Zlatiborsko-moravička okružna liga: Tara - Čačak 3:0

Proteklog vikenda u subotu 02.03.2013. godine od 20.00 u sportskoj hali u Bajinoj Bašti odigrana je prva utakmica prolećnog dela Zlatiborsko-moravičke lige za odbojkašice između ekipa Tare i Čačaka. Bajinobaštanke su bile oslabljene neigranjem tri standardne igračice Glišić, Stanojević, Milanović,ali se to nije videlo u igri i nije osetilo na rezultat. Na samom početku odbojkašice Tare na servis tehničara Nevene Đokić osvaja 10 uzastopnih poena, a zbunjene igračice iz Čačka do kraja prvog seta nisu znale odakle im preti veća opasnost što se videlo i po rezultatu na kraju seta 25:08. Drugi set Čačanke počinju veoma hrabro i sve do rezultata 4:1 deluju sigurno, međutim odbojkašice Tare podižu ritam igre, silovito napadaju sa svih strana i vrlo brzo preuzimaju vodjstvo, koje nisu ispustile iz svojih ruku do kraja seta 25:18 za Taru. U trećem setu domaće igračice raznovrsnom igrom vrlo brzo stiču prednost, a korektor Aćimović Milica, srednji bloker Damnjanović Olivera , primač Jovana Jevtić maksimalno koriste odlično podignute lopte tehničara Nevene Đokić i rutinski privode utakmicu kraju 25:11. Igračice iz Čačka pružile su svoj maksimum, a za svoju igru i fer odnos nagrađene su aplauzom od domaće publike.

Tara 3 : 0 Čačak
Zlatar 2 : 3 Sloga
Sjenica 2 : 3 Stars
Lučani 2 : 3 Arilje