Morava (M) - Karađorđe 0:2

Već četvrtu utakmicu zaredom, u drugom delu prvenstva Morava nezna za pobedu. U Mrsaću je slavio Karađorđe a da čestito nije ni uputio šut na gol domaćina. Posle brze akcije gostiju i smušenosti u odbrani Morave, gosti dolaze do prednosti golom Milevića glavom sa nekih 5-6 metara. Domaći u tom periodu nemoćni a još kada je nesigurni sudija S.Milanović u 37.minutu dosudio penal za goste zbog igranja rukom, a da u začetku akcije nije svirao očigledan faul nad domaćim igračom, svima je bilo jasno da bodovi odlaze u Ribnicu. Gol sa penala postize ponovo Milević. Da bi nekako kompenzovao sitne greške, koje nisu uticale na konačan ishod Milanović je u 44.minutu iksključio zbog dva žuta kartona do tada neprimetnog Baltića. Drugi deo utakmice golmana gostiju Kecovića promovisao je u igrača utakmice. On je MIličiću u dva navrata, Puziću, Brkušaninu i Perišiću zaustavljao udarce i kada su svi loptu već videli u golu. Domaći su pokušavali da nešto više urade ali su igrači odbrane gostiju predvođeni odličnim Blažeskim uspešno odoleli i odneli tri boda kući.
Igralište Kraj reke. Gledalaca oko 300. Sudije S.Milanović, Rastović, Savić. Delegat Pešić. Strelac Milević u 22. i 37.(iz penala). Igrač utakmice:Kecović (Karađorđe)
Morava: Antonijević, Jakovljević (Jović), Kovačević, Vukomanović, Zečević, N.Torlaković, Perišić, Puzić, Miličić, Brkušanin, Đ.Urdov (Mršović).
Karadjordje: Kecović, Arsović, Ristić, Čingelić, Blažeski, Šalinić, Baltić, Horvat, Aleksić, Đoković (Levajac), Milević (Bogavac)