XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.09.2017 19:00 Ekonomac - Deus 16:1
2 09.10.2017 19:30 Deus - RB 3:5
3 14.10.2017 20:00 Nova Pazova - Deus 7:2
4 23.10.2017 19:30 Deus - Pirot 3:2
5 27.10.2017 21:00 International - Deus 6:1
6 06.11.2017 19:30 Deus - FON 1:5
7 12.11.2017 19:00 Jastrebac - Deus 5:5
8 19.11.2017 21:00 Kalča - Deus 8:3
9 27.11.2017 20:30 Deus - Novi Pazar 3:10
10 01.12.2017 18:00 Smederevo - Deus 12:3
11 10.12.2017 19:00 Deus - Samo pravo 9:8
12 19.02.2018 19:00 Deus - Ekonomac 2:6
13 25.02.2018 19:00 RB - Deus 4:2
14 02.03.2018 20:30 Deus - Nova Pazova 6:2
15 09.03.2018 18:30 Pirot - Deus 2:1
16 19.03.2018 19:30 Deus - International 1:5
17 23.03.2018 20:00 FON - Deus 15:0
18 01.04.2018 20:30 Deus - Jastrebac 3:8
19 09.04.2018 19:30 Deus - Kalča 5:6
20 13.04.2018 20:00 Novi Pazar - Deus 9:2
21 23.04.2018 19:30 Deus - Smederevo 1:0
22 27.04.2018 20:30 Samo pravo - Deus 13:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Ekonomac 22 22 0 0 66
2 Doigravanje (Play Off) Nova Pazova 22 16 1 5 49
3 Doigravanje (Play Off) Novi Pazar 22 14 2 6 44
4 Doigravanje (Play Off) FON 22 11 4 7 37
5 Doigravanje (Play Off) International 22 10 3 9 33
6 Doigravanje (Play Off) Kalča (-1) 22 9 5 8 31
7 RB 22 6 5 11 23
8 Smederevo 22 6 4 12 22
9 Jastrebac 22 6 4 12 22
10 Baraž Samo pravo 22 7 1 14 22
11 Baraž Pirot 22 4 4 14 16
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Futsal liga Deus 22 4 1 17 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu