21.04.2018 16:00 Sloga 33 : Napredak
21.04.2018 16:00 Mladi borac : Šumadija
21.04.2018 16:00 Gruža : RSK
21.04.2018 16:00 Sloga (BB) : Zadrugar
21.04.2018 16:00 Sloga (S) : Sevojno
21.04.2018 16:00 Budućnost : Ribnica
21.04.2018 16:30 Budućnost (O) : Pčinja
21.04.2018 16:30 GFK Dubočica : Morava (VH)
21.04.2018 16:30 Balkanski : Tanasko Rajić
21.04.2018 16:30 Lužnica : OFK Brzi Brod
21.04.2018 16:30 Pusta Reka : Vlasina
21.04.2018 16:30 Nebeski Andjeli : Jablanica
21.04.2018 16:30 Đerdap : BSK
21.04.2018 16:30 OFK Kosanica : Poljoprivrednik
21.04.2018 16:30 SFS Borac : OFK Lugomir
21.04.2018 16:30 OFK Topličanin : Morava 1918
21.04.2018 16:00 OFK Vršac : Sloboda (NK)
21.04.2018 16:00 Proleter : Kikinda 1909
21.04.2018 16:00 Sloga : Polet
21.04.2018 16:00 Jedinstvo (BK) : Radnički (K)
21.04.2018 16:00 Kozara : Budućnost
21.04.2018 16:00 Sloga (T) : Hajduk (D)
21.04.2018 16:00 Sremac : Kupinovo
21.04.2018 16:00 Sloga (E) : Hajduk (B)
21.04.2018 16:00 OFK Slavija : Index
21.04.2018 16:00 Jedinstvo (SP) : Sremac
21.04.2018 16:00 Srbobran : Tekstilac
21.04.2018 16:00 Sloga (Č) : Tavankut
21.04.2018 16:00 Turbina : Rakovica
21.04.2018 16:00 Leštane : Budućnost
21.04.2018 16:00 Milutinac : Hajduk
21.04.2018 16:00 Mladost (L) : Omladinac FAM
21.04.2018 16:30 Jedinstvo Stević : Sloga (BNS)
21.04.2018 16:00 Podrinje : Borac (M)
21.04.2018 16:00 Sloven : Budućnost
21.04.2018 16:00 Partizan : Jadran
21.04.2018 16:30 Mladost (K) : Kula
21.04.2018 16:30 ŽAK : Hajduk Junior
21.04.2018 16:30 Crvenka : Vojvodina
21.04.2018 17:00 Njegoš : Proleter (RS)
21.04.2018 17:00 OFK Vrbas : Obilić
21.04.2018 17:00 Radnički 1905 : Panonija IM Topola
21.04.2018 17:00 Napredak : Vinogradar
21.04.2018 16:30 BSK : Nemetali
21.04.2018 16:30 Rudna Glava : Deli Jovan
21.04.2018 16:00 Vinča : Vrčin
21.04.2018 16:30 Cer : Podrinje
21.04.2018 16:00 Slatina : Backovac Junajted
21.04.2018 16:00 Parmenac : Omladinac (Z)
21.04.2018 16:00 Polet (SD) : Mladost (B)
21.04.2018 16:00 Đerdap : Makce
21.04.2018 16:00 Vladimir Durković : Zvezda
21.04.2018 16:00 Dragoš : Zadrugar
21.04.2018 16:30 Omladinac : Rudar
21.04.2018 16:00 OFK Jabučje : Mladost
21.04.2018 16:00 Pepeljevac : Banjani
21.04.2018 16:00 Vrelo Sport : Radnik
21.04.2018 16:30 Ćava : Borac (D)
21.04.2018 16:30 Jedinstvo : Erdoglija 1931
21.04.2018 16:30 Morava (Ž) : Sloga
21.04.2018 16:30 Palilula : Mladost (B)
21.04.2018 16:30 Palilulac : Vulkan 1963
21.04.2018 16:30 AZ Borac 2014 : Proleter (DV)
21.04.2018 17:00 OFK Futog : RFK Novi Sad 1921
21.04.2018 17:00 Omladinac : Jedinstvo (R)
21.04.2018 17:00 Fruškogorski partizan : Veternik
21.04.2018 16:30 Polet : Real
21.04.2018 16:30 Kaćuša : Pobeda
21.04.2018 16:00 OFK Alakince : Trešnjevka
21.04.2018 14:00 Mineralac : Morava
21.04.2018 17:00 Rudar (St) : Budućnost
21.04.2018 13:00 Dedinje : 011
21.04.2018 16:00 Atakante : Sveti Stefan
21.04.2018 16:00 Umčari : Siti Sport Klub
21.04.2018 16:00 Crvena Jabuka : Rudar
21.04.2018 16:00 Kalenić : Gunjevac
21.04.2018 16:00 Milenko Pavlović : Rajac
21.04.2018 16:00 OFK Brđanac : Rakac Stave
21.04.2018 16:30 Mladi Gorani : Rubin (DS)
21.04.2018 Bratstvo 1975 : Seljak
21.04.2018 16:30 Polet (R) : OFK Draževac
21.04.2018 16:30 Borac : Jedinstvo (B)
21.04.2018 16:00 Polet : Rastina 1918
21.04.2018 15:30 Mladi rudar : Kralj Petar I
21.04.2018 16:00 Žitkovica 2017 : Polet (V)
21.04.2018 16:00 Jasenovac : Napredak (S)
21.04.2018 17:00 Čoka : Sloga
21.04.2018 17:00 Tornjoš : Jedinstvo (SK)
21.04.2018 16:00 Sloboda : Eđšeg
21.04.2018 16:00 Nišavac : Temac
21.04.2018 16:00 Sloboda : Lokomotiva
21.04.2018 Bjelica : Bratstvo
21.04.2018 17:00 Rojkovac : Ljubinić
21.04.2018 17:00 Vreoci : Mladost (Č)
21.04.2018 15:30 Badljevica : Kolarac
21.04.2018 16:30 Hajduk : Slemen
21.04.2018 16:30 Palilulac : Mladost
21.04.2018 16:30 Jugovići : Banaćanin
21.04.2018 16:30 Lovac : Timok 1928
21.04.2018 16:30 Velika Jasikova : Kastrum
21.04.2018 Sloga :
21.04.2018 Borac : KSK Konak 1926
21.04.2018 Partizan : Mladost
21.04.2018 Tisa 1933 : Proleter
21.04.2018 16:30 Mladost 2013 : Jedinstvo 2014
21.04.2018 16:30 Sparta : Hajduk
21.04.2018 16:30 Belpos : Dragojevac
21.04.2018 15:30 Navalin : Moravac
21.04.2018 15:30 Gornje Sinkovce : Napredak
21.04.2018 15:30 Veliko Trnjane : Nomanica
21.04.2018 15:30 Turekovac : Atletiko
21.04.2018 15:30 Gornje Krajince : Veternica
21.04.2018 17:00 Zvizdar 2012 : Brgule
21.04.2018 17:00 Bane 1931 : BSK 2014
21.04.2018 17:00 Stara čaršija : Zvezda
21.04.2018 17:00 Dobra Voda : Omladinac
21.04.2018 17:00 Viner DSV : Rudar
21.04.2018 17:00 Resavac : Planinac
21.04.2018 16:30 Mladost : Banat
21.04.2018 16:30 Crvena zvezda : Gaj
21.04.2018 16:30 Naša Krajina : Graničar
21.04.2018 16:30 Sloga : Solunac
21.04.2018 17:00 Borac (A) : Proleter
21.04.2018 17:00 Mladi radnik : Lazarevac
21.04.2018 Sloga : Mladost
21.04.2018 Mladi Radnik : Jedinstvo
21.04.2018 16:00 Sport : OFK Metalac
21.04.2018 16:00 KFK Kula : OFK Šikara
21.04.2018 16:00 OFK Homolje : Pobeda 1953
21.04.2018 16:00 Vrelo 1971 : Budućnost
21.04.2018 Velika Morava : Parcane
21.04.2018 16:30 OFK Petrovac : Rudar
21.04.2018 16:30 Grbalj : Dečić
21.04.2018 16:30 Mladost : Budućnost
21.04.2018 16:30 Zeta : Kom
21.04.2018 16:30 Iskra : Sutjeska
21.04.2018 16:30 Polimlje : Petnjica
21.04.2018 16:30 Radnik : Zrinjski
21.04.2018 17:00 Krupa : Željezničar
21.04.2018 17:00 Vitez : Mladost
21.04.2018 17:00 Čelik : Borac
21.04.2018 17:00 Sloboda : GOŠK
21.04.2018 16:00 Watford : Crystal Palace
21.04.2018 13:30 WBA : Liverpool
21.04.2018 16:15 Celta Vigo : Valencia
21.04.2018 13:00 Eibar : Getafe
21.04.2018 18:30 Borussia Dortmund : Bayer Leverkusen
21.04.2018 15:30 RB Leipzig : Hoffenheim
21.04.2018 15:30 Eintracht : Hertha BSC
21.04.2018 15:30 Hamburger SV : Freiburg
21.04.2018 15:30 Hannover 96 : Bayern
21.04.2018 15:30 Stuttgart : Werder
21.04.2018 20:45 Milan : Benevento
21.04.2018 18:00 Sassuolo : Fiorentina
21.04.2018 15:00 SPAL : Roma
21.04.2018 20:00 Amiens SC : Strasbourg
21.04.2018 20:00 Guingamp : Monaco
21.04.2018 17:00 Marseille : Lille
21.04.2018 20:00 Metz : Caen
21.04.2018 20:00 Toulouse : Angers
21.04.2018 Šumadija 1903 : Radnički 1919
21.04.2018 Lavice Dubočica : Radnički 2012
21.04.2018 Kanjiža : Mačva
21.04.2018 Karađorđe : Polet
21.04.2018 11:00 Rad : Spartak
21.04.2018 11:00 Radnički 1923 : Internacional
21.04.2018 10:00 Brodarac : Voždovac
21.04.2018 11:00 Crvena zvezda : Inđija
21.04.2018 11:00 Radnički (P) : OFK Beograd
21.04.2018 16:00 Partizan : Moravac Orion
21.04.2018 14:30 Čukarički : Vojvodina
21.04.2018 11:00 Napredak : Radnički (N)
21.04.2018 10:00 Borac (NS) : Bačka 1901
21.04.2018 011 : Sindjelć
21.04.2018 16:00 Proleter Mihajlovac : Karadjordje
21.04.2018 16:00 Mladi radnik 1940 : Morava (VP)
21.04.2018 16:00 Mladi borac : Proleter 1947
21.04.2018 16:00 Mladi radnik 1926 : Smederevo 1924
21.04.2018 16:00 Šumadija (A) : Jasenica 2017
21.04.2018 11:00 BSK 1925 : Žarkovo
21.04.2018 12:00 Srem : DIF
21.04.2018 11:00 Zvezdara : GSP Polet
21.04.2018 13:30 Beograd 1929 : Budućnost
21.04.2018 13:00 Minel : Palilulac
21.04.2018 15:00 Šumadinac : Avala
21.04.2018 15:00 Stepojevac Vaga : Posavina
21.04.2018 12:00 Lokomotiva MK : Brodarac MK
21.04.2018 15:00 Glogonj : Tempo
21.04.2018 10:00 Zabrežje : Prva Iskra
21.04.2018 13:00 Jedinstvo : Polet
21.04.2018 10:00 Borac MK : Rad MK
21.04.2018 09:30 Voždovac MK : Bežanija MK
21.04.2018 11:00 Krila Krajine : Hajduk junior
21.04.2018 12:00 Zemun : Spartak
21.04.2018 11:00 Apolon 4 : Dinamo
21.04.2018 13:00 Brodarac : Voždovac
21.04.2018 13:00 Crvena zvezda : Teleoptik
21.04.2018 12:00 Čukarički : Vojvodina
21.04.2018 12:00 Vojvodina : Borac (NS)
21.04.2018 10:00 TSC : Radnički (Z)
21.04.2018 10:00 Borča : Studenski grad
21.04.2018 14:00 Sindjelić : Radnički (O)
21.04.2018 13:00 Rad : Teleoptik
21.04.2018 10:00 Omladinac : Poštar 1930
21.04.2018 16:30 DIF : Mladenovac
21.04.2018 10:00 Rakovica : Budućnost
21.04.2018 15:30 Voždovac B MK : Kolubara MK
21.04.2018 09:00 Rad B MK : OFK Beograd B MK
21.04.2018 14:00 Kosmaj MK : Zemun MK
21.04.2018 10:30 OFK Beograd MK : Sopot MK
21.04.2018 15:00 OLE MK : Sremčica MK
21.04.2018 13:00 Jedinstvo MK : Rad V MK
21.04.2018 15:00 Zemun MK : Studenski grad MK
21.04.2018 16:00 OFK Beograd MK : Lokomotiva MK
21.04.2018 17:00 Crvena zvezda MK : Radnički NB MK
21.04.2018 18:30 Brodarac MK : Sinđelić MK
21.04.2018 Tisa : Senta
21.04.2018 12:00 Železničar (P) : Bečkerek 023
21.04.2018 12:00 Hajduk Junior : Bečej 1918
21.04.2018 12:00 Radnički (S) : Vrbas
21.04.2018 10:00 Vojvodina : Petar Puača
21.04.2018 10:00 Radnički (S) : Radnički (Z)
21.04.2018 12:30 Voždovac : BSK 1925
21.04.2018 13:00 OFK Beograd : Partizan
21.04.2018 11:00 011 : Kolubara
21.04.2018 15:00 Čukarički : Crvena zvezda
21.04.2018 16:00 Brodarac : Teleoptik
21.04.2018 10:00 Lola : Radnički (NB)
21.04.2018 08:45 Sinđelić : Radnički (O)
21.04.2018 09:00 Crvena zvezda MK : Radnički (O) MK
21.04.2018 12:00 BSK Borča MK : Voždovac MK
21.04.2018 Budućnost : Obilić
21.04.2018 Soko 2015 : Jedinstvo
21.04.2018 11:00 Beograd 1929 : Balkan
21.04.2018 10:00 Selo Mladenovac : Palilulac
21.04.2018 09:00 Borac : Napredak (M)
21.04.2018 18:30 Voždovac MK : Ada MK
21.04.2018 09:00 Olimpik MK : GSP Polet MK
21.04.2018 11:00 Sinđelić MK : Radnički PDM MK
21.04.2018 13:00 Jedinstvo MK : Žarkovo MK
21.04.2018 08:30 Rakovica MK : Lokomotiva MK
21.04.2018 12:30 Ole MK : Zemun B MK
21.04.2018 11:00 Borac : Zvižd
21.04.2018 11:00 Petar Dobrnjac : Rudar 2001
21.04.2018 10:00 Železničar (P) : Bečkerek 023
21.04.2018 10:00 Hajduk Junior : Bečej 1918
21.04.2018 12:00 TSC : CFK
21.04.2018 18:00 Zemun : Rad
21.04.2018 11:00 Leštane : Sloga Radnički
21.04.2018 10:00 Teleoptik : Čukarički
21.04.2018 12:00 BSK 1925 : Voždovac
21.04.2018 09:30 Zemun : OFK Beograd
21.04.2018 10:00 OLE : Kolubara
21.04.2018 17:00 Sindjelić : Brodarac 1947
21.04.2018 10:00 TSC : Bačka 1901
21.04.2018 10:00 Obilić : Arena SU
21.04.2018 09:00 Spartak '06 : Spartak '05
21.04.2018 10:00 Vinogradar : Subotica
21.04.2018 10:30 Olimpik : IMT
21.04.2018 13:00 Budućnost : Lola
21.04.2018 10:00 Bežanija : Dominus
21.04.2018 10:00 Srem : Sindjelic 2012
21.04.2018 09:00 Atakante : Balkan
21.04.2018 10:00 Hajduk : Palilulac
21.04.2018 18:30 Karioke : Žarkovo
21.04.2018 16:00 Munja Barič : Nord Star
21.04.2018 10:00 Vrčin : Zemun
21.04.2018 10:00 Boleč : Leštane
21.04.2018 10:30 Forza : OFK Beograd
21.04.2018 09:00 Ada : Mladenovac
21.04.2018 10:00 Zabrezje : Posavac Tisma
21.04.2018 Radnički : Urovci
21.04.2018 Sloga : Buducnost
21.04.2018 Zvezda : Krtinska

Košarka

21.04.2018 19:00 Sloboda : Pirot
21.04.2018 19:00 Mladost (SP) : Proleter Naftagas
21.04.2018 19:00 Akademik : Napredak Bosphorus
21.04.2018 19:00 Žarkovo : Novi Pazar
21.04.2018 18:30 Konstantin : Klik
21.04.2018 17:30 Mladost Veternik : Radnički
21.04.2018 19:00 Omladinac : Kris Kros
21.04.2018 18:00 Srem : Vrbas
21.04.2018 18:00 Zlatar : Polet
21.04.2018 18:00 Paraćin : Jagodina
21.04.2018 18:00 Prva Petoletka : Radnički VA
21.04.2018 18:00 Radnički 1950 : Mileševac
21.04.2018 18:00 Priboj : Student
21.04.2018 18:00 Železničar : Crnokosa
21.04.2018 18:00 Napredak Junior : Zekas 75
21.04.2018 18:00 Jastrebac : Sokobanja
21.04.2018 17:00 Radan : Rtanj
21.04.2018 16:30 Junior : Jablanica
21.04.2018 19:00 BKK Radnički : Zemun Fitofarmacija
21.04.2018 17:30 Sloboda (NS) : Velika Kikinda
21.04.2018 19:00 Sivac : Star
21.04.2018 20:00 Karađorđevo 20 : 0 Joker
21.04.2018 17:00 BNS 20 : 0 RU Koš
21.04.2018 20:00 Jadran : Lokomotiva 2016
21.04.2018 19:00 Jedinstvo : Železničar
21.04.2018 18:30 Šimanovci 20 : 0 Dinamo
21.04.2018 20:15 Vitez : Vizura
21.04.2018 14:50 Zvezdara : Barajevo Bambi
21.04.2018 19:00 Mladost : Zlatibor
21.04.2018 19:00 Tamiš : Borac
21.04.2018 21:00 Crvena zvezda : Mega Basket

Odbojka

21.04.2018 14:00 Proleter : Novi Sad 2
21.04.2018 18:30 Crnjanski : Dunav
21.04.2018 12:45 Blok Aut : Pionir
21.04.2018 13:30 Akademija Singidunum : Feniks Čukarički

Rukomet

21.04.2018 17:30 Vojvodina : Crvena zvezda
21.04.2018 16:30 Dolovo : Mladost (V)
21.04.2018 16:00 Sivac 69 : Hercegovina
21.04.2018 18:00 Mladost TSK : Crvena zvezda
21.04.2018 19:00 Apatin : Banatski Karlovac
21.04.2018 19:00 Sloga : Partizan 2
21.04.2018 18:00 PKB : Metaloplastika 2
21.04.2018 16:00 Radnički : Novi Beograd
21.04.2018 19:00 ORK Bor : Jastrebac
21.04.2018 19:00 Somborelektro : ORK Pančevo
21.04.2018 19:30 Potisje Pleteks : Metalac
21.04.2018 20:30 Nova Pazova 1957 : Radnički (JT)
21.04.2018 19:00 Hajduk Veljko 2 : Rudar
21.04.2018 18:30 Majdanpek : Rembas
21.04.2018 19:00 Umčari : Rudar 2
21.04.2018 19:00 Ub : Prva Iskra Barič
21.04.2018 20:00 Jedinstvo : Sinđelić
21.04.2018 20:00 Loznica : Kolubara
21.04.2018 18:00 Crvenka : Inđija
21.04.2018 16:30 Morava : Proleter
21.04.2018 18:00 Vrbas Petrol : Mačva
21.04.2018 19:00 Planinka Prolom voda : Zlatar
21.04.2018 20:00 Bela Palanka : Vranje 1957
21.04.2018 15:30 Priboj : Novi Pazar
21.04.2018 19:00 Dolovo : Unirea
21.04.2018 18:00 Omladinac : Crepaja
21.04.2018 18:00 Beočin : Ruma
21.04.2018 20:00 Vojka : Jedinstvo
21.04.2018 20:00 Vrbas : Proleter
21.04.2018 18:00 Pirot : Požarevac
21.04.2018 17:30 Halas Jožef : Pančevo
21.04.2018 18:30 Zaječar 1949 : Minaqua
21.04.2018 16:00 Kučevo : Metalac
21.04.2018 19:30 Radnički : Želja
21.04.2018 16:00 Vranje : Dubočica
21.04.2018 19:30 Đerdap : Vlasotince
21.04.2018 17:30 ORK Loznica : Loznica Grad
21.04.2018 16:00 Obilić : Lehel
21.04.2018 20:00 Jabuka (Ž) : Partizan
21.04.2018 17:00 Apatin (Ž) : Srem
21.04.2018 16:00 Jugović (Ž) : Rusin
21.04.2018 16:30 Singidunum : Radnički BG
21.04.2018 17:00 Remesiana : Zaječar 1949 - 2

Futsal

21.04.2018 18:30 Novi Pazar : Kalča
21.04.2018 21:00 FON : Ekonomac
21.04.2018 20:00 Pirot : Nova Pazova
21.04.2018 19:00 Vranje : Viking
21.04.2018 21:00 Metalac Kolorado : Put-inženjering
21.04.2018 20:00 Dolap : Prokuplje
Миодраг i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
deyboy i još 1 korisnika su tipovali utakmicu