XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 17:00 Pambukovica - Kalenić 2:0
2 02.09.2018 17:00 Gunjevac - Pambukovica 1:2
3 09.09.2018 16:00 Pambukovica - Vrelo 3:0
4 16.09.2018 16:00 Polet (DL) - Pambukovica 5:1
5 23.09.2018 16:00 Pambukovica - Čučuge 0:4
6 30.09.2018 15:00 Šarbane - Pambukovica 3:0
7 07.10.2018 15:00 Pambukovica - Polet (T) 0:7
8 14.10.2018 15:00 OFK Paljuvi - Pambukovica 3:2
9 21.10.2018 14:00 Pambukovica - Rudar 1:3
10 27.10.2018 14:00 Crvena Jabuka - Pambukovica 7:0
11 04.11.2018 14:00 Pambukovica - Mladost 2:1
12 11.11.2018 13:30 Dimitrije Tucović - Pambukovica 3:1
13 18.11.2018 13:30 Pambukovica - Joševa 2:0
14 16.03.2019 14:00 Kalenić - Pambukovica 0:4
15 24.03.2019 14:00 Pambukovica - Gunjevac 2:2
16 31.03.2019 14:30 Vrelo - Pambukovica 1:0
17 07.04.2019 14:30 Pambukovica - Polet (DL) 3:5
18 14.04.2019 16:00 Čučuge - Pambukovica 3:0
19 21.04.2019 17:00 Pambukovica - Šarbane 2:2
20 28.04.2019 17:00 Polet (T) - Pambukovica 3:2
21 05.05.2019 17:00 Pambukovica - OFK Paljuvi 1:5
22 11.05.2019 17:00 Rudar - Pambukovica 2:1
23 19.05.2019 17:00 Pambukovica - Crvena Jabuka 4:0
24 26.05.2019 17:00 Mladost - Pambukovica 3:1
25 02.06.2019 17:00 Pambukovica - Dimitrije Tucović 0:4
26 09.06.2019 17:00 Joševa - Pambukovica 4:6
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dimitrije Tucović 26 23 2 1 71
2 OFK Paljuvi 26 23 1 2 70
3 Čučuge 26 18 4 4 58
4 Polet (DL) 26 14 4 8 46
5 Polet (T) 26 13 4 9 43
6 Šarbane 26 9 6 11 33
7 Rudar 26 9 5 12 32
8 Crvena Jabuka 26 9 4 13 31
9 Kalenić 26 9 3 14 30
10 Joševa 26 7 6 13 27
11 Mladost 26 8 3 15 27
12 Pambukovica 26 8 2 16 26
13 Gunjevac 26 4 3 19 15
14 Vrelo (-1) 26 3 3 20 11
nermin je podelio utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu