KMF Kopaonik vezao dve pobede na startu prvenstva

Hala "Goran Raičević" - foto: Žarko Arsić

I u drugom kolu KMF Kopaonik je pobedio i tako sa dve vezane pobede trenutno zauzima prvo mesto na tabeli. Brusjani su poveli u 4. minutu golom Bučića. Dva minuta kasinje gosti poravnavaju rezultat na 1:1 a strelac je Milojević. Domaćin ponovo vraća prednost najpre golom Čaloveića, a zatim i Stefana Simčevića i do kraja poluvremena gosti postižu još jedan gol, strelac je bio Marković.

U drugom poluvremenu golove za domaću ekipu dali su Nikola Simčević u 23. minutu, Nikolić u 27. i 39. minutu, a kod gostiju Bogdanović u 36. minutu i Rošković u 37. minutu utakmice.

KMF KOPAONIK - KMF ĆUPRIJA 6:4 (3:2)

Brus-Hala ’’Goran Raičević’’. Gledalaca: 50. Sudije: Nenad Božić i Filip Ćirković. Strelci: Bučić u 4, Čaloveić u 8, S.Simčević u 13, N.Simčević u 23, Nikolić u 27. i 39. za KMF Koaponik, Milojević u 6, Marković u 20, Bogdanović u 36 i Rošković u 37. minutu za KMF Ćupriju. Žuti kartoni: Čaloveić (KMF Kopaonik). Igrač utakmice: Nikolić.

KMF KOPAONIK: Radović, Zdravković, S.Simčević, Bučić, N.Simčević. Zamene: Milisavljević, Čaloveić, Nikolić.

KMF ĆUPRIJA: Milenković Dobrosavljević, Rošković , Dejković, Marković. Zamene: Rakić, Bogdanović, Simić, Milojević.

Rasadnik : Rudar 1903
Kopaonik 6 : 4 Ćuprija
Doktori fudbala 7 : 4 Miners
Alas 2023 : Timakum
Bor : Brđanka