Žarko Arsić je postavio novu vest
Lider Radnički iz Pirota kapitulirao u Meševu .

Izgleda da je promena sefa  stručnog  štaba  bila dobra šok  terapija za igrače  Meševa . Četa  Dragana Đukića  potukla je lidera Radnički  iz Pirota  5:2. Gosti iz Pirota kapitulirali su veću  2 minutu kada je Cojić centrirao a golman Ilic lose interveniše  a lopta pogadja Kamenovića i završava u mreži  1:0 . Već  u 7 minutu domaćin  je povisio na 2:0 Nikolić  je odlično  prošao a Marković  postiže  gol . U 15 minutu opet su gosti primili gol posle prekida Radovanović postiže  gol glavom i matira Ilica 3:0 .Gosti su uspeli da se konsoliduju u drugom poluvremenu u 50 minutu Petrov je postigao gol i daje kakvu takvu nadu gostima ,ali samo 2 minuta kasnije tacnije u 52 minutu Petrović je  ponovo povecao prednost svoje ekipe na plus tri .Petrov je u 80 minutu postigo jos jedan gol za goste ,a   totalnu kapitulaciju gosti su doživeli  u 82 minutu kada je Ristic postigao   gol za domaću  ekipu ,  iako su se gosti žalili na navodno los teren to nije opravdanje za jednu takvu ekipu koja je  kandidat za ulazak u Prvu Ligu Srbije .

Meševo  – Radnički  (P) 5:2 (3:0)

Meševo  – Stadion Meševa.Gledalaca 250. Sudija : Mitar Klikovac(Nis)7,5.Strelci:Kamenović u 2. (autogol),L.Marković 7,Radovanović  15,P.Petrović 52,Ristić  u 82 za Meševo , Petrov 50 ,Đurović  u 80 za Radnički (P). Žuti  kartoni : Radovanović   ,F.Petrović (Meševo).

Igrač utakmice : Deljanin.

Mesevo: Marković ,Radovanović 7,5, Cojić8 ,Petrović 7(Ristic7),Majdevac7,5,Tomić 7,Savić7,5,                      (Zivić -),L.Marković 7,5(Milovanović -),Deljanin8Pavlović 8,Nikolić  7,5(F.Petrović -).

Radnički  (P):Ilić 5,Stojanov6,5,Antić  5,5(Tošić -), A.Petrović 5,5,Đokić 6,Đurović 6,5, Ristić 7(Mančić  6,5),Kostić 6,Adzibaba 5(Tošić -),Kamenović 5, Nikolić 5(Petrov7).