XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 03.09.2011 17:00 Topličanin - Partizanski put 7:0
2 10.09.2011 16:30 Topličanin - Polet 6:1
3 24.09.2011 16:00 Jug Bogdan - Topličanin 0:1
4 01.10.2011 15:30 Topličanin - Borac 6:2
5 09.10.2011 15:30 Jastrebac - Topličanin 0:0
6 15.10.2011 15:00 Topličanin - Dobrič 5:0
7 23.10.2011 15:00 Dunđerski - Topličanin 0:2
8 29.10.2011 14:30 Topličanin - Kosovac 3:0
9 06.11.2011 14:00 Svetlost - Topličanin 0:4
10 12.11.2011 14:00 Topličanin - Trbunje 1:0
11 20.11.2011 13:30 Omladinac - Topličanin 0:3
12 31.03.2012 16:30 Partizanski put - Topličanin 1:5
13 07.04.2012 16:30 Polet - Topličanin 2:5
14 14.04.2012 16:30 Topličanin - Jug Bogdan 6:0
15 21.04.2012 16:30 Borac - Topličanin 1:5
16 28.04.2012 17:00 Topličanin - Jastrebac 0:3
17 06.05.2012 17:00 Dobrič - Topličanin 2:0
18 12.05.2012 17:00 Topličanin - Dunđerski 7:0
19 20.05.2012 17:00 Kosovac - Topličanin 1:4
20 23.05.2012 17:00 Topličanin - Svetlost 12:1
21 26.05.2012 17:00 Trbunje - Topličanin 0:6
22 02.06.2012 17:30 Topličanin - Omladinac 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jastrebac 22 21 1 0 64
2 Topličanin 22 19 1 2 58
3 Kosovac 22 13 2 7 41
4 Dunđerski (-2) 22 10 7 5 35
5 Dobrič 22 10 4 8 34
6 Jug Bogdan 22 10 3 9 33
7 Borac (-1) 22 9 4 9 30
8 Svetlost (-1) 22 6 2 14 19
9 Omladinac (-2) 22 6 3 13 19
10 Trbunje 22 3 3 16 12
11 Polet (-11) 22 3 7 12 5
12 Partizanski put (-14) 22 1 5 16 -6
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu