Čitluk na krilima Simića slavio u Stepošu

U vanrednom 8. kolu Prve Rasinske okružne lige Čitluk je gostovao Gornjem Stepošu i slavio sa ubedljivih 1:4. Čitlučani su veoma loše otvorili utakmicu i već u 7. minutu su gubili sa 1:0 i činilo se da sve ide u pogrešnom smeru. Ali na scenu je stupio povratnik u ekipi Uroš Simić i u maniru pravih majstora doneo izjednačenje u 17. minutu. Nastavio je Čitluk sa dobrom igrom i napadima, i u 30. minutu Pavlović postiže gol na proigravanje Simića. Već u 35. minutu na scenu ponovo stupa Simić i kruniše sjajno prvo poluvreme gostiju.

U drugom poluvremenu postojala je samo jedna ekipa na terenu, Čitluk je nastavio da napada u visokom tempu i u 62. minutu penal za goste, Simić je mogao da kompletira het-trik, ali je loptu prepustio Mirku Pendi koji stavlja tačku na ovu utakmicu. Do kraja utakmice nije bilo nekih dešavanja i Čitlučani odnose velika tri boda iz Stepoša. U sledećom kolu Čitluk kao domaćin dočekuje Slogu iz Ćićevca, dok Stepoš gostuje Trudbeniku iz Stalaća.

Gornji Stepoš - Čitkuk 1:4 (1:3)

Stadion Gornji Stepoš, gledalaca 30. Sudija: Stojanović Dušan (Kruševac) 7. Strelci: u 7. minut Jevgenijević za Stepoš, u 17. i 35. minutu Simić, u 30. Pavlović i u 62. minutu Pendo za Čitluk

Čitluk: Vujić 6.5, Vasić 7, Kostić 6.5, Marković 6.5, Stojanović 6, Milosavljević 6 (od 46. Đonić), Ratković 6.5, Milenković 7, Pendo 6.5, Pavlović 7 (od 80. Ml.Lukić), Simić 7.5 (od 76. Ma.Lukić)

Gornji Stepoš: Anđelković 6.5, Petrović 6, Milosavljević 6.5, Zdravković 6.5, Ristić 6, Dimitrijević 6.5, Jevgenijević 6.5 (od 84. Milenković), Aleksić 6, Vujičić 5.5 (od 46. Milosavljević), Milićević M. 6.5 (od 72. Vasić), Milićević T. 6.5.

BSK 5 : 1 FUD
Sloga (D) 0 : 3 Mladost 1977
Velika Drenova 5 : 0 Trudbenik
Gornji Stepoš 1 : 4 Čitluk
Sloga (Ć) 3 : 1 Sloga (L)
Blagotin 0 : 1 Rubin