U Dublju utakmica završena podelom bodova, domaći promašili penal

Detalj sa meča - foto: D.Ivanović

Pred 50 gledalaca na igralištu u Dublju meč u okviru 22. kola Druge rasinske okružne lige odigrali su nerešeno 1:1 domaći Kamenorezac 76 i gostujući tim Mladost iz Donjeg Katuna.

Bila je ovo utakmica sa nadigravanjem i bez ozbiljnijih šansi za pogodke. U tome su naročito prednjačili domaći koji su igrali neorganizovano i videlo se kao i na prethodnom susretu da se još uvek uprkos pojačanjima nisu ukomponovali. Loše je funkcionisala odbrana pa su u dva-tri navrata gosti bili u prilici da postignu pogodke. U vođstvo su prvi došli dubljani u 65. minutu pogodkom brzonogog Andrijaševića. Gosti su nakon primljenog gola krenuli ofanzivnije, i u 75. minutu posle izvedenog kornera gosti su uspeli da izjednače rezultat na 1:1 pogodkom Petkovića, koji je uspeo glavom posle centaršuta da pošalje loptu u mrežu golmana Petrovića.

U 78. minutu oboren je igrač domaćih u šesnaestercuKatunaca i sudija Nikola Miljković pokazao je na belu tačku. Pošto niko od domaćih igrača nije hteo da šutira penal, ipak se odlučio Bežanović ali je njegov udarac završio preko gola gostiju. Do kraja su dubljani pokušavali da postignu pogodak ali nisu uspeli i utakmica je završena bez pobednika.

Susret je dobro vodio glavni sudija Nikola Miljković, pomagali su mu sa strana Nemanja Milosavljević i Nemanja Raković. Delegat na ovom susretu bio je Milovan Ćosić. Trenutno Kamenorezac 76 posle ovog odigranog kola i dalje drži devetu poziciju sa 20 bodova, dok je Mladost iz Donjeg Katuna sada na pretposlednjem 15. mestu sa 17 bodova. U narednom 23. kolu dubljani gostuju u Riljcu kod Vinogradara, a katunci kući dočekuju Mladost 1977. Loša utakmica sa koje su gledaoci otišli razočarani pogotovo domaći navijači ,jer su domaći napravili "od gotovog veresiju" po našoj narodnoj poslovici.

Beli Orlovi 2 : 0 Borac
Ribnik 0 : 3 OFK Kopaonik 1931
Jezero 2017 4 : 1 Velika Drenova
Donji Kopaonik 5 : 3 Mladost (T)
Mladost 1977 2 : 1 Garevina
Kamenorezac 76 1 : 1 Mladost (DK)
Poljoprivrednik 1 : 0 Stari Trstenik