XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2016 17:00 Vinča - OFK Aranđelovac 2:1
2 28.08.2016 16:30 OFK Aranđelovac - Proleter 1976 1:2
3 04.09.2016 10:00 Vitlina-Bokanja - OFK Aranđelovac 1:3
4 11.09.2016 16:00 OFK Aranđelovac - Borac 1:0
6 18.09.2016 16:00 OFK Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 6:0
7 25.09.2016 15:30 ŽSK - OFK Aranđelovac 0:0
8 02.10.2016 15:30 Omladinac - OFK Aranđelovac 1:1
9 09.10.2016 14:30 OFK Aranđelovac - BSK 6:1
10 16.10.2016 14:30 Lokomotiva - OFK Aranđelovac 1:1
11 23.10.2016 13:30 OFK Aranđelovac - Junkovac 7:1
12 30.10.2016 13:30 Trnava - OFK Aranđelovac 1:0
14 13.11.2016 13:00 OFK Šatornja - OFK Aranđelovac 0:1
15 20.11.2016 13:00 OFK Aranđelovac - Banja 1957 1:4
16 19.03.2017 14:30 OFK Aranđelovac - Vinča 3:1
17 26.03.2017 14:30 Proleter 1976 - OFK Aranđelovac 2:2
18 02.04.2017 15:30 OFK Aranđelovac - Vitlina-Bokanja 4:0
19 09.04.2017 15:30 Borac - OFK Aranđelovac 5:0
21 15.04.2017 15:30 Prvi srpski ustanak - OFK Aranđelovac 1:2
22 26.04.2017 16:00 OFK Aranđelovac - ŽSK 5:2
23 30.04.2017 16:00 OFK Aranđelovac - Omladinac 4:0
24 07.05.2017 16:30 BSK - OFK Aranđelovac 3:1
25 14.05.2017 16:30 OFK Aranđelovac - Lokomotiva 3:0
26 21.05.2017 17:00 Junkovac - OFK Aranđelovac 3:2
27 28.05.2017 17:00 OFK Aranđelovac - Trnava 3:2
29 11.06.2017 17:30 OFK Aranđelovac - OFK Šatornja 5:2
30 17.06.2017 17:30 Banja 1957 - OFK Aranđelovac 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Proleter 1976 26 23 1 2 70
2 OFK Aranđelovac 26 14 5 7 47
3 Vinča 26 14 4 8 46
4 BSK 26 12 3 11 39
5 ŽSK 26 12 3 11 39
6 Borac (-1) 26 12 3 11 38
7 Junkovac 26 11 2 13 35
8 Lokomotiva 26 9 7 10 34
9 Prvi srpski ustanak 26 9 5 12 32
10 Omladinac 26 8 6 12 30
11 Banja 1957 26 9 3 14 30
12 Trnava 26 8 6 12 30
13 OFK Šatornja 26 8 3 15 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola Vitlina-Bokanja (-2) 26 6 3 17 19
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.