XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Sloga - Omladinac 2:0
4 06.09.2015 17:30 Trudbenik - Sloga 4:0
5 13.09.2015 16:30 Sloga - Mladost 2:0
6 20.09.2015 16:30 Rubin (DS) - Sloga 2:2
7 27.09.2015 15:30 Sloga - Donji Kopaonik 0:0
8 04.10.2015 15:30 Beli Orlovi - Sloga 3:0
9 11.10.2015 15:30 Sloga - Kamenorezac 76 0:2
10 18.10.2015 14:30 14. Oktobar - Sloga 1:0
11 25.10.2015 13:30 Sloga - Varvarin 3:0
12 01.11.2015 13:30 Polet 57 - Sloga 1:2
13 08.11.2015 13:30 Sloga - OFK Gnjila 1:1
14 15.11.2015 13:30 Sloga - Stari Trstenik 1:0
15 22.11.2015 13:00 Rubin (Z) - Sloga 4:1
16 20.03.2016 14:30 Omladinac - Sloga 1:2
19 06.04.2016 16:00 Sloga - Trudbenik 2:0
20 10.04.2016 16:30 Mladost - Sloga 3:1
21 17.04.2016 16:30 Sloga - Rubin (DS) 2:0
22 24.04.2016 16:30 Donji Kopaonik - Sloga 2:2
23 01.05.2016 16:30 Sloga - Beli Orlovi 2:3
24 16:30 Kamenorezac 76 - Sloga 2:2
25 08.05.2016 17:00 Sloga - 14. Oktobar 3:1
26 14.05.2016 17:00 Varvarin - Sloga 4:2
27 18.05.2016 17:00 Sloga - Polet 57 0:2
28 22.05.2016 17:00 OFK Gnjila - Sloga 5:0
29 29.05.2016 17:30 Stari Trstenik - Sloga 5:5
30 05.06.2016 17:30 Sloga - Rubin (Z) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga OFK Gnjila 26 18 4 4 58
2 Donji Kopaonik (-3) 26 15 6 5 48
3 Omladinac 26 13 4 9 43
4 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Trstenik Kamenorezac 76 (-1) 26 11 6 9 38
5 Rubin (DS) 26 11 3 12 36
6 Polet 57 26 10 4 12 34
7 Rubin (Z) 26 9 7 10 34
8 Sloga 26 9 7 10 34
9 Trudbenik 26 9 6 11 33
10 Beli Orlovi (-2) 26 10 4 12 32
11 Mladost 26 9 4 13 31
12 Stari Trstenik 26 8 6 12 30
13 14. Oktobar 26 9 3 14 30
14 Varvarin 26 7 4 15 25
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.