KMF Kopaonik zabeležio još jedan trijumf u Boru savladan Rudar 1903

Ekipa KMF Kopaonika posle pobede - foto: KMF Kopaonik

Nastavlja KMF Kopaonik sa dobrom igrom a to su potvrdili juče u Boru protiv KMF Rudara 1903 koga su su pobedili rezultatom 2:5.

Brzo su Brusjani stekli veliku prednost od tri gola, a strelci tri gola u koja su postignuta u 4. minutu su bili Stefan Simčević, Savić i Đorđević i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu domaćin postiže gol a strelac je Marinjesković u 24. minutu. Savić je postigao još jedan gol za Brusjane u 27. minutu dok je peti gol za KMF Kopaonik postigao Zdravković u 28. minutu. Do kraja domaćin je postigao još jedan gol zahvaljujući Čaloveiću koji u 30. minutu pogađa svoj gol za konačnih 2:5.

KMF RUDAR1903 - KMF KOPAONIK 2:5 (0:3)

Bor-Sportski centar Bor "Bobana Momčilović Veličković". Gledalaca: 50. Sudije: Ivan Stanković i Stefan Ćirić. Strelci: Marinjesković u 27, Čaloveić u 30. (auto gol) za KMF Rudar 1903, S.Simčević u 4, Savić u 4. i 27, Đorđević u 4, Zdravković u 28. za KMF Kopaonik. Žuti kartoni: Marinjesković (KMF Bor1903), Milićević, N.Bučić, B. Buči ć(KMF Kopaonik). Igrač utakmice: Savić.

KMF RUDAR 1903: Kalinić, Petrikić, Marinjasković, Adamović, N.Nikolić. Zamene: Torglanović, Stanković, Antić, Krpetić, Stamenković, N.Đorđević, Žuržević.

KMF KOPAONIK: Milićević, Zdravković, S.Simčević, N.Bučić, N.Simčević. Zamene: U.Đorđević, Savić, B.Bučić, Čaloveić, N. Nikolić, Milisavljević.

Brđanka : Rasadnik