XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 358 utakmica za dan: Subota, 1 April 2017

Fudbal

01.04.2017 18:00 Napredak : Novi Pazar
01.04.2017 17:00 Radnik : Bačka (BP)
01.04.2017 18:30 Radnički (N) : Partizan
01.04.2017 17:00 Voždovac : Vojvodina
01.04.2017 18:00 Mladost : Javor Matis
01.04.2017 16:00 Crvena zvezda : Spartak ŽK
01.04.2017 17:00 Borac : Rad

01.04.2017 15:30 Inđija : OFK Beograd
01.04.2017 15:30 ČSK Pivara : Jagodina
01.04.2017 15:30 BSK Borča : Dinamo
01.04.2017 15:30 OFK Odžaci : Bežanija
01.04.2017 15:30 Kolubara : Mačva
01.04.2017 15:30 Radnički : Sloboda
01.04.2017 15:30 Proleter : Zemun

01.04.2017 16:00 Burnley : Tottenham
01.04.2017 16:00 Chelsea : Crystal Palace
01.04.2017 16:00 Hull : West Ham
01.04.2017 16:00 Leicester : Stoke
01.04.2017 13:30 Liverpool : Everton
01.04.2017 16:00 Manchester Utd : WBA
01.04.2017 18:30 Southampton : Bournemouth
01.04.2017 16:00 Watford : Sunderland

01.04.2017 15:30 Bayern : Augsburg
01.04.2017 15:30 Schalke 04 : Borussia Dortmund
01.04.2017 15:30 Hamburger SV : Köln
01.04.2017 15:30 Freiburg : Werder
01.04.2017 15:30 RB Leipzig : Darmstadt 98
01.04.2017 18:30 Eintracht : Borussia M'gladbach

01.04.2017 20:45 Roma : Empoli
01.04.2017 18:00 Sassuolo : Lazio

01.04.2017 17:00 Marseille : Dijon
01.04.2017 19:00 Bastia : Lille

01.04.2017 13:00 Villarreal : Eibar
01.04.2017 16:15 Osasuna : Athletic Club
01.04.2017 18:30 Real Sociedad : Leganés
01.04.2017 20:45 Málaga : Atlético Madrid

01.04.2017 15:30 Crvena zvezda (NS) : Radnički (Zr)
01.04.2017 15:30 Radnički (NP) : TSC
01.04.2017 15:30 Vršac : Bačka 1901
01.04.2017 15:30 Cement : Bratstvo 1946
01.04.2017 15:30 Sloga : Radnički (Š)

01.04.2017 15:30 FAP : Smederevo 1924
01.04.2017 15:30 Mokra Gora : Sloga (P)
01.04.2017 15:30 Šapine : Jošanica
01.04.2017 15:30 Radnički 1923 : Karađorđe (T)
01.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Zlatibor (Č)

01.04.2017 16:00 Trstenik PPT : Moravac Orion
01.04.2017 16:00 Timok : Car Konstantin
01.04.2017 16:00 Sloga (D) : Radan
01.04.2017 16:00 Radnički (S) : Dunav
01.04.2017 16:00 Jedinstvo (P) : Temnić 1924

01.04.2017 15:30 Rakovica : Radnički (O)
01.04.2017 11:00 GSP Polet : Grafičar
01.04.2017 10:00 BASK : Sopot
01.04.2017 15:30 Teleoptik : Žarkovo

01.04.2017 15:30 Radnički (S) : Tekstilac
01.04.2017 15:30 OFK Vrbas : Zadrugar
01.04.2017 15:30 Bečej 1918 : Mladost (T)
01.04.2017 15:30 Srbobran : Sloga (Č)

01.04.2017 15:30 Sloboda : Budućnost (SC)
01.04.2017 15:30 Jedinstvo (BK) : Radnički (S)
01.04.2017 15:30 Sloga : Polet (N)
01.04.2017 15:30 Dinamo 1945 : Slavia
01.04.2017 15:30 Jedinstvo (NB) : ŽAK
01.04.2017 15:30 Proleter (BK) : Kozara

01.04.2017 15:30 Mladost (BJ) : Kabel
01.04.2017 15:30 ŽSK : Jedinstvo (SP)
01.04.2017 15:30 Sloga : Kupinovo

01.04.2017 15:30 Takovo : Sloboda (Č)
01.04.2017 15:30 Slavija : Radnički (K)

01.04.2017 15:30 Šumadija (A) : Homoljac
01.04.2017 15:30 Radnički 1926 : VGSK
01.04.2017 15:30 Gruža : Petar Dobrnjac

01.04.2017 15:30 Zadrugar : Jedinstvo 1945
01.04.2017 15:30 Ribnica : OFK Osečina
01.04.2017 15:30 Radnički Gorenje : Drina
01.04.2017 15:30 Sevojno : Spartak 1924
01.04.2017 15:30 Sloga 1940 (BB) : OFK Divci

01.04.2017 16:00 Brodoremont : Malošište
01.04.2017 16:00 Svrljig : Timočanin
01.04.2017 16:00 BSK : Đerdap

01.04.2017 16:00 Kopaonik : Juhor
01.04.2017 16:00 OFK Topličanin : Sloga
01.04.2017 16:00 Morava 1918 : Trajal
01.04.2017 16:00 OFK Kosanica : Poljoprivrednik

01.04.2017 16:00 Pusta reka : GFK Dubočica
01.04.2017 16:00 Balkanski : Nebeski andjeli
01.04.2017 16:00 Pčinja : Ropotovo
01.04.2017 16:00 Sloga (L) : Budućnost (P)

01.04.2017 15:30 Milutinac : Jedinstvo
01.04.2017 15:30 Balkan Mirijevo : Srem
01.04.2017 15:30 Lokomotiva : Borac (L)
01.04.2017 15:30 Avala : Borac (O)

01.04.2017 16:30 Obilić : Radnički 1905
01.04.2017 16:30 Panonija IM Topola : Napredak
01.04.2017 16:30 Njegoš : Proleter (RS)
01.04.2017 16:30 Proleter (Nj) : Preporod

01.04.2017 15:30 Mladost (K) : Hercegovac
01.04.2017 15:30 Polet (S) : Terekveš

01.04.2017 16:00 BAK : Crvena zvezda

01.04.2017 15:30 Krajina : Borac
01.04.2017 15:30 Bilećanin : Begej
01.04.2017 15:30 Naftagas (E) : Omladinac

01.04.2017 15:30 Podrinje : Borac
01.04.2017 15:30 Mitros : Budućnost
01.04.2017 15:30 Sloven : Sloboda

01.04.2017 16:30 Omladinac : Borac
01.04.2017 16:30 Šajkaš 1908 : Petrovaradin
01.04.2017 16:30 Jugović : OFK Futog

01.04.2017 16:00 Goč : Radnik

01.04.2017 15:30 Lunjevica : Zadrugar
01.04.2017 15:30 Parmenac : LFK Mladost

01.04.2017 15:30 Cerovac 2013 : Bresje Superior

01.04.2017 15:30 Rudar 2001 : Mlava (ML)
01.04.2017 15:30 Trgovački : Mladost (B)

01.04.2017 16:00 Mačva 2005 : Mladost (PP)

01.04.2017 15:30 Junior Novo Naselje : Tešnjar
01.04.2017 15:30 Banjani : Joševa
01.04.2017 15:30 Pepeljevac : Radnik

01.04.2017 14:30 Crnokosa : Lazarica
01.04.2017 14:30 Soko : Budućnost

01.04.2017 16:00 Blizna : Polom
01.04.2017 16:00 Slatina : Ključ
01.04.2017 16:00 BSK : Nemetali
01.04.2017 16:00 Krivelj : Deli Jovan
01.04.2017 16:00 Rudna Glava : Poreč
01.04.2017 16:00 Čubra : Radnički
01.04.2017 16:00 Brestovac : Sloga
01.04.2017 16:00 Zlot : Branik

01.04.2017 16:00 Zemljoradnik : Jedinstvo GVD
01.04.2017 16:00 Naisus 1977 : Naša krila
01.04.2017 16:00 Mladost (Ba) : Radnički 1947
01.04.2017 16:00 Doljevac 1971 : Orljane
01.04.2017 16:00 Mladost 1976 : Rasovača
01.04.2017 16:00 Radnički 1924 : Morava (Ž)
01.04.2017 16:00 Crvena Zvezda : Rudar Alpos
01.04.2017 16:00 Palilula : Moravac (ZT)

01.04.2017 Rudar (G) : Vratarnica
01.04.2017 Midžor : Osnić

01.04.2017 16:30 OFK Tekstilac : Napredak (Z)

01.04.2017 16:00 Blagotin : Šanac

01.04.2017 16:00 Aluminijum : Rudar
01.04.2017 16:00 OFK Niš : Vrtište
01.04.2017 16:00 Palilulac : Mladost

01.04.2017 15:30 Zvezda : Dragoš
01.04.2017 15:30 Tanasko Rajić : Spartak

01.04.2017 15:30 Jedinstvo (Š) : Omladinac (DS)

01.04.2017 15:30 Napredak : Mladost (B)
01.04.2017 15:30 Barajevo : TEK Sloga
01.04.2017 15:30 Šumadija : BSK
01.04.2017 15:30 Mladost (C) : Radnički

01.04.2017 15:30 Leštane : Mladost
01.04.2017 15:30 Mladenovac : Ropočevo

01.04.2017 16:30 Radnički (T) : Omladinski

01.04.2017 16:30 Zenit : Mladost (G)

01.04.2017 16:30 Polet (R) : OFK Draževac
01.04.2017 16:30 Polet (V) : Gredetin

01.04.2017 16:00 Napredak 1976 : Rtanj
01.04.2017 16:00 Pobeda : Bukovik
01.04.2017 16:00 Hajduk : Sloga

01.04.2017 15:30 Studenski Grad : Sparta Železnik

01.04.2017 16:30 Sloga : Jedinstvo (SK)
01.04.2017 16:30 Hajduk : Horgoš 1911
01.04.2017 16:30 Jedinstvo (M) : Tromedja

01.04.2017 15:30 Stanišić : Aleksa Šantić
01.04.2017 15:30 Crvenka : Hajduk (S)

01.04.2017 16:00 Tvrdjava : Soko

01.04.2017 15:30 Napredak (BT) : 1.Oktobar

01.04.2017 16:30 Fruškogorski partizan : RFK Novi Sad 1921
01.04.2017 16:30 Železničar : Centar

01.04.2017 16:00 Grdica : Partizan

01.04.2017 15:30 Rade Milošević : Mladost (R)

01.04.2017 15:30 Jedinstvo (LJ) : Polet (V)

01.04.2017 16:00 Sloga (K) : Vlašić

01.04.2017 15:30 Crvena Jabuka : Dimitrije Tucović
01.04.2017 15:30 Polet (DL) : Vrelo Sport
01.04.2017 15:30 Kalenić : Rubribreza

01.04.2017 16:00 Jedinstvo 1936 : Čarapan

01.04.2017 15:30 Pinosava : Pionir
01.04.2017 13:30 Dedinje : Minel

01.04.2017 16:00 Mladost (G) : Mladost (MI)

01.04.2017 15:30 Senjak : Veliki Suvodol
01.04.2017 15:30 Nišavac : Željuša
01.04.2017 15:30 Sloboda : Rajko Mitić

01.04.2017 15:30 Rastina 1918 : KFK Kula
01.04.2017 15:30 Sport : Jedinstvo 1947

01.04.2017 15:30 Nomanica : Mladost
01.04.2017 15:30 Gornje Sinkovce : Moravac (G)
01.04.2017 15:30 Todorovce : Jašunja

01.04.2017 15:30 Burovac : B.S.K.
01.04.2017 15:30 Soko : Zabrđe 1936

01.04.2017 15:30 Vukan : Mladost (L)
01.04.2017 15:30 Omladinac B : Brana Paunović 1933
01.04.2017 15:30 Manastirica : Jedinstvo

01.04.2017 16:30 Borac (A) : Šumadija (MC)
01.04.2017 16:30 Mladost (Č) : Bistrica

01.04.2017 15:30 Dunav : Ljubičevo
01.04.2017 15:30 Rudar Kostolac 2008 : Sloga (L)

01.04.2017 16:30 Orlovi : Resava

01.04.2017 16:30 Vihor : Budućnost

01.04.2017 15:30 Borac : Krćevac 04
01.04.2017 15:30 Kralj Petar I : Budućnost MI

01.04.2017 16:30 Pocerina : Metlić

01.04.2017 16:30 Oniks : Domaćin
01.04.2017 16:30 Dobra Voda : Lipar

01.04.2017 16:00 Crvena Zastava : Tornado
01.04.2017 16:00 Munja : Proleter
01.04.2017 16:00 Skela : Roma
01.04.2017 16:00 Trstenica : Rojkovac

01.04.2017 Spartak ŽK : Rad
01.04.2017 Voždovac : Mačva
01.04.2017 Napredak : Crvena zvezda
01.04.2017 Vojvodina : Radnički (P)
01.04.2017 Brodarac : OFK Beograd
01.04.2017 Lokomotiva : Partizan
01.04.2017 Radnički (V) : Čukarički
01.04.2017 Radnički (N) : Jagodina

01.04.2017 14:00 Jedinstvo : Loznica
01.04.2017 10:00 Radnički Stobex : Radnički Šabački

01.04.2017 Spartak ŽK : Rad
01.04.2017 Studentski Grad : Kiker
01.04.2017 Teleoptik : Crvena zvezda
01.04.2017 Vojvodina : Real Niš
01.04.2017 Brodarac : OFK Beograd
01.04.2017 Zemun : Partizan
01.04.2017 Novi Pazar : Čukarički
01.04.2017 Moravac Orion : Jagodina

01.04.2017 10:00 Loznica : Jedinstvo
01.04.2017 12:00 Donjošorac Sunrise : Mačva (Š)
01.04.2017 11:00 Senjak : Budućnost-Krušik 2014

01.04.2017 11:00 Bačka 1901 : Njerš Ištvan
01.04.2017 10:00 Subotica : Vinogradar

01.04.2017 11:00 OFK Osečina : Železničar
01.04.2017 12:00 Loznica : Jedinstvo
01.04.2017 10:00 Donjošorac Sunrise : Mačva (Š)
01.04.2017 10:00 Drina : Omladinac 2014

01.04.2017 11:00 Njerš Ištvan : Proleter

01.04.2017 11:00 TSC : Arena SU
01.04.2017 09:30 Bajša : Spartak
01.04.2017 09:00 Bačka 1901 : Subotica

01.04.2017 FK Strai Grad : FK Napredak
01.04.2017 FK Trgovački : FK Sloga 33
01.04.2017 FK Petlić : FK Plana
01.04.2017 FK AF Đokić : FK Presing

01.04.2017 FK Napredak : FK Presing
01.04.2017 FK Plana : FK AF Đokić
01.04.2017 FK Sloga 33 : FK Petlić
01.04.2017 FK Stari Grad : FK Trgovački

Košarka

01.04.2017 19:00 Borac : OKK Beograd
01.04.2017 16:30 Konstantin : Napredak Rubin
01.04.2017 16:00 Dynamic BG : Sloga
01.04.2017 20:00 Dunav : Smederevo 1953
01.04.2017 20:00 Tamiš : Beovuk 72

01.04.2017 19:00 Napredak Bosphorus : Pirot
01.04.2017 19:00 Mladost : Plana
01.04.2017 19:30 Jagodina : Srem
01.04.2017 18:00 Rtanj : Zlatibor

01.04.2017 19:00 Železničar : Akademik
01.04.2017 20:00 Sveti Đorđe : Nova Pazova
01.04.2017 19:00 Hajduk : Crvenka
01.04.2017 15:00 Stara Pazova : Radnički
01.04.2017 Topola : Jedinstvo

01.04.2017 13:00 Polet : Železničar
01.04.2017 19:00 Zlatar : Šabac
01.04.2017 19:00 KKK Radnički : Prva Petoletka

01.04.2017 20:00 Zdravlje Leskovac : Morava
01.04.2017 18:00 Jablanica : Radnik
01.04.2017 16:00 Radan : Vlasotince

01.04.2017 Astra : Borac
01.04.2017 Torlak : Beko
01.04.2017 Ras : Slodes
01.04.2017 Borča : Žarkovo
01.04.2017 Zemun : Vitez
01.04.2017 BKK Radnički : Žitko Basket
01.04.2017 LA Basket : Radnički (O)

01.04.2017 Odžaci : Velika Kikinda
01.04.2017 Sloboda NS : Karađorđevo
01.04.2017 SO Koš : Mladost Veternik
01.04.2017 Sivac : Star
01.04.2017 Petrovgrad : Tisa
01.04.2017 Bagljaš : Kadet

01.04.2017 17:00 BNS : Jadran
01.04.2017 18:30 Šimanovci : Omladinac
01.04.2017 17:30 Opovo 99 : Vojka
01.04.2017 Jedinstvo : Pink

01.04.2017 16:00 Stari Ras : Sloga (D)

01.04.2017 Zvezdara : BASK
01.04.2017 Umka 2009 : Cerak
01.04.2017 Novi Beograd 7 : Torlak 2
01.04.2017 Lazarevac : Vizura Shark
01.04.2017 Eko Sport : Vitez BGD 011

Odbojka


01.04.2017 15:30 Borac : Toplički Vitezovi
01.04.2017 20:00 Smederevo Carina : Železničar
01.04.2017 16:00 Futog : VGSK
01.04.2017 19:00 Mladi radnik : VA 014 Gorenje
01.04.2017 19:00 FAP Livnica : Jagodina

01.04.2017 16:30 Metalac Takovo : Bečej
01.04.2017 19:00 Mladenovac : Srem Iton
01.04.2017 18:00 Užice : Novi Sad
01.04.2017 19:00 Bavanište : Timok

01.04.2017 Dunav Stars : Timok 2
01.04.2017 Knjaževac : Hajduk Veljko 2

01.04.2017 Vojvodina 3 : Mladost
01.04.2017 Vest : Inđija
01.04.2017 Merkur : Stražilovo

01.04.2017 Novi Sad 2 : Vrbas
01.04.2017 Sloven : Partizan
01.04.2017 Klek Srbijašume 2 : Maglić 1953

01.04.2017 18:00 Millennium : Spartak (LJ)
01.04.2017 18:00 Tutin : Borac (Č)
01.04.2017 16:00 Student : Valjevo
01.04.2017 18:00 Ub : Jagodina

01.04.2017 Aleksinac : Kuršumlija
01.04.2017 Topličanin : Majdanpek FBC
01.04.2017 Pirot : Paraćin
01.04.2017 Stampedo : Radan
01.04.2017 Leskovac-98 : Desetka
01.04.2017 Zaječar : Bor

01.04.2017 Vršac : Mladost (NP)
01.04.2017 Partizan : Futog vest
01.04.2017 Novi Sad : Volejstars
01.04.2017 Mladost (I) : Odbojka 013
01.04.2017 Panonija : Apatin
01.04.2017 Elan Volej : Ruma

01.04.2017 Đerdap : Knjaževac
01.04.2017 ŽOK 030 : Timok
01.04.2017 Viner : Hajduk Veljko

Rukomet

01.04.2017 Jagodina : Hisar
01.04.2017 Hajduk Veljko : Vlasotince
01.04.2017 Planinka : ORK Bor
01.04.2017 BSK Heba : Radnički
01.04.2017 Bela Palanka : Aleksinac
01.04.2017 Žitorađa : Jastrebac

01.04.2017 Dorćol : BASK Soko
01.04.2017 Ub : Lazarevac
01.04.2017 Prva Iskra Barič : Beograd
01.04.2017 Smederevo : Metaloplastika 2

01.04.2017 16:00 Borac : Vojput 2
01.04.2017 12:00 Somborelektro : Rusin

01.04.2017 Naisa : Jagodina
01.04.2017 Medicinar : Bekament Bukovička Banja

01.04.2017 Železničar : Sloga
01.04.2017 Junior : Bor RTB
01.04.2017 Radnički : Kikinda

01.04.2017 18:00 Košutnjak : Čačak
01.04.2017 18:00 Metalac AD : Napredak 12
01.04.2017 18:00 Sočanica : Bekament Bukovička Banja 2

Futsal

01.04.2017 Kragujevac 2011 : Požarevac
01.04.2017 18:30 Mašinac : Raška
01.04.2017 20:00 Ivanjica : Partenon

01.04.2017 19:00 Kosjerić : Aranđelovac
01.04.2017 21:00 Bezbednost 192 : OŠ Karađorđe

01.04.2017 16:00 Zufo : Prokuplje
01.04.2017 21:00 Dolap : Rota

Američki fudbal

01.04.2017 Mammoths Kikinda : Golden Bears Bor
01.04.2017 Pastuvi Požarevac : Novi Sad Wild Dogs
01.04.2017 Angel Warriors Čačak : Black Hornets