XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.08.2009 Omladinac - Sloga 1:4
2 06.09.2009 Stari Trstenik - Sloga 0:3
3 09.09.2009 Sloga - Ribnik 4:0
5 20.09.2009 Sloga - Topoljak 2:1
6 23.09.2009 Beli Orlovi - Sloga 1:3
7 26.09.2009 Sloga - Stara Čaršija 3:0
8 03.10.2009 Jugovići - Sloga 4:2
9 07.10.2009 Sloga - Morava 3:0
10 10.10.2009 Mladost - Sloga 0:4
11 17.10.2009 Sloga - Sloboda 6:3
12 25.10.2009 Tomako Internacional - Sloga 2:6
13 08.11.2009 Sloga - Gradina 4:0
14 15.11.2009 MZ Trstenik - Sloga 3:0
15 14.11.2009 Sloga - Vinogradar 3:1
16 20.03.2010 Sloga - Omladinac 3:0
17 27.03.2010 Sloga - Stari Trstenik 1:0
18 04.04.2010 Ribnik - Sloga 3:0
20 14.04.2010 Topoljak - Sloga 2:0
21 17.04.2010 Sloga - Beli Orlovi 4:0
22 24.04.2010 Stara Čaršija - Sloga 3:0
23 01.05.2010 Sloga - Jugovići 1:1
24 09.05.2010 Morava - Sloga 1:2
25 12.05.2010 Sloga - Mladost 6:0
26 15.05.2010 Sloboda - Sloga 0:3
27 22.05.2010 Sloga - Tomako Internacional 4:0
28 30.05.2010 Gradina - Sloga 0:3
29 05.06.2010 Sloga - MZ Trstenik 2:1
30 13.06.2010 Vinogradar - Sloga 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga Rasinska okružna liga Sloga (-4) 28 21 2 5 61
2 Stara Čaršija 28 19 2 7 59
3 Topoljak 28 17 4 7 55
4 Gradina (-2) 28 18 2 8 54
5 Jugovići 28 15 2 11 47
6 Ribnik 28 14 3 11 45
7 Stari Trstenik 28 13 5 10 44
8 Morava (-1) 28 14 2 12 43
9 Vinogradar 28 12 5 11 41
10 Beli Orlovi (-1) 28 12 4 12 39
11 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba MZ Trstenik (-1) 28 11 1 16 33
12 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Sloboda (-2) 28 9 4 15 29
13 Mladost 28 6 4 18 22
14 Omladinac (-5) 28 5 3 20 13
15 Tomako Internacional 28 2 1 25 7
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.