XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.10.2017 18:00 Vojvodina NS Seme - Spartak (Su) 3:0
2 22.10.2017 18:45 Crvena zvezda - Vojvodina NS Seme 0:3
3 27.10.2017 18:00 Vojvodina NS Seme - Radnički 3:0
4 04.11.2017 16:00 Niš - Vojvodina NS Seme 0:3
5 16.11.2017 18:00 Vojvodina NS Seme - Jedinstvo (SP) 3:0
6 18.11.2017 18:30 Vojvodina NS Seme - Spartak (Lj) 3:0
7 26.11.2017 18:00 Novi Pazar - Vojvodina NS Seme 3:2
8 01.12.2017 18:00 Vojvodina NS Seme - Ribnica 3:0
9 09.12.2017 19:00 Mladi radnik - Vojvodina NS Seme 1:3
10 15.12.2017 19:00 Spartak (Su) - Vojvodina NS Seme 0:3
11 23.12.2017 20:00 Vojvodina NS Seme - Crvena zvezda 3:2
12 12.01.2018 19:00 Radnički - Vojvodina NS Seme 1:3
13 20.01.2018 18:00 Vojvodina NS Seme - Niš 3:1
14 26.01.2018 18:00 Jedinstvo (SP) - Vojvodina NS Seme 0:3
15 03.02.2018 19:00 Spartak (Lj) - Vojvodina NS Seme 3:0
16 10.02.2018 18:00 Vojvodina NS Seme - Novi Pazar 3:0
17 16.02.2018 19:00 Ribnica - Vojvodina NS Seme 0:3
18 24.02.2018 18:00 Vojvodina NS Seme - Mladi radnik 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Vojvodina NS Seme 18 16 2 48
2 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Novi Pazar 18 12 6 34
3 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Spartak (Su) 18 11 7 30
4 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Crvena zvezda 18 10 8 31
5 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Mladi radnik 18 9 9 29
6 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Jedinstvo (SP) 18 9 9 29
7 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Radnički 18 7 11 22
8 Doigravanje (Play Off) Superliga - Play Off Spartak (Lj) 18 7 11 20
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Niš 18 6 12 19
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Ribnica 18 3 15 8
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu