XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 Rusanda - Vojvodina (P) 0:1
2 25.08.2013 17:00 Vojvodina (P) - Potisje 2:1
3 31.08.2013 17:00 Begej - Vojvodina (P) 1:0
4 08.09.2013 16:30 Vojvodina (P) - Borac 7:0
5 14.09.2013 16:30 Krajina - Vojvodina (P) 1:1
6 22.09.2013 16:00 Vojvodina (P) - Vojvodina (NM) 2:0
7 29.09.2013 15:30 Zadrugar - Vojvodina (P) 2:0
8 06.10.2013 15:30 Vojvodina (P) - Radnički (Z) 3:0
9 09.10.2013 15:30 Naftagas - Vojvodina (P) 1:0
10 12.10.2013 15:00 Radnički (S) - Vojvodina (P) 1:2
11 20.10.2013 15:00 Vojvodina (P) - Omladinac 9:0
12 27.10.2013 14:00 Vojvodina (B) - Vojvodina (P) 2:0
13 03.11.2013 13:30 Vojvodina (P) - Jedinstvo 1:2
14 10.11.2013 13:00 Mladost Bambi - Vojvodina (P) 1:0
15 17.11.2013 13:00 Vojvodina (P) - Crvena zvezda 3:1
16 16.03.2014 14:30 Vojvodina (P) - Rusanda 1:0
17 23.03.2014 15:00 Potisje - Vojvodina (P) 1:2
18 30.03.2014 15:30 Vojvodina (P) - Begej 4:2
19 06.04.2014 15:30 Borac - Vojvodina (P) 0:3
20 13.04.2014 16:00 Vojvodina (P) - Krajina 4:0
21 19.04.2014 16:00 Vojvodina (NM) - Vojvodina (P) 0:1
22 27.04.2014 16:00 Vojvodina (P) - Zadrugar 3:0
23 03.05.2014 16:30 Radnički (Z) - Vojvodina (P) 1:0
24 07.05.2014 16:30 Vojvodina (P) - Naftagas 4:2
25 11.05.2014 17:00 Vojvodina (P) - Radnički (S) 2:1
26 25.05.2014 17:00 Omladinac - Vojvodina (P) 3:1
27 01.06.2014 17:00 Vojvodina (P) - Vojvodina (B) 3:2
28 04.06.2014 17:00 Jedinstvo - Vojvodina (P) 0:4
29 08.06.2014 17:30 Vojvodina (P) - Mladost Bambi 0:3
30 15.06.2014 17:30 Crvena zvezda - Vojvodina (P) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu. Mladost Bambi 30 19 6 5 63
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu. Radnički (S) 30 19 4 7 61
3 Vojvodina (P) 30 19 1 10 58
4 Naftagas (-1) 30 15 4 11 48
5 Crvena zvezda 30 13 4 13 43
6 Vojvodina (B) 30 12 6 12 42
7 Vojvodina (NM) 30 12 6 12 42
8 Krajina 30 12 6 12 42
9 Omladinac 30 12 4 14 40
10 Begej 30 12 4 14 40
11 Radnički (Z) (-1) 30 13 1 16 39
12 Borac 30 10 9 11 39
13 Zadrugar 30 10 8 12 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej Jedinstvo 30 11 4 15 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga "A" liga FSG Zrenjanin Potisje 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga "A" liga FSG Zrenjanin Rusanda 30 5 3 22 18
Zvezda... A lepo su ljudi Milojevicu savetovali da u Minhen povede i Igora Stoiljkovica.
mika98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 je tipovao utakmicu