XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 458 utakmica za dan
Subota, 21 April 2018

Fudbal

21.04.2018 19:00 Radnički 1 : 3 Crvena Zvezda
21.04.2018 17:00 Rad 2 : 1 Radnik
21.04.2018 17:00 Javor 1 : 0 Zemun
21.04.2018 16:00 Proleter 2 : 3 Metalac
21.04.2018 16:00 Temnić 1924 4 : 2 Jagodina
21.04.2018 16:00 Sloboda 1 : 0 Sinđelić
21.04.2018 16:00 Loznica 1 : 0 Smederevo 1924
21.04.2018 16:00 Karađorđe 1 : 2 Jedinstvo (Ub)
21.04.2018 16:00 Šumadija (A) 1 : 0 FAP
21.04.2018 16:00 Tutin 0 : 0 Mokra Gora
21.04.2018 16:00 Zlatibor 1 : 0 Proleter Mihajlovac
21.04.2018 16:00 Šumadija 1903 1 : 2 Sloga (P)
21.04.2018 16:30 Rtanj 2 : 1 Moravac Orion
21.04.2018 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 3 Budućnost (P)
21.04.2018 16:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Timok
21.04.2018 16:30 Trstenik PPT 1 : 1 Jedinstvo (P)
21.04.2018 16:30 Ozren 1 : 1 Radan
21.04.2018 16:00 Bratstvo 1946 3 : 0 Cement
21.04.2018 16:00 Omladinac (NB) 1 : 1 Odžaci
21.04.2018 16:00 Radnički (ZR) 1 : 3 Bečej 1918
21.04.2018 16:00 Bačka 1901 3 : 2 Dinamo 1945
21.04.2018 16:00 Radnički (SM) 2 : 0 Crvena zvezda (NS)
21.04.2018 16:00 Radnički (Š) 1 : 3 Radnički (NP)
21.04.2018 16:00 BSK Borča 2 : 3 Radnički (O)
21.04.2018 10:00 BASK 1 : 1 OFK Beograd
21.04.2018 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Grafičar
21.04.2018 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Dragačevo
21.04.2018 16:00 Takovo 3 : 1 LFK Mladost
21.04.2018 16:00 Sloga (K) 3 : 2 Trepča
21.04.2018 16:00 Sloga 33 2 : 1 Napredak
21.04.2018 16:00 Mladi borac 1 : 1 Šumadija
21.04.2018 16:00 Gruža 3 : 1 RSK
21.04.2018 16:00 Sloga (BB) 1 : 0 Zadrugar
21.04.2018 16:00 Budućnost 4 : 0 Ribnica
21.04.2018 16:30 Budućnost (O) 1 : 0 Pčinja
21.04.2018 16:30 GFK Dubočica 3 : 0 Morava (VH)
21.04.2018 16:30 Balkanski 0 : 1 Tanasko Rajić
21.04.2018 16:30 Lužnica 2 : 3 OFK Brzi Brod
21.04.2018 16:30 Pusta Reka 4 : 2 Vlasina
21.04.2018 16:30 Nebeski Andjeli 0 : 3 Jablanica
21.04.2018 16:30 Đerdap 3 : 2 BSK
21.04.2018 16:30 OFK Kosanica 3 : 0 Poljoprivrednik
21.04.2018 16:30 SFS Borac 8 : 0 OFK Lugomir
21.04.2018 16:30 OFK Topličanin 5 : 0 Morava 1918
21.04.2018 16:00 OFK Vršac 0 : 0 Sloboda (NK)
21.04.2018 16:00 Proleter 3 : 3 Kikinda 1909
21.04.2018 16:00 Sloga 5 : 0 Polet
21.04.2018 16:00 Jedinstvo (BK) 4 : 2 Radnički (K)
21.04.2018 16:00 Kozara 2 : 0 Budućnost
21.04.2018 16:00 Sloga (T) 2 : 1 Hajduk (D)
21.04.2018 16:00 Sremac 1 : 1 Kupinovo
21.04.2018 16:00 Sloga (E) 4 : 0 Hajduk (B)
21.04.2018 16:00 Srbobran 7 : 0 Tekstilac
21.04.2018 16:00 Sloga (Č) 3 : 3 Tavankut
21.04.2018 16:00 Turbina 4 : 0 Rakovica
21.04.2018 16:00 Leštane 2 : 0 Budućnost
21.04.2018 16:00 Milutinac 1 : 1 Hajduk
21.04.2018 16:00 Mladost (L) 4 : 1 Omladinac FAM
21.04.2018 16:30 Jedinstvo Stević 1 : 2 Sloga (BNS)
21.04.2018 16:00 Podrinje 6 : 0 Borac (M)
21.04.2018 16:00 Sloven 0 : 0 Budućnost
21.04.2018 16:00 Partizan 1 : 0 Jadran
21.04.2018 16:00 Železničar 4 : 0 PSK Putinci
21.04.2018 16:30 Mladost (K) 0 : 3 Kula
21.04.2018 16:30 ŽAK 2 : 0 Hajduk Junior
21.04.2018 16:30 Crvenka 4 : 0 Vojvodina
21.04.2018 17:00 Njegoš 2 : 0 Proleter (RS)
21.04.2018 17:00 OFK Vrbas 2 : 1 Obilić
21.04.2018 17:00 Radnički 1905 1 : 0 Panonija IM Topola
21.04.2018 17:00 Napredak 3 : 0 Vinogradar
21.04.2018 16:30 BSK 1 : 1 Nemetali
21.04.2018 16:30 Rudna Glava 2 : 3 Deli Jovan
21.04.2018 16:00 Vinča 3 : 1 Vrčin
21.04.2018 16:30 Cer 3 : 0 Podrinje
21.04.2018 16:00 Slatina 3 : 4 Backovac Junajted
21.04.2018 16:00 Parmenac 4 : 3 Omladinac (Z)
21.04.2018 16:00 Polet (SD) 4 : 2 Mladost (B)
21.04.2018 16:00 Đerdap 4 : 4 Makce
21.04.2018 16:00 Vladimir Durković 8 : 1 Zvezda
21.04.2018 16:00 Dragoš 4 : 2 Zadrugar
21.04.2018 16:30 Omladinac 4 : 0 Rudar
21.04.2018 16:30 Prvi partizan 3 : 2 Železničar
21.04.2018 16:00 OFK Jabučje 2 : 1 Mladost
21.04.2018 16:00 Pepeljevac 0 : 3 Banjani
21.04.2018 16:00 Vrelo Sport 4 : 0 Radnik
21.04.2018 16:30 Ćava 1 : 3 Borac (D)
21.04.2018 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Erdoglija 1931
21.04.2018 16:30 Morava (Ž) 4 : 0 Sloga
21.04.2018 16:30 Palilula 1 : 0 Mladost (B)
21.04.2018 16:30 Palilulac 3 : 2 Vulkan 1963
21.04.2018 16:30 AZ Borac 2014 1 : 2 Proleter (DV)
21.04.2018 17:00 OFK Futog 1 : 0 RFK Novi Sad 1921
21.04.2018 17:00 Omladinac 0 : 2 Jedinstvo (R)
21.04.2018 17:00 Fruškogorski partizan 6 : 0 Veternik
21.04.2018 16:00 Polet 1 : 0 Real
21.04.2018 16:00 Kaćuša 0 : 3 Pobeda
21.04.2018 14:00 Mineralac 3 : 0 Morava
21.04.2018 16:30 Gruža 2 : 1 Jedinstvo (G)
21.04.2018 17:00 Rudar (St) 1 : 1 Budućnost
21.04.2018 13:00 Dedinje 0 : 2 011
21.04.2018 16:00 Atakante 11 : 0 Sveti Stefan
21.04.2018 16:00 Umčari 3 : 3 Siti Sport Klub
21.04.2018 16:00 Crvena Jabuka 2 : 2 Rudar
21.04.2018 16:00 Kalenić 5 : 0 Gunjevac
21.04.2018 16:00 Milenko Pavlović 0 : 4 Rajac
21.04.2018 16:00 OFK Brđanac 3 : 0 Rakac Stave
21.04.2018 16:30 Mladi Gorani 0 : 2 Rubin (DS)
21.04.2018 16:00 Napredak Č 3 : 2 Delija
21.04.2018 Bratstvo 1975 3 : 1 Seljak
21.04.2018 16:30 Polet (R) 3 : 0 OFK Draževac
21.04.2018 16:30 Borac 4 : 1 Jedinstvo (B)
21.04.2018 16:00 Polet 7 : 4 Rastina 1918
21.04.2018 15:30 Mladi rudar 4 : 2 Kralj Petar I
21.04.2018 16:00 Žitkovica 2017 5 : 1 Polet (V)
21.04.2018 16:00 Jasenovac 1 : 1 Napredak (S)
21.04.2018 17:00 Čoka 0 : 1 Sloga
21.04.2018 17:00 Tornjoš 4 : 0 Jedinstvo (SK)
21.04.2018 16:30 Sloboda 1 : 2 Eđšeg
21.04.2018 16:00 Nišavac 3 : 0 Temac
21.04.2018 16:00 Sloboda 2 : 0 Lokomotiva
21.04.2018 Gradina 1 : 2 Bratstvo
21.04.2018 17:00 Rojkovac 3 : 0 Ljubinić
21.04.2018 17:00 Vreoci 2 : 2 Mladost (Č)
21.04.2018 15:30 Badljevica 2 : 1 Kolarac
21.04.2018 16:00 Plana 4 : 0 AF Đokić
21.04.2018 16:00 Bresje Superior 3 : 2 Mladost 1948
21.04.2018 16:30 Hajduk 1 : 2 Slemen
21.04.2018 16:30 Palilulac 2 : 6 Mladost
21.04.2018 16:30 Bukovica 3 : 1 Mladost VPD
21.04.2018 16:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Borac
21.04.2018 16:30 Jugovići 3 : 0 Banaćanin
21.04.2018 16:30 Lovac 3 : 0 Timok 1928
21.04.2018 16:30 Velika Jasikova 6 : 0 Kastrum
21.04.2018 Sloga :
21.04.2018 Borac 1 : 1 KSK Konak 1926
21.04.2018 Partizan 0 : 6 Mladost
21.04.2018 Tisa 1933 2 : 4 Proleter
21.04.2018 16:30 Mladost 2013 0 : 3 Jedinstvo 2014
21.04.2018 16:30 Sparta 0 : 0 Hajduk
21.04.2018 16:30 Belpos 1 : 2 Dragojevac
21.04.2018 15:30 Navalin 5 : 0 Moravac
21.04.2018 15:30 Gornje Sinkovce 3 : 0 Napredak
21.04.2018 15:30 Veliko Trnjane 3 : 0 Nomanica
21.04.2018 15:30 Turekovac 4 : 0 Atletiko
21.04.2018 15:30 Gornje Krajince 1 : 2 Veternica
21.04.2018 17:00 Zvizdar 2012 1 : 1 Brgule
21.04.2018 17:00 Bane 1931 2 : 1 BSK 2014
21.04.2018 17:00 Stara čaršija 2 : 4 Zvezda
21.04.2018 17:00 Dobra Voda 1 : 0 Omladinac
21.04.2018 17:00 Viner DSV 2 : 0 Rudar
21.04.2018 17:00 Resavac 1 : 1 Planinac
21.04.2018 16:30 Luk 1 : 2 Studenac
21.04.2018 16:30 Mladost 3 : 0 Banat
21.04.2018 16:30 Crvena zvezda 7 : 7 Gaj
21.04.2018 16:30 Naša Krajina 2 : 0 Graničar
21.04.2018 16:30 Sloga 7 : 0 Solunac
21.04.2018 17:00 Borac (A) 6 : 1 Proleter
21.04.2018 17:00 Mladi radnik 6 : 1 Lazarevac
21.04.2018 16:00 Soko 2 : 4 Borac
21.04.2018 16:00 Dobrnje 2 : 1 Veliko Laole
21.04.2018 16:00 Burovac 2 : 4 Dragoš
21.04.2018 16:30 Sloga 3 : 2 Mladost
21.04.2018 16:30 Mladi Radnik 0 : 3 Jedinstvo
21.04.2018 16:00 Omladinac 4 : 1 Borjak 2013
21.04.2018 16:00 Rujišnik 0 : 0 Vinogradar
21.04.2018 16:00 Topoljak 3 : 0 Omladinac
21.04.2018 16:00 Stevka Božurevka 1 : 6 Mladost
21.04.2018 16:00 Sport 2 : 3 OFK Metalac
21.04.2018 16:00 KFK Kula 1 : 2 OFK Šikara
21.04.2018 17:00 Napredak 1 : 2 OFK Letnjikovac 1983
21.04.2018 Blagotin 6 : 1 Dragovo
21.04.2018 Šumadija 5 : 2 Prosvetar
21.04.2018 Levač 2 4 : 4 Goša
21.04.2018 16:00 OFK Homolje 0 : 6 Pobeda 1953
21.04.2018 16:00 Vrelo 1971 5 : 0 Budućnost
21.04.2018 15:30 Šumadija 5 : 3 Mladost (B)
21.04.2018 Velika Morava 3 : 0 Parcane
21.04.2018 17:00 Garevina 5 : 2 Mladost
21.04.2018 17:00 Župski biseri 1 : 3 Baštovan
21.04.2018 17:00 Ratajac 2 : 5 Obilić
21.04.2018 16:30 OFK Petrovac 2 : 0 Rudar
21.04.2018 16:30 Grbalj 1 : 1 Dečić
21.04.2018 16:30 Mladost 1 : 1 Budućnost
21.04.2018 16:30 Zeta 0 : 2 Kom
21.04.2018 16:30 Iskra 0 : 1 Sutjeska
21.04.2018 13:00 Kom Eurozox 2 1 : 1 Bratstvo
21.04.2018 16:30 Polimlje 2 : 1 Petnjica
21.04.2018 16:30 Radnik 1 : 2 Zrinjski
21.04.2018 17:00 Krupa 2 : 0 Željezničar
21.04.2018 17:00 Vitez 1 : 2 Mladost
21.04.2018 17:00 Čelik 1 : 1 Borac
21.04.2018 17:00 Sloboda 1 : 2 GOŠK
21.04.2018 16:30 Rudar 2 : 0 Tekstilac Kort
21.04.2018 16:30 Drina 1 : 1 Podrinje
21.04.2018 16:30 Zvijezda 09 3 : 0 Slavija
21.04.2018 16:30 Sutjeska 1 : 0 Željezničar Sport Team
21.04.2018 16:30 Napredak 1 : 0 Kozara
21.04.2018 16:30 Sloga 1 : 1 Sloboda
21.04.2018 16:00 Watford 0 : 0 Crystal Palace
21.04.2018 13:30 WBA 2 : 2 Liverpool
21.04.2018 16:15 Celta Vigo 1 : 1 Valencia
21.04.2018 13:00 Eibar 0 : 1 Getafe
21.04.2018 18:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Bayer Leverkusen
21.04.2018 15:30 RB Leipzig 2 : 5 Hoffenheim
21.04.2018 15:30 Eintracht 0 : 3 Hertha BSC
21.04.2018 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Freiburg
21.04.2018 15:30 Hannover 96 0 : 3 Bayern
21.04.2018 15:30 Stuttgart 2 : 0 Werder
21.04.2018 20:45 Milan 0 : 1 Benevento
21.04.2018 18:00 Sassuolo 1 : 0 Fiorentina
21.04.2018 15:00 SPAL 0 : 3 Roma
21.04.2018 20:00 Amiens SC 3 : 1 Strasbourg
21.04.2018 20:00 Guingamp 3 : 1 Monaco
21.04.2018 17:00 Marseille 5 : 1 Lille
21.04.2018 20:00 Metz 1 : 1 Caen
21.04.2018 20:00 Toulouse 2 : 0 Angers
21.04.2018 17:00 Spartak 3 : 0 Vojvodina
21.04.2018 Lavice Dubočica 1 : 2 Radnički 2012
21.04.2018 Kanjiža 1 : 2 Mačva
21.04.2018 Karađorđe 1 : 0 Polet
21.04.2018 11:00 Rad 3 : 1 Spartak
21.04.2018 11:00 Radnički 1923 1 : 3 Internacional
21.04.2018 10:00 Brodarac 2 : 1 Voždovac
21.04.2018 11:00 Crvena zvezda 6 : 1 Inđija
21.04.2018 11:00 Radnički (P) 1 : 1 OFK Beograd
21.04.2018 16:00 Partizan 6 : 1 Moravac Orion
21.04.2018 14:30 Čukarički 4 : 2 Vojvodina
21.04.2018 11:00 Napredak 0 : 0 Radnički (N)
21.04.2018 10:00 Borac (NS) 1 : 3 Bačka 1901
21.04.2018 011 2 : 2 Sindjelć
21.04.2018 16:00 Proleter Mihajlovac 0 : 4 Karadjordje
21.04.2018 16:00 Mladi radnik 1940 2 : 1 Morava (VP)
21.04.2018 16:00 Mladi borac 3 : 0 Proleter 1947
21.04.2018 16:00 Mladi radnik 1926 0 : 2 Smederevo 1924
21.04.2018 16:00 Šumadija (A) 2 : 1 Jasenica 2017
21.04.2018 11:00 BSK 1925 2 : 1 Žarkovo
21.04.2018 12:00 Srem 0 : 1 DIF
21.04.2018 11:00 Zvezdara 0 : 3 GSP Polet
21.04.2018 13:30 Beograd 1929 3 : 0 Budućnost
21.04.2018 13:00 Minel 1 : 4 Palilulac
21.04.2018 15:00 Šumadinac 8 : 1 Avala
21.04.2018 15:00 Stepojevac Vaga 6 : 1 Posavina
21.04.2018 12:00 Lokomotiva MK 2 : 1 Brodarac MK
21.04.2018 15:00 Glogonj 0 : 6 Tempo
21.04.2018 12:00 Borac (Sa) 4 : 1 Borac (St)
21.04.2018 16:00 Dolovo 9 : 2 Dunav
21.04.2018 16:00 Mladost (O) 7 : 1 Strela
21.04.2018 17:00 BSK 4 : 0 Partizan (G)
21.04.2018 10:00 Zabrežje 7 : 0 Prva Iskra
21.04.2018 13:00 Jedinstvo 4 : 0 Polet
21.04.2018 09:30 Voždovac MK 1 : 1 Bežanija MK
21.04.2018 16:00 Podunavac 1 : 3 Udarnik
21.04.2018 16:00 Polet 5 : 1 Napredak
21.04.2018 16:00 SASK 5 : 4 Budućnost
21.04.2018 11:00 Krila Krajine 1 : 4 Hajduk junior
21.04.2018 10:00 Petar Puača 4 : 2 Crvena zvezda
21.04.2018 12:00 Zemun 0 : 0 Spartak
21.04.2018 11:00 Apolon 4 7 : 0 Dinamo
21.04.2018 13:00 Brodarac 1 : 1 Voždovac
21.04.2018 13:00 Crvena zvezda 6 : 0 Teleoptik
21.04.2018 12:00 Čukarički 0 : 0 Vojvodina
21.04.2018 12:00 Vojvodina 4 : 0 Borac (NS)
21.04.2018 10:00 TSC 0 : 2 Radnički (Z)
21.04.2018 10:00 Borča 1 : 0 Studenski grad
21.04.2018 14:00 Sindjelić 1 : 1 Radnički (O)
21.04.2018 13:00 Rad 1 : 1 Teleoptik
21.04.2018 10:00 Omladinac 0 : 4 Poštar 1930
21.04.2018 16:30 DIF 6 : 0 Mladenovac
21.04.2018 15:30 Radnik 9 : 0 Šumadija
21.04.2018 Pobeda 8 : 0 Cerovac
21.04.2018 10:00 Rakovica 1 : 1 Budućnost
21.04.2018 13:00 Radnički 1923 7 : 0 Tutin
21.04.2018 15:00 AS 1 : 0 Apolon
21.04.2018 11:00 Rudar 4 : 0 Bane
21.04.2018 13:00 Sport Klub 99 1 : 0 Sloga
21.04.2018 16:00 OFK Ras 0 : 1 Jošanica
21.04.2018 17:00 Jugoslavija 7 : 3 Borac (Sa)
21.04.2018 15:00 Kolonija 8 : 2 Radnički (B)
21.04.2018 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Vulturul
21.04.2018 15:30 Voždovac B MK 3 : 1 Kolubara MK
21.04.2018 09:00 Rad B MK 6 : 3 OFK Beograd B MK
21.04.2018 14:00 Kosmaj MK 1 : 2 Zemun MK
21.04.2018 10:30 OFK Beograd MK 0 : 3 Sopot MK
21.04.2018 15:00 OLE MK 1 : 2 Sremčica MK
21.04.2018 13:00 Jedinstvo MK 2 : 1 Rad V MK
21.04.2018 15:00 Zemun MK 5 : 0 Studenski grad MK
21.04.2018 16:00 OFK Beograd MK 2 : 0 Lokomotiva MK
21.04.2018 17:00 Crvena zvezda MK 9 : 0 Radnički NB MK
21.04.2018 18:30 Brodarac MK 1 : 1 Sinđelić MK
21.04.2018 Tisa 1 : 11 Senta
21.04.2018 12:00 Železničar (P) 1 : 2 Bečkerek 023
21.04.2018 12:00 Inđija 3 : 0 Radnički (Š)
21.04.2018 12:00 Hajduk Junior 3 : 1 Bečej 1918
21.04.2018 10:00 Vojvodina 2 : 1 Petar Puača
21.04.2018 10:00 Radnički (S) 1 : 3 Radnički (Z)
21.04.2018 10:00 Jasenica 2017 3 : 1 Cepelin 026
21.04.2018 12:30 Voždovac 7 : 1 BSK 1925
21.04.2018 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Partizan
21.04.2018 11:00 011 3 : 2 Kolubara
21.04.2018 15:00 Čukarički 3 : 1 Crvena zvezda
21.04.2018 16:00 Brodarac 0 : 3 Teleoptik
21.04.2018 10:00 Lola 0 : 6 Radnički (NB)
21.04.2018 08:45 Sinđelić 3 : 4 Radnički (O)
21.04.2018 09:00 Crvena zvezda MK 6 : 0 Radnički (O) MK
21.04.2018 12:00 BSK Borča MK 3 : 3 Voždovac MK
21.04.2018 Budućnost 3 : 0 Obilić
21.04.2018 Soko 2015 3 : 2 Jedinstvo
21.04.2018 11:00 Beograd 1929 3 : 3 Balkan
21.04.2018 10:00 Selo Mladenovac 3 : 0 Palilulac
21.04.2018 09:00 Borac 1 : 0 Napredak (M)
21.04.2018 18:30 Voždovac MK 1 : 6 Ada MK
21.04.2018 09:00 Olimpik MK 1 : 5 GSP Polet MK
21.04.2018 11:00 Sinđelić MK 0 : 4 Radnički PDM MK
21.04.2018 10:00 Spartak 8 : 0 Bačka 1901
21.04.2018 11:00 Njerš Ištvan 9 : 0 Čantavir
21.04.2018 10:00 Arena Su 7 : 0 Preporod
21.04.2018 10:00 Radnički 1905 13 : 0 Tavankut
21.04.2018 10:00 Dinamo 1945 2 : 5 Radnički (K)
21.04.2018 13:00 Mundial 0 : 10 Borac (St)
21.04.2018 11:00 OFK Vršac 2 : 8 BAK
21.04.2018 15:00 BSK 3 : 1 Stari Tamiš
21.04.2018 17:00 Mladost (O) 4 : 1 Omladinac (D)
21.04.2018 17:00 Mladost (V) 4 : 1 Slavia
21.04.2018 13:00 Jedinstvo MK 0 : 3 Žarkovo MK
21.04.2018 08:30 Rakovica MK 1 : 4 Lokomotiva MK
21.04.2018 12:30 Ole MK 1 : 4 Zemun B MK
21.04.2018 11:00 Borac 3 : 4 Zvižd
21.04.2018 11:00 Petar Dobrnjac 3 : 0 Rudar 2001
21.04.2018 11:00 KMF Aranđelovac 2 : 1 Partizan 1945
21.04.2018 10:00 Železničar (P) 0 : 0 Bečkerek 023
21.04.2018 10:00 Hajduk Junior 2 : 0 Bečej 1918
21.04.2018 12:00 TSC 4 : 5 CFK
21.04.2018 10:00 Inđija 0 : 1 Srem (SM)
21.04.2018 12:00 Levač 0 : 4 Radnički 2012
21.04.2018 18:00 Zemun 4 : 0 Rad
21.04.2018 11:00 Leštane : Sloga Radnički
21.04.2018 10:00 Teleoptik 2 : 3 Čukarički
21.04.2018 12:00 BSK 1925 2 : 1 Voždovac
21.04.2018 09:30 Zemun 2 : 4 OFK Beograd
21.04.2018 10:00 OLE 4 : 2 Kolubara
21.04.2018 17:00 Sindjelić 1 : 1 Brodarac 1947
21.04.2018 10:00 TSC 14 : 2 Bačka 1901
21.04.2018 10:00 Obilić 2 : 0 Arena SU
21.04.2018 09:00 Spartak '06 0 : 6 Spartak '05
21.04.2018 10:00 Vinogradar 3 : 0 Subotica
21.04.2018 10:30 Olimpik 6 : 0 IMT
21.04.2018 13:00 Budućnost 4 : 1 Lola
21.04.2018 10:00 Bežanija 2 : 0 Dominus
21.04.2018 10:00 Srem 4 : 0 Sindjelic 2012
21.04.2018 09:00 Atakante 1 : 2 Balkan
21.04.2018 10:00 Hajduk 8 : 0 Palilulac
21.04.2018 18:30 Karioke 2 : 3 Žarkovo
21.04.2018 16:00 Munja Barič 4 : 1 Nord Star
21.04.2018 10:00 Vrčin 3 : 7 Zemun
21.04.2018 10:00 Boleč 6 : 0 Leštane
21.04.2018 10:30 Forza 0 : 4 OFK Beograd
21.04.2018 09:00 Ada 8 : 1 Mladenovac
21.04.2018 10:00 Zabrezje 11 : 1 Posavac Tisma
21.04.2018 Radnički 5 : 1 Urovci
21.04.2018 Sloga 2 : 5 Buducnost
21.04.2018 Zvezda 2 : 5 Krtinska

Košarka

21.04.2018 19:00 Sloboda 97 : 81 Pirot
21.04.2018 19:00 Mladost (SP) 84 : 74 Proleter Naftagas
21.04.2018 19:00 Akademik 65 : 94 Napredak Bosphorus
21.04.2018 19:00 Žarkovo 74 : 83 Novi Pazar
21.04.2018 18:30 Konstantin 56 : 94 Klik
21.04.2018 17:30 Mladost Veternik 108 : 66 Radnički
21.04.2018 19:00 Omladinac 83 : 69 Kris Kros
21.04.2018 18:00 Srem 88 : 60 Vrbas
21.04.2018 18:00 Zlatar 95 : 64 Polet
21.04.2018 18:00 Paraćin 73 : 70 Jagodina
21.04.2018 18:00 Prva Petoletka 91 : 82 Radnički VA
21.04.2018 18:00 Radnički 1950 97 : 75 Mileševac
21.04.2018 18:00 Priboj 73 : 86 Student
21.04.2018 18:00 Železničar 101 : 82 Crnokosa
21.04.2018 18:00 Napredak Junior 107 : 71 Zekas 75
21.04.2018 18:00 Jastrebac 74 : 72 Sokobanja
21.04.2018 17:00 Radan 94 : 101 Rtanj
21.04.2018 16:30 Junior 68 : 75 Jablanica
21.04.2018 19:00 BKK Radnički 70 : 75 Zemun Fitofarmacija
21.04.2018 18:30 Šabac 68 : 78 Čačak 94
21.04.2018 17:30 Sloboda (NS) 69 : 32 Velika Kikinda
21.04.2018 19:00 Sivac 85 : 123 Star
21.04.2018 20:00 Karađorđevo 20 : 0 Joker
21.04.2018 17:00 BNS 20 : 0 RU Koš
21.04.2018 20:00 Jadran 105 : 77 Lokomotiva 2016
21.04.2018 19:00 Jedinstvo 65 : 74 Železničar
21.04.2018 18:30 Šimanovci 20 : 0 Dinamo
21.04.2018 20:15 Vitez 63 : 60 Vizura
21.04.2018 14:50 Zvezdara 64 : 55 Barajevo Bambi
21.04.2018 19:00 Mladost 76 : 82 Zlatibor
21.04.2018 19:00 Tamiš 69 : 86 Borac
21.04.2018 21:00 Crvena zvezda 91 : 64 Mega Basket
21.04.2018 16:00 Radnički 52 : 58 Loznica
21.04.2018 19:30 Radnički 2016 60 : 52 Duga
21.04.2018 Radnički 52 : 72 Čelarevo
21.04.2018 Novosadska ŽKA 70 : 61 Karaburma
21.04.2018 Stara Pazova 72 : 85 Proleter 023
21.04.2018 Topolčanka 71 : 85 Srbobran

Odbojka

21.04.2018 14:00 Proleter 1 : 3 Novi Sad 2
21.04.2018 Partizan 2 3 : 1 AS
21.04.2018 18:30 Crnjanski 3 : 0 Dunav
21.04.2018 12:45 Blok Aut 1 : 3 Pionir
21.04.2018 13:30 Akademija Singidunum 3 : 0 Feniks Čukarički

Rukomet

21.04.2018 17:30 Vojvodina 27 : 27 Crvena zvezda
21.04.2018 16:30 Dolovo 34 : 28 Mladost (V)
21.04.2018 16:00 Sivac 69 36 : 32 Hercegovina
21.04.2018 18:00 Mladost TSK 32 : 30 Crvena zvezda
21.04.2018 19:00 Apatin 26 : 20 Banatski Karlovac
21.04.2018 19:00 Sloga 34 : 29 Partizan 2
21.04.2018 18:00 PKB 33 : 28 Metaloplastika 2
21.04.2018 16:00 Radnički 24 : 24 Novi Beograd
21.04.2018 19:00 ORK Bor 38 : 31 Jastrebac
21.04.2018 19:00 Somborelektro 37 : 31 ORK Pančevo
21.04.2018 19:30 Potisje Pleteks 23 : 23 Metalac
21.04.2018 19:00 Hajduk Veljko 2 31 : 27 Rudar
21.04.2018 18:30 Majdanpek 37 : 28 Rembas
21.04.2018 19:00 Umčari 22 : 17 Rudar 2
21.04.2018 19:00 Ub 25 : 26 Prva Iskra Barič
21.04.2018 20:00 Jedinstvo 24 : 24 Sinđelić
21.04.2018 20:00 Loznica 27 : 34 Kolubara
21.04.2018 18:00 Crvenka 23 : 20 Inđija
21.04.2018 16:30 Morava 34 : 35 Proleter
21.04.2018 18:00 Vrbas Petrol 18 : 22 Mačva
21.04.2018 19:00 Planinka Prolom voda 27 : 23 Zlatar
21.04.2018 20:00 Bela Palanka 30 : 27 Vranje 1957
21.04.2018 15:30 Priboj 22 : 32 Novi Pazar
21.04.2018 18:00 Naftagas 38 : 7 Obilić
21.04.2018 19:00 Dolovo 35 : 23 Unirea
21.04.2018 18:00 Omladinac 29 : 26 Crepaja
21.04.2018 18:00 Beočin 25 : 39 Ruma
21.04.2018 20:00 Vojka 33 : 20 Jedinstvo
21.04.2018 19:00 Bekament 28 : 26 Naisa 2:0
21.04.2018 20:00 Jagodina 41 : 30 Medicinar 2:0
21.04.2018 20:00 Vrbas 38 : 22 Proleter
21.04.2018 18:00 Pirot 34 : 38 Požarevac
21.04.2018 17:30 Halas Jožef 19 : 22 Pančevo
21.04.2018 18:30 Zaječar 1949 27 : 26 Minaqua
21.04.2018 16:00 Kučevo 30 : 25 Metalac
21.04.2018 16:00 Vranje 22 : 18 Dubočica
21.04.2018 19:30 Đerdap 40 : 25 Vlasotince
21.04.2018 17:30 ORK Loznica 38 : 26 Loznica Grad
21.04.2018 16:00 Obilić 28 : 11 Lehel
21.04.2018 20:00 Jabuka (Ž) 32 : 14 Partizan
21.04.2018 17:00 Apatin (Ž) 20 : 27 Srem
21.04.2018 16:00 Jugović (Ž) 37 : 8 Rusin
21.04.2018 16:30 Singidunum : Radnički BG
21.04.2018 13:00 Crvena Zvezda 23 : 25 Kolubara

Vaterpolo

21.04.2018 Šabac 17 : 13 Valjevo Gorenje
21.04.2018 Partizan 8 : 5 Nais

Futsal

21.04.2018 18:30 Novi Pazar 5 : 0 Kalča
21.04.2018 21:00 FON 2 : 9 Ekonomac
21.04.2018 20:00 Pirot 3 : 2 Nova Pazova
21.04.2018 19:00 Vranje 5 : 0 Viking
21.04.2018 21:00 Metalac Kolorado 7 : 3 Put-inženjering
21.04.2018 20:00 Dolap 0 : 1 Prokuplje

Američki fudbal

21.04.2018 17:00 Vukovi Beograd 46 : 0 Golden Bears Bor
21.04.2018 13:00 Blue Dragons Beograd 30 : 22 Mammoths Kikinda
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.