XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2016

Fudbal

02.10.2016 19:00 Radnik 0 : 1 Napredak
02.10.2016 19:00 Novi Pazar 1 : 0 Radnički (N)
02.10.2016 15:00 OFK Bačka 2 : 1 Voždovac
02.10.2016 19:00 Partizan 3 : 1 Mladost
02.10.2016 19:00 Vojvodina 1 : 0 Metalac
02.10.2016 17:00 Javor Matis 2 : 4 Crvena zvezda
02.10.2016 19:00 Čukarički 1 : 1 Borac
02.10.2016 15:00 Spartak ŽK 0 : 1 Rad
02.10.2016 15:00 OFK Odžaci 0 : 0 Zemun
02.10.2016 15:00 Sindjelić 1 : 1 Bežanija
02.10.2016 17:30 Burnley 0 : 1 Arsenal
02.10.2016 15:15 Leicester 0 : 0 Southampton
02.10.2016 15:15 Tottenham 2 : 0 Manchester City
02.10.2016 13:00 Manchester Utd 1 : 1 Stoke
02.10.2016 15:30 Wolfsburg 0 : 0 Mainz 05
02.10.2016 17:30 Schalke 04 4 : 0 Borussia M'gladbach
02.10.2016 12:30 Empoli 0 : 3 Juventus
02.10.2016 15:00 Atalanta 1 : 0 Napoli
02.10.2016 15:00 Bologna 0 : 1 Genoa
02.10.2016 15:00 Cagliari 2 : 1 Crotone
02.10.2016 15:00 Sampdoria 1 : 1 Palermo
02.10.2016 18:00 Milan 4 : 3 Sassuolo
02.10.2016 18:00 Torino 2 : 1 Fiorentina
02.10.2016 20:45 Roma 2 : 1 Internazionale
02.10.2016 15:00 Angers 1 : 1 Marseille
02.10.2016 17:00 Nice 2 : 1 Lorient
02.10.2016 20:45 Lyon 2 : 0 Saint-Étienne
02.10.2016 12:00 Valencia 0 : 2 Atlético Madrid
02.10.2016 16:15 Real Madrid 1 : 1 Eibar
02.10.2016 18:30 Espanyol 0 : 0 Villarreal
02.10.2016 18:30 Málaga 2 : 1 Athletic Club
02.10.2016 20:45 Celta Vigo 4 : 3 Barcelona
02.10.2016 18:00 Budućnost 0 : 2 Rudar
02.10.2016 17:00 Otrant Olympic 2 : 0 Berane
02.10.2016 17:00 Radnički 1 : 0 Cetinje
02.10.2016 17:00 Kom 8 : 0 Čelik
02.10.2016 17:00 Mornar 0 : 0 Ibar
02.10.2016 17:00 Jezero 0 : 1 Igalo
02.10.2016 14:00 Gusinje 2 : 0 Komovi
02.10.2016 15:00 Sloga (SB) 1 : 1 Mogren
02.10.2016 15:00 Arsenal 2 : 0 Hajduk
02.10.2016 15:30 Drezga 0 : 0 Ribnica
02.10.2016 15:30 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Mokra Gora
02.10.2016 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Mihajlovac 1934
02.10.2016 15:30 Moravac Orion 2 : 0 Radan
02.10.2016 15:30 Dunav 3 : 0 Sloga (D)
02.10.2016 15:30 Temnić 1924 2 : 0 Vlasina
02.10.2016 15:30 BSK Batajnica 2 : 2 Stepojevac Vaga
02.10.2016 11:00 Grafičar 4 : 3 Prva Iskra
02.10.2016 11:00 Žarkovo 2 : 2 Rakovica
02.10.2016 15:30 Zadrugar 4 : 0 Subotica
02.10.2016 15:30 Mladost (T) 3 : 0 Radnički (S)
02.10.2016 15:30 Bačka (P) 1 : 1 OFK Vrbas
02.10.2016 15:30 Slavia 1 : 3 Jedinstvo (BK)
02.10.2016 15:30 ŽAK 6 : 0 Sloga
02.10.2016 10:00 Kabel 3 : 1 Slavija
02.10.2016 15:30 Borac 2 : 0 Sofeks
02.10.2016 15:30 Hajduk (B) 0 : 3 Mladost (BJ)
02.10.2016 15:30 Kupinovo 0 : 1 Index
02.10.2016 15:30 LSK Laćarak 0 : 2 Hajduk (Č)
02.10.2016 15:30 Sušica 2 : 3 Miokovci
02.10.2016 15:30 Tutin 2 : 1 Slavija
02.10.2016 15:30 Orlovac 3 : 1 Trepča
02.10.2016 15:30 Bane 2 : 2 Ovčar
02.10.2016 15:30 Šumadija (T) 1 : 0 Mladi radnik 1940
02.10.2016 15:30 Napredak 1 : 1 RSK
02.10.2016 15:30 Homoljac 3 : 0 Morava
02.10.2016 15:30 Zadrugar 3 : 2 Radnički Gorenje
02.10.2016 15:30 Jedinstvo (Ub) 3 : 0 Sevojno
02.10.2016 15:30 Radjevac 1 : 0 OFK Divci
02.10.2016 15:30 Provo 2 : 1 Spartak 1924
02.10.2016 15:30 Jedinstvo 1945 0 : 1 Drina
02.10.2016 15:30 Radnički Stobex 4 : 2 Sloga (S)
02.10.2016 15:30 Polimlje 2 : 0 OFK Osečina
02.10.2016 15:30 Malošište 2 : 0 OFK Bor
02.10.2016 15:30 Bukovik 6 : 0 Brodoremont
02.10.2016 15:30 Zaplanjac 1 : 1 Hajduk Veljko
02.10.2016 15:30 Majdanpek 0 : 2 Moravica
02.10.2016 15:30 Juhor 1 : 2 Rembas
02.10.2016 15:30 Sloga 1 : 1 Bošnjane
02.10.2016 15:30 Trajal 3 : 0 Župa
02.10.2016 15:30 Poljoprivrednik 0 : 1 Kopaonik
02.10.2016 15:30 Morava (VH) 1 : 2 Budućnost (O)
02.10.2016 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 3 Jedinstvo (GM)
02.10.2016 15:30 Ropotovo 1 : 2 Pusta reka
02.10.2016 15:30 Budućnost (P) 5 : 1 Balkanski
02.10.2016 15:30 OFK Brzi Brod 5 : 1 Pčinja
02.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Srem
02.10.2016 10:00 Borac (L) 1 : 2 Vrčin
02.10.2016 15:30 Borac (O) 0 : 1 Milutinac
02.10.2016 15:30 Sremčica 4 : 2 Turbina
02.10.2016 15:30 Zvezdara 1 : 0 Balkan Mirijevo
02.10.2016 10:00 Torlak 1 : 4 Lokomotiva
02.10.2016 15:30 PKB Padinska Skela 1 : 1 Avala
02.10.2016 11:00 Hajduk 0 : 2 Budućnost
02.10.2016 15:30 Krivaja 6 : 1 Radnički 1905
02.10.2016 15:30 Eđšeg 0 : 2 Njegoš
02.10.2016 15:30 Panonija IM Topola 3 : 1 Proleter (Nj)
02.10.2016 15:30 Čantavir 0 : 4 Preporod
02.10.2016 15:30 Vinogradar 2 : 1 Senta
02.10.2016 15:30 Sutjeska 2 : 0 Napredak
02.10.2016 15:30 Jadran (F) 10 : 1 Jadran (S)
02.10.2016 15:30 Hajduk Junior 1 : 6 BSK
02.10.2016 15:30 Borac (BG) 1 : 4 ŽAK
02.10.2016 15:30 Budućnost 2 : 4 Slavija
02.10.2016 15:30 Hercegovac 3 : 2 Krila Krajine
02.10.2016 15:30 Stari Grad 1 : 1 Rusin
02.10.2016 15:30 Terekveš 1 : 2 Mladost (BP)
02.10.2016 15:30 OFK Šikara 0 : 0 Mladost (K)
02.10.2016 15:30 Partizan (G) 1 : 2 Jugoslavija
02.10.2016 15:30 Vojvodina (C) 2 : 2 Borac (St)
02.10.2016 15:30 Crvena zvezda 3 : 0 Vulturul
02.10.2016 15:30 Mladost (O) 3 : 1 Jedinstvo (V)
02.10.2016 15:30 Mladost (L) 3 : 1 Borac
02.10.2016 15:30 Omladinac 0 : 1 C. Zvezda (VS)
02.10.2016 15:30 Banat 0 : 0 Krajina
02.10.2016 15:30 C. Zvezda (RS) 3 : 2 Lehel
02.10.2016 15:30 Mladost (BD) 2 : 1 Naftagas (E)
02.10.2016 15:30 Naftagas (B) 2 : 2 Jedinstvo
02.10.2016 16:00 Hrtkovci 0 : 1 Rudar
02.10.2016 16:00 Borac 2 : 0 Donji Petrovci
02.10.2016 16:00 Budućnost 3 : 1 Hajduk
02.10.2016 16:00 Sloboda 0 : 3 Podrinje
02.10.2016 16:00 Jadran 1 : 0 Ljukovo
02.10.2016 15:00 Vinogradar 2 : 2 Šajkaš 1908
02.10.2016 15:00 Titel 0 : 3 Proleter
02.10.2016 15:00 Bačka 4 : 1 Tatra
02.10.2016 15:00 Miletić 3 : 0 OFK Futog
02.10.2016 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Borac
02.10.2016 11:00 Real 0 : 1 Goč
02.10.2016 16:00 Ribnica 1 : 2 Proleter
02.10.2016 16:00 Magnohrom 0 : 1 Mataruge
02.10.2016 16:00 Ibar 1 : 0 Borac
02.10.2016 16:00 Granit 2 : 3 Stubal
02.10.2016 11:00 Novi Pazar 1928 7 : 1 Radnik
02.10.2016 16:00 OFK Ras 3 : 2 Polet
02.10.2016 16:00 Mladost 2 : 0 Partizan
02.10.2016 16:00 Kolonija 0 : 4 Srbija
02.10.2016 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Kutlovo
02.10.2016 16:00 Sloga D 1 : 2 Vinogradi DB
02.10.2016 16:00 Sloboda 1 : 3 Vodojaža
02.10.2016 16:00 Budućnost 0 : 1 Šumadija 1934
02.10.2016 16:00 Šumadinac 3 : 1 Ćava
02.10.2016 15:30 Polet (T) 3 : 1 Jedinstvo (GG)
02.10.2016 15:30 Ozrem PMH 2 : 5 Lunjevica
02.10.2016 15:30 Mladost (P) 3 : 3 Parmenac
02.10.2016 15:30 Spartak 2 : 4 Brezak
02.10.2016 15:30 Donja Vrbava 2 : 0 Omladinac (Z)
02.10.2016 15:30 SASK 0 : 2 Podunavac
02.10.2016 15:30 Crvena zvezda 2 : 0 Sloga
02.10.2016 15:30 Osipaonica 4 : 2 Sloboda
02.10.2016 15:30 Budućnost 3 : 2 Bresje Superior
02.10.2016 15:30 Udarnik 0 : 1 Pobeda
02.10.2016 15:30 Polet 2 : 0 7. Juli
02.10.2016 15:30 Omladinac 1 : 1 OFK Aranđelovac
02.10.2016 15:30 BSK 2 : 1 ŽSK
02.10.2016 15:30 Lokomotiva 1 : 1 Prvi srpski ustanak
02.10.2016 15:30 Trnava 1 : 0 Borac
02.10.2016 15:30 OFK Šatornja 0 : 4 Proleter 1976
02.10.2016 15:30 Banja 1957 1 : 9 Vinča
02.10.2016 15:30 Rudar (Kr) 2 : 3 Sloga 33
02.10.2016 15:30 Mlava (ML) 3 : 4 Makce
02.10.2016 15:30 Mladost (B) 0 : 3 Sloga (B)
02.10.2016 15:30 Napredak 1936 0 : 0 Borac (K)
02.10.2016 15:30 Budućnost (V) 1 : 3 Radnik (S)
02.10.2016 15:00 Borac (L) 0 : 0 Podrinje
02.10.2016 15:00 Mladost (PP) 2 : 0 Jedinstvo
02.10.2016 15:00 Mladost (P) 5 : 1 Borac (V)
02.10.2016 15:00 Jevremovac 3 : 0 Majur
02.10.2016 15:00 Cer 1 : 0 Hajduk Stanko
02.10.2016 15:30 Brezovica 2 : 2 Pepeljevac
02.10.2016 15:30 Mladost 2 : 2 Iskra
02.10.2016 15:30 Tulari 1 : 2 OFK Jabučje
02.10.2016 15:30 Kačer 2 : 1 Radnik
02.10.2016 15:30 Tešnjar 7 : 0 Joševa
02.10.2016 15:30 Trlić 2 : 1 ZSK
02.10.2016 15:30 Sovljak 3 : 0 Tvrdojevac
02.10.2016 14:30 Budućnost 9 : 0 Crnokosa
02.10.2016 14:30 Zlatar 4 : 0 Jedinstvo (K)
02.10.2016 14:30 Jasen 0 : 0 Čajetina
02.10.2016 14:30 Perućac 3 : 1 Lazarica
02.10.2016 15:30 Ježevica 1 : 5 Železničar
02.10.2016 14:30 Ariljska rampa 1 : 2 Savinac
02.10.2016 15:30 Nemetali 2 : 0 Blizna
02.10.2016 15:30 Deli Jovan 3 : 2 Ključ
02.10.2016 15:30 Radnički 1 : 0 Slatina
02.10.2016 11:00 Sloga 3 : 0 BSK
02.10.2016 15:30 Branik 1 : 0 Krivelj
02.10.2016 15:30 Brestovac 2 : 1 Čubra
02.10.2016 15:30 Radnički 1947 2 : 4 Zemljoradnik
02.10.2016 15:30 Orljane 1 : 1 Naša krila
02.10.2016 15:30 Rasovača 14 : 2 Jedinstvo GVD
02.10.2016 15:30 Morava (Ž) 9 : 1 Naisus 1977
02.10.2016 15:30 Rudar Alpos 0 : 0 Mladost (Ba)
02.10.2016 15:30 Moravac (ZT) 1 : 1 Doljevac 1971
02.10.2016 15:30 Palilula 4 : 2 Mladost 1976
02.10.2016 15:30 Osnić 4 : 0 Omladinac
02.10.2016 15:30 ŠSK 5 : 1 Vratarnica
02.10.2016 15:30 Bučje Topla 0 : 1 Rgotina
02.10.2016 15:30 OFK Grlište 2 : 1 Rudar (G)
02.10.2016 15:30 Graničar 1 : 0 Midžor
02.10.2016 15:30 Radnički (L) 4 : 0 Kablovi
02.10.2016 15:30 Sloga 0 : 3 Malinik
02.10.2016 15:00 Hajduk 1 : 3 Napredak (Z)
02.10.2016 15:00 OFK Bratstvo 3 : 2 Partizan
02.10.2016 15:00 OFK Batinac 1 : 1 Napredak (D)
02.10.2016 15:00 Morava 1 : 1 OFK Tekstilac
02.10.2016 15:00 Budućnost 3 : 2 Mladost (J)
02.10.2016 15:00 Juhor 3 : 1 Bratstvo
02.10.2016 15:30 Naupare 4 : 1 Jastrebac
02.10.2016 15:30 Vinogradar 5 : 4 Blagotin
02.10.2016 15:30 13. April 3 : 0 Šanac
02.10.2016 15:30 Sloga 10 : 0 Mladi radnik
02.10.2016 15:30 Čitluk 3 : 0 Parunovac
02.10.2016 15:30 Mačkovac 0 : 2 FUD
02.10.2016 15:30 Dobrič 5 : 0 Jastreb
02.10.2016 15:30 Dunđerski 2 : 0 Pobeda
02.10.2016 11:00 Crvena zastava 3 : 1 Palilulac
02.10.2016 15:30 Morava 0 : 2 Sloboda
02.10.2016 15:30 Budućnost 1 : 2 Sloga 1948
02.10.2016 15:30 Proleter (DV) 1 : 3 Mladost
02.10.2016 15:30 Proleter (M) 2 : 2 Rudar
02.10.2016 15:30 Borac 1 : 2 Tanasko Rajić
02.10.2016 15:30 Zadrugar 0 : 1 Spartak
02.10.2016 15:30 Dragoš 3 : 2 Mladost (PR)
02.10.2016 15:30 Jedinstvo (GS) 9 : 0 Radnički (P)
02.10.2016 15:30 Progres 0 : 5 Jablanica
02.10.2016 15:30 Umac 4 : 1 Železničar
02.10.2016 15:30 Zloćudovo 3 : 2 Polet
02.10.2016 15:30 Sloga 2 : 1 Vučje
02.10.2016 15:30 Čekmin 3 : 1 Plantaža
02.10.2016 15:30 Bobište 2 : 1 Brza
02.10.2016 15:30 Omladinac (DS) 3 : 3 Kumarevo 65
02.10.2016 11:00 Crnotince 0 : 2 Čelik
02.10.2016 15:30 Trešnjevka 4 : 3 Mladost (S)
02.10.2016 15:30 BSK Bujanovac 1 : 3 OFK Alakince
02.10.2016 15:30 Mladost (B) 3 : 2 Vihor
02.10.2016 16:00 Glama 1 : 4 Rudar 1969
02.10.2016 16:00 Mineralac 2 : 3 Morava
02.10.2016 16:00 Izmornik 3 : 6 Oskar
02.10.2016 15:30 Institut 2 : 0 Borac
02.10.2016 11:00 13. Maj Zemun 1 : 0 Šumadinac
02.10.2016 15:30 Dunav 1 : 2 Poštar Zvezdara
02.10.2016 15:30 PKB Kovilovo 1 : 1 Komgrap
02.10.2016 15:30 Zmaj 1953 1 : 0 Lepušnica
02.10.2016 15:30 Sinđelić 2012 2 : 1 Banja
02.10.2016 15:30 Mladi proleter 0 : 4 Brodarac
02.10.2016 15:30 Rušanj 9 : 2 Polet
02.10.2016 15:30 Barajevo 0 : 6 Radnički
02.10.2016 15:30 Urovci 3 : 0 Burovo
02.10.2016 15:30 Pudarci 4 : 2 Selo Mladenovac
02.10.2016 15:30 Leštane 2 : 0 Mladenovac
02.10.2016 15:30 Kovačevac 0 : 3 Ropočevo
02.10.2016 15:30 Dunavac 1 : 0 Vinča
02.10.2016 15:30 Kosmaj 4 : 1 Velika Krsna
02.10.2016 15:30 Hajduk 1 : 3 Boleč
02.10.2016 15:00 Supska 2 : 3 Javor
02.10.2016 15:00 Omladinski 4 : 2 Omladinac
02.10.2016 15:00 Rudar 0 : 2 Zemljoradnik
02.10.2016 15:00 15. Avgust 1950 0 : 3 Moravac 2015
02.10.2016 15:00 Istok 63 3 : 0 Mladost (S)
02.10.2016 15:00 Napredak (S) 7 : 0 Radnički (T)
02.10.2016 15:00 Šumadija 5 : 2 Moravac
02.10.2016 15:00 Sloga 3 : 2 Mladost (G)
02.10.2016 15:00 Mladi radnik 3 : 1 Sinđelić 1934
02.10.2016 15:00 Mladost (D) 1 : 3 Kolare
02.10.2016 15:00 Osaonica 5 : 0 Mladost (K)
02.10.2016 15:00 Kupinovac 2 : 1 Zenit
02.10.2016 15:00 Crni Vrh 0 : 3 Morava
02.10.2016 15:00 Šumadinac 2 : 2 Ursule
02.10.2016 11:00 Mladi Radnik 3 : 1 OFK Draževac
02.10.2016 15:30 Planinac 2015 1 : 1 Jedinstvo
02.10.2016 11:00 Polet (V) 3 : 0 OFK Rutevac 1908
02.10.2016 11:00 Sloga (K) 3 : 2 Borac
02.10.2016 15:30 Sloboda 2013 3 : 1 Mladost
02.10.2016 15:30 Rtanj 1 : 1 Jedinstvo 1952
02.10.2016 15:30 Pobeda 0 : 3 Slemen
02.10.2016 15:30 Mladost (DL) 2 : 3 Real
02.10.2016 15:30 Navalin 2 : 0 Gradac
02.10.2016 15:30 Napredak 1 : 4 Šumadija
02.10.2016 15:30 Mladost (B) 4 : 1 Bratstvo
02.10.2016 15:30 Milanovo 7 : 1 Sloboda (DB)
02.10.2016 15:30 OFK Morava 0 : 0 Atletiko
02.10.2016 11:00 Lemind 1 : 6 Mladost (V)
02.10.2016 15:30 BSK 1 : 2 Jedinstvo (G)
02.10.2016 15:30 Marjan MB 4 : 2 Sušica 2012
02.10.2016 15:30 Posavac Tišma 0 : 5 BUSK
02.10.2016 10:00 Šećeranac Ada 5 : 2 Petrovčić
02.10.2016 15:30 011 1 : 3 Rekreativo 011
02.10.2016 15:30 Bratstvo 3 : 2 Hajduk
02.10.2016 15:30 Lokomotiva 5 : 2 OFK Mala Bosna 2015
02.10.2016 15:30 Udarnik Višnjevac 2 : 4 Solid
02.10.2016 15:30 Žednik 1 : 4 Elektrovojvodina
02.10.2016 15:30 Bikovo 4 : 0 Palić
02.10.2016 16:00 Vojvodina 8 : 0 Mladost
02.10.2016 16:00 Obilić 1 : 0 Tomislavci
02.10.2016 16:00 Mladost Radost 3 : 0 Budućnost
02.10.2016 15:30 AFK 2 : 4 Horgoš 1911
02.10.2016 15:30 Tisa 4 : 3 Jedinstvo (SK)
02.10.2016 15:30 Tromedja 0 : 4 Sloga
02.10.2016 15:30 Šampion 1 : 3 Hajduk
02.10.2016 15:30 Čoka 6 : 1 Slavija
02.10.2016 15:30 Dunav 4 : 0 Radnički 1918
02.10.2016 15:30 Kula 1 : 1 Omladinac (D)
02.10.2016 15:30 Kordun 5 : 0 Hajduk (S)
02.10.2016 15:30 Soko 1 : 2 Budućnost
02.10.2016 15:30 Borac 1 : 1 Maglić
02.10.2016 15:30 Naša Zvezda 2 : 1 Vojvodina
02.10.2016 15:30 Krivanj 1 : 1 Neštin
02.10.2016 15:30 Borac (VS) 3 : 0 Ratar
02.10.2016 15:30 Radnički 1927 2 : 4 Banat
02.10.2016 15:30 Dobrica 0 : 0 Vojvodina (CC)
02.10.2016 15:30 Dunav 1 : 0 Karaš (K)
02.10.2016 15:30 Vladimirovac 0 : 0 Hajdučica
02.10.2016 15:30 Potporanj 1 : 2 Ševac
02.10.2016 15:30 Borac (VG) 1 : 0 Partizan (K)
02.10.2016 15:30 Unirea 0 : 0 Spartak 1911
02.10.2016 15:30 Glogonj 1 : 0 Tempo
02.10.2016 15:30 Radnički (B) 4 : 1 Mladost
02.10.2016 15:30 Polet 2 : 0 Omladinac 1927
02.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 3 Dolovo
02.10.2016 15:30 Borac 1 : 1 Kolonija
02.10.2016 15:30 Omladinac (D) 2 : 5 Budućnost (BB)
02.10.2016 15:30 Stari Tamiš 2 : 1 BSK Bavanište
02.10.2016 15:30 Zadrugar 0 : 4 OFK Stajićevo
02.10.2016 15:30 Radnički 1911 0 : 0 Omladinac
02.10.2016 15:30 ŽFK Banat 1 : 1 Zlatica
02.10.2016 15:30 Potisje 9 : 1 OFK Klek
02.10.2016 15:30 Rusanda 2 : 1 ASK
02.10.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 4 MSK
02.10.2016 15:30 Borac (I) 0 : 5 Delija
02.10.2016 15:30 2. Oktobar 3 : 4 1.Oktobar
02.10.2016 15:30 Napredak (Č) 0 : 3 Proleter
02.10.2016 15:30 Vojvodina (B) 8 : 2 Napredak (BT)
02.10.2016 15:30 Vojvodina (NM) 6 : 0 Roham
02.10.2016 15:30 Terekves 7 : 0 Bega
02.10.2016 16:00 Mladost 1 : 3 Sloga
02.10.2016 16:00 Obilić 1993 4 : 0 Napredak
02.10.2016 16:00 Borac 1 : 1 Hajduk
02.10.2016 16:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 4 Železničar
02.10.2016 16:00 Jedinstvo (M) 4 : 2 Graničar (O)
02.10.2016 16:00 Fruškogorac 1 : 0 Graničar (K)
02.10.2016 16:00 PSK Putinci 2 : 3 OFK Brestač
02.10.2016 15:00 Susek 3 : 0 Čenej
02.10.2016 15:00 Bačka 4 : 0 Obilić
02.10.2016 10:00 Mlada krila 6 : 1 Zvezda
02.10.2016 16:30 Kraljevo Hajduk 4 : 0 Napredak (G)
02.10.2016 16:30 Gruža 0 : 2 Lazac
02.10.2016 16:30 Borac (A) 3 : 4 Popovići
02.10.2016 16:30 Jedinstvo (D) 3 : 0 Tavnik
02.10.2016 16:30 Budućnost (K) 2 : 2 Partizan
02.10.2016 14:30 Čačak 94 2 : 1 Lugovi
02.10.2016 14:30 Gavrilo Princip 1 : 0 Prijatelji
02.10.2016 14:30 Malba 1 : 2 Kej
02.10.2016 14:30 Budućnost 2 : 0 Rakova
02.10.2016 14:30 Rudar 4 : 0 Vujan
02.10.2016 14:30 Morava (K) 1 : 4 Planinac
02.10.2016 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Prilike
02.10.2016 15:00 Vrelo 2 : 7 Dedinje Junajted
02.10.2016 15:00 Brezova 5 : 1 Jelica
02.10.2016 15:00 Gorušica 2 : 1 Voćar
02.10.2016 14:30 Omladinac 1 : 2 Šumadija
02.10.2016 14:30 Jablanica 5 : 1 Šilopaj
02.10.2016 14:30 Takovski Ustanak 2 : 2 Ozremica
02.10.2016 15:30 Hajduk Veljko 1934 0 : 3 Vrbovac
02.10.2016 11:00 Železničar 2 : 3 Vučak
02.10.2016 15:30 Skobalj 1 : 1 Budućnost
02.10.2016 15:30 OFK Slavija 1 : 3 Jezava
02.10.2016 15:30 Omladinac 2 : 1 Kolarac
02.10.2016 15:30 Petrijevac 3 : 3 Lunjevac
02.10.2016 15:30 Badljevica 1 : 1 Drugovac
02.10.2016 15:30 Bačinac 1 : 1 Glavaš
02.10.2016 15:30 Mladost 1948 2 : 0 Jasenica
02.10.2016 15:30 Ranilović 1 : 4 Mladi rudar
02.10.2016 15:30 Plaskovac 2 : 2 Partizan
02.10.2016 15:30 Žabare 3 : 0 Budućnost
02.10.2016 15:30 Šumadinac (N) 5 : 2 Brezovac
02.10.2016 15:30 Sloga 3 : 1 Šumadinac (S)
02.10.2016 15:30 Šamot 2 : 2 B 2000
02.10.2016 15:30 Kopljari 3 : 0 Jasenica
02.10.2016 15:30 Udarnik 7 : 1 Grivac
02.10.2016 15:30 Pobeda (S) 2 : 0 Mladost (R)
02.10.2016 11:00 Karađorđe 4 : 3 Crvena zvezda
02.10.2016 15:30 Kotlenik 4 : 0 Pobeda (Đ)
02.10.2016 15:30 Mladost MG 1 : 2 Bare
02.10.2016 15:30 Sloga (M) 3 : 1 Marjan
02.10.2016 15:30 Radnički (K) 4 : 1 Dragoš
02.10.2016 15:30 Omladinac (Š) 2 : 0 Napredak (S)
02.10.2016 15:30 BSK 3 : 1 Integral
02.10.2016 15:30 Zadrugar (T) 2 : 0 Stig (MC)
02.10.2016 15:30 Bata Bulić 4 : 2 Mladost (R)
02.10.2016 15:30 Dizel 6 : 2 Sloga (Ć)
02.10.2016 15:30 Obilić 1 : 2 Radnički (P)
02.10.2016 15:30 Jedinstvo (D) 3 : 4 Dunavac (P)
02.10.2016 15:30 Napredak 1934 1 : 0 Železničar
02.10.2016 15:30 Napredak (P) 3 : 1 Polet (V)
02.10.2016 15:30 Desine 2 : 0 Žika Marković Uča
02.10.2016 15:00 Napredak 6 : 2 Drina
02.10.2016 15:00 Sloga (B) 4 : 1 Omladinac
02.10.2016 15:00 Cer 1 : 1 Duško
02.10.2016 15:00 Gorki 6 : 1 Budućnost (Z)
02.10.2016 15:00 Proleter 4 : 3 Budućnost (PD)
02.10.2016 15:00 Vlašić 1 : 4 Dobrava
02.10.2016 15:00 Rankovac 2 : 4 Dušan Silni
02.10.2016 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 4 : 2 Sloga (K)
02.10.2016 15:00 Varna 012 1 : 2 Torpedo
02.10.2016 15:00 Karađorđe 1 : 4 Cerić
02.10.2016 15:00 Miloš Pocerac 2013 0 : 0 Šipurske Livade
02.10.2016 15:00 OFK Jelen 1 : 3 Trešnjevka
02.10.2016 15:00 Mladost 2013 0 : 1 Radnički (К)
02.10.2016 15:00 7. Juli 1 : 1 Cerova
02.10.2016 15:00 Sloga (S) 1 : 0 Azbukovica
02.10.2016 15:00 Borac (K) 2 : 1 Milan Orlić
02.10.2016 15:00 Prva Iskra 2 : 3 Vidojevica
02.10.2016 15:00 Mladost (DD) 2 : 0 Sloga (LŠ)
02.10.2016 15:00 Jedinstvo (Z) 1 : 3 Jedinstvo (MZ)
02.10.2016 15:00 Stolice 4 : 0 Gučevo
02.10.2016 15:30 Dimitrije Tucović 0 : 2 Rudar
02.10.2016 13:00 Vrelo Sport 5 : 1 Polet (T)
02.10.2016 15:30 Polet 1 : 0 Jadar 2013
02.10.2016 15:30 Rajac 1 : 0 Milenko Pavlović
02.10.2016 15:30 Komanice 6 : 1 OFK Brđanac
02.10.2016 15:30 Mladost 3 : 3 Kolubara 2
02.10.2016 15:30 Ribnikar 4 : 1 Borac
02.10.2016 15:30 Liplje 3 : 2 Popadić
02.10.2016 16:00 Glumač 0 : 0 Lauš
02.10.2016 13:00 Avijatičar 3 : 2 Gorobilje
02.10.2016 13:00 Borac 1 : 6 Bakionica
02.10.2016 16:00 Omladinac 3 : 0 Trešnjica
02.10.2016 16:00 Duškovci 1 : 4 Pobeda
02.10.2016 13:00 Plavi Tok 0 : 0 Sečica
02.10.2016 16:00 Dobrinjac 3 : 0 Napredak
02.10.2016 15:30 Rtkovo 0 : 3 Napredak
02.10.2016 15:30 Omladinac 1 : 3 Mala Vrbica
02.10.2016 15:30 Velika Vrbica 0 : 5 Egeta
02.10.2016 15:30 Koča Andjelković 3 : 2 Lovćen
02.10.2016 15:30 Milutinovac 1 : 1 Pontes
02.10.2016 16:00 Miloševo 2 : 1 Malajnica
02.10.2016 16:00 Slatina 3 : 0 OFK Sikole
02.10.2016 16:00 Graničar 3 : 0 Kovilovo
02.10.2016 16:00 Rečka 0 : 1 Polet
02.10.2016 11:00 Sebečevac 0 : 2 Rasina
02.10.2016 11:00 Mladost VPD 8 : 2 Žabare
02.10.2016 15:30 14. Oktobar 1 : 3 Donji Kopaonik
02.10.2016 15:30 Omladinac 1 : 1 Varvarin
02.10.2016 15:30 Rubin (Z) 3 : 4 Trudbenik
02.10.2016 15:30 Gradina 2 : 3 Polet 57
02.10.2016 15:30 Beli Orlovi 2 : 2 Sloga
02.10.2016 15:30 Mladost 3 : 0 Rubin (DS)
02.10.2016 15:30 Borac 4 : 1 Jugovići
02.10.2016 15:30 Pinosava 0 : 3 Minel
02.10.2016 15:30 Podunavac 0 : 3 Sveti Stefan
02.10.2016 15:30 Crvenka 3 : 0 Dunavac
02.10.2016 13:30 Rudar 2012 0 : 3 Popović
02.10.2016 11:00 OFK Slatina 6 : 2 Nemenikuće
02.10.2016 16:00 Mladost (MI) 5 : 0 Vojvoda
02.10.2016 15:30 Temac 6 : 1 Rongo Siti
02.10.2016 15:30 Pobeda 4 : 2 Rajko Mitić
02.10.2016 15:30 Lokomotiva 0 : 1 Željuša
02.10.2016 15:30 Veliki Suvodol 1 : 1 Mladost
02.10.2016 15:30 Čegar 1946 5 : 3 Radnički 1936
02.10.2016 15:30 Durlan Siti 0 : 5 Čegar 2013
02.10.2016 15:30 Sečanica 3 : 0 Delijski Vis
02.10.2016 15:30 Mladost 2 : 1 Morava 1949
02.10.2016 15:30 10. februar 1 : 1 Klisura
02.10.2016 11:00 Elid 5 : 0 Grkinja
02.10.2016 15:30 Nacional 0 : 6 Timok 1928
02.10.2016 15:30 Mladost 0 : 3 Šljivar
02.10.2016 15:30 Deli Jovan 1 : 1 Lovac
02.10.2016 15:30 Arbanasce 1 : 8 Dobrič 1974
02.10.2016 10:00 Baličevac 1974 4 : 2 Padina 1989
02.10.2016 15:30 Panonija 0 : 2 Partizan
02.10.2016 15:30 Dinamo 1923 5 : 1 OFK Metalac
02.10.2016 15:30 Dinamo (S) 6 : 0 Rastina 1918
02.10.2016 15:30 Telečka 0 : 3 Sport
02.10.2016 15:00 Polet 2 : 2 Sloga Trgošped
02.10.2016 15:00 Mladost (B) 5 : 0 Mladost (Z)
02.10.2016 15:00 Sloga (R) 0 : 3 Mrovska
02.10.2016 15:00 Sloga 1949 2 : 0 Petrovac 74
02.10.2016 15:00 Jedinstvo 2014 3 : 1 Skupljen 2013
02.10.2016 11:00 Dragojevac 1 : 0 Provo 2015
02.10.2016 11:00 Verko 2 : 2 Hajduk
02.10.2016 15:30 KSK Konak 1926 3 : 1 Tisa 1933
02.10.2016 15:30 Tamiš 5 : 0 Mladost
02.10.2016 15:30 Sloga 3 : 0 Proleter
02.10.2016 15:30 Partizan 1 : 3 Borac
02.10.2016 14:30 Krtinska 3 : 1 Rvati
02.10.2016 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Posavina
02.10.2016 14:30 Partizan 0 : 3 Omladinac
02.10.2016 14:30 Ljubinić 6 : 2 Rekreativo
02.10.2016 14:30 Zvezda 0 : 0 Duboko
02.10.2016 14:30 Borac 3 : 3 Belo Polje
02.10.2016 15:30 Lisović 2 : 0 Velika Moštanica
02.10.2016 15:30 Beljina 3 : 2 Guncate
02.10.2016 15:30 OFK Borac 0 : 0 Veliki Borak
02.10.2016 15:30 Pobeda 1 : 4 Vinogradar
02.10.2016 15:30 Hajduk 2 : 1 Vitorul
02.10.2016 15:30 Karaš 1 : 3 Banat
02.10.2016 15:30 Mladost 2015 0 : 5 Doljane Meševo
02.10.2016 15:30 Štitari 4 : 1 Polet (K)
02.10.2016 15:30 Grkljane 2 : 3 Mudrakovac
02.10.2016 15:30 Polet (Š) 0 : 3 Zdravinje
02.10.2016 11:00 Meševo 9 : 2 Srnje
02.10.2016 11:00 Globoder 1 : 5 Konjuh
02.10.2016 11:00 Mladost 4 : 0 Moravac (G)
02.10.2016 11:00 Omladinac (B) 3 : 1 Borac
02.10.2016 15:00 OFK Radnički 1 : 0 Šumadija (MC)
02.10.2016 15:00 Bistrica 0 : 1 Mladi Borac
02.10.2016 15:00 Polet 2 : 3 BSK
02.10.2016 15:00 Rudar 3 : 1 Sloboda
02.10.2016 15:00 Sloga 7 : 1 Borac (A)
02.10.2016 15:00 Budućnost (D) 3 : 0 Mladost (Č)
02.10.2016 15:30 Gornji Lajkovac 4 : 4 Toplica
02.10.2016 15:30 Orao 0 : 3 Tolić
02.10.2016 15:30 Gornji Mušić 2 : 3 Mladost
02.10.2016 15:30 Proleter 0 : 12 Babajić
02.10.2016 15:30 Paštrić 2 : 2 Stari drugari
02.10.2016 15:30 Ljubičevo 3 : 1 Proleter 1932
02.10.2016 15:30 Sloga (L) 1 : 2 Sopot
02.10.2016 15:30 Vihor 3 : 0 Napredak (B)
02.10.2016 15:30 Stig 1955 3 : 1 Beli Orao
02.10.2016 15:30 Vojvoda Milenko 1 : 0 Sloga (Dr)
02.10.2016 15:00 Šantarovac 2 : 0 Morava
02.10.2016 15:00 Omladinac 2 : 0 Hajduk
02.10.2016 15:00 Belica 4 : 1 Napredak
02.10.2016 15:00 OFK Borac 3 : 1 Mladost
02.10.2016 15:00 Trnava 0 : 4 Partizan
02.10.2016 15:00 Mladi borac 3 : 3 Orlovi
02.10.2016 15:00 Sindjelić 2 : 6 Resava
02.10.2016 15:00 Resavac 4 : 1 Planinac
02.10.2016 15:30 Janošik 3 : 0 Crvena Zvezda
02.10.2016 15:30 Vinogradar 0 : 3 Velika Drenova
02.10.2016 15:30 Topoljak 4 : 0 Borjak 2013
02.10.2016 12:30 OFK Takovo 4 : 1 Kolubara
02.10.2016 15:30 Omladinac 1 : 0 Vukona
02.10.2016 12:30 Jedinstvo 1 : 5 Brgule
02.10.2016 15:30 Pambukovica 1 : 0 Dokmir
02.10.2016 12:30 Šarbane 4 : 2 Zvizdar 2012
02.10.2016 15:30 Murgaš 2012 0 : 1 Čučuge
02.10.2016 15:30 Sloboda 3 : 2 Heroj
02.10.2016 15:30 Popovac 4 : 2 Polet
02.10.2016 15:30 ISK Izvor 5 : 0 Radnik
02.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Razvitak
02.10.2016 15:30 Budućnost 3 : 0 Donja Mutnica
02.10.2016 15:30 Vihor 0 : 3 Mladost
02.10.2016 15:00 Mladost (DB) 1 : 0 TE Gučevo
02.10.2016 15:00 Hajduk 1 : 0 Jadar 1961
02.10.2016 15:00 Jelav 2 : 1 Studenac
02.10.2016 15:00 Mladost (B) 1 : 1 Rudar
02.10.2016 16:00 Vrnjci 7 : 0 Kablar
02.10.2016 16:00 Miločajac 2 : 2 Stara Čaršija
02.10.2016 16:00 Mladost 1981 1 : 2 Zgodačica
02.10.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Jovo Kursula
02.10.2016 16:00 Lasta 3 : 1 Šumadija
02.10.2016 16:00 BSK 2014 2 : 1 Progorelica
02.10.2016 16:00 Studen Vitez 2 : 1 Budućnost
02.10.2016 16:00 Omladinac 2 : 1 Morava
02.10.2016 16:00 National AG 2 : 1 Mineral 2015
02.10.2016 11:00 Mladost (R) 4 : 2 Jarmenovci
02.10.2016 11:00 Maskar 3 : 0 Budućnost MI
02.10.2016 11:00 Krćevac 04 1 : 4 Radoje Domanović
02.10.2016 16:00 Kameni 1 : 1 Sloven
02.10.2016 16:00 Hajduk 2 : 4 Sremac
02.10.2016 16:00 Lovac 2 : 1 Donji Srem
02.10.2016 16:00 Šumar 6 : 3 Vitez
02.10.2016 16:00 Srem 3 : 0 Mladost
02.10.2016 16:00 Partizan 2 : 0 Sloga
02.10.2016 16:00 Bečevica 3 : 3 Beli Orlovi
02.10.2016 15:30 Bačka 6 : 3 Borac
02.10.2016 15:30 OFK Bačka 1945 4 : 1 Slavija
02.10.2016 15:30 Labudnjača 2 : 0 Sloga
02.10.2016 15:30 Proleter 1 : 2 Mladost
02.10.2016 11:00 Mladost 3 : 4 Bair
02.10.2016 11:00 Radnik 1 : 4 Premijer
02.10.2016 15:30 Pek 1 : 0 Pečanica
02.10.2016 15:30 Mirko Tomić 2 : 3 Ram
02.10.2016 15:30 Dunavac 1929 3 : 2 Baštovan 2015
02.10.2016 15:30 Stiški Kurjak 0 : 3 Sloga-TOP
02.10.2016 15:30 Mladi Borac 2 : 3 Srednjevo
02.10.2016 15:30 Sirakovo 3 : 1 Kumane
02.10.2016 15:30 Sremac 5 : 1 27. Oktobar
02.10.2016 15:30 Fruškogorac 3 : 0 Sloga
02.10.2016 15:30 Jedinstvo (K) 1 : 2 Graničar
02.10.2016 15:30 Fruška Gora 1 : 1 S.V.Radnički
02.10.2016 15:30 Borac 1 : 0 Planinac
02.10.2016 15:30 Car Uroš 0 : 3 Jedinstvo (R)
02.10.2016 15:30 Vojvodina 1 : 0 Polet
02.10.2016 15:30 OFK Bingula 7 : 1 Omladinac
02.10.2016 15:30 Graničar 3 : 1 Borac
02.10.2016 15:30 Sremac 2 : 6 Jedinstvo
02.10.2016 15:30 OFK Bikić 3 : 2 Sinđelić
02.10.2016 15:30 OFK Bačinci 3 : 0 Napredak
02.10.2016 15:30 Dunav 3 : 1 ČSK 1939
02.10.2016 15:30 Fruškogorac 2 : 2 Krušedol
02.10.2016 15:30 Sloga (M) 0 : 5 Polet
02.10.2016 16:00 Poletarac 10 : 1 Grgurevci
02.10.2016 16:00 Planinac 4 : 2 OFK Bosut
02.10.2016 16:00 Srem 0 : 0 Napredak
02.10.2016 16:00 Sloga 2 : 2 Noćaj
02.10.2016 16:00 Borac (VR) 0 : 0 Sloboda
02.10.2016 16:00 Borac (R) 0 : 1 Trgovački
02.10.2016 11:00 Mladost (S) 0 : 0 Volujac
02.10.2016 15:30 Vlaška 1950 1 : 1 OFK Student
02.10.2016 15:30 Šumadija 1962 4 : 0 Rabrovac
02.10.2016 15:30 Napredak 3 : 1 Omladinac
02.10.2016 15:30 Sloga 3 : 1 Kosmajac
02.10.2016 15:30 Ivanča 3 : 2 Borac
02.10.2016 11:00 Sava 3 : 0 Jedinstvo
02.10.2016 11:00 Pričinović 8 : 0 Mladost
02.10.2016 11:00 OFK Šabac 1 : 0 Metaloplastika
02.10.2016 15:30 Sloga 3 : 0 BSK 2015
02.10.2016 15:30 Radenka 3 : 0 Neresnica
02.10.2016 15:30 Pobeda 1 : 8 Zviždic
02.10.2016 15:30 OFK Orašje 5 : 2 Kostrež
02.10.2016 15:30 Mladost 4 : 3 Ušće
02.10.2016 15:30 Mladost 5 : 0 Proleter
02.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Budućnost
02.10.2016 15:30 BSK 0 : 1 Pomoravlje
02.10.2016 15:00 Slavija 1915 1 : 3 Sloga
02.10.2016 15:00 Budućnost 0 : 3 Dobricevo
02.10.2016 15:00 Pomoravlje 4 : 0 Polet
02.10.2016 15:00 Čobanče 5 : 2 Grabovica
02.10.2016 15:00 Selanac 6 : 1 Crnča
02.10.2016 15:30 Borac 2016 3 : 1 Mladost 1970
02.10.2016 15:30 Električar 3 : 0 OFK Vinci
02.10.2016 15:30 Barič 2 : 4 Žitkovica
02.10.2016 15:30 Mrčkovac 2 : 0 OFK Braničevo
02.10.2016 16:00 Seljak 1928 1 : 3 Šumarice 2008
02.10.2016 16:00 Dobrača 2 : 2 Pobeda 1926
02.10.2016 16:00 Borac 0 : 3 Bratstvo 1975
02.10.2016 16:00 Sloga 2016 3 : 2 Bukorovac
02.10.2016 15:30 Karađorđe 0 : 5 Veteran
02.10.2016 15:30 Badnjevac 1 : 2 Meteor
02.10.2016 15:30 Mladost 0 : 4 Šumadija
02.10.2016 15:30 Mladost 1 : 3 Napredak
02.10.2016 15:00 Lazarevac 1 : 1 Mladi Radnik
02.10.2016 15:00 20. Oktobar 1 : 2 Vreoci
02.10.2016 15:00 Proleter 7 : 0 Šumadinac
02.10.2016 16:00 Sloga Radnički 4 : 0 Obilić
02.10.2016 15:00 Rad 3 : 1 Šumadija 1903
02.10.2016 11:00 Vojvodina 1 : 1 Čukarički
02.10.2016 Šumadija 1903 3 : 0 Rudar
02.10.2016 11:00 Radnički Šabački 0 : 2 Železničar
02.10.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 3 Loznica
02.10.2016 14:00 Studentski Grad 2 : 1 Radnički (O)
02.10.2016 10:00 Kolubara 2 : 3 Zemun
02.10.2016 10:30 BSK Borča 3 : 3 Brodarac 2
02.10.2016 10:00 Radnički (Zr) 8 : 2 Omladinac
02.10.2016 12:00 Vršac 1 : 3 Dinamo 1945
02.10.2016 10:00 Radnički (NP) 1 : 3 Inđija
02.10.2016 10:00 Veternik 0 : 2 OFK Hajduk
02.10.2016 11:00 Indeks 0 : 0 Proleter
02.10.2016 10:00 Bačka 1901 0 : 0 ČSK Pivara
02.10.2016 10:00 TSC 2 : 0 Njerš Ištvan
02.10.2016 10:00 Radnički (S) 0 : 3 Bačka
02.10.2016 11:00 Budućnost 9 : 1 BSK
02.10.2016 11:00 Zuce MK 3 : 0 Šumadinac MK
02.10.2016 15:30 Crvena zvezda MML MK 0 : 2 Stepojevac Vaga MK
02.10.2016 16:30 Studenski Grad MK 0 : 1 Rad MK
02.10.2016 14:30 Budućnost 1 : 2 Prva Iskra
02.10.2016 16:30 Vinča 6 : 1 Postar 1930
02.10.2016 13:30 Seceranac Ada 6 : 0 Novi Beograd
02.10.2016 13:00 Vojvodina 1 : 3 Čukarički
02.10.2016 13:00 Teleoptik 1 : 4 Partizan
02.10.2016 14:00 Mokra Gora 0 : 2 Sloga (K)
02.10.2016 13:00 Apolon 0 : 0 Jošanica
02.10.2016 12:00 Mačva (Š) 5 : 1 Jedinstvo
02.10.2016 12:00 OFK Šabac 5 : 0 Železničar
02.10.2016 09:00 Čukarički MK 4 : 0 Lokomotiva MK
02.10.2016 12:00 Crvena zvezda MK 2 : 0 OFK Beograd MK
02.10.2016 13:00 Teleoptik MK 1 : 2 Rad MK
02.10.2016 13:00 Radnički NB MK 5 : 0 011 MK
02.10.2016 12:00 Radnički (K) 1 : 2 Radnički (Z)
02.10.2016 12:00 Proleter 2006 4 : 3 Kikinda 1909
02.10.2016 10:00 Vršac United 1 : 5 Železničar
02.10.2016 12:00 Radnički (SM) 0 : 2 Borac
02.10.2016 12:00 Bačka (BP) 1 : 6 TSC
02.10.2016 12:00 Hajduk junior 1 : 2 Bečej 1918
02.10.2016 12:00 Vrbas 0 : 1 Spartak
02.10.2016 10:00 Mladi borac 2 : 1 Šumadija
02.10.2016 16:00 Partizan 2 : 1 1. Maj
02.10.2016 11:00 Njerš Ištvan 1 : 2 Vinogradar
02.10.2016 11:00 Polet 1 : 2 Radnički 1927
02.10.2016 13:00 Prva Iskra 6 : 2 Crvena Zastava
02.10.2016 13:00 Žarkovo 9 : 0 Avala 1939
02.10.2016 10:00 Omladinac 0 : 5 Postar 1930
02.10.2016 10:00 011 V MK 1 : 6 DIF MK
02.10.2016 11:00 OFK Beograd V MK 0 : 3 Zemun B MK
02.10.2016 12:00 OFK Zabrežje MK 1 : 6 Srem MK
02.10.2016 11:00 Šumadija 1903 5 : 0 Kosmet
02.10.2016 11:00 Apolon 7 : 2 Jošanica
02.10.2016 10:00 Mačva (Š) 4 : 0 Jedinstvo
02.10.2016 10:00 OFK Šabac 4 : 0 Železničar
02.10.2016 10:00 Omladinac 2014 1 : 2 Mačva 2005
02.10.2016 11:00 Ribnica 2 : 3 Radnički (V)
02.10.2016 10:00 Radnički (SM) 1 : 1 Srem
02.10.2016 10:00 Radnički (K) 0 : 7 Radnički (Z)
02.10.2016 10:00 Proleter 2006 0 : 0 Kikinda 1909
02.10.2016 12:00 Bačka 1901 1 : 5 Radnički (S)
02.10.2016 10:00 Hajduk junior 2 : 0 Bečej 1918
02.10.2016 10:00 Vrbas 1 : 11 Spartak
02.10.2016 10:00 Arena Su 3 : 7 Subotica
02.10.2016 10:00 Železničar 5 : 1 Sloga
02.10.2016 13:00 Omladinac 4 : 6 Budućnost
02.10.2016 10:00 Kolonija 4 : 5 Dinamo 1945
02.10.2016 11:00 Borac 10 : 1 Vojvodina (C)
02.10.2016 10:00 Partizan 2 : 6 Banat
02.10.2016 12:00 Jadar 07 I 9 : 1 Antimon
02.10.2016 10:00 Posavina 5 : 0 Belo Polje
02.10.2016 11:00 Rudar 2001 0 : 3 Homoljac
02.10.2016 11:00 RSK 9 : 1 Rudar (S)
5.kolo