XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 877 utakmica za dan
Nedelja, 17 April 2016

Fudbal

17.04.2016 17:00 Mladost 1 : 3 Rad
17.04.2016 15:30 Dinamo 2 : 0 Bačka (BP)
17.04.2016 15:30 Mladost (VO) 4 : 0 Kozara
17.04.2016 15:30 Sloboda (MG) 2 : 1 Vlasenica
17.04.2016 15:30 Borac 0 : 5 Sloga (D)
17.04.2016 15:30 Omarska 2 : 0 Sloga (T)
17.04.2016 15:30 Jedinstvo (Br) 2 : 1 Ilićka 01
17.04.2016 15:30 Mladost (R) 1 : 0 Radnički (K)
17.04.2016 15:30 Proleter 1 : 0 Sloga Junajted
17.04.2016 15:30 Sloga DIPO 2 : 3 OFK Ravan
17.04.2016 11:00 Gomjenica 2 : 2 OFK Lauš
17.04.2016 15:30 Hajduk 3 : 2 Rudanka
17.04.2016 15:30 Crvena zvijezda 2 : 1 Skugrić
17.04.2016 15:30 Budućnost 2 : 1 Ozren
17.04.2016 15:30 Vranjak 2 : 0 Mineral
17.04.2016 15:30 Posavina 1 : 2 OFK Pridjel
17.04.2016 15:30 Naša krila 2 : 3 Sloga
17.04.2016 15:30 Majevica 3 : 3 Proleter
17.04.2016 15:30 OFK Trnovica 0 : 4 Guber
17.04.2016 15:30 Podrinje 4 : 0 Zadrugar
17.04.2016 15:30 Birač 3 : 2 Bratstvo
17.04.2016 15:30 Romanija 0 : 1 Velež
17.04.2016 15:30 Knežopoljac 4 : 1 Omladinac
17.04.2016 15:30 Mrakovica 3 : 0 Plamen
17.04.2016 15:30 Berek 1975 0 : 3 Partizan
17.04.2016 15:30 Slaven 3 : 2 Brzi
17.04.2016 15:30 Kozara 2 : 1 Radnik Urije
17.04.2016 15:30 Bratstvo 3 : 4 Sloga
17.04.2016 16:30 Ratar 1 : 1 Borac (Š)
17.04.2016 16:30 Borac (M) 4 : 0 Tamaris
17.04.2016 16:30 Kladari 2 : 1 Milan
17.04.2016 16:30 Mladi Krajišnik 3 : 1 Sloboda
17.04.2016 11:00 Krajina 4 : 2 Mladost
17.04.2016 15:30 Sloga-Nektar 3 : 3 Gorica
17.04.2016 15:30 Rekreativo 5 : 4 Šnjegotina
17.04.2016 15:30 Polet-Krajišnik 0 : 7 Čelinac
17.04.2016 15:30 Džaja 0 : 11 Omladinac
17.04.2016 17:00 Sloga 3 : 0 Sloboda
17.04.2016 17:00 Crkvina 2 : 0 Crvena Zvijezda
17.04.2016 17:00 Kladari 2 : 0 Rudar
17.04.2016 17:00 Mladost 3 : 1 Pelagićevo
17.04.2016 17:00 Bratstvo 2 : 2 Ukrina
17.04.2016 17:00 Bosna 3 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 17:00 Borac 3 : 2 Zvijezda
17.04.2016 16:00 Mladost (T) 5 : 2 Sveti Jovan
17.04.2016 16:00 Omladinac 7 : 0 Grčica
17.04.2016 16:00 OFK Brezik 1 : 1 Mladost (S)
17.04.2016 16:00 Jugović 0 : 4 Mladost 2003
17.04.2016 16:00 Sava 04 3 : 5 Gredice
17.04.2016 16:00 Mladost (L) 4 : 2 Slijepčevići
17.04.2016 16:00 Obilić 1 : 3 OFK Krbeti
17.04.2016 15:30 Miloš Obilić 3 : 1 Sloga 94
17.04.2016 15:30 Majevica 3 : 1 Drina
17.04.2016 15:30 BSK Ledinci 2 : 0 Balatun
17.04.2016 15:30 Jedinstvo 3 : 3 Semberija
17.04.2016 15:30 Novo doba 1 : 1 Sloboda
17.04.2016 15:30 Međaši 4 : 6 SFK Akademac UIS
17.04.2016 16:00 Srpski Soko 2 : 2 Branjevo
17.04.2016 16:00 Jasenica 0 : 1 Tabanci
17.04.2016 16:00 Jardan 1 : 2 Budućnost (P)
17.04.2016 16:00 Polet 2 : 2 Budućnost (S)
17.04.2016 15:30 Kiseljak 1 : 3 Radnik
17.04.2016 15:30 Svodna 6 : 1 Željezničar
17.04.2016 15:30 Rudar 8 : 0 Moštanica
17.04.2016 15:30 Podgrmeč 2 : 1 Rasavci
17.04.2016 17:30 Omladinac 5 : 1 Polet
17.04.2016 17:30 Stevan Dukić 1 : 0 Borac
17.04.2016 17:30 Jablanica 0 : 3 Obradovac
17.04.2016 17:30 Romanovci 1 : 0 Novi Napredak
17.04.2016 16:00 Borac (K) 7 : 1 Borac 1975
17.04.2016 16:00 Polet 1 : 2 Vučijak
17.04.2016 16:00 Zadrugar 4 : 0 BSK
17.04.2016 16:00 4. Juli 1 : 0 Radnički
17.04.2016 16:00 Borac (L) 1 : 0 OFK Zborište
17.04.2016 16:00 Hajduk 8 : 0 27. Juli
17.04.2016 16:30 Omladinac 2 : 0 Trebavac
17.04.2016 16:30 Sloga 73 2 : 0 Mladost
17.04.2016 16:30 Partizan 1 : 1 Skugrić 1964
17.04.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Zvijezda
17.04.2016 16:00 Mladost 3 : 1 Polet
17.04.2016 11:00 Bobetino Brdo 5 : 0 Budućnost Red Star
17.04.2016 11:00 Jedinstvo 1 : 2 Crvena zvijezda
17.04.2016 11:00 Sloboda 4 : 1 Borac
17.04.2016 11:00 Čelik 1 : 4 Zadrugar
17.04.2016 15:30 Stević Jovan 1 : 4 OFK Magnojević
17.04.2016 15:30 Omladinac 2 : 3 Ljeljenča
17.04.2016 15:30 Panteri 3 : 1 Jedinstvo
17.04.2016 15:30 Sloboda 0 : 4 Obarska
17.04.2016 15:30 Građanski 0 : 1 Magnojević 2001
17.04.2016 15:30 Proleter 2 : 2 Koridor 2011
17.04.2016 16:00 Modran 2 : 0 Drina
17.04.2016 16:00 Sloga 0 : 8 Brodac
17.04.2016 16:00 Mladost 2 : 0 Bjeloševac
17.04.2016 16:00 Glogovac 4 : 3 VSK
17.04.2016 16:00 OFK Batković 3 : 0 Tavna
17.04.2016 10:30 Polet 5 : 1 Mladen Perić
17.04.2016 10:30 Semberija Gaj 1 : 2 Kovačići 08
17.04.2016 10:30 Sava 11 : 1 Buk
17.04.2016 10:30 Borac 9 : 0 Ljeskovac
17.04.2016 10:30 Polet 5 : 0 Napredak
17.04.2016 10:30 Lazarevica 0 : 3 Nacional
17.04.2016 16:30 Radan 3 : 0 Radnički (S)
17.04.2016 16:30 Temnić 1924 4 : 0 Timok
17.04.2016 16:30 Moravac Orion 1 : 2 Tabane 1970
17.04.2016 16:30 OFK Bor 0 : 3 Car Konstantin
17.04.2016 16:00 Borac (S) 4 : 1 Vršac
17.04.2016 16:00 Železničar 1 : 3 Radnički (SM)
17.04.2016 16:00 Turbina 1 : 2 IMT
17.04.2016 16:00 Brodarac 1947 1 : 0 Sopot
17.04.2016 16:00 Budućnost 3 : 1 Teleoptik
17.04.2016 11:00 Žarkovo 0 : 1 Radnički (O)
17.04.2016 16:00 Crvena zvezda 0 : 1 GSP Polet
17.04.2016 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
17.04.2016 16:00 Zvižd 2 : 0 Šumadija (A)
17.04.2016 16:00 Mihajlovac 1934 0 : 3 FAP
17.04.2016 16:30 Bošnjane 0 : 1 Jedinstvo (P)
17.04.2016 16:30 Sloga (Ć) 4 : 0 Levač
17.04.2016 16:30 Poljoprivrednik 3 : 0 Juhor
17.04.2016 16:30 Župa 2 : 0 Kosanica
17.04.2016 16:30 Morava 2 : 1 Kopaonik
17.04.2016 16:30 Rembas 1 : 0 Lugomir
17.04.2016 16:30 Šarbanovac 3 : 0 Đerdap
17.04.2016 16:30 Napredak 2 : 1 Zaplanjac
17.04.2016 16:30 Pukovac 4 : 0 Rudar (P)
17.04.2016 16:30 Rudar Alpos 6 : 1 Bučje
17.04.2016 16:30 Radnički (L) 0 : 2 Hajduk Veljko
17.04.2016 16:30 Brodoremont 1 : 0 Bukovik
17.04.2016 16:30 Vranjska Banja 1 : 0 Vlasina
17.04.2016 11:00 Jedinstvo (P) 5 : 1 Jablanica
17.04.2016 16:30 Ropotovo 8 : 1 Bobište
17.04.2016 16:00 ŽAK 1 : 2 Jedinstvo (NB)
17.04.2016 16:00 Slavia 2 : 1 Crvena zvezda (RS)
17.04.2016 16:00 Tekstilac 2 : 1 Subotica
17.04.2016 16:00 Bačka (P) 1 : 2 Tisa (A)
17.04.2016 16:00 Mladost (T) 2 : 1 Zadrugar
17.04.2016 16:00 Kupinovo 0 : 2 Slavija
17.04.2016 16:00 Budućnost (SN) 3 : 1 Jedinstvo (SP)
17.04.2016 16:00 Borac 0 : 0 Kabel
17.04.2016 10:00 Torlak 2 : 0 Zvezdara
17.04.2016 16:00 Lepušnica 3 : 2 Lokomotiva
17.04.2016 16:00 Sremčica 2 : 0 Hajduk
17.04.2016 16:00 BSK Batajnica 4 : 1 Vrčin
17.04.2016 10:00 Grafičar 2 : 0 Borac
17.04.2016 11:00 Prva Iskra 1 : 1 Jedinstvo
17.04.2016 16:00 Napredak 4 : 2 VGSK
17.04.2016 16:00 RSK 2 : 1 Basarac
17.04.2016 16:00 Sloga 0 : 1 Morava
17.04.2016 16:00 Proleter 4 : 2 Homoljac
17.04.2016 16:00 GFK Jasenica 1911 2 : 1 Borac
17.04.2016 16:00 Zlatar 3 : 0 Zlatibor
17.04.2016 16:00 OFK Osečina 2 : 1 Budućnost
17.04.2016 16:00 Zadrugar 1 : 0 Provo
17.04.2016 16:00 Karađorđe 1 : 2 Sloboda (Č)
17.04.2016 16:00 Bane 1 : 0 Braća Vuković
17.04.2016 16:00 Slavija (K) 0 : 3 Arsenal
17.04.2016 16:00 Omladinac (NS) 2 : 2 Tutin
17.04.2016 17:00 Partizan 3 : 0 OFK Bratstvo
17.04.2016 17:00 Napredak (D) 3 : 0 BSK
17.04.2016 17:00 Sloga 1 : 0 Mladost (J)
17.04.2016 17:00 Bratstvo 2 : 1 OFK Batinac
17.04.2016 17:00 Napredak (Z) 2 : 0 Mladost (K)
17.04.2016 17:00 Kušiljevo 1 : 0 Dragocvet
17.04.2016 17:00 Mladi radnik 2 : 1 OFK Tekstilac
17.04.2016 Ribnik 4 : 1 Sloga
17.04.2016 Naupare 4 : 3 Mladi radnik
17.04.2016 Šanac 3 : 0 Gradina
17.04.2016 Trajal 6 : 0 Čitluk
17.04.2016 13. April 1 : 0 Vinogradar
17.04.2016 Gornji Stepoš 2 : 4 Mačkovac
17.04.2016 Jastrebac 1 : 2 Mladost
17.04.2016 Parunovac 2 : 1 Blagotin
17.04.2016 16:30 Omladinac 0 : 0 Pobeda
17.04.2016 16:30 Kosovac 1 : 3 Dunđerski
17.04.2016 16:30 Jug Bogdan 2 : 4 Svetlost
17.04.2016 16:30 Kaćuša 1 : 0 Dobrič
17.04.2016 16:30 Real 0 : 6 Topličanin
17.04.2016 16:30 Borac 4 : 1 Partizanski put
17.04.2016 16:00 Naša krila 1936 4 : 1 Palilula
17.04.2016 16:00 Mladost (Batuš.) 1 : 2 Rasovača
17.04.2016 16:00 Doljevac 4 : 2 Radnički 1947 (Č)
17.04.2016 16:00 Zemljoradnik 2 : 0 Orljane
17.04.2016 16:00 Deli Jovan 1 : 2 Nemetali
17.04.2016 16:00 Krivelj 1 : 0 Ključ
17.04.2016 16:00 Blizna 1 : 2 Poreč
17.04.2016 16:00 Slatina 8 : 0 Čubra
17.04.2016 16:00 Branik 1 : 1 Majdanpek
17.04.2016 16:00 BSK 1 : 0 Radnički
17.04.2016 11:00 Sloga 1 : 0 Rudna Glava
17.04.2016 Sloga 3 : 0 Polet
17.04.2016 Grlište 4 : 1 Svrljiška Topla
17.04.2016 16:30 Osnić 3 : 6 BSK
17.04.2016 16:30 Malinik 1 : 0 Rgotina
17.04.2016 Omladinac 6 : 3 Trebič
17.04.2016 16:30 Gnjilan 2 : 1 Željuša
17.04.2016 16:30 Zadrugar 4 : 0 Zvezda
17.04.2016 16:00 Mladi Borac 3 : 3 Kumarevo
17.04.2016 16:00 Jedinstvo GS 1 : 2 Progres
17.04.2016 16:00 Sloboda D.B 0 : 2 Železničar
17.04.2016 16:00 Zloćudovo 2 : 3 Brza
17.04.2016 16:00 Sloga (L) 7 : 2 Omladinac
17.04.2016 16:00 Umac 4 : 2 Plantaža
17.04.2016 16:00 Čekmin 3 : 0 Šumadija
17.04.2016 16:00 Radnički (P) 2 : 1 Vučje
17.04.2016 16:00 Radnički 2 : 3 Rudar
17.04.2016 16:00 Sloboda 4 : 1 Aluminjum
17.04.2016 11:00 Crvena zastava 1 : 2 Jedinstvo (GM)
17.04.2016 16:00 Vrtište 1 : 5 Vulkan
17.04.2016 16:00 Mladost 0 : 8 Brzi Brod
17.04.2016 16:00 Proleter 2 : 1 Mramor
17.04.2016 16:30 Partizan (G) 5 : 2 Partizan (U)
17.04.2016 16:30 Jugoslavija 1 : 1 Borac (S)
17.04.2016 16:30 Mladost (O) 16 : 0 Vladimirovac
17.04.2016 16:30 Budućnost (A) 3 : 0 Crvena zvezda
17.04.2016 16:30 Mladost (V) 2 : 0 Sloga (BNS)
17.04.2016 16:00 Lipar 2 : 3 Terekveš
17.04.2016 16:00 OFK Šikara 2 : 1 Omladinac (D)
17.04.2016 16:00 Borac 3 : 0 Graničar (G)
17.04.2016 16:00 Kula 4 : 0 Hajduk
17.04.2016 16:00 BSK 5 : 0 Mladost
17.04.2016 16:00 Kordun 3 : 0 Stanišić
17.04.2016 16:00 Omladinac (B) 0 : 0 Rusin
17.04.2016 16:30 Sloga 3 : 0 Radnički 1905
17.04.2016 16:30 Eđšeg 2 : 1 Obilić
17.04.2016 16:30 Jadran 3 : 2 Krivaja
17.04.2016 16:30 Proleter 2 : 3 Preporod
17.04.2016 16:30 Bačka 3 : 2 Bajša
17.04.2016 16:00 Donji Petrovci 2 : 0 Partizan
17.04.2016 16:00 Graničar 1924 1 : 0 OFK Brestač
17.04.2016 16:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 1. Maj Ruma
17.04.2016 16:00 Ljukovo 1 : 2 Jadran
17.04.2016 16:00 Hrtkovci 0 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
17.04.2016 16:30 Kulpin 1 : 4 Hercegovac
17.04.2016 16:30 Krila Krajine 3 : 1 Miletić
17.04.2016 16:30 Borac 8 : 0 Proleter
17.04.2016 16:30 Budućnost 2 : 1 Napredak
17.04.2016 16:30 Hajduk 5 : 0 Vojvodina
17.04.2016 16:30 Sutjeska 0 : 2 Jedinstvo
17.04.2016 16:30 Mladost 0 : 3 Stari Grad
17.04.2016 16:30 Vinogradar 3 : 3 Omladinac
17.04.2016 16:30 Petrovaradin 2 : 4 Sofeks
17.04.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 3 TSK
17.04.2016 16:30 Index 2 : 0 Mladost
17.04.2016 16:00 Polet 0 : 4 Budućnost
17.04.2016 16:00 OFK Borac 0 : 3 TEK Sloga
17.04.2016 16:00 Strelac 2 : 0 Veliki Borak
17.04.2016 10:00 Radnički 2 : 1 Napredak
17.04.2016 13:00 Brodarac 2 : 0 Borac
17.04.2016 16:00 Komgrap 3 : 0 Dunav
17.04.2016 16:00 Banja 1 : 0 13. maj
17.04.2016 16:00 Sindjelić 2012 8 : 0 Pionir
17.04.2016 16:00 Institut 0 : 2 Zmaj 1953
17.04.2016 16:00 Dunavac 0 : 1 Boleč
17.04.2016 16:00 Kovačevac 6 : 1 Pinosava
17.04.2016 16:00 Ropočevo 1 : 0 Kosmaj
17.04.2016 10:00 Selo Mladenovac 1 : 4 Avala 1939
17.04.2016 16:00 Pudarci 0 : 2 Velika Krsna
17.04.2016 15:30 Omladinac 1 : 3 Mladi borac
17.04.2016 15:30 Pobeda 0 : 1 Mladi radnik
17.04.2016 15:30 Šumadija 3 : 2 Bresje Superior
17.04.2016 15:30 Budućnost 0 : 1 SASK
17.04.2016 15:30 7. Juli 2 : 0 Borac (R)
17.04.2016 15:30 Sloga 0 : 0 Udarnik
17.04.2016 15:30 Osipaonica 2 : 2 Bačinac
17.04.2016 16:00 Krilaš 4 : 3 Trgovački
17.04.2016 16:00 Mladost 0 : 2 Železničar
17.04.2016 16:00 Vojvoda Milenko 1 : 1 Dizel
17.04.2016 16:00 Sloga (B) 2 : 1 Sloga (Ć)
17.04.2016 16:00 Integral 0 : 3 Đerdap
17.04.2016 16:00 Petar Dobrnjac 2 : 2 Makce
17.04.2016 16:00 Rudar 2 : 1 Napredak
17.04.2016 16:00 Borac 3 : 4 Budućnost
17.04.2016 10:00 Šumadija 4 : 1 Aranđelovac
17.04.2016 16:00 Trnava 4 : 1 Karađorđe
17.04.2016 16:00 Banja 2 : 1 Prvi srpski ustanak
17.04.2016 16:00 Pobeda 2 : 0 Vitlina-Bokanja
17.04.2016 16:00 ŽSK 3 : 0 Vinča
17.04.2016 16:00 Borac 0 : 1 Lepenica
17.04.2016 16:00 Junkovac 4 : 0 BSK
17.04.2016 15:00 Prvi partizan 1 : 3 Sevojno
17.04.2016 15:00 Polet 2 : 1 Jasen
17.04.2016 15:00 Napredak 0 : 3 Višesava
17.04.2016 15:00 Ariljska rampa 3 : 1 Soko
17.04.2016 15:00 Jedinstvo 4 : 1 Perućac
17.04.2016 15:00 Savinac 2 : 4 Čajetina
17.04.2016 15:00 Železničar 1 : 4 Crnokosa
17.04.2016 16:30 Jedinstvo (Z) 2 : 4 Podrinje
17.04.2016 16:30 Borac (L) 2 : 2 Borac (V)
17.04.2016 16:30 Drina 2 : 1 Hajduk Stanko
17.04.2016 16:30 Lipolist 2 : 1 BMR Petlovača
17.04.2016 16:30 Antimon 0 : 1 Radnički Šabački
17.04.2016 16:30 Jedinstvo (Š) 2 : 1 Mladost (P)
17.04.2016 16:30 Kolubara 3 : 4 Mladost
17.04.2016 16:30 Polet 1 : 3 Sovljak
17.04.2016 16:30 Tvrdojevac 3 : 0 Joševa
17.04.2016 16:30 Tulari 2 : 0 Pepeljevac
17.04.2016 16:30 Trlić 2 : 1 Banjani
17.04.2016 16:30 OFK Divci 2 : 1 Tešnjar
17.04.2016 16:30 ZSK 1 : 0 Kačer
17.04.2016 16:00 Partizan 0 : 2 Jadran
17.04.2016 16:00 Sušica 3 : 2 Budućnost
17.04.2016 16:00 Šumadinac 0 : 1 Jedinstvo
17.04.2016 16:00 Srbija 1 : 2 Borac
17.04.2016 16:00 Vodojaža 0 : 1 Sloboda
17.04.2016 16:00 Vinogradi DB 6 : 0 Maršić
17.04.2016 16:00 Mladost 2 : 1 Ćava
17.04.2016 16:30 OFK Ras 2 : 0 Real
17.04.2016 16:30 Rudar 1 : 5 Goč
17.04.2016 16:30 Radnik 2 : 0 Ibar
17.04.2016 16:30 Pazar Juniors 2011 2 : 2 Borac
17.04.2016 16:30 Budućnost 1 : 2 Stubal
17.04.2016 16:30 Ribnica 1 : 1 Polet
17.04.2016 16:30 Mataruge 2 : 1 Gruža
17.04.2016 Radnički 5 : 1 Čaglavica
17.04.2016 16:00 Omladinac 5 : 1 Majdan
17.04.2016 16:00 Donja Vrbava 3 : 1 Backovac Junajted
17.04.2016 16:00 Mladost 2 : 2 Miokovci
17.04.2016 16:00 Spartak 1 : 1 Napredak
17.04.2016 17:00 Polet 3 : 0 Napredak Stubica
17.04.2016 17:00 Javor 5 : 2 Istok 63
17.04.2016 17:00 Šumadija 2 : 1 Supska
17.04.2016 17:00 Napredak (Sv) 3 : 2 Rudar Stenjevac
17.04.2016 17:00 Mladost (S) 1 : 0 Omladinac
17.04.2016 17:00 Moravac 2 : 3 Hajduk
17.04.2016 Budućnost 0 : 2 Juhor
17.04.2016 Resavac 1 : 1 Šumadinac
17.04.2016 Mladost (D) 7 : 0 Napredak (SL)
17.04.2016 Morava 5 : 1 Kupinovac
17.04.2016 Crni Vrh 0 : 1 Osaonica
17.04.2016 Kolare 4 : 3 Sloga
17.04.2016 Blagotin 1 : 1 Ursule
17.04.2016 16:30 Rubin (Z) 1 : 2 Trudbenik
17.04.2016 16:30 Stari Trstenik 6 : 5 Mladost
17.04.2016 16:30 Sloga 2 : 0 Rubin (DS)
17.04.2016 16:30 Polet 57 1 : 2 Donji Kopaonik
17.04.2016 16:30 14. Oktobar 2 : 0 Kamenorezac 76
17.04.2016 16:30 Kupci 4 : 4 Borac
17.04.2016 16:30 Jedinstvo 1936 1 : 0 Sloga
17.04.2016 16:30 Budućnost 5 : 0 Bukovica
17.04.2016 16:30 Rasina 1 : 0 Kapidžija
17.04.2016 16:30 BSK 3 : 0 Dvorane
17.04.2016 11:00 Gredetin 0 : 2 Polet
17.04.2016 16:30 Jastrebac (T) 2 : 2 Sloga (K)
17.04.2016 11:00 Jedinstvo GVD 3 : 1 Crvena zvezda
17.04.2016 16:30 Ratar 2 : 1 Planinac 2015
17.04.2016 16:30 OFK Sloga 4 : 0 Tempo
17.04.2016 16:30 Moravac (ZT) 3 : 0 Moravac (Č)
17.04.2016 16:30 Polet 1959 0 : 0 Deli Jovan
17.04.2016 16:30 Sloga 0 : 1 Dragoš
17.04.2016 16:30 Jerma 2 : 0 Pobeda
17.04.2016 16:30 Lokomotiva 7 : 0 Sloboda
17.04.2016 16:00 Navalin 9 : 0 Moravac
17.04.2016 16:00 Polet 1 : 0 Real
17.04.2016 16:00 Mladost (DL) 1 : 5 OFK Bobište
17.04.2016 16:00 Morava 3 : 2 Gradac
17.04.2016 16:00 BSK 3 : 0 Napredak
17.04.2016 11:00 Lemind 1953 2 : 1 Bratstvo
17.04.2016 16:00 Jedinstvo (G) 3 : 4 Mladost (B)
17.04.2016 16:30 Hajdučica 0 : 3 Potporanj
17.04.2016 16:30 Partizan (K) 5 : 0 Karaš (J)
17.04.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Vojvodina (S)
17.04.2016 16:30 Borac (VG) 1 : 0 Vojvodina (CC)
17.04.2016 16:30 Ševac 2 : 1 Karaš (K)
17.04.2016 16:30 Dunav 4 : 2 Borac (VS)
17.04.2016 16:30 Ratar 2 : 1 Banat (I)
17.04.2016 16:30 Omladinac 1 : 4 Proleter
17.04.2016 16:30 Borac 0 : 3 Strela
17.04.2016 16:30 Budućnost 3 : 0 Kolonija
17.04.2016 16:30 Tempo 0 : 6 Stari Tamiš
17.04.2016 16:30 Omladinac 6 : 0 Pobeda
17.04.2016 16:30 Glogonj 1 : 1 Spartak
17.04.2016 16:30 Unirea 3 : 0 Polet
17.04.2016 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Napredak
17.04.2016 16:00 Budućnost 2 : 6 Terekveš
17.04.2016 16:00 2. Oktobar 5 : 1 Proleter
17.04.2016 16:00 Bega 1 : 2 1.Oktobar
17.04.2016 16:00 Vojvodina (B) 3 : 0 Vojvodina (NM)
17.04.2016 16:00 Delija 1 : 1 Omladinac
17.04.2016 16:00 Proleter 2 : 2 OFK Klek
17.04.2016 16:00 Lehel 2 : 2 MSK
17.04.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 5 OFK Gradnulica
17.04.2016 16:00 ŽFK Banat 1 : 2 Naftagas
17.04.2016 16:00 Omladinac 2 : 3 ASK
17.04.2016 16:00 Potisje 2 : 1 Rusanda
17.04.2016 16:00 Dunav 1 : 0 Graničar
17.04.2016 16:00 Telečka 6 : 0 Rastina 1918
17.04.2016 16:00 OFK Metalac 1 : 2 Partizan
17.04.2016 16:30 Đurđin 0 : 2 Hajduk
17.04.2016 16:30 Žednik 1 : 3 Udarnik Višnjevac
17.04.2016 16:30 Bikovo 0 : 1 Čantavir
17.04.2016 16:30 Palić 2 : 5 Solid
17.04.2016 16:30 Lokomotiva 3 : 3 Elektrovojvodina
17.04.2016 16:30 Bratstvo 4 : 0 Dušan Silni
17.04.2016 16:00 Sloga 0 : 3 Borac (M)
17.04.2016 16:00 Radnički 1 : 4 Mitros
17.04.2016 16:00 Napredak 3 : 0 Noćaj
17.04.2016 16:00 Graničar 3 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 16:00 Borac (S) 3 : 4 Sloboda
17.04.2016 16:00 PSK Putinci 0 : 3 Borac (K)
17.04.2016 16:00 Obilić 1993 1 : 2 Fruškogorac
17.04.2016 Sloga 0 : 3 Obilić (Vilovo)
17.04.2016 Bačka 5 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 Obilić (Zmajevo) 1 : 0 Mladost
17.04.2016 Hajduk 1 : 6 Budućnost
17.04.2016 Iskra 3 : 2 Vojvodina
17.04.2016 16:30 Krivanj 3 : 2 Naša Zvezda
17.04.2016 16:30 Soko 0 : 2 Slavija
17.04.2016 16:30 Borac 5 : 3 Maglić
17.04.2016 16:30 Labudnjača 1 : 3 Neštin
17.04.2016 16:30 Bački Hajduk 3 : 0 Bačka
17.04.2016 16:00 Bačka 6 : 1 Centar
17.04.2016 16:00 Čenej 1 : 2 Borac
17.04.2016 10:00 Kabel - Štrand 2 : 1 Fruškogorac
17.04.2016 16:00 Crvenka 7 : 2 Dunavac
17.04.2016 16:00 Rekreativo 011 5 : 4 Mladost
17.04.2016 16:00 OFK Petrovčić 1 : 2 Busije
17.04.2016 16:00 Šumadinac 1 : 2 Posavac
17.04.2016 10:00 Šećeranac Ada 1 : 0 BUSK
17.04.2016 16:00 Atakante 2 : 1 Studenski Grad
17.04.2016 15:30 Jasenica 2 : 4 Polet
17.04.2016 15:30 Mladost 1948 2 : 1 Obilić
17.04.2016 16:00 Desine 2 : 3 Kurjače
17.04.2016 16:00 Napredak (P) 4 : 1 Napredak (B)
17.04.2016 16:00 Jedinstvo (D) 4 : 0 Polet (B)
17.04.2016 16:00 Borac (K) 7 : 0 Braničevo
17.04.2016 16:00 Vihor 1 : 2 Mlava (B)
17.04.2016 16:00 Mladost 3 : 1 Zadrugar
17.04.2016 16:00 Bata Bulić 3 : 2 BSK
17.04.2016 16:00 Omladinac (S) 2 : 1 Dragoš
17.04.2016 16:00 Polet 7 : 0 Napredak
17.04.2016 16:00 Sloga 1952 1 : 5 Radnički
17.04.2016 16:00 Rudar 0 : 2 Radnik
17.04.2016 16:00 Kusovac 1 : 1 Meteor
17.04.2016 16:00 Bare 7 : 3 Karađorđe Vučić
17.04.2016 16:00 Lokomotiva 3 : 1 Mladost Crni Kao
17.04.2016 16:00 Crvena zvezda 3 : 0 Kotlenik
17.04.2016 16:00 BSK 6 : 0 Marjan
17.04.2016 16:00 Sloga 1 : 1 Mladost MG
17.04.2016 16:00 Mladost (R) 5 : 1 Grivac
17.04.2016 16:00 Budućnost 1 : 1 Jasenica
17.04.2016 16:00 Sloga 1 : 1 Kopljari
17.04.2016 16:00 Partizan 2 : 2 Mladi rudar
17.04.2016 11:00 B 2000 2 : 5 Proleter
17.04.2016 11:00 Žabare 3 : 2 Šumadinac (S)
17.04.2016 16:00 Ranilović 6 : 0 Misača
17.04.2016 16:00 Šamot 3 : 4 Šumadinac (N)
17.04.2016 16:30 Vlašić 3 : 2 Dušan Silni
17.04.2016 11:00 Pričinović 2 : 1 Mladost 2013
17.04.2016 16:30 Cerić 5 : 1 Karađorđe
17.04.2016 16:30 Mrovska 2 : 7 Jevremovac
17.04.2016 16:30 Trešnjevka 2 : 2 Rankovac
17.04.2016 16:30 Sloga 3 : 2 Vojvoda Stepa Step.
17.04.2016 16:30 Cer 4 : 2 Jedinstvo
17.04.2016 16:30 Sloga (S) 3 : 2 Stolice
17.04.2016 11:00 Studenac 2 : 1 Borac
17.04.2016 11:00 Crnča 2 : 3 Gučevo
17.04.2016 16:30 Sloga (LŠ) 7 : 1 Milan Orlić
17.04.2016 16:30 Cerova 1 : 2 Vidojevica
17.04.2016 16:30 Velika Reka 5 : 0 Krasava
17.04.2016 16:30 Borac 3 : 2 Omladinac 2013
17.04.2016 16:30 Cer 3 : 2 Budućnost (PD)
17.04.2016 16:30 Mladi Borac 4 : 1 Torpedo 1924
17.04.2016 16:30 Drina 0 : 3 Budućnost (Z)
17.04.2016 16:30 Duško 3 : 6 Majur
17.04.2016 16:30 Partizan 2 : 2 Mladost (MM)
17.04.2016 16:30 Gorki 3 : 1 Proleter
17.04.2016 11:00 Jadar 2013 2 : 0 Kolubara 2
17.04.2016 16:30 Popadić 1 : 0 Rajac
17.04.2016 16:30 Mladost 0 : 0 Borac
17.04.2016 16:30 Ribnikar 0 : 2 Iskra
17.04.2016 16:30 Liplje 5 : 0 Gradac
17.04.2016 16:30 Milenko Pavlović 3 : 1 Komanice
17.04.2016 16:30 Gunjevac 0 : 2 Rudar
17.04.2016 16:30 Proleter 0 : 2 Polet (T)
17.04.2016 16:00 Kremenac 2 : 2 Botunje
17.04.2016 16:00 Košutnjak 4 : 1 OFK Bagremar
17.04.2016 16:00 21. oktobar 0 : 1 Kutlovo
17.04.2016 16:00 Zastava 2 : 0 Azbest
17.04.2016 13:30 Divostin 2 : 5 OFK Žeželj
17.04.2016 16:00 Seljak 1 : 5 Šumadija 1934
17.04.2016 16:30 Borac 4 : 1 Tavnik
17.04.2016 16:30 Morava 1 : 0 Zvezda
17.04.2016 16:30 Budućnost 0 : 1 Kraljevo Hajduk
17.04.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Napredak
17.04.2016 16:30 Šumadija 3 : 2 Lazac
17.04.2016 16:30 Vrnjci 0 : 2 Magnohrom
17.04.2016 16:00 Velereč 94 1 : 2 Omladinac
17.04.2016 16:00 Šilopaj 3 : 2 Mladost 09
17.04.2016 16:00 Ozrem PMH 2 : 1 Brezak
17.04.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Dedinje Junajted
17.04.2016 16:30 Vrelo 2 : 0 Brezova
17.04.2016 16:30 LFK Mladost 3 : 0 Bjelica
17.04.2016 16:30 Gorušica 3 : 1 Voćar
17.04.2016 11:00 Prilike 3 : 0 Gradina
17.04.2016 16:30 Sloga 1 : 1 Jelica
17.04.2016 16:30 Slavija 5 : 1 Jedinstvo (M)
17.04.2016 16:30 Jadran 0 : 0 Jedinstvo (SK)
17.04.2016 16:30 Šampion 0 : 1 Tisa B
17.04.2016 16:30 Tromedja 0 : 5 Tisa (P)
17.04.2016 16:30 Hajduk 1 : 1 Horgoš 1911
17.04.2016 16:00 Smedovac 2 : 0 Ratar
17.04.2016 11:00 Miloševo 2 : 3 Polet
17.04.2016 11:00 Malajnica 2 : 1 Kovilovo
17.04.2016 16:00 Slatina 10 : 1 Srbovo
17.04.2016 16:00 OFK Tamnič 5 : 1 Rečka
17.04.2016 16:00 Baličevac 4 : 1 Rad
17.04.2016 10:00 Arbanasce 6 : 2 Borac
17.04.2016 16:00 Padina 6 : 0 Jugovići
17.04.2016 16:00 Budućnost 5 : 2 Rudar
17.04.2016 16:00 Planinac 4 : 1 Strelac
17.04.2016 16:00 Prijatelji 3 : 0 Lugovi
17.04.2016 16:00 Parmenac 0 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 16:00 Premeća 1 : 4 Mladost
17.04.2016 16:00 Kej : Morava
17.04.2016 16:00 Tomislavci : Sloboda
17.04.2016 16:00 Pobeda : Bačka B
17.04.2016 17:00 Trstenica 1 : 4 Posavina
17.04.2016 17:00 Rvati 0 : 0 Ljubinić
17.04.2016 17:00 Zvezda-Konatice 2 : 2 Duboko
17.04.2016 17:00 Borac 1 : 2 Partizan-Draževac
17.04.2016 17:00 Krtinska 3 : 0 Belo Polje
17.04.2016 17:00 Vukićevica 3 : 2 Jedinstvo
17.04.2016 17:00 OFK Urovci 5 : 1 Omladinac
17.04.2016 17:00 Sloboda 1 : 0 Budućnost
17.04.2016 17:00 Sloga 1 : 0 Polet
17.04.2016 17:00 Borac 3 : 4 BSK
17.04.2016 17:00 OFK Radnički 0 : 2 Šumadija
17.04.2016 16:30 Vis 9 : 2 OFK Rogača
17.04.2016 14:00 Rudar 2012 6 : 3 Sibnica
17.04.2016 12:00 Stojnik 0 : 1 Vojvoda
17.04.2016 16:00 Ivanča 3 : 0 Napredak
17.04.2016 16:00 Šepšin 7 : 1 Sloga
17.04.2016 10:00 Šumadija 1962 3 : 0 Omladinac
17.04.2016 16:00 Markovac 4 : 0 OFK Student
17.04.2016 16:00 Borac 1 : 2 Vlaška 1950
17.04.2016 16:30 Mladost 2 : 1 Zemljoradnik
17.04.2016 16:30 Razvitak 4 : 2 ISK Izvor
17.04.2016 16:30 Vihor 0 : 0 Popovac
17.04.2016 16:30 Sloboda 1 : 3 Buljane
17.04.2016 16:30 Železničar 2 : 3 Heroj
17.04.2016 16:30 Budućnost 2 : 0 Radnik
17.04.2016 17:00 Mladi radnik 4 : 5 15. Avgust 1950
17.04.2016 17:00 Zelenika 3 : 0 Planinac
17.04.2016 17:00 Resavac 3 : 1 Resava
17.04.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Šantarovac
17.04.2016 17:00 Belica 2 : 4 Hajduk
17.04.2016 17:00 Partizan 6 : 1 Omladinac
17.04.2016 17:00 Sloboda 1 : 5 Trnava
17.04.2016 17:00 OFK Borac 4 : 2 Crnovršanin
17.04.2016 15:30 Morava 1 : 2 Stragari
17.04.2016 15:30 Vinogradar 1 : 3 Stara Čaršija
17.04.2016 15:30 Stevka Božurevka 1 : 1 Jugovići
17.04.2016 16:30 Sloboda 1948 1 : 0 Rujišnik
17.04.2016 11:00 Mladost 0 : 2 Milanovo
17.04.2016 10:00 Jašunja 3 : 3 Gornje Sinkovce
17.04.2016 16:30 Hajduk 1 : 3 Radnički 1927
17.04.2016 16:30 Vinogradar 8 : 2 Omladinac
17.04.2016 16:30 Dobrica 3 : 1 Janošik
17.04.2016 16:00 Vojvodina 1 : 0 Sloga
17.04.2016 16:00 Graničar 1 : 1 Jedinstvo (K)
17.04.2016 16:00 Fruška Gora 1 : 0 Jedinstvo (R)
17.04.2016 16:00 Sremac 4 : 2 Mladost (P)
17.04.2016 16:00 Car Uroš 6 : 1 Polet
17.04.2016 16:00 27. Oktobar 1 : 2 Planinac
17.04.2016 16:00 Fruškogorac 1 : 0 Mladost (B)
17.04.2016 Omladinac 1 : 6 Hajduk
17.04.2016 Sinđelić 3 : 1 Borac
17.04.2016 OFK Bingula 5 : 3 Graničar
17.04.2016 Sremac 1 : 6 OFK Bikić
17.04.2016 OFK Bačinci 3 : 1 Bratstvo
17.04.2016 16:30 Jednota 5 : 1 Jedinstvo (Lj)
17.04.2016 16:00 Srem 0 : 0 Mladost
17.04.2016 16:00 Sremac 3 : 0 Sloven
17.04.2016 16:00 Lovac 3 : 2 Vitez
17.04.2016 16:00 Graničar 4 : 1 Šumar
17.04.2016 16:00 Sloga (Č) 3 : 0 Sremac
17.04.2016 16:00 Poletarac 2 : 1 OFK Bosut
17.04.2016 16:00 BSK 6 : 0 Napredak
17.04.2016 16:00 Srem 7 : 1 Borac (R)
17.04.2016 16:00 Sloga (Z) 2 : 1 Grgurevci
17.04.2016 16:00 Borac (VR) 5 : 4 Planinac
17.04.2016 16:00 Železničar : Borac
17.04.2016 16:00 Dunav 0 : 0 Sloga
17.04.2016 16:00 Borac 8 : 4 Fruškogorac
17.04.2016 16:00 ČSK Čortanovci 2 : 1 Krušedol
17.04.2016 16:00 Dunavac 5 : 0 Metalac
17.04.2016 16:00 Sloga (Du) 3 : 3 Ljubičevo
17.04.2016 16:00 Stig 1955 3 : 1 Sloga (L)
17.04.2016 16:00 Dunav 4 : 1 Mip Majdan
17.04.2016 16:00 Zemljoradnik 8 : 0 Proleter
17.04.2016 16:00 Sloga (Dr) 1 : 3 Pobeda
17.04.2016 16:00 Melnica 1 : 1 Jedinstvo
17.04.2016 16:00 Soko 3 : 1 Zabrđe 1936
17.04.2016 16:00 Omladinac 1 : 2 Radnik
17.04.2016 16:00 BSK 0 : 3 Veliko Laole
17.04.2016 10:00 Bečevica 0 : 3 Mladost
17.04.2016 10:00 Mladost (R) 1 : 3 Plaskovac
17.04.2016 10:00 Krćevac 04 3 : 2 Maskar
17.04.2016 11:00 Radoje Domanović 1 : 4 Mladost (J)
17.04.2016 Brezovac 7 : 1 Venčani
17.04.2016 11:00 Miloš Pocerac 2013 3 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 11:00 Galeb 3 : 0 Mladost
17.04.2016 11:00 Sava 3 : 1 Korman
17.04.2016 11:00 Žabar 1 : 3 Zablaće
17.04.2016 16:30 Polet 3 : 0 Verko
17.04.2016 16:30 Provo 2015 11 : 1 Sloga Trgošped
17.04.2016 11:00 Hajduk 1 : 1 Jedinstvo 2014
17.04.2016 16:30 Krnule 09 1 : 3 Sloga (R)
17.04.2016 16:30 Skupljen 2013 1 : 2 Mladost (B)
17.04.2016 11:00 Torpedo 4 : 2 Dragojevac
17.04.2016 16:30 Petrovac 74 1 : 3 Sloga 1949
17.04.2016 11:00 Volujac 2 : 2 Mladost (S)
17.04.2016 11:00 Šipurske livade 2 : 1 Pocerina
17.04.2016 14:00 Šumice 7 : 1 Bair
17.04.2016 11:00 Radnik 2 : 3 Sloboda
17.04.2016 16:00 Lukavac 0 : 1 Dupljaj
17.04.2016 16:00 Zadrugar 2 : 4 Mali korak
17.04.2016 16:00 Paune 1 : 3 Beloševac
17.04.2016 16:00 OFK Povlen 2 : 2 Rakac Stave
17.04.2016 16:00 Kotešica 1 : 1 OFK Brđanac
17.04.2016 11:00 Bujačić 0 : 2 Žabari
17.04.2016 16:30 Mladost 4 : 1 Tolić
17.04.2016 16:30 Gornji Mušić 2 : 1 Paštrić
17.04.2016 16:30 Vojvode 3 : 0 Orao
17.04.2016 16:30 Stari drugari 2 : 1 Gornji Lajkovac
17.04.2016 16:30 Babajić 0 : 3 Toplica
17.04.2016 16:30 Sloga 2 : 4 Strmovo 1968
17.04.2016 11:00 Šarbane 8 : 1 Zvizdar
17.04.2016 14:00 OFK Paljuvi 1 : 2 Kalenić
17.04.2016 14:00 Pambukovica 2 : 2 Čučuge
17.04.2016 11:00 Murgaš 2012 1 : 0 Sloga
17.04.2016 16:00 Brgule 1 : 0 Sloga
17.04.2016 16:30 Vrelo 1 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 11:00 OFK Takovo 0 : 5 Vrelo Sport
17.04.2016 11:00 Vukona 1 : 0 Kolubara
17.04.2016 13:30 Strelac 001 2 : 4 Omladinac
17.04.2016 16:00 Dobrača 2 : 1 Borac
17.04.2016 16:00 Šumarice 2008 3 : 0 Mladost Teferič
17.04.2016 16:00 Bukorovac 1 : 1 Erdoglija
17.04.2016 16:30 Mladost 1981 2 : 0 Stara Čaršija
17.04.2016 16:30 Popovići 1 : 1 Jovo Kursula
17.04.2016 16:30 Morava 1 : 0 Zgodačica
17.04.2016 16:30 Mineral 2015 1 : 0 Studen Vitez
17.04.2016 16:30 Musina reka 1 : 2 BSK 2014
17.04.2016 16:30 Omladinac 4 : 2 Progorelica
17.04.2016 10:00 Mlada krila 3 : 0 Žiča
17.04.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Napredak
17.04.2016 15:30 Mladost 2 : 1 Pomoravlje
17.04.2016 15:30 Budućnost 2 : 0 BSK
17.04.2016 15:30 Pek 1 : 2 Baštovan 2015
17.04.2016 15:30 Mladi Borac 1 : 2 Kumane
17.04.2016 15:30 Srednjevo 7 : 2 Ram
17.04.2016 15:30 Dunavac 2 : 0 Sloga
17.04.2016 15:30 Pečanica 0 : 3 Radnički
17.04.2016 11:00 Zdravinje 3 : 2 Vitanovac 08
17.04.2016 11:00 Štitari 1 : 5 Zmajevac
17.04.2016 11:00 Mladost VPD 5 : 0 Polet
17.04.2016 11:00 Modrica 3 : 1 Mudrakovac
17.04.2016 11:00 Polet 3 : 1 Grkljane
17.04.2016 11:00 Lipovac 9 : 0 Mladost 2015
17.04.2016 11:00 Srnje 1 : 5 Padež
17.04.2016 Sloga 1 : 1 Slavija
17.04.2016 Borac 3 : 0 Jednota 1950
17.04.2016 Proleter 2 : 3 Mladost
17.04.2016 17:00 Slavija 1915 6 : 1 Sloga
17.04.2016 16:30 Sečica 4 : 0 Gorobilje
17.04.2016 16:30 Pobeda 3 : 2 Glumač
17.04.2016 14:00 Trešnjica 2 : 0 Avijatičar Vranjani
17.04.2016 14:30 Duškovci 3 : 5 Dobrinjac
17.04.2016 16:30 Ježevica 3 : 0 Borac
17.04.2016 14:00 Lazarica 4 : 0 Lauš
17.04.2016 16:00 Karađorđe 2013 5 : 1 Mladost
17.04.2016 16:00 Napredak 0 : 3 Pobeda
17.04.2016 16:00 Badnjevac 2 : 0 Veteran
17.04.2016 17:00 Dimitrije Tucović 3 : 1 Petka
17.04.2016 17:00 20. Oktobar 0 : 1 Lazarevac
17.04.2016 17:00 Proleter 1 : 0 Mladi Borac
17.04.2016 17:00 Šumadinac 1 : 1 Mladi Radnik
17.04.2016 16:00 Igalo 0 : 1 Berane
17.04.2016 16:00 Grafičar 1 : 2 Bratstvo
17.04.2016 16:00 Jezero 3 : 1 Cetinje
17.04.2016 16:00 Kom 0 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 16:00 Ibar 2 : 0 Brskovo
17.04.2016 17:00 Crvena zvezda 1 : 3 Spartak
17.04.2016 15:30 Mačva 0 : 10 Napredak
17.04.2016 15:30 Sloga Radnički 6 : 1 Požarevac
17.04.2016 12:00 Jerina 3 : 0 Slatke Male
17.04.2016 11:00 Sloga 036 7 : 0 Una Fortuna 04
17.04.2016 16:00 Radnički 1919 0 : 4 Metalmania
17.04.2016 16:00 Knjaževac 2015 2 : 1 Radnički 2012
17.04.2016 14:00 Cvetex 0 : 18 Ekonomist
17.04.2016 14:00 Proleter 0 : 3 Sloga Kakmuž-Petrovo
17.04.2016 11:00 Mačva 3 : 1 Lokomotiva
17.04.2016 11:00 Crvena zvezda 0 : 4 Vojvodina
17.04.2016 11:00 Radnički 1923 0 : 4 Partizan
17.04.2016 12:00 Rad 2 : 1 Borac
17.04.2016 10:00 Loznica 5 : 1 Železničar
17.04.2016 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Proleter
17.04.2016 10:00 Spartak 3 : 2 ČSK Pivara
17.04.2016 10:00 Dinamo 1945 2 : 1 Vojvodina
17.04.2016 10:00 OFK Hajduk 3 : 1 Inđija
17.04.2016 10:00 Donji Srem 5 : 1 Radnički (NP)
17.04.2016 10:00 Radnički (SM) 0 : 2 Veternik
17.04.2016 10:00 Proleter (BK) 2 : 0 Sloga (P)
17.04.2016 14:00 Bačka (BP) 1 : 5 Radnički (S)
17.04.2016 15:00 Javor 3 : 1 Metalac (K)
17.04.2016 11:00 Mladost 0 : 5 Sloboda (U)
17.04.2016 10:00 Sloga (P) 4 : 2 Polet
17.04.2016 12:30 Rudar 0 : 3 Metalac (GM)
17.04.2016 09:00 Policajac 2 : 2 Žarkovo
17.04.2016 12:30 Bežanija 1 : 1 Radnički (O)
17.04.2016 10:00 Voždovac 7 : 0 IM Rakovica
17.04.2016 10:30 Brodarac 2 6 : 1 Internacional
17.04.2016 12:00 Sindjelić 0 : 3 Radnički (NB)
17.04.2016 13:00 Srem 4 : 2 Trudbenik
17.04.2016 14:00 Prva Iskra 1 : 1 Vrcin
17.04.2016 10:00 Sopot 1 : 6 011
17.04.2016 10:00 Milenium 3 : 1 Banja
17.04.2016 13:00 Grafičar 2 : 1 Zmaj 1953
17.04.2016 14:00 Torlak 1 : 2 Omladinac
17.04.2016 15:30 Bresje Superior 0 : 1 Omladinac
17.04.2016 Mladi borac 3 : 0 Udarnik
17.04.2016 18:00 Mladost 1 : 0 Zeta
17.04.2016 18:00 Rudar 0 : 0 Kom
17.04.2016 18:00 Bokelj : Bratstvo
17.04.2016 18:00 Mornar 5 : 0 Berane
17.04.2016 18:00 Lovćen 2 : 2 Sutjeska
17.04.2016 18:00 OFK Petrovac 0 : 3 Budućnost
17.04.2016 13:00 Spartak 1 : 2 Teleoptik
17.04.2016 11:00 Real Niš 3 : 0 Napredak
17.04.2016 13:00 Crvena zvezda 1 : 1 Vojvodina
17.04.2016 09:30 Rad 1 : 1 Zemun
17.04.2016 12:00 RFK NS 1921 6 : 0 Donji Srem
17.04.2016 12:00 Radnički (NP) 1 : 1 Petar Puača
17.04.2016 10:00 Kikinda 1909 2 : 0 Mladost (L)
17.04.2016 12:00 Bečej 1918 0 : 0 Vrbas
17.04.2016 12:00 Radnički 0 : 3 Sindjelić
17.04.2016 09:00 Teleoptik 3 : 0 Internacional
17.04.2016 17:00 Studentski Grad 2 : 0 Dominus
17.04.2016 11:30 Borča 0 : 1 Lokomotiva
17.04.2016 11:00 Apolon 4 5 : 0 Bane
17.04.2016 13:00 Sloga 4 : 0 Nacional
17.04.2016 10:00 Balkan 6 : 1 GSP Polet
17.04.2016 10:00 Mladenovac 2 : 0 Trudbenik
17.04.2016 12:00 PKB 4 : 1 Bežanija
17.04.2016 17:00 PKB Kovilovo 2 : 2 Žarkovo
17.04.2016 12:00 Jedinstvo 1 : 0 Mačva
17.04.2016 12:00 Železničar 0 : 3 Budućnost Krušik 2014
17.04.2016 12:00 OFK Šabac 4 : 0 Loznica
17.04.2016 16:00 Njerš Ištvan 2 : 0 Tornjoš
17.04.2016 12:00 Vinca 8 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 15:00 Dorćol 3 : 2 Beograd 1929
17.04.2016 10:00 Crvena zastava 3 : 0 Zadrugar
17.04.2016 10:00 Rađevac 2 : 1 Donjošorac
17.04.2016 11:00 Dečić 2 : 7 Jedinstvo
17.04.2016 11:00 Bokelj 2 : 0 Graficar
17.04.2016 13:00 Rudar 1 : 1 Igalo
17.04.2016 11:00 Mornar 6 : 0 Jezero
17.04.2016 11:00 OFK Petrovac 0 : 3 Budućnost
17.04.2016 11:00 Lovćen 0 : 3 Sutjeska
17.04.2016 Mladost (G) 3 : 0 Rudo
17.04.2016 10:00 Železničar 1 : 1 Kikinda 1909
17.04.2016 15:00 Petar Puača 2 : 2 Radnički
17.04.2016 10:00 RFK N.S. 1921 6 : 0 Donji Srem
17.04.2016 14:00 Radnički (NP) 1 : 1 Indeks
17.04.2016 10:00 Bečej 1918 3 : 1 Vrbas
17.04.2016 10:00 Hajduk Junior 3 : 1 Bačka 1901
17.04.2016 12:00 Dinamo 1945 4 : 1 Vršac
17.04.2016 10:00 Vršac United 0 : 2 Proleter 2006
17.04.2016 13:00 Šumadija 1903 1 : 2 AS
17.04.2016 13:00 Radnički 1923 0 : 1 Pazar Juniors
17.04.2016 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Kiker
17.04.2016 13:00 Apolon 2 : 3 Sloga
17.04.2016 16:00 Teleoptik 4 : 1 FSFV
17.04.2016 16:00 Voždovac 3 : 2 011
17.04.2016 14:00 Rad 2 : 0 Brodarac
17.04.2016 09:00 BSK 0 : 7 Partizan
17.04.2016 17:30 OFK Beograd 4 : 1 Crvena zvezda
17.04.2016 10:00 Kolubara 2 : 0 Radnički (O)
17.04.2016 10:00 Bežanija 0 : 4 Studentski Grad
17.04.2016 14:00 Zemun 9 : 0 BSK 1925
17.04.2016 15:00 Sindjelić 1 : 2 Lokomotiva
17.04.2016 10:00 Bresje Superior 1 : 0 Omladinac
17.04.2016 10:00 Mladi borac 0 : 3 Udarnik
17.04.2016 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Mačva
17.04.2016 10:00 Železničar 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.04.2016 10:00 Radnički 4 : 1 Drina
17.04.2016 10:00 OFK Šabac 3 : 0 Loznica
17.04.2016 15:00 Srem J. 4 : 0 Novi Beograd
17.04.2016 10:00 Borac P. 0 : 10 BASK
17.04.2016 11:00 OFK Zabrežje 0 : 11 13.maj
17.04.2016 12:00 BAK 3 : 7 Radnički (K)
17.04.2016 13:00 Jedinstvo Stević 7 : 1 Proleter (BK)
17.04.2016 10:00 Senta 8 : 0 Obilić
17.04.2016 12:00 Karlsdorf 5 : 0 Borac (P)
17.04.2016 10:00 Proleter (M) 1 : 3 Sloga (BNS)
17.04.2016 13:00 Balkan 4 : 1 Hajduk
17.04.2016 15:00 Trudbenik 2 : 1 Pionir
17.04.2016 12:00 Mika Antić 0 : 4 Petar Urošev
17.04.2016 11:00 Slavija 9 : 1 Polet
17.04.2016 11:00 Borac 10 : 1 Mika Antić
17.04.2016 10:00 Slavija 1 : 7 Bačka
17.04.2016 10:00 Sloga 1 : 3 AFK
17.04.2016 10:00 Milutinac 1 : 2 Institut
17.04.2016 10:00 Tempo 1 : 2 Radnički NB
17.04.2016 09:00 BSK 1925 : 13. Maj
17.04.2016 10:00 Omladinac 8 : 4 Polet
17.04.2016 10:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
17.04.2016 10:00 Zadrugar 5 : 2 Skela
17.04.2016 10:00 Karađorđe 1 : 0 BMR Petlovača
17.04.2016 Mačva 2005 15 : 0 POFK Letnjikovac
17.04.2016 Mladost (G) 1 : 1 Rudo
17.04.2016 14:00 Kolibri 0 : 7 Krstarica
17.04.2016 15:00 Jagodina 1 : 0 Lavice Dubočica
17.04.2016 14:00 Majdanpek 3 : 8 Jedinstvo 2014
17.04.2016 11:30 Teleoptik 1 : 0 Kolubara
17.04.2016 14:30 OFK Beograd 5 : 0 Voždovac
17.04.2016 09:00 Brodarac 0 : 1 Radnički Obrenovac
17.04.2016 11:00 Internacional 4 : 0 Dorćol
17.04.2016 14:30 PKB Kovilovo 2 : 6 Balkan
17.04.2016 09:00 OFK Beograd (B) 4 : 1 Brodarac 1947
17.04.2016 13:00 Petlić 5 : 1 Atakante
17.04.2016 15:30 Poštar 1 : 4 Lokomotiva (B)
17.04.2016 Sloga 1 : 1 Bambi
17.04.2016 09:00 Radnicki 2 2 : 2 Radnicki
17.04.2016 09:45 Posavina 0 : 5 Buducnost
17.04.2016 Sloga 0 : 3 Bambi
17.04.2016 12:30 Forza 1 : 4 Radnički
17.04.2016 13:30 Fair Play 06 1 : 7 Klub 11
17.04.2016 15:30 Rad 3 : 0 OFK Beograd

Košarka

17.04.2016 18:00 Beko 80 : 87 Zdravlje Leskovac
17.04.2016 19:00 Rtanj 99 : 76 OKK Junior
17.04.2016 18:00 Polet 81 : 76 Crnokosa
17.04.2016 19:00 Zekas 75 77 : 75 Železničar
17.04.2016 19:00 Ub 79 : 57 Novi Pazar
17.04.2016 18:30 Kris Kros 82 : 62 Sloven
17.04.2016 20:00 Odžaci 82 : 84 Vrbas
17.04.2016 13:00 Ljubovija 74 : 27 Paraćin

Odbojka

17.04.2016 16:00 SFS Borac 3 : 1 Mladost
17.04.2016 17:00 Dubočica 2 : 3 Toplički Vitezovi
17.04.2016 17:00 Topličanin 3 : 1 Desetka
17.04.2016 17:00 Pirot 0 : 3 Hajduk Veljko
17.04.2016 Mokra Gora 2 : 3 Tutin Dalas
17.04.2016 15:00 Leskovac 98 3 : 0 Kuršumlija
17.04.2016 13:00 Surdulica 0 : 3 Pirot

Rukomet

17.04.2016 18:00 Crvena zvezda 18 : 26 Metaloplastika
17.04.2016 19:00 Metalac 20 : 35 Proleter
17.04.2016 19:00 Aleksinac 28 : 25 ORK Bor
17.04.2016 16:00 Rembas 18 : 30 Jagodina
17.04.2016 18:00 Metalac 34 : 26 Omladinac
17.04.2016 17:00 Zemun 1957 30 : 26 Smederevo
17.04.2016 18:00 Umčari 33 : 19 Lazarevac
17.04.2016 18:30 Jedinstvo 1974 33 : 26 Dorćol
17.04.2016 17:00 Radan 34 : 25 Niška Banja
17.04.2016 Osipaonica 23 : 30 Udarnik
17.04.2016 18:00 Slavija 30 : 24 Leotar
17.04.2016 18:00 Hercegovina 36 : 22 Hercegovac
17.04.2016 18:00 Lokomotiva 32 : 27 Bijeljina
17.04.2016 18:00 Drina 37 : 27 Kozara Mlijekoprodukt
17.04.2016 15:30 Srem 39 : 11 Laki
17.04.2016 19:00 Jastrebac 36 : 17 Remesiana
17.04.2016 11:00 Paraćin 15 : 34 Dubočica
17.04.2016 18:00 Vlasotince 31 : 20 Morava Han

Vaterpolo

17.04.2016 Vojvodina 7 : 11 Vračar
17.04.2016 Crvena zvezda 19 : 5 Taš 2000

Futsal

17.04.2016 20:30 Niš 92 1 : 3 Smederevo
17.04.2016 18:00 Vranje 2 : 3 Kalča Memoris
17.04.2016 19:00 Hajduk 11 : 1 Viking
17.04.2016 20:00 Kolubara 1 : 9 Ekonomist
17.04.2016 20:00 Zufo 6 : 11 Rota

Ragbi 13

17.04.2016 16:30 Crvena Zvezda 38 : 28 Radnički
17.04.2016 16:00 Partizan 62 : 18 Radnički

Američki fudbal

17.04.2016 15:30 Imperatori 6 : 49 GAT Dukes
17.04.2016 16:00 Lavovi 43 : 0 Angel Warriors
17.04.2016 15:00 Pastuvi 28 : 7 Black Hornets
17.04.2016 15:00 Sharks 33 : 36 Knights
17.04.2016 14:00 Golden Bears 6 : 41 Bears
17.04.2016 15:00 Royal Crowns 30 : 0 Bedemi
April 2016
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned