XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2008 Aranđelovac - Badnjevac 2:2
2 31.08.2008 Šumadinac (B) - Aranđelovac 1:0
3 06.09.2008 Aranđelovac - Banja 1:0
4 13.09.2008 Marjan - Aranđelovac 3:0
5 17.09.2008 Aranđelovac - Borac (P) 7:0
6 20.09.2008 Borac (LJ) - Aranđelovac 0:1
7 27.09.2008 Aranđelovac - Partizan (D) 1:5
8 04.10.2008 Aranđelovac - Sloga (B) 2:3
9 11.10.2008 Lokomotiva - Aranđelovac 3:0
10 15.10.2008 Aranđelovac - Beli Orlovi 4:2
11 17.10.2008 Karađorđe Mladost - Aranđelovac 4:0
12 25.10.2008 Aranđelovac - Partizan (BB) 0:2
13 02.11.2008 Šumadinac (N) - Aranđelovac 1:0
14 08.11.2008 Aranđelovac - Karađorđe (R) 0:2
15 14.11.2008 Proleter - Aranđelovac 4:1
16 21.03.2009 Badnjevac - Aranđelovac 1:1
17 28.03.2009 Aranđelovac - Šumadinac (B) 0:0
18 05.04.2009 Banja - Aranđelovac 4:0
19 11.04.2009 Aranđelovac - Marjan 1:1
20 15.04.2009 Borac (P) - Aranđelovac 0:0
21 18.04.2009 Aranđelovac - Borac (LJ) 1:1
22 26.04.2009 Partizan (D) - Aranđelovac 1:2
23 02.05.2009 Sloga (B) - Aranđelovac 4:0
24 09.05.2009 Aranđelovac - Lokomotiva 1:3
25 13.05.2009 Beli Orlovi - Aranđelovac 1:1
26 16.05.2009 Aranđelovac - Karađorđe Mladost 0:1
27 24.05.2009 Partizan (BB) - Aranđelovac 11:0
28 30.05.2009 Aranđelovac - Šumadinac (N) 6:4
29 07.06.2009 Karađorđe (R) - Aranđelovac 3:4
30 13.06.2009 Aranđelovac - Proleter 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Partizan (BB) 30 27 1 2 82
2 Proleter 30 23 3 4 72
3 Lokomotiva 30 22 4 4 70
4 Beleška: prelazi u zonu Dunav Sloga (B) 30 14 4 12 46
5 Šumadinac (B) 30 12 8 10 44
6 Banja 30 12 4 14 40
7 Marjan 30 11 5 14 38
8 Beli Orlovi 30 11 4 15 37
9 Borac (P) 30 11 3 16 36
10 Šumadinac (N) 30 11 3 16 36
11 Badnjevac 30 9 5 16 32
12 Karađorđe Mladost 30 7 10 13 31
13 Aranđelovac 30 8 7 15 31
14 Borac (LJ) 30 9 4 17 31
15 Karađorđe (R) 30 8 5 17 29
16 Partizan (D) 30 9 2 19 29
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.