XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.09.2007 Metalac - Nišekspres Jugopetrol 29:19
2 30.09.2007 Nišekspres Jugopetrol - Vlasotince 24:29
3 06.10.2007 Bor 2 - Nišekspres Jugopetrol 31:25
4 14.10.2007 Nišekspres Jugopetrol - Sloga 31:38
5 20.10.2007 Novi Pazar - Nišekspres Jugopetrol 50:23
6 27.10.2007 Nišekspres Jugopetrol - Jastrebac 36:36
7 04.11.2007 Topličanin - Nišekspres Jugopetrol 41:37
8 10.11.2007 Žitorađa - Nišekspres Jugopetrol 29:24
9 20.11.2007 Nišekspres Jugopetrol - Bane 35:31
10 24.11.2007 Trepča - Nišekspres Jugopetrol 40:32
11 28.11.2007 Nišekspres Jugopetrol - Pirot 27:28
12 08.12.2007 Mokra Gora - Nišekspres Jugopetrol 34:25
13 12.12.2007 Nišekspres Jugopetrol - Zaječar 24:42
14 02.03.2008 Nišekspres Jugopetrol - Metalac 41:29
15 09.03.2008 Vlasotince - Nišekspres Jugopetrol 31:28
16 15.03.2008 Nišekspres Jugopetrol - Bor 2 30:32
17 19.03.2008 Sloga - Nišekspres Jugopetrol 29:24
18 30.03.2008 Nišekspres Jugopetrol - Novi Pazar 21:28
19 06.04.2008 Jastrebac - Nišekspres Jugopetrol 26:26
20 12.04.2008 Nišekspres Jugopetrol - Topličanin 29:28
21 22.04.2008 Nišekspres Jugopetrol - Žitorađa 36:30
22 03.05.2008 Bane - Nišekspres Jugopetrol 35:16
23 10.05.2008 Nišekspres Jugopetrol - Trepča 36:29
24 17.05.2008 Pirot - Nišekspres Jugopetrol 34:32
25 25.05.2008 Nišekspres Jugopetrol - Mokra Gora 38:21
26 05.06.2008 Zaječar - Nišekspres Jugopetrol 33:39
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Novi Pazar 26 25 0 1 50
2 Sloga 26 22 2 2 46
3 Vlasotince 26 18 1 7 37
4 Bane 26 14 3 9 31
5 Zaječar 26 13 2 11 28
6 Bor 2 26 12 3 11 27
7 Topličanin 26 12 1 13 25
8 Trepča 26 10 3 13 23
9 Jastrebac 26 9 4 13 22
10 Mokra Gora 26 9 1 16 19
11 Nišekspres Jugopetrol 26 7 2 17 16
12 Žitorađa (-1) 26 8 1 17 16
13 Pirot 26 7 1 18 15
14 Metalac 26 3 2 21 8

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu