Uspešan početak sezone za KMF Kopaonik

Uspešan početak u novom prvenstvu za KMF Kopaonik iz Brusa. Brusjani su u utorak u prvom kolu slavili u gostima protiv ekipe Miners iz Majdampeka rezultatom 1: 4. Iako su na gostovanje otišli oslabljeni jer nije igralo nekoliko igrača uspeli su da savladaju domaću ekipu a strelci su bili Stefan Simčević koji je od ove takmičarske sezone pojačao Bruske "vukove" upisao se tri puta u strelce, a četvrti gol postigao je Nemanja Zdravković.

U drugom kolu već sutra KMF Kopaonik dočekuje ekipu KMF Ćuprija a utakmica se igra u Hali "Goran Raičević" sa početkom u 19:30 časova utakmicu će suditi Nenad Božić a pomagaće mu Filip Ćirković, dok će delegat biti Ivica Vukadinović.

KMF MINERS - KMF KOPAONIK 1:4(1:1)

Majdanpek- Sportski Centar Majdanpek. Gledalaca: 30. Sudije: Miloš Jocić i Nenad Stefanović. Strelci: Boban Surdulović 14. minutu za Miners, a Stefan Simčević 1, 22, 32, i Nemanja Zdravković u 35. minutu za Kopaonik. Igrać utakmice: Stefan Simčević.

KMF MINERS: Matejević, Minčić, Janković, Aleksovski, Stešić. Zamene: Surdulović, Petrović , Boškovski-Starinović.
KMF KOPAONIK: Radović, Zdravković, S. Simčević , M. Bučić, N. Simčević. Zamene: Milisavljević, Obradović.

Bor 2 : 6 Rasadnik
Brđanka 0 : 5 Alas 2023
Timakum : Doktori fudbala
Miners 1 : 4 Kopaonik
Ćuprija 3 : 3 Rudar 1903