XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:30 Aranđelovac - Partizan (D) 2:0
2 30.08.2014 17:00 Karađorđe - Aranđelovac 0:1
4 14.09.2014 16:00 Aranđelovac - Omladinac 3:1
5 17.09.2014 16:00 Šatornja - Aranđelovac 0:2
6 21.09.2014 16:00 Aranđelovac - Šumadinac (S) 3:0
7 28.09.2014 15:30 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 2:1
8 05.10.2014 15:30 Aranđelovac - Šumadinac (N) 12:3
9 12.10.2014 14:30 BSK - Aranđelovac 0:3
11 19.10.2014 14:30 Borac - Aranđelovac 3:1
12 26.10.2014 13:30 Aranđelovac - Vitlina-Bokanja 5:0
13 02.11.2014 13:30 Banja - Aranđelovac 3:1
14 09.11.2014 13:30 Aranđelovac - Vinča 2:4
15 16.11.2014 13:00 ŽSK - Aranđelovac 2:1
16 23.11.2014 13:00 Aranđelovac - Šumadija 2:1
17 30.11.2014 13:00 Junkovac - Aranđelovac 0:0
18 22.03.2015 14:30 Partizan (D) - Aranđelovac 1:0
19 08.04.2015 15:30 Aranđelovac - Karađorđe 3:1
21 12.04.2015 15:30 Omladinac - Aranđelovac 0:0
22 15.04.2015 16:00 Aranđelovac - Šatornja 1:0
23 19.04.2015 16:00 Šumadinac (S) - Aranđelovac 0:4
24 25.04.2015 16:00 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 5:2
25 03.05.2015 16:30 Šumadinac (N) - Aranđelovac 4:1
26 09.05.2015 16:30 Aranđelovac - BSK 3:0
28 16.05.2015 16:30 Aranđelovac - Borac 2:2
29 23.05.2015 17:00 Vitlina-Bokanja - Aranđelovac 2:0
30 30.05.2015 17:00 Aranđelovac - Banja 4:1
31 07.06.2015 17:30 Vinča - Aranđelovac 1:1
32 13.06.2015 17:30 Aranđelovac - ŽSK 4:0
33 21.06.2015 17:30 Šumadija - Aranđelovac 7:3
34 28.06.2015 17:30 Aranđelovac - Junkovac 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Omladinac 30 21 7 2 70
2 Šumadija 30 20 4 6 64
3 Aranđelovac 30 17 4 9 55
4 Borac 30 15 7 8 52
5 Šatornja 30 13 7 10 46
6 Banja 30 14 0 16 42
7 Prvi srpski ustanak 30 14 0 16 42
8 Vitlina-Bokanja 30 12 6 12 42
9 BSK 30 11 8 11 41
10 Vinča 30 11 6 13 39
11 ŽSK 30 11 4 15 37
12 Karađorđe 30 11 3 16 36
13 Junkovac (-1) 30 11 3 16 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola Partizan (D) (-2) 30 11 2 17 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola Šumadinac (N) 30 10 0 20 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola Šumadinac (S) (-2) 30 5 5 20 18
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.