XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.09.2015 16:30 Vinča - Aranđelovac 5:4
2 30.08.2015 16:30 Aranđelovac - Trnava 6:3
3 06.09.2015 16:30 Lepenica - Aranđelovac 0:0
4 13.09.2015 16:00 Aranđelovac - Šumadinac 2:5
5 16.09.2015 16:00 BSK - Aranđelovac 3:1
6 20.09.2015 16:00 Aranđelovac - Šumadija 2:4
7 27.09.2015 15:30 Junkovac - Aranđelovac 2:1
8 04.10.2015 15:30 Aranđelovac - Šatornja 0:3
9 11.10.2015 14:30 Borac - Aranđelovac 3:0
10 18.10.2015 14:30 Aranđelovac - Karađorđe 3:0
11 25.10.2015 13:30 ŽSK - Aranđelovac 1:0
12 01.11.2015 13:30 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 5:1
13 08.11.2015 13:30 Pobeda - Aranđelovac 3:4
14 15.11.2015 13:00 Aranđelovac - Vitlina-Bokanja 2:0
15 22.11.2015 13:00 Banja - Aranđelovac 2:2
16 20.03.2016 14:30 Aranđelovac - Vinča 2:1
17 27.03.2016 14:30 Trnava - Aranđelovac 1:0
18 03.04.2016 15:30 Aranđelovac - Lepenica 1:1
19 09.04.2016 15:30 Šumadinac - Aranđelovac 1:0
20 13.04.2016 16:00 Aranđelovac - BSK 2:1
21 17.04.2016 10:00 Šumadija - Aranđelovac 4:1
22 24.04.2016 16:00 Aranđelovac - Junkovac 2:1
23 30.04.2016 16:00 Šatornja - Aranđelovac 2:1
24 08.05.2016 16:30 Aranđelovac - Borac 2:2
25 14.05.2016 16:30 Karađorđe - Aranđelovac 0:6
26 22.05.2016 17:00 Aranđelovac - ŽSK 3:2
27 29.05.2016 17:00 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 2:3
28 05.06.2016 17:30 Aranđelovac - Pobeda 3:2
29 12.06.2016 17:30 Vitlina-Bokanja - Aranđelovac 0:2
30 18.06.2016 17:30 Aranđelovac - Banja 8:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 30 19 4 7 61
2 Borac (-1) 30 18 3 9 56
3 BSK 30 17 3 10 54
4 ŽSK 30 17 2 11 53
5 Šumadinac (-2) 30 15 3 12 46
6 Aranđelovac 30 14 4 12 46
7 Banja 30 14 2 14 44
8 Prvi srpski ustanak 30 13 4 13 43
9 Junkovac 30 13 3 14 42
10 Trnava 30 13 3 14 42
11 Vinča 30 14 0 16 42
12 Vitlina-Bokanja 30 13 2 15 41
13 Šatornja 30 12 4 14 40
14 Klub se ugasio Lepenica 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Pobeda 30 9 4 17 31
16 Klub se ugasio Karađorđe (-1) 30 4 4 22 15
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu