XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.09.2017 16:30 Napredak - Rongo Siti 6:2
2 09.09.2017 16:30 Napredak - Jerma 0:2
3 16.09.2017 16:00 Pobeda - Napredak 3:1
4 23.09.2017 16:00 Napredak - Sloboda 8:1
5 30.09.2017 15:30 Mladost - Napredak 3:4
6 07.10.2017 15:30 Napredak - Nišavac 8:0
7 15.10.2017 15:00 Sloga - Napredak 4:1
8 21.10.2017 14:30 Napredak - Temac 1:0
9 29.10.2017 14:00 Željuša - Napredak 3:1
10 04.11.2017 13:30 Napredak - Lokomotiva 3:1
11 12.11.2017 13:30 Veliki Suvodol - Napredak 1:6
12 14.04.2018 15:30 Rongo Siti - Napredak 2:4
13 22.04.2018 16:00 Jerma - Napredak 5:4
14 28.04.2018 16:00 Napredak - Pobeda 1:0
15 05.05.2018 16:30 Sloboda - Napredak 1:5
16 12.05.2018 16:30 Napredak - Mladost 4:2
17 19.05.2018 17:00 Nišavac - Napredak 2:8
18 26.05.2018 17:00 Napredak - Sloga 1:1
19 03.06.2018 17:30 Temac - Napredak 2:7
20 10.06.2018 17:30 Napredak - Željuša 0:4
21 17.06.2018 17:30 Lokomotiva - Napredak 0:4
22 24.06.2018 18:00 Napredak - Veliki Suvodol 9:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pirotska okružna liga Sloga 22 19 2 1 59
2 Željuša 22 19 1 2 58
3 Jerma 22 18 0 4 54
4 Napredak 22 15 1 6 46
5 Pobeda 22 14 0 8 42
6 Sloboda 22 10 1 11 31
7 Temac 22 9 1 12 28
8 Lokomotiva 22 8 1 13 25
9 Mladost 22 6 2 14 20
10 Nišavac 22 5 2 15 17
11 Rongo Siti 22 2 0 20 6
12 Veliki Suvodol 22 1 1 20 4
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu