XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Dinamo - Car Konstantin 6:2
2 26.08.2012 11:00 Car Konstantin - Trstenik PPT 2:0
3 02.09.2012 16:30 Moravac Orion - Car Konstantin 3:0
4 09.09.2012 11:00 Car Konstantin - OFK Sinđelić 0:2
5 16.09.2012 16:00 Žitorađa - Car Konstantin 2:0
6 23.09.2012 11:00 Car Konstantin - Hajduk Veljko 3:2
7 30.09.2012 15:30 Borac (B) - Car Konstantin 1:1
8 07.10.2012 15:30 Car Konstantin - Sloga 4:3
9 14.10.2012 15:00 Radnik - Car Konstantin 5:3
10 21.10.2012 15:00 Trgovački - Car Konstantin 2:3
11 28.10.2012 11:00 Car Konstantin - Dubočica 1923 0:1
12 04.11.2012 14:00 Radnički (S) - Car Konstantin 1:7
13 11.11.2012 11:00 Car Konstantin - Kopaonik 1:1
14 18.11.2012 13:30 Radnički (P) - Car Konstantin 1:0
15 25.11.2012 11:00 Car Konstantin - Morava (Ć) 2:0
16 20.03.2013 15:00 Car Konstantin - Dinamo 3:1
17 24.03.2013 15:00 Trstenik PPT - Car Konstantin 0:0
18 31.03.2013 11:00 Car Konstantin - Moravac Orion 1:1
19 07.04.2013 16:00 OFK Sinđelić - Car Konstantin 1:0
20 14.04.2013 11:00 Car Konstantin - Žitorađa 5:1
21 17.04.2013 16:00 Hajduk Veljko - Car Konstantin 3:2
22 21.04.2013 11:00 Car Konstantin - Borac (B) 3:0
23 28.04.2013 16:30 Sloga - Car Konstantin 2:1
24 04.05.2013 16:30 Car Konstantin - Radnik 2:4
25 08.05.2013 11:00 Car Konstantin - Trgovački 2:2
26 12.05.2013 16:30 Dubočica 1923 - Car Konstantin 1:0
27 19.05.2013 11:00 Car Konstantin - Radnički (S) 1:1
28 26.05.2013 17:30 Kopaonik - Car Konstantin 3:1
29 02.06.2013 11:00 Car Konstantin - Radnički (P) 1:0
30 09.06.2013 17:30 Morava (Ć) - Car Konstantin 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga SrbijePobednik baraž dvomeča Radnik - OFK Sindjelić obezbediće plasman u PLS. Radnik (-1) 30 21 3 6 65
2 Baraž Pobednik baraž dvomeča Radnik - OFK Sindjelić obezbediće plasman u PLS. OFK Sinđelić 30 20 5 5 65
3 Radnički (P) 30 19 4 7 61
4 Moravac Orion 30 13 10 7 49
5 Žitorađa 30 14 5 11 47
6 Dubočica 1923 30 13 5 12 44
7 Hajduk Veljko 30 11 8 11 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava (Ć) 30 13 2 15 41
10 Kopaonik (-1) 30 11 7 12 39
11 Radnički (S) 30 11 5 14 38
12 Klub se ugasio Trgovački 30 11 4 15 37
13 Car Konstantin 30 10 6 14 36
14 Trstenik PPT (-1) 30 10 6 14 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Dinamo 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Borac (B) 30 1 3 26 6
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.